PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Krom kaplama???

kickboxer
26-04-2010, 19:29
elımde bır kac parca var bı krom kaplama yapan yere götürdüm kumlatmam gerektiğini söyledi gittim kumlattım sonra goturdum krom kapladılar fakat gri soba boyasına boyanmıs gıbı geldı polısaj yapamıyoruz ufak tefek girinti cıkıntılar var oralara yapamıyoruz dedıler ?? Anlam veremedim
Bu motorları yapıyolar onca parcayı krom kaplıyolar onca girinti cıkıntı var cam gibi nasıl yapıyolar yapan bıldıgınız bı yer var mı? Yada bilginiz varmı?

Göki,ZD
26-04-2010, 19:34
imes sanayide yapan yer var.
ben motor aksamındaki bütün vidaları kaplama yaptırdım. kromcuda yakındı, yarın tam adresini pm lerim

kickboxer
26-04-2010, 19:45
imes sanayide yapan yer var.
ben motor aksamındaki bütün vidaları kaplama yaptırdım. kromcuda yakındı, yarın tam adresini pm lerim

bi tek civatalarımı yaptırdın abı pekı onları nerde kumlattın ben anlamadım gitti:D bi yardım et:D

Göki,ZD
26-04-2010, 19:59
bi tek civatalarımı yaptırdın abı pekı onları nerde kumlattın ben anlamadım gitti:D bi yardım et:D

adamım foto makinam olsa foto çeker koyardım da yok :D

bizim komşu var bu kapı kollarını kaplama yaptırıyor, ben şanzımanın çamurluk vidaları zart zurt vidaları verdim onlara, yağ kir içindelerdi onlar nasıl temizledi etti bilgim yok orası pekde ilgilendirmiyor :D mesela şanzıman vidalarını sarı yaptırdım motor vidalarını çamurluk vidalarını krom gibi parlak yaptı verdiler bana, ömür olarakda 1-2 sene dayanıyor dediler, öle ahım şahım bişeyde tutmadı, zamanın varsa ümraniye sanayiye gel yarın ara beni 0554 375 46 98, benim vidaları gör ona göre karar verirsin, bide polisaj yapan yerde var, ben külbütor kapagınıda yaptırmıstım ama sonra boyadım motor içi rapçilerin arabalarına benzicek diye :D