PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmir ülkü yarış pistinde drag için bilgilendirme

Mustafa Birsesli
12-05-2010, 09:34
İzmir yarış pistinin yeniden faliyete geçmesi ile beraber pist ile alakalı organizasyonlar düşünmeye başladık. Bunun en başında normal olarak drag yarışları yapmayı düşünüyoruz ve bu işe başlamadan önce daha önce pistte büyük eksik olarak gördüğümüz pist uzunlugunu 400m ye çıkarmak ilk hedefimiz 2.hedefimiz ise start finish arası zaman ölçümü yapmak. Şu anda drag ve yapılacak diger mahalli yarışlar ile alakalı takvim vs. çalışması yapıyoruz en kısa zamanda daha detaylı bilgiyi bu başlık altında verecegim.

detaylı bilgi almak için

respect_admin@hotmail.com

05554042525 mustafa birsesli

mmustu
12-05-2010, 09:46
davşanım hayırlı olsun ben eskere gitmeden açında bari ştres atalım :D

nitrO_Oxide
12-05-2010, 09:49
Çok güzel bi düşünce hayırlı olsun inş. :)

vtecburhan
12-05-2010, 09:53
izmire pist şart yaaw yarışı bahane eder izmire geliriz başka türlü zooor :D

ulasoztas1
12-05-2010, 09:54
konya uzak kalıyordu izmirin açılması sewindirici, lastik kokusuna hasret kaldım :)

powERS
12-05-2010, 10:55
ıyı olur ınsallah..:) ve sorunsuz devam eder umarım.

elpadre
12-05-2010, 11:17
hayırlı olsun abıı

SifirinciMurat
12-05-2010, 11:38
pistte dönmeli organizasyonlara katılırım

TaGo
12-05-2010, 12:37
Nasipse; İzmir Yariş Pistini eskisindende aktif hale getireceğiz. Eskidende yıllarca destek verdik, peşinde koştuk-koşturulduk... Ancak yaş ***** 30u devirince birazda işlerimize odaklandık. Bu arada Türkiye'de motorsporları alyhine ne olabilecekse oldu. Durdu hatta geriledi. Bizde istedikki, en yakınımızdan başlıyalım tekrar organizasyonlarla dolu bir piste start verelim. Öncelikle eskiden var olan yarışlarla start vermeyi uygun gördük. Bunlar mahalli draglar-124 cups-time trial ler vs.

En önemli nokta; İzmirli arkadaşların, motorsporları ve otomobil sevdalılarının fikir vede çabalarına ihtiyacımız var. Büyüklerin ve çıkar peşinde koşanları bırakalım rantları için ne yapıyorlarsa yapsınlar,, biz kendimize bakalım. Şu güzelim yeri TIR parkı olmaktan kurtaralım...

Göki,ZD
12-05-2010, 12:39
akhisar pistine kim bakıyor kaderine terk edildi hiç ses soluk yok orda

Ahmetfikri
12-05-2010, 12:39
eskiden olduğu gibi hafta içi akşam timetrialleri olursa çok iyi olur insanlar aç kaldı

mmustu
12-05-2010, 12:41
akhisar pistine kim bakıyor kaderine terk edildi hiç ses soluk yok orda

aynen onu diyecektim bende herkes kabuğuna çekildi

şimdi izmir Allahın izni ile canlanacak

izmitin ne olacağı belirsiz

konya faal

antalyadada bir pist yapıldı sanırım

akhisar pistinin son durumu ne acaba ?

mehzent
12-05-2010, 12:42
Mustafa abı hayırlı olsun ınşallah olur bu dedıklerın kısa zamanda bı aksılık olmaz eğerkı olursa bız arabaları orda bırakır ucak ıle gıder gelırız :)

Sportivo
12-05-2010, 12:43
Tarkanım önce logolardaki bıyıklı amca yerine mini etekli kız koyun :D
şaka bir yana hadi hayırlı olsun ama pistin hali içler acısı
hafta sonu ordaydık ege rallisi için gerçekten içim acıdı

TaGo
12-05-2010, 13:25
Tezcanım koyun demek ne demek??

Abi pist BİZİM ( yani hepimizin ), zaten sadece bizim ( tom and ben ) mangala devam ederdik napayım yarışı :D

Şaka bi yana, burada bir çatı altında toplanma şart, biliyorsun senlede gerçekleştiremediğimiz bir biraraya geliş projesi vardı, şimdi zamanıdır. Projeleri artık hem nette hemde yerinde yani pistte değerlendirmek lazım. Biz çıkan çimleri ellede yolarız, çöpleri kendimizde toplarız... Bizlere motorsporları aşığı adamlar lazım ;)

powERS
12-05-2010, 13:36
Tezcanım koyun demek ne demek??

Abi pist BİZİM ( yani hepimizin ), zaten sadece bizim ( tom and ben ) mangala devam ederdik napayım yarışı :D

Şaka bi yana, burada bir çatı altında toplanma şart, biliyorsun senlede gerçekleştiremediğimiz bir biraraya geliş projesi vardı, şimdi zamanıdır. Projeleri artık hem nette hemde yerinde yani pistte değerlendirmek lazım. Biz çıkan çimleri ellede yolarız, çöpleri kendimizde toplarız... Bizlere motorsporları aşığı adamlar lazım ;)

abi pistin duzlugunun yan tarafındakı cımlık alana daha uzun olan bı duzluk yapılamazmı ? draglar ıcın, heralde o zaman ulusal bıle gelır oldukca uzun bı alan cunku.

bide biraz daha tribun lazım olucak hatırlarsanız son donemlerde yetmıyodu tribunler.

TaGo
12-05-2010, 13:39
Kardeşim evveli gün ölçümlere gittik, ölçümler tamamlandı. Düzlük uzuo her iki yöndende. Nasipse zaten 400m olacak, durma mesafeside ayarlancak. Hatta draga katılacak araçlar için özel bir durma mesafeside olacak

Almanci Tane-R
12-05-2010, 13:47
hayırlısı olsun inşallah

dragon07
12-05-2010, 13:51
izmire otobanı için yine gidilir... :) hayırlı olsun

Sportivo
12-05-2010, 13:51
ben eskisi gibi izmir de diilim tarkanım tabi elimizden geldiği kadar destek olucaz uzaktan ne kadar yardımımız dokunursa...

powERS
12-05-2010, 14:52
Kardeşim evveli gün ölçümlere gittik, ölçümler tamamlandı. Düzlük uzuo her iki yöndende. Nasipse zaten 400m olacak, durma mesafeside ayarlancak. Hatta draga katılacak araçlar için özel bir durma mesafeside olacak

nereye yapılacak ? gerci sanırım aynı yerden bahsedıyoruz uzunluk olarak en uzun noktalar.

400m derken ? su ankı ve bu gune kadar yapılan yarıslardakı duzluk kac mtreydı ?

TaGo
12-05-2010, 14:56
230m üzerinden koşuluyorsu yarış.

eğimin olması pistin uzamasına engel oluyordu, ancak şimdi yapılan ölçümlerde start tarafından uzamaya müsait olduğu belli oldu.

powERS
12-05-2010, 15:11
http://www.image-upload.net/images/lfer27drnm5qb6iabn2_thumb.jpg (http://www.image-upload.net/viewer.php?file=lfer27drnm5qb6iabn2.jpg)

gibi..

sarıyla cızılı alan su ankı drag yapılan yer..

ama gonul ısterkı

kırmızı cızgı yarıs alanı olsun

turuncu cızılı alan durma alanı olsa (yeterlımı bılmıorum fıkır olarak attım ortaya..)

mavı cızılı yer de park alanı olsa

10 numara olmazmı ?

TaGo
12-05-2010, 15:16
o hepimizin başta yürüttüğü en düz mantık, ancak pistin ortasında okadar tepecik ve düznsiz alan varki bu hafriyatı kimse göze almaz. Sadece drag pisti olsa bu zaman için beklenir, ancak amaç şuan hazır olan pisti en etkin hale getirmek

powERS
12-05-2010, 15:19
hımm ınsallah ıyı ıslerde oralarıda duzeltırız :D:D dıyelım barı :D

egeturbo
12-05-2010, 15:28
İzmir yarış pistinin yeniden faliyete geçmesi ile beraber pist ile alakalı organizasyonlar düşünmeye başladık. Bunun en başında normal olarak drag yarışları yapmayı düşünüyoruz ve bu işe başlamadan önce daha önce pistte büyük eksik olarak gördüğümüz pist uzunlugunu 400m ye çıkarmak ilk hedefimiz 2.hedefimiz ise start finish arası zaman ölçümü yapmak. Şu anda drag ve yapılacak diger mahalli yarışlar ile alakalı takvim vs. çalışması yapıyoruz en kısa zamanda daha detaylı bilgiyi bu başlık altında verecegim.

detaylı bilgi almak için

respect_admin@hotmail.com

05554042525 mustafa birsesli
abi peki kalkış yerini biraz daha geri alıp 400 metreye tamamlıcaksınız ama frenleme için mesafe kalıcakmı yoksa oraya başka bi şekilmi bulunucak ?

eskiden olduğu gibi hafta içi akşam timetrialleri olursa çok iyi olur insanlar aç kaldı
ah ah çook zewkli oluyordu akşam üstleri

initial-D
12-05-2010, 15:42
abi pistin şuan ki haliyle 400 mt cidden zor iş.arkadaşın dediği gibi ortadan dümdüz bi asfalt atsan çok zor,bir sürü iniş çıkış var+pist asfaltıyla birleşmesi gereken nokta var.hem ortaya düzlük yapsan yoldan çıkan aracın durması için bariyer yapıcan..fren yapamayan aracın gideceği yer ise direk gokart ofisnin ordaki bina veya dümdüz duvar:)

pitlerin arkasına yapılabilirmi acaba?taaa start finişe çıkan virajın ordan başlayıp ordaki çimlik alandan...diyicem ordada durmaya yer yok.

yada pitlerin arkasındaki o tualetler vs kaldırılıp ilk virajla birleşen çaprazlamasına bi düzlük olabilir ama o da 400 olurmu...:)

zor iş.destek ve katılım da çok olmuyor.draglara gelen oluyor ama type-r cup ta tribünde 20 kişi anca vardı.time triallerde ise forum üyeleri ile katılanların tanıdıkları geliyordu o kadar.

haftasonu ege rallisinin bile hali içler acısıydı

TaGo
12-05-2010, 15:58
o kültür kalmadığı içindir...

nasipse eskileride ii hatırlıyoruz. Tribünlerde değil tellerin orda bile izlemeye yer kalmadığı zamanları, neden tekrar öyle olmasın?

Hiçbir iş kolay değildir, ancak başlamadan yılmayada gerek yok. Gönlümüz var uğraşacağız, bizler gibi gönüllü ve gönülden destek verecek arkadaşlar arıyoruz.

mmustu
12-05-2010, 16:00
ya tarkan bırak edebiyat yapmayı hacııı sen neden aramadın beni onu söyle :(

TaGo
12-05-2010, 16:08
valla kanka 2 defa girdim köprü trafiğine anam ağladı :D

floryadan altunizadeye 2 saatte geldim :D ödüm koptu istanbulunuzdan.

şaka bi yana ailem istanbulda yaşıo, onlar bırakmadılar ayda yılda bi görüolar die. ama nasipse en kısa zamanda yine gelecem sadece, dostları arkadaşları görmeye. Yoksa kankam sorun yok aramızda

mmustu
12-05-2010, 16:11
hauhaua takılıyom be kankaa :D görüşürüz Allahın izniyle

bu arada adaşım şişkomda aramıyo artık beni :( ilk fırsatta kaçacam yanınıza :D önümüzdeki yıllardada yerleşecem izmire :D hatta geçen baktım mustafanın binasında boş kiralık daire vardı :D

Dragger
12-05-2010, 16:12
Güzel haber kardesim, hadi hayırlısı bakalım insallah en kısa zamanda toparlanır ;)

ahmet3425
12-05-2010, 16:16
yalnız saka bi yana koca istanbulda kullanılabilir bi tane pist yok ahahah traji komik:D

umarım pistiniz istediğiniz konuma gelir bizde guzel izmire gelip yarısları izleyebiliriz...

initial-D
12-05-2010, 16:33
beni izmir yarış pisti ile ilgili en sevindiren haber 1 ay içinde 9hp gokartların gelecek olması:)yeni ve güzel şeyler yapılacağına inanıyorum

Göki,ZD
12-05-2010, 16:35
ben konu ilk açıldıgında ülkü ocakları pistte okudum, nası becerdim öle bişeyi bende anlamış değilim :D:D:D

mmustu
12-05-2010, 16:36
huahuaua moruk bende benzer bişi anladım :hehe:

hüsor
12-05-2010, 18:26
Hadi hayırlısı olsun... artık inş allahın izniyle güzel organizasyonlar olucak pistte :)

kansu_ilhan
12-05-2010, 18:34
izmire pist şart yaaw yarışı bahane eder izmire geliriz başka türlü zooor :D

sen zor giden kanka daha bura gelemedin ya :D

Onrcn
12-05-2010, 20:59
su time trial lar tekrar baslasada izmir yolculuklarim baslasa artik : ) boyle otur otur olmuyor : )

Bu hafta sonu izmir e gelme gibi bir durumumuz var, 10 aractan fazla olacagiz muhtemelen acaba bir organizasyon olabilir mi yada piste girebilir miyiz ki

Mustafa Birsesli
12-05-2010, 21:04
abi peki kalkış yerini biraz daha geri alıp 400 metreye tamamlıcaksınız ama frenleme için mesafe kalıcakmı yoksa oraya başka bi şekilmi bulunucak ?

ah ah çook zewkli oluyordu akşam üstleri

400+200 durma mesafesi var yarın detaylı calışmayı verecegim

abi pistin şuan ki haliyle 400 mt cidden zor iş.arkadaşın dediği gibi ortadan dümdüz bi asfalt atsan çok zor,bir sürü iniş çıkış var+pist asfaltıyla birleşmesi gereken nokta var.hem ortaya düzlük yapsan yoldan çıkan aracın durması için bariyer yapıcan..fren yapamayan aracın gideceği yer ise direk gokart ofisnin ordaki bina veya dümdüz duvar:)

pitlerin arkasına yapılabilirmi acaba?taaa start finişe çıkan virajın ordan başlayıp ordaki çimlik alandan...diyicem ordada durmaya yer yok.

yada pitlerin arkasındaki o tualetler vs kaldırılıp ilk virajla birleşen çaprazlamasına bi düzlük olabilir ama o da 400 olurmu...:)

zor iş.destek ve katılım da çok olmuyor.draglara gelen oluyor ama type-r cup ta tribünde 20 kişi anca vardı.time triallerde ise forum üyeleri ile katılanların tanıdıkları geliyordu o kadar.

valla ozamanlar çok eglenceli geceler geciriyorduk

haftasonu ege rallisinin bile hali içler acısıydı

hauhaua takılıyom be kankaa :D görüşürüz Allahın izniyle

bu arada adaşım şişkomda aramıyo artık beni :( ilk fırsatta kaçacam yanınıza :D önümüzdeki yıllardada yerleşecem izmire :D hatta geçen baktım mustafanın binasında boş kiralık daire vardı :D

ulen arıyomda acıyon sankı bu arada sen bene turbo vermiştin parlattırayım dıye gecen gün bi baktım bu kimin turbo yav dıyorum kendı kendime :)

samuray
12-05-2010, 21:24
Hayırlısı inşallah.
Özledik drag ları, yarışları vs.

mmustu
12-05-2010, 21:36
ulen arıyomda acıyon sankı bu arada sen bene turbo vermiştin parlattırayım dıye gecen gün bi baktım bu kimin turbo yav dıyorum kendı kendime :)

ne ara aradın lan :D

turboyu buldun parlattın mı bari :D :D

Mustafa Birsesli
12-05-2010, 21:37
parlatacam kanka arıyom arıyom açmıyon ayıp yaw :)

Mustafa Birsesli
12-05-2010, 21:38
su time trial lar tekrar baslasada izmir yolculuklarim baslasa artik : ) boyle otur otur olmuyor : )

Bu hafta sonu izmir e gelme gibi bir durumumuz var, 10 aractan fazla olacagiz muhtemelen acaba bir organizasyon olabilir mi yada piste girebilir miyiz ki

guruplara özel olarak tüm gün pisti açabiliyoruz pm attım size

merttepe
12-05-2010, 23:37
http://i44.tinypic.com/10qfcko.jpg

Mustafa Birsesli
12-05-2010, 23:39
evet mert tam olarak yapmak istediğimiz bu teşekkürler

merttepe
12-05-2010, 23:41
evet mert tam olarak yapmak istediğimiz bu teşekkürler

rica ederim abi. :icon_tup:

KSK-VTEC
12-05-2010, 23:49
Mustafa finish çizgisi eski yerinde kalıcaksa durma mesafesi olarak düşündüğünüz alan ise muhtemelen yeterli gelmiyecektir. ben 300-350 metre gibi alandan kalkış yapmıştım orada büyük fren disklerimle filan duramadım

SifirinciMurat
12-05-2010, 23:50
startı bu çizimdekinin öbür tarafına koysanız tam ters şekilde olsa tribünlerden daha iyi faydalanılır.

M_PROJECT
12-05-2010, 23:51
Mustafa finish çizgisi eski yerinde kalıcaksa durma mesafesi olarak düşündüğünüz alan ise muhtemelen yeterli gelmiyecektir. ben 300-350 metre gibi alandan kalkış yapmıştım orada büyük fren disklerimle filan duramadım

parasut tak !!

merttepe
12-05-2010, 23:52
abi bu sefer egem virajına kadar açık yol, 200 metrede durma sorunu yaşanırsa yolun devam eden kısmıda kullanılacağı için pek bir sıkıntı çekilmez diye düşünüyorum.

Mustafa Birsesli
13-05-2010, 00:14

finish geri geliyor aşşagı yukarı planada bakarsan 600. metre eski finişin az ilerisinde oluyor ve eskiden sola verilen yolu egen virajına dogru yönlendirecegiz sorun olacagını düşünmüyorum

Mustafa Birsesli
13-05-2010, 00:16
finish geri geliyor aşşagı yukarı planada bakarsan 600. metre eski finişin az ilerisinde oluyor ve eskiden sola verilen yolu egen virajına dogru yönlendirecegiz sorun olacagını düşünmüyorum

müsait oldugun bir gün beraber gidelim istersen piste sende değerlendir son durumları iyi kötü yorumlarını alalım;)

Mustafa Birsesli
13-05-2010, 00:19
startı bu çizimdekinin öbür tarafına koysanız tam ters şekilde olsa tribünlerden daha iyi faydalanılır.

o şekilde yaparsan olmaz pistin sonu duvar oluyor birde eğim yukarıya dogru oluyor

hak_on
13-05-2010, 00:20
parasut tak !!

?????????????????????

hsyn_çvk
13-05-2010, 07:52
parasut tak !!
o zaman dururmuki? tecrübe ile sabitmidir??

JumboAli
13-05-2010, 07:59
Mustafa Abıcım Cok guzel bı konuya el attın sımdıden allah utandırmasın abım. Gun gelırde manuel bı arabam olursa bende yarısmak ısterım :)

feRRo
13-05-2010, 08:32
mustafa abi süper walla yakın tarihte rpmtürk'ün draglarınının olacagını ögrenmiştim ciddi ciddi çalışmalar wardı akhisar için şimdi burdada olursa keyifli 10 numara günler bekliyo bizi:)inş.her 2 tarafında yürüttügü çalışma olumlu sonuçlar çıkarır..inş katılımında fazla olucagına inanıyorum..saxoyuda hazır edek:D

tunceR
13-05-2010, 08:33
müdür dünki konuştuğumuz swap şart ya ben başlıyom aramaya :)

feRRo
13-05-2010, 08:40
müdür dünki konuştuğumuz swap şart ya ben başlıyom aramaya :)

tannus mu müdür:hahaha:

Erol
13-05-2010, 08:49
mustafa abi süper walla yakın tarihte rpmtürk'ün draglarınının olacagını ögrenmiştim ciddi ciddi çalışmalar wardı akhisar için şimdi burdada olursa keyifli 10 numara günler bekliyo bizi:)inş.her 2 tarafında yürüttügü çalışma olumlu sonuçlar çıkarır..inş katılımında fazla olucagına inanıyorum..saxoyuda hazır edek:D

sen ne zaman ögrendin :) bunu la ilgili başlık açıcam çok yakında

inş. izmir yarış pistide olumlu olurda izmire birşeyler katmış oluruz.

tunceR
13-05-2010, 08:54
tannus mu müdür:hahaha:

hAhaha :hahaha: yok öteki :)

feRRo
13-05-2010, 08:56

abi ajanım war:D bigün çiftede konuşuldu kesinlik yoktu ama pro serviste işin ciddiyeti ortadaydı:)ewet kesinleşince bekliyoruz abi ona göre projeyi bitircez:p

feRRo
13-05-2010, 08:58
hAhaha :hahaha: yok öteki :)

konseyden kovulmak istiyon heralde sen..:)motoru wermeye hazırım kasayı bul;)

tunceR
13-05-2010, 09:00
akşam bidaha konuşalım onay almak lazım önce :):)

Mustafa Birsesli
13-05-2010, 09:12

olumsuz olacak birşey yok erol izmir yarış pistinde drag time trial vs herkesin ortak noktası olacak organizasyon yapıyoruz marka veya gurup veya nebileyim şahıslar önemli deil önemli olan tek şey imir yarış pistindeki eglenceli günlerin yeniden olması ;)

Mustafa Birsesli
13-05-2010, 09:13

kanka çok canlar yakar bence:D

feRRo
13-05-2010, 09:21
olumsuz olacak birşey yok erol izmir yarış pistinde drag time trial vs herkesin ortak noktası olacak organizasyon yapıyoruz marka veya gurup veya nebileyim şahıslar önemli deil önemli olan tek şey imir yarış pistindeki eglenceli günlerin yeniden olması ;)

abi çok güzel yazmıssın bu işle ugrasan herkesin gelmesi katılması renk katması lazım:icon_tup:

kanka çok canlar yakar bence:D

walla abi saxoda 106da ii olucak inş..:)az kaldı

TaGo
13-05-2010, 09:43
Sorumlu müdür, başkan, lider vs yok bu işlerde...

Bu defa gerçekten Herkese ihtiyacımız var. Pist ilgisizlikten mahvolmak üzere, ya alacağız geri kazanacağız yada tır parkı olacak yanından bile geçmeyeceğiz.

SifirinciMurat
13-05-2010, 12:35
o şekilde yaparsan olmaz pistin sonu duvar oluyor birde eğim yukarıya dogru oluyor

bu şekilde de hem tribünler verimsiz kullanılıyor hem güvenlik açısından problemli. dünyanın hiçbir yerinde profesyonel drag pistlerinde seyirciyi karşıya koyarak kalkış yapılmaz.

her neyse, benim için time trial olsun yeter zaten kalkışla işim yok :)

egeturbo
14-05-2010, 07:51
peki izmirde tekrar time trail yarışları olacakmı ?

speed
14-05-2010, 08:43
ohhh harika olur valla....özellikle time trial ve büyük pist nefis olur....paslanmıştık bir iki ter atarız sonra kaldığımız yerden devam....organizasyon tarihlerini sabırsızlıkla bekliyorum mustafa....

Mustafa Birsesli
14-05-2010, 11:41
bu şekilde de hem tribünler verimsiz kullanılıyor hem güvenlik açısından problemli. dünyanın hiçbir yerinde profesyonel drag pistlerinde seyirciyi karşıya koyarak kalkış yapılmaz.

tribünleri yeniden düzenlemeyegiz diye birşey demedikki :) bu arada seyirci karşıda hiçbirzaman olmadıki

her neyse, benim için time trial olsun yeter zaten kalkışla işim yok :)

peki izmirde tekrar time trail yarışları olacakmı ?

evet arda time trial de olacak

ohhh harika olur valla....özellikle time trial ve büyük pist nefis olur....paslanmıştık bir iki ter atarız sonra kaldığımız yerden devam....organizasyon tarihlerini sabırsızlıkla bekliyorum mustafa....

en kısa zamanda belirlenecek hepsi hep beraberce egleniriz

Eray Yümsel
14-05-2010, 11:43
sabırsızlıkla bekliyoruz hacı

egeturbo
14-05-2010, 17:57
evet arda time trial de olacak

en kısa zamanda belirlenecek hepsi hep beraberce egleniriz

peki zeki mürende bizi görecek mi ?:D

şaka bi yana abi şu 400 metre olayını çözebildiniz mi ? müşterilerde bana sorup duruyor

bybmw(ss)
14-05-2010, 19:09
400 olmasada yakın bişeyler cıkar angel cengiz hariç herkes durur aahahahaha :) mustafa abey tam destek benden çim yolmaya bile gelirim :)

onursoytam
14-05-2010, 19:17
pist i uzatmayın 280 kalsın :)

bybmw(ss)
14-05-2010, 20:20
tabi kısayı tak herkesi biç demi ahahah :)

batucan
15-05-2010, 11:09
Mustafa abi ustumuze ne duserse yapariz bir telefon yeter.

feRRo
18-05-2010, 08:04
dün telefon açtım mustafa abi pistteymiş gittim yanına ölçüm yapan insanlar wardı..ciddi ciddi ugraşılıyo emekler inş.boşa gitmez olursa süper bi olay olucak gibi merakla bekliyorum.

Onrcn
18-05-2010, 08:10
yine izmir yollari tasli : ) gecen hafta bizde organizasyon yapmak istedik ama kendi icimizde koordine olamadik bu yuzden ozur dilerim. Istabul dan gelecek arkadaslarin 1i bile gitmedi...