PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kaset bitti iste karsınızda yeni videolar...

i_could
28-01-2007, 12:31
Serkan la benim videom.Serkanı gectigimin kanıtıdır :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=ROQe4wh6Uok

Bornova tunelinde 306-206-106 resitali...
http://www.youtube.com/watch?v=hqx0kazL4GU

İzmir de yaptıgımız draglardan birinin goruntusu.306-vti...
http://www.youtube.com/watch?v=YhRuX3XzAiw

Vectra gt ile benim 306 nın rollingi...
http://www.youtube.com/watch?v=fq1s-odZNOw

bu da bizim karting de denk gelen :D başka bi integra...
http://www.youtube.com/watch?v=ZfkDeoKzq7I

günayla benim iceriden cekilmiş kalkış videomuz,ben herzamanki gibi 3. vitesle kavga ediyorum ve malesef yine vites kolu kazanıyo...
http://www.youtube.com/watch?v=_oO2EXWXuHA

günayla benim dısarıdan cekilmiş kalkısımız.biraz alt devir kaldırırsam eger vti kafa kafaya kalkıyo...
http://www.youtube.com/watch?v=fQXTSXxERbI

umarım keyifle izlersiniz...

i_could...

KSK-VTEC
28-01-2007, 12:58
ya integra çok iyi yada 306 da problemler var arayaı pek açamıyor

i_could
28-01-2007, 13:01
ya integra çok iyi yada 306 da problemler var arayaı pek açamıyor

306 rodaj bitimindeydi o gece.simdi vti ile kafa kafaya yuruyor fakat hala 4 ve 5. viteslerde ozellikle de yuksek suratlerde emme veya benzinle ilgili problemlerimiz var...

ikinci integra videosunu izlersen 306 nın gecirdigi degişmeyi gorebilirsin...

i_could...

TAM35GNY
28-01-2007, 13:34
306 rodaj bitimindeydi o gece.simdi vti ile kafa kafaya yuruyor fakat hala 4 ve 5. viteslerde ozellikle de yuksek suratlerde emme veya benzinle ilgili problemlerimiz var...

ikinci integra videosunu izlersen 306 nın gecirdigi degişmeyi gorebilirsin...

i_could...

hangi vti la kafa kafaya gidio lem...:rolleyes: :rolleyes:

i_could
28-01-2007, 13:36
hangi vti la kafa kafaya gidio lem...:rolleyes: :rolleyes:

bilmem hangisiyle:)
sen o gece biz eroll ben mutluay abi yururken nerelerdeydin:)

i_could...

TAM35GNY
28-01-2007, 13:44
Olm harbiden merak ettim hangisiyle yürüo???Bide bizim videolar varsa göndersene kanka msnden ya da burdan...

i_could
28-01-2007, 13:55
Olm harbiden merak ettim hangisiyle yürüo???Bide bizim videolar varsa göndersene kanka msnden ya da burdan...

aga gidisde seninle 150-160 a kadar falan kafaya yürüyen alet donuşte muyluay abilerle 180-190 a kadar kafa kafaya yuruyo bi de seninle ilk denemelerimizde klima acık kalmış:p

eroll un 4 kişiyken mutluay abi 2 kişiyken olan videolarımızda var fakat onlar diger kasette.bakalım onlar ne zaman biter...

i_could...

grkm
28-01-2007, 14:02
gt ye göre güzel yürümü$. KAzasz belasız in$allah

TAM35GNY
28-01-2007, 14:03
Sen benle olan drag ve roll videolarını bi koyda izleyelim ordan daha ii belli olur....:D:D

Mutluay abinin arabasında sorun vardı dün akşam büyük ihtimal o çok rahat geçiodu beni ama o akşam kafa kafaya gittik acayip zevkli bir deneme oldu hatta...Ara ara bi o kafa çıkardı bi ben...

i_could
28-01-2007, 14:07

teşekkurler...

i_could...

i_could
28-01-2007, 14:13
Sen benle olan drag ve roll videolarını bi koyda izleyelim ordan daha ii belli olur....:D:D

Mutluay abinin arabasında sorun vardı dün akşam büyük ihtimal o çok rahat geçiodu beni ama o akşam kafa kafaya gittik acayip zevkli bir deneme oldu hatta...Ara ara bi o kafa çıkardı bi ben...

valla bende de hala o üst viteslerdeki problem sürüyo yoksa 1-2 boy one cıkmışken yetiştirmem seni bana:D

videoları simdi upload ediyorum fakat birinde vites kacırmısım ki hiç sorma:D

i_could...

TAM35GNY
28-01-2007, 14:18
valla bende de hala o üst viteslerdeki problem sürüyo yoksa 1-2 boy one cıkmışken yetiştirmem kendimi sana:D

videoları simdi upload ediyorum fakat birinde vites kacırmısım ki hiç sorma:D

i_could...

1-2 boy mu??:rolleyes: Alla alla ya ben yanlış hatırlıorum ya da farklı olaylardan bahsedioruz yaw...Koy bakalım yaw şu videoları dayanamıcam walla artık...Elinde benim arabanın göründüğü her saniye görüntüyü almak istiorum...:D :D

Erol
28-01-2007, 14:32
aga gidisde seninle 150-160 a kadar falan kafaya yürüyen alet donuşte muyluay abilerle 180-190 a kadar kafa kafaya yuruyo bi de seninle ilk denemelerimizde klima acık kalmış:p

eroll un 4 kişiyken mutluay abi 2 kişiyken olan videolarımızda var fakat onlar diger kasette.bakalım onlar ne zaman biter...

i_could...

olm 4 kişi iken bile geçemiyonuz yaa ne diyem size:D hani izmir in vtecleri falan filan..:cool:

miniks
28-01-2007, 14:36
S16 cok ii gibi gördüm maşallah hakkaten 16 dan o perfromans güsel cidden başarılar tebrikler

TAM35GNY
28-01-2007, 14:38
S16 cok ii gibi gördüm maşallah hakkaten 16 dan o perfromans güsel cidden başarılar tebrikler

Daha güzel olucak inşallah..:cool: :cool: :icon_tup:

i_could
28-01-2007, 15:02

eyw. saolasın.

306 s16 ACAV (Acoustically Variable Air intake system) Manifold System
boyle bi sistem var benim aracda.hala onu calıştırmak için ugrasıyorum tam olarak.eger hiç olmazsa gti emme manifolduyla telafi edecegim.bir de yaptıgımız her denemede 4 ve 5. viteslerde yavaşlayan bi arac.onları da cozdugumde daha iyi olacak insallah...

ben bi de sunu bilir sunu soylerim:
her civatasını kendin sıktıgında her arac hakkından iyi gidiyo...

i_could...

i_could
28-01-2007, 15:05
olm 4 kişi iken bile geçemiyonuz yaa ne diyem size:D hani izmir in vtecleri falan filan..:cool:

tebrik ediyoruz kardesim bisey diyomuyuz.maşallah senin aracın güzel gidiyo bi de su devir konusunda bu kadar kaprisli olmasanız.bak bana beni cagırıyosunuz 5000in üstüne ben paşa paşa geliyorum.ben zaten biliyorum senin aracla 1000 d/d da yapsak ne olacagını.

umarım bi dahaki sefere daha toleranslı davranıp güzel goruntuler verirsiniz...

i_could...

miniks
28-01-2007, 15:17
eyw. saolasın.

306 s16 ACAV (Acoustically Variable Air intake system) Manifold System
boyle bi sistem var benim aracda.hala onu calıştırmak için ugrasıyorum tam olarak.eger hiç olmazsa gti emme manifolduyla telafi edecegim.bir de yaptıgımız her denemede 4 ve 5. viteslerde yavaşlayan bi arac.onları da cozdugumde daha iyi olacak insallah...

ben bi de sunu bilir sunu soylerim:
her civatasını kendin sıktıgında her arac hakkından iyi gidiyo...

i_could...

bu bahsettigin gaza az bastıgında ufak bir throttle ı cok bastıgında da büyük bir throttle acan bişeymi ?

eger öle ise eski clio RSİ lardaki problemin aynısı yepyeni büyük bir throttle alarak sorunu ortadan kaldırabiliosun

Erol
28-01-2007, 15:17
aykut bunca insan var onlardanda yorum alalım..
106 gti full dolu benim aracda dc aem araboru var roll yapıcaz 106 alt devir istiyor bense 4000 e sabitledim 106 yanına geldigimde 2800 devir civarı oluyorum mantıklımı sizce iki aracı roll yaptırmak o devirlerde..yani ben 2800 devirde olucam 106 ise 4000-5000 devirde olacak:) lerim bu işe ama 4000 dede olsam sadece zorlarım 106 yı yada son hızda geçerim;)

VeNoM_35
28-01-2007, 15:32

Vites bitiminde bıraktım ben oyuzden birden açıldı fark, ama 306 gidiyo yani yanlış anlaşılmasın:) Zaten arada kaç hp ve kaç kilo fark var:) Benim arabanın durumu da ii deil zaten şuan. Biraz da ondan kaynaklanıyo..

i_could
28-01-2007, 15:55
bu bahsettigin gaza az bastıgında ufak bir throttle ı cok bastıgında da büyük bir throttle acan bişeymi ?

eger öle ise eski clio RSİ lardaki problemin aynısı yepyeni büyük bir throttle alarak sorunu ortadan kaldırabiliosun

tam da onun giib olmasa da 8 tane emme kapagından 4 tane küçük tanesi buyuk.küçükler hep acık digerleri ise vacumla acılıp kapanıyor.

Eger sorun cozulmezse o sekilde hallediliyor fakat o zamanda 4000 in altı arac tam bir essek oluyor ve cok tuketiyor.

ingiltereden 3-5 arkadasımla cozmeye calısıyoruz bakalım.onların orada s16 sadece egzoz ve filtreyle 170hp cıktı rolling road da.bakalım bizimki kac cıkacak su sorunu cozebilirsek...

i_could...

i_could
28-01-2007, 15:58
106 gti full dolu benim aracda dc aem araboru var roll yapıcaz 106 alt devir istiyor bense 4000 e sabitledim 106 yanına geldigimde 2800 devir civarı oluyorum mantıklımı sizce iki aracı roll yaptırmak o devirlerde..yani ben 2800 devirde olucam 106 ise 4000-5000 devirde olacak:) lerim bu işe ama 4000 dede olsam sadece zorlarım 106 yı yada son hızda geçerim;)

eroll aga o zaman sizde devir degil sürat secin roll yapmak için.isteyen istedigi vitesi secsin o süratte.sonuç olarak maksat aracları denemek,olum kalım meselesi degilki...

hem su da var sen kalk izmirden manisaya gel ben seninle sırf o kadar yolu(150-200km) geldigin için geri geri bile roll yaparım be kardesim...

i_could...

i_could
28-01-2007, 16:00
Vites bitiminde bıraktım ben oyuzden birden açıldı fark, ama 306 gidiyo yani yanlış anlaşılmasın:) Zaten arada kaç hp ve kaç kilo fark var:) Benim arabanın durumu da ii deil zaten şuan. Biraz da ondan kaynaklanıyo..

eyw. kardesim zaten maksat muhabbet olsun,denemek olsun...

i_could...

TAM35GNY
28-01-2007, 16:17

Kardeşim keşke bu videonun devamı olsaymış kesitğin yer en güzel yeri walla...;) Sanırım bunlar eski videolar bi de...Rollleri de koyarsan tam süper olur :D:D

Bu arada benim en büyük handicapımın ayapımdaki Harleyler olduğu ortaya çıktı...Acaip farketti walla bu cuma...:D:D:D

i_could
28-01-2007, 17:19

Kardeşim keşke bu videonun devamı olsaymış kesitğin yer en güzel yeri walla...;) Sanırım bunlar eski videolar bi de...Rollleri de koyarsan tam süper olur :D:D

Bu arada benim en büyük handicapımın ayapımdaki Harleyler olduğu ortaya çıktı...Acaip farketti walla bu cuma...:D:D:D

anlatıyoruzya eski kaset yeni kaset diye.klima acık kalmasaymış keske sonuç daha net olurdu...

bide o videonun devamı yok orada kesmiş saolsun kız arkadasım kufurler duyulmasın diye...

i_could...

M3CSL
28-01-2007, 17:19
guldurdunuz benı yaw aykutla gunay:):).. tam bi roll göremedık ztn doru duzgun dier videolarda bellı olur kım kac km de gecıo...
gunay mutluay abiye gecılıodun daha önce ama fark azdı arada yanı o gun sendede bişiyler olabilir gercek sonuç buda olabilir yanı bılemezsın sonuçta dynoda aynı sonuçlar var;)

erol bikere sen 2800 de ıken 106 nasıl 4000 de olsun yaw mantık alıomu sn devırlı olduun için genelde yuksekde kalıo devrın.. ama altları cok ii 106nın gerçi 5000 dede yapsaydınız sonuç deişmezdı eskıyı hatırlarsak:) (top sppedı bılmıorum 106da soradan filtre deişti uzunu iileşti)

M3CSL
28-01-2007, 17:21
gunay sen erolla alt devırleri söle nasıl oluo 2 de rollerde filan..

miniks
28-01-2007, 17:45
tam da onun giib olmasa da 8 tane emme kapagından 4 tane küçük tanesi buyuk.küçükler hep acık digerleri ise vacumla acılıp kapanıyor.

Eger sorun cozulmezse o sekilde hallediliyor fakat o zamanda 4000 in altı arac tam bir essek oluyor ve cok tuketiyor.

ingiltereden 3-5 arkadasımla cozmeye calısıyoruz bakalım.onların orada s16 sadece egzoz ve filtreyle 170hp cıktı rolling road da.bakalım bizimki kac cıkacak su sorunu cozebilirsek...

i_could...

insallah cozulur hayirlisi olsun

i_could
28-01-2007, 17:49
insallah cozulur hayirlisi olsun

tekrar teşekkurler...

i_could...

i_could
28-01-2007, 17:52
guldurdunuz benı yaw aykutla gunay:):)

ulen sen gülecegine bana geçildin onun derdine yansana:rolleyes:

saka,saka:Serkan la benim videomda serkan3 ben 2 kişi ile yuruyorduk zaten akabinde serkan hemen oracıkta arabadan birini indirdi ve yine olagan sonuç meydana cıktı...

i_could...

sword
28-01-2007, 17:52
umarım bi dahaki sefere daha toleranslı davranıp güzel goruntuler verirsiniz...

i_could...

tolerans baştan verilmiş işte 2000cc :) evo ile roll yapsan son viteste 1000devir gecersin biyere kadar evo gectikmi oluo ozaman:)

i_could
28-01-2007, 17:58
tolerans baştan verilmiş işte 2000cc :) evo ile roll yapsan son viteste 1000devir gecersin biyere kadar evo gectikmi oluo ozaman:)

valla murat aga konuya oyle bi yerden girdinki...

fq400 ile son vitesttteki stilo wagon rollingi aklıma geldi de o apayrı bi yere sahip fakat yanlış anladıgın bi konu var ki o da erollun benimle degil beyaz 106 ile rollinginden bahsediyorum-ki 106 da 1600cc- ben cünkü gormen lazım iki arac otobanda yaklasık 1 km aralarında 2 metre farkla roll a başlamak için birbirlerinin devirlerini ayarlamaya calıştı biri gel 5500 yapalım diyo digeri yok benim orada vitesim bitiyo diyo...

ama ben yine aynı seyi soyluyorum biri gelecek bu kadar kilometre yol yapacak geri geri 10bin devirde bile roll yaparım ben...

sword
28-01-2007, 18:05
gerigeri vtec acıo denedim:)

i_could
28-01-2007, 18:16

aga motor geri geri calışmıyo ki sadece sanzıman gücü akslara ters iletiyo:)

i_could...

sword
28-01-2007, 18:27
ya acıklama yapma espiri yapıom:)

i_could
28-01-2007, 18:34
ya acıklama yapma espiri yapıom:)

aga bende espri diye düsündüm ama burada muhabbeti gecmişti bi kere bu geyigin o sebebten oturu esprinin devamı olsun dedim...

i_could...

tipo16v
28-01-2007, 20:54
Aykut biraz iyileşme var aracında ama hala işin başındasın... Senin aracı bi ölçtürmen lazım... 155hp veriryor mu görmek lazım. O kısa oranlarla ve 15" lerle 17"li 150 lik tiponun içinden geçmen lazım mantıken ;) Bide arkadaşım ve sistemin ağırlığı var üstelik :D

OmerRS
28-01-2007, 21:26
degişken yollu emme manifoldu olan araclarda benim bildigim bir uzun birde kısa yollu boru oluyor. alt devirlerde uzun yoldan ust devirlerde kısa yoldan geciliyor. 306 da da durum aynen bu mu?

eger oyleyse fiesta st lerde de bu tarz bir sistem var ve onu iptal edip farklı manifoldlar takıyorlar ve yuksek devirlerde cok iyi sonuc alınıyor.

M3CSL
28-01-2007, 22:10
:
Aykut biraz iyileşme var aracında ama hala işin başındasın... Senin aracı bi ölçtürmen lazım... 155hp veriryor mu görmek lazım. O kısa oranlarla ve 15" lerle 17"li 150 lik tiponun içinden geçmen lazım mantıken ;) Bide arkadaşım ve sistemin ağırlığı var üstelik :D

2 kişiykendemı gectin aykutu...:rolleyes:
ağırlıklar aynı bglerde aynı dıelım 150 anca verır 306 e kalkısta gecıor ztn kısa orandan dolayı..
uzundada sorundan dolayı gerıde kalıo gercek 150nın uzernde verse ordada gecerde sorun devam edıo şimdilik..

Kaan
28-01-2007, 22:44
güzelmiş videolar ;) maşallah aykut

TAM35GNY
28-01-2007, 22:52

Bende denedim çok da zevkli oluo...:)

Şaka bir yana son zamanda yok ikinci viteste ben geçtim yok 3. viteste ben az geride kaldım gibi polemikler bizim sitede de aldı başını gidio.....:D Sword güzel bi yorum yapmış tüm araçlar için geçerli bundan sonra farklı bir sistem yapmamız lazım...

Yani Wining is WINING olsun...;) ;) Ama nerde biteceğini bilelim bi şekilde...Ben böyle bir şey yaşamadım ama yaşayanlar olmuş Kafa çıkartınca ayağını gazdan çekme olmasın...:heyoo: :heyoo:

coolvtec
28-01-2007, 22:55

Evet, açıkcası geçmekte zorlandım daha önce rahat geçtiklerimi. Günaycım. Şahsen açıkcası arabamn çekişinde bir gerileme hissetmiyorum. Tek mantıklı açıklama 3. vitese geçergenki sorun olabilir. Bence sizin arabalar ve şöförler iyileşmiş;

-Sen arabana daha da alışmışsın, ufak değişiklikler (ayakkabılar dahil :) ) işe yaramış. Ama senin 4, benim 5. vitesler çok ilginçti :D . sen 4 de geliyorsun, aha geçecek diyorum, 5 e takında ben yeniden öne atılıyorum. Heyacan vericiydi gerçekten.

-I_could: öncekine göre baya bi iyi olmuş araban. Tebrik ederim. Önceden güle oynaya geçiyorum, dün 4 de anca yakalayabildim. Ama 5 in çok kötü hala. 5 e takınca birden kayboluyorsun. Rol daki başarıyı kalkışda gösteremiyorsun malesef. Kalkışta 1 boy öne geçmene rağmen, bitişte 1 boy yedin. Sanırım günayla kalkısında da aynısı olmuş ama sen nedense tam günay gelirken kesmişsin videoyu!!! Bence sana hiç yakışmamış bu basit numara. Bir abi olarak bir daha yapmamanı tavsiye ediyorum. Yoksa sanırım Manisaya bir vtec aldırman gerekecek.

-Eroll; erol olm araban köpek gibi gidiyo desek yeridir. 3 kişi koyduk yetmedi. bi daha ki sefere 4 kişi verecez sana ona göre.

Not; virajlarda gazlamayım arkadaşlar yaw. tırstım dün gece 180 ile viraj bana göre deel. :eek:

M3CSL
28-01-2007, 23:19
ztn gunayın yuruyusunu ben az cok görmustum hıcde kötu görunmuo, dynoda aynı aem ı hiç bılmıorum ama:)

gunay mesafe koymak lazım dedıın gibi ötekı turlu ıs top speed yarısına döner;) 2 de rollar ii ben her zaman ztn vtec acık kaldırırım size haksızlık olmasın die bilenler bılır 2. vitesde 70ın altına dusmem pek:)
erolun uzunu meshur ztn laf yok ona kısada biraz daha gelişmesı lazım:)

VeNoM_35
28-01-2007, 23:48
Aslında bizim yaptığımız gibi istediğin yerde bitmez roll, bi hız belirlenir orda biter, mesela 70-200,
yada istediğin sayıları koyarsın oraya. Devire göre de olmaz aslında, biz böyle yapıyoruz ama hız belirleyici olması gerekendir bence.

Not: Yapısı gereği ders verir nitelikte oldu lütfen yanlış anlamayın. Belirli bi düzen sağlayabilmek için öneri sundum.

ADO
28-01-2007, 23:52

bu söyledıgıne aynen bende senın gibi gülerim full dolu dedıgın araç bi egzantrık var(full dolu 106 egzantrık pıston subap kısa vs.falan oluo) sadece şunu söliyim fikrin olsun sen 5500 ken ben 6000 civarı olduma göre senin verdıgın devırler nasıl oluo anlamadım valla...

i_could
29-01-2007, 00:20
degişken yollu emme manifoldu olan araclarda benim bildigim bir uzun birde kısa yollu boru oluyor. alt devirlerde uzun yoldan ust devirlerde kısa yoldan geciliyor. 306 da da durum aynen bu mu?

eger oyleyse fiesta st lerde de bu tarz bir sistem var ve onu iptal edip farklı manifoldlar takıyorlar ve yuksek devirlerde cok iyi sonuc alınıyor.

durum tam olarak bu sekilde degil.8 tane hole var 4 ü ufak onların tam altında da 4 tane yaklasık onların iki katı buyuklugunde hole var ki bu buyuk hole lar vacuum controllu.onları kontrol eden selenoid emri emme ve egzantrik konum sensorunden alıyor.

bizde de bu sistemin icinden cıkamayan arkadaslar gti ın emme manifoldunu yerlestirip +10 hp civarı güc alıp bunun karsılıgını asırı tuketimle oduyorlar.bakalım ben biraz daha ugrasacagım cunku sistem calıştıgında cok verimli oluyor...

i_could...

i_could
29-01-2007, 00:27
-I_could: öncekine göre baya bi iyi olmuş araban. Tebrik ederim. Önceden güle oynaya geçiyorum, dün 4 de anca yakalayabildim. Ama 5 in çok kötü hala. 5 e takınca birden kayboluyorsun. Rol daki başarıyı kalkışda gösteremiyorsun malesef. Kalkışta 1 boy öne geçmene rağmen, bitişte 1 boy yedin. Sanırım günayla kalkısında da aynısı olmuş ama sen nedense tam günay gelirken kesmişsin videoyu!!! Bence sana hiç yakışmamış bu basit numara. Bir abi olarak bir daha yapmamanı tavsiye ediyorum. Yoksa sanırım Manisaya bir vtec aldırman gerekecek.

abi inanki su sistemi bi de yuksek süratteki kesikliği gecirsem cok içime sinecek.gercekten de 1-2 boy one cıktıktan sonra yavaslayıp gecilmek cok fena.günayla olan videoda ben kesmedim kaydeden kızarkadasım ben vites kacırınca kayıdı sonlandırmış.benim oyle birsey yapmış olma ihtimalimi bile düsünmen beni üzdü:( :( :(

videoyu yeniden koydum devamıyla birlikte...

http://www.youtube.com/watch?v=zcgcoYQUQNo

i_could...

i_could
29-01-2007, 00:30
bu söyledıgıne aynen bende senın gibi gülerim full dolu dedıgın araç bi egzantrık var(full dolu 106 egzantrık pıston subap kısa vs.falan oluo) sadece şunu söliyim fikrin olsun sen 5500 ken ben 6000 civarı olduma göre senin verdıgın devırler nasıl oluo anlamadım valla...

eger 1000d/d daki hızlarınızı yazarsanız tam olarak problem kalmaz ortada...

i_could...

M3CSL
29-01-2007, 00:39
ado 7900 vtecde 8400 cevırıo yaklaşık olarak vtecler hep daha ust devirlerde oluo benzer hzılarda bende hele 4000 de yaparken mıllet 5000ı gecmıs oluo bile çoktan...

erol arabaya naptın söle 4 kişiyken nasıl gidıo o araba öle..videoda gördum şimdi....

Erol
29-01-2007, 09:33

hee chip falan cabası sanırım.ben 4000 bine sabitledim 5500 e hiç getirmiyorum.ben 4000 iken sen 2 boy gerimde oluyorsun senin yanına düştügüm zaman 2800 devirlere kadar iniyorum..bilgin olsun zaten yukarılardada böle yazdım 5500 diye bir tabir kullanmadım;)

inş. herkezin daha iyi denemeleri olur gerçi soguklar ve yagmurlar başlıyor ama..bu arada mutluay abiye katılıyorum kimi virajlarda ucucam zannediyorum..

serkan nerde video lar biz göremedik..bu arada aynı soruyu rc li erdem de sordu:) aynısını söledim kısayı cıkardım o kadar

TAM35GNY
29-01-2007, 09:47
ztn gunayın yuruyusunu ben az cok görmustum hıcde kötu görunmuo, dynoda aynı aem ı hiç bılmıorum ama:)

Aem nerden çıktı olm...:soru: :soru: Bende yok ki aem dandik ahmet marka bi filtre var sadece temiz yeni takıldı...

M3CSL
29-01-2007, 09:48
sorar tabi cunku bi deişik gidıyo araba,:)
işte video 4 kişi dediler ve aradakı farka bak kısalı olsan zor acardın:)
bılmıorum artık.....
http://www.youtube.com/watch?v=CV30zRdcdg4

M3CSL
29-01-2007, 09:49
Aem nerden çıktı olm...:soru: :soru: Bende yok ki aem dandik ahmet marka bi filtre var sadece temiz yeni takıldı...

yok senın filtre deil cardakı aemı dıorum fazlalık sana göre..

Erol
29-01-2007, 10:07
sorar tabi cunku bi deişik gidıyo araba,:)
işte video 4 kişi dediler ve aradakı farka bak kısalı olsan zor acardın:)
bılmıorum artık.....
http://www.youtube.com/watch?v=CV30zRdcdg4

kısa varken vites degiştircem diye gaza basamıyorduk ondandır:D yok yok kısaylada iyiydi kimi zaman 2 boy geriden gelip geçtigimde oluyordu;)

M3CSL
29-01-2007, 10:10
bılmıorum valla o parcalarla vtecın stocka o farkını 4 kişi ile ben acıklayamadım... ki eskı halınıde bılıorus:) beyın kokuları aldım yanlışda olabilir:)

TAM35GNY
29-01-2007, 10:14
Ulen herkes birbirinden uyuz...:D:D:Dmuhahaha.....

Erol
29-01-2007, 10:18
gırtlak abi araba:D :D muahhahahaha

speed
29-01-2007, 10:28
Ulen herkes birbirinden uyuz...:D:D:Dmuhahaha.....

:))))))))))))))))))))))).......ben yazacaktım benden önce yazmışsın....

306 ciddi toparlamış kendini...dahada toparlıyacak diye umuyorum...yeşil vtec baya baya normale dönmüş...çok kötü durumdaki bir hava filtresi beygirleri ciddi silip süpürebilir...bu yüzden biraz kullanan alışmış birazda araç :icon_tup: ...baya bir normale dönmüş durumlar....ama 306 nın vteclerle kafa kafaya gittiğine katılmıyorum....ama eskisine göre daha yakın olduğu söylenebilir.....yani kafa kafaya gitmek söylemi için biraz daha beygir lazım :))))))))))))
yeşil vtecle lacivert vtec çok çekişmeli yürüdüler....bence denemek için çok uygun bir ikili olacaklar bir süre :))))))))
gri vtec için söylenebilecek tek kelime var oda OHAAAAAAA..........adama dört kişi yükledik....yinede diğer iki vtec rakip olamadı.....süpper yürüyor :)))))) allah nazardan saklasın kardeşim.........

M3CSL
29-01-2007, 10:44
gırtlak abi araba:D :D muahhahahaha

:D kısayı bosuna cıkarmamıssın anlaşılan vardır senın bı bıldıın ztn :D
yada kısa alışkanlık yaptı arabada var zannedıo olabilir hala:):)
rc nın chipledii doru mu??

TAM35GNY
29-01-2007, 10:46

306 ciddi toparlamış kendini...dahada toparlıyacak diye umuyorum...yeşil vtec baya baya normale dönmüş...çok kötü durumdaki bir hava filtresi beygirleri ciddi silip süpürebilir...bu yüzden biraz kullanan alışmış birazda araç :icon_tup: ...baya bir normale dönmüş durumlar....ama 306 nın vteclerle kafa kafaya gittiğine katılmıyorum....ama eskisine göre daha yakın olduğu söylenebilir.....yani kafa kafaya gitmek söylemi için biraz daha beygir lazım :))))))))))))
yeşil vtecle lacivert vtec çok çekişmeli yürüdüler....bence denemek için çok uygun bir ikili olacaklar bir süre :))))))))
gri vtec için söylenebilecek tek kelime var oda OHAAAAAAA..........adama dört kişi yükledik....yinede diğer iki vtec rakip olamadı.....süpper yürüyor :)))))) allah nazardan saklasın kardeşim.........

Özdin abi walla en çok sen eğlendin Mutluay abiyle biz yürürken benim yanımdaki arkadaşın arabalarla alakası yok e bende zaten farklı şeylere odaklandım:DSen keyifli lezzetli bi roll izledin senin yerinde olmak isterdim walla...:D

tipo16v
29-01-2007, 10:48
Özdin abi walla en çok sen eğlendin Mutluay abiyle biz yürürken benim yanımdaki arkadaşın arabalarla alakası yok e bende zaten farklı şeylere odaklandım:DSen keyifli lezzetli bi roll izledin senin yerinde olmak isterdim walla...:D

Farklı neye odaklandın yaw rolling sırasında:D

speed
29-01-2007, 11:07
devir saati...yolun şeritleri....gaz pedalinin dozlanması....nos açma zamanı :)))))))))))))))

M3CSL
29-01-2007, 11:28
gaz pedalını dozlamaz o allah ne verdıyse tabana yapıştır:)

TAM35GNY
29-01-2007, 11:30
Ahmetcim bak nasıl bilmiş Özdin abi...:D:D

Yaw arabamı dinliorum nerelerde ne yapınca ne oluo ona göre bir dahakinde daha farklı davranıorum arabama...Mesele Mutluay abinin vites değiştirmesiyle benimkiler daha farklı onu tanıdım şimdi bir dahaki kalkışımızda bende ona göre hareket ederim...;)

tipo16v
29-01-2007, 11:59
Onlar olağan şeyler bende dedim nasıl farklı bi şeye odaklanıyor...

Erol
29-01-2007, 12:28

saol özdin abi ben sana dedim sende gel:D

i_could
29-01-2007, 18:37
gaz pedalını dozlamaz o allah ne verdıyse tabana yapıştır:)

sen bu işi biliyon:)

i_could...

i_could
29-01-2007, 18:40

306 ciddi toparlamış kendini...dahada toparlıyacak diye umuyorum...yeşil vtec baya baya normale dönmüş...çok kötü durumdaki bir hava filtresi beygirleri ciddi silip süpürebilir...bu yüzden biraz kullanan alışmış birazda araç :icon_tup: ...baya bir normale dönmüş durumlar....ama 306 nın vteclerle kafa kafaya gittiğine katılmıyorum....ama eskisine göre daha yakın olduğu söylenebilir.....yani kafa kafaya gitmek söylemi için biraz daha beygir lazım :)

abi biraz daha kasarsam bakalım cıkacak inşallah o beygirler.ben ilk aldıgım günden beri soyluyorum potansiyel var bu aracta diye...simdi angel aldım iste oradan da bi 10 bg falan gelse yeter heralde...

i_could...

sword
29-01-2007, 19:55
bu ne kardeşim 35TT olmuş burası :) hızlı vtec istiyen varmı satıyorum 88000km de :)

TAM35GNY
29-01-2007, 19:57
bu ne kardeşim 35TT olmuş burası :) hızlı vtec istiyen varmı satıyorum 88000km de :)

Kaça satıosun??:soru: War alacak arkadaşlar...

sword
29-01-2007, 20:08
meraklısına derler ya o şekil:) 23 olabilir...

TAM35GNY
29-01-2007, 20:11
Çok para yaw ben aldım 98 model 87 binde fiyatını buraya yazmiim tek bir kazasız boyası değişeni yok Allah nazarlardan saklasın tek kusuru yeşil olması o kadarda olsun artık...:)

i_could
29-01-2007, 20:12
meraklısına derler ya o şekil:) 23 olabilir...

maşallah iyi fiyat:D hayırlı satışlar...

sword
29-01-2007, 20:12
e aynından bi tane daha bulsana :)

TAM35GNY
29-01-2007, 20:22

:) O da doğru...Satma sen en güzeli yaw benim satmayacağım bi araba bu kesinlikle...

i_could
29-01-2007, 20:27

yok ki aga aynısından.her arac fabrikadan farklı sasi numarası ile cıkıyor malesef:)

i_could...

sword
29-01-2007, 20:36
zevkle biniyoruz projelerde var:cool: fransız lardan sonra alman lardan bi video serisi yapabilirim:rolleyes:

TAM35GNY
29-01-2007, 20:52
:icon_tup: :icon_tup: :icon_tup:

tipo16v
29-01-2007, 22:32
23 e ne şahin toplanır bea :D

Şaka maka sen durup dururken 23 istemezsin para etçek neler var arabada? Saysana:p

M3CSL
29-01-2007, 23:05
zevkle biniyoruz projelerde var:cool: fransız lardan sonra alman lardan bi video serisi yapabilirim:rolleyes:

bak bak suna:) alman olayı 328mı cekmısmıydın onu...
benzerleri varyaw cok para:)

i_could
29-01-2007, 23:06

maşallah,maşallah...

i_could...

sword
30-01-2007, 06:44
Şaka maka sen durup dururken 23 istemezsin para etçek neler var arabada? Saysana:p
önden gitmenin bedeli:)

gökan
30-01-2007, 18:45
sword guzel bır vtec temız:)