PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UR Clio RS ZY TYPER NCM TYPER DBS TYPER VTC TYPER BS FN2 TYPER

Sayfa : [1] 2

Alicanrs
15-05-2010, 01:34
http://www.youtube.com/watch?v=fg-9UKTgm0M
http://www.youtube.com/watch?v=MV2uEOfqWuE
http://www.youtube.com/watch?v=uf2h5LpBZdw

clio rs : egsoz yazılım cai
Vtc typer : kpro headers filtre egsoz
Zy typer : Headers Egsoz Headers
NCM: headers egsoz cai sanırsam
Bs fn2 : flash pro cai egsoz

Alicanrs
15-05-2010, 02:01
gelen herkese teşekkürler çok kalablıktı ne kdr çok güzel olmasada denemeler zevkliydi VTC nin maşallahı var gecenin 1. si :D:D hepsi birbirinden güsel araçlar

Low-Rider
15-05-2010, 02:03
Arkadaş benzin size 2lira heralde:)

Demin e5te yardıran sizmiydiniz

Alicanrs
15-05-2010, 02:10
Arkadaş benzin size 2lira heralde:)

Demin e5te yardıran sizmiydiniz

evet noldu ki :D:D 2 lira aynen öle :D depoyu fullüolar her gece rol :D

Low-Rider
15-05-2010, 02:11
auhauh helal valla her gece rol her gece rol:D

Alicanrs
15-05-2010, 02:11
sen nerdeydin lan e5 te gördün bizi :D kaçta :D

Low-Rider
15-05-2010, 02:12
kanka ses geliyo eve kadar , e5ten geçenler iduyuyorum

Alicanrs
15-05-2010, 02:13
ahahaha kulakları diktin sesmi dinliosn :D:D Vtc dir kesin :D o tarafa kdr geldiğine göre :D

ahmet3425
15-05-2010, 02:16
guzel geceydi cok gec saatte cıkmamıza rağmen yinede trafik cok fazlaydı...

sanırım vtc ye en yakın giden arac BS fn2 idi benim gordugum kadarıyla...

ocean0636
15-05-2010, 02:16
Maaşallah araçlara zevkli denemeler olmuş :)

Low-Rider
15-05-2010, 02:17
ahahaha kulakları diktin sesmi dinliosn :D:D Vtc dir kesin :D o tarafa kdr geldiğine göre :D

ciğerli makinalar geçti:D

Alicanrs
15-05-2010, 02:17
ciğerli makinalar geçti:D

heee kesin benimkidir o zaman :P bakımsız olarak yağ simsiyah ahaha :D akıllanmıorz napalım :D ne zmn görüşüorz R la viraj alıorz:D:D

Low-Rider
15-05-2010, 02:20
kop gel günahlarından istediğin zaman:D

ADMISE R1
15-05-2010, 03:45
Beni unutmuşsunuz :D

RC'ON
15-05-2010, 04:45
bs plakalı fn2 de headers yok muydu?,başka bir konuda var diye yazılmıştı...

Type-R
15-05-2010, 06:36
Maşallah araçlara:icon_tup: NCM'nin gidişi nasıl beyler:soru:

kolaylı
15-05-2010, 07:50
Masallah Butun Araclara ;)

mehzent
15-05-2010, 07:59
Guzel organıze olamadınız bır turlu daha guzel denemeler olurdu ama kımse anlasamadı nıyeyse ama ses kombınasyonları ıyıdı kulakalrım acıldı bıraz :)

Jön Türk
15-05-2010, 08:14
Usta yürüyen makinaların ortamıda bir başka :D
Videolar için teşekkürler.

Ek.Civic_Spoon
15-05-2010, 08:34
sabah sabah kulaklarımın pası silindi valla :)

OmeR-FE
15-05-2010, 08:55
Yuutup'a Alerjim Var :)

Can's
15-05-2010, 08:57
ahmet bs typerla bızde denedık 4 e kadar kafa kafaya 5 atamadık net olarak :)

Serhat Y.
15-05-2010, 09:03
güzel geceydi evet, zaman zaman sıkıcı anlarda oldu tabi, özellikle alican ve sirocco lu arkadaşın denemek için yavaşlamaları ve başlamaları abartmıyorum 5dk. sürdü onların arkasında sıra beklemek zulümdü gerçekten:) ama alicanı seviyorum yinede:icon_tup: arkadaş bikerede yenişin şu tamerle yaa, yine gecenin sonunda yol yetmedi 5 i bitirmek lazım dediniz çıktınız işin içinden...

guzel geceydi cok gec saatte cıkmamıza rağmen yinede trafik cok fazlaydı...

sanırım vtc ye en yakın giden arac BS fn2 idi benim gordugum kadarıyla...

ben dün gece aracımdan genel olarak memnundum, daha yürürü olduğunu düşünüyorum, vtc yasin kardeşimle birbirimize benzin harcatmıycagımıza söz vermiştik ama dün yine dayanamadık denedik, fark eskisi kadar açılmadı hele bir denemede çok yakın gittim ama arabası benimkinden hızlı maşallah iyi gidiyor, daha verilecek çok detay varda birazda başkaları dökülsün, :soru:

Ertan-R
15-05-2010, 09:03
streetFire ye yüklendimi.linki varmı??

Serhat Y.
15-05-2010, 09:07
ahmet bs typerla bızde denedık 4 e kadar kafa kafaya 5 atamadık net olarak :)

4. viteste yanıma geliyorsun kafa çıkartıyorsun 5 e atınca tekrar benim araba çıkıyor, yani ben 5 e attığım sırada sen hangi viteste hangi devirdesin bilmiyorum ama haklısın 5 i net bitiremedik.. ama çok eglenceliydi seninle denemelerimiz, bişeyler yaparsan tekrar deneriz artık:icon_tup:

Can's
15-05-2010, 09:10
bende 5 e atmıstım abı farkındayım:):) cok guzeldı en cokda snle denerken zewk aldım

Kaa scirocco
15-05-2010, 09:23
sreetfire olarak link warmı..ben acamıorum youtube u da

BMK TypeR
15-05-2010, 10:42
Maşallah arabaların hepsı cok guzel, vtc 26 ayarı cok ıyı cok begendım, serhat senın arabada maşallah guzel gıdıyo,

Kaa scirocco
15-05-2010, 10:44
Maşallah arabaların hepsı cok guzel, vtc 26 ayarı cok ıyı cok begendım, serhat senın arabada maşallah guzel gıdıyo,

ewtt abii BS typeR cok cok ii giido cok gusel bir ornek fn2ler için maşallahh abii kazasız belasız..:icon_tup:

Serhat Y.
15-05-2010, 10:45
saol reşit begendiğine sevindim, daha iyi olucak eminim, ufak tefek sıkıntılarım var onlarıda düzeltirsem daha mutlu olucam

Serhat Y.
15-05-2010, 10:49
ewtt abii BS typeR cok cok ii giido cok gusel bir ornek fn2ler için maşallahh abii kazasız belasız..:icon_tup:

saolasın senin aracında gökselin demesine göre çok iyi gidiyormuş, kazasız belasız kullan kardeşim..

Alicanrs
15-05-2010, 10:54
güzel geceydi evet, zaman zaman sıkıcı anlarda oldu tabi, özellikle alican ve sirocco lu arkadaşın denemek için yavaşlamaları ve başlamaları abartmıyorum 5dk. sürdü onların arkasında sıra beklemek zulümdü gerçekten:) ama alicanı seviyorum yinede:icon_tup: arkadaş bikerede yenişin şu tamerle yaa, yine gecenin sonunda yol yetmedi 5 i bitirmek lazım dediniz çıktınız işin içinden...

ben dün gece aracımdan genel olarak memnundum, daha yürürü olduğunu düşünüyorum, vtc yasin kardeşimle birbirimize benzin harcatmıycagımıza söz vermiştik ama dün yine dayanamadık denedik, fark eskisi kadar açılmadı hele bir denemede çok yakın gittim ama arabası benimkinden hızlı maşallah iyi gidiyor, daha verilecek çok detay varda birazda başkaları dökülsün, :soru:

:D:D:D napalm abi yokuş dimdik yukarı solda rocco sağda tt torklu makinalar bekledim biraz eğim olsun die olmadı :D:D:D Tamer abiyle bakımları yaptıktan sora deneriz tekrar bu sefer kesin sonuç alcaz uzun uzun

kıvanç
15-05-2010, 10:59
rs ile dbs typer denerken rs 1 kişimi banamı öyle geldi

Kaa scirocco
15-05-2010, 11:05
saolasın senin aracında gökselin demesine göre çok iyi gidiyormuş, kazasız belasız kullan kardeşim..

saol abii ii dileklerin için..

Alicanrs
15-05-2010, 11:09

hiç kıstas alma boşu boşun ;) çnkü aracım bakımsız yağ simsiyah yani anlıcağın arkadaşları kırmamak için çıktım anlıcağın araç gitmio

H22Power
15-05-2010, 11:09
rs yalan oldu haa:D hadi bakalım ;)

Alicanrs
15-05-2010, 11:11
rs yalan oldu haa:D hadi bakalım ;)

heh bu göz kırpmayı ben çaktım LAlalalalala :D:D:D kanka dur bakımları yapımda bi araba gitmio bildiğin bakımsız deneriz yine yalan olcakmı 190 200 e kdr ghörelim

ahmet3425
15-05-2010, 11:13

aynen rs tek kisi olmasına rağmen boyle oluyor ss de yazılım bile yokken nasıl dbs ye o kadar tutunabildi hala anlamıs değilim:D

Alicanrs
15-05-2010, 11:15
ahmet böle oluor diosunda zy sizi 1.5 boy geçio ben 3 sonuna kdr tutunuorm zy ye o nasl olcak 100 denemeden sora boğuldu araba ve 10 bin kmdir bakımsızım anlıcağın yağ filan simsiyah size bunu demiştim koycam koycam dedinzde koyn sorun deil bilen bilio ztn bakımsız oldğmu millet kendini kandırır

Serhat Y.
15-05-2010, 11:16
aynen rs tek kisi olmasına rağmen boyle oluyor ss de yazılım bile yokken nasıl dbs ye o kadar tutunabildi hala anlamıs değilim:D

ss te ciddi ağırlık avantajı oldugunu dusunuyorum ben yoksa haala benimde aklım almıyor

ahmet3425
15-05-2010, 11:21
ahmet böle oluor diosunda zy sizi 1.5 boy geçio ben 3 sonuna kdr tutunuorm zy ye o nasl olcak 100 denemeden sora boğuldu araba ve 10 bin kmdir bakımsızım anlıcağın yağ filan simsiyah size bunu demiştim koycam koycam dedinzde koyn sorun deil bilen bilio ztn bakımsız oldğmu millet kendini kandırır

zy tek dbs 2 kisiydi + dun denemediler diye biliyorum...

Alicanrs
15-05-2010, 11:25
zy tek dbs 2 kisiydi + dun denemediler diye biliyorum...

ben dün demiorm geldiğimz gece çarşmbaydı sanırsam ;) geçtimi geçti bu kdr bakımsız araç geçmek kolay tabi sizin için bakım farketmio araç hep aynı gidiodur.. Hani polemiğe girmeye gerek yok snçta ZY yeni alındı araçta bakım bile doru düzgün yokken geçti dbs yi yiğit kendi sordu bana başka bişi varmı bu araçta die olması zor biz typerdan anlamıorz bana gelirsek aracım 10 bindir bakıma girmio performanslı araç düşün sürekli rol yapıp sıkıorm yağ simsiyah illaki farkeder bakıma girim çıkım deneriz yine bakalm tutunuom mu tutunamıom mu

Kaa scirocco
15-05-2010, 11:27
bendede bakım yokk =) yıllık bakımımm geldi sayılır 10 gun e

Ek.Civic_Spoon
15-05-2010, 11:41
ben dün demiorm geldiğimz gece çarşmbaydı sanırsam ;) geçtimi geçti bu kdr bakımsız araç geçmek kolay tabi sizin için bakım farketmio araç hep aynı gidiodur.. Hani polemiğe girmeye gerek yok snçta ZY yeni alındı araçta bakım bile doru düzgün yokken geçti dbs yi yiğit kendi sordu bana başka bişi varmı bu araçta die olması zor biz typerdan anlamıorz bana gelirsek aracım 10 bindir bakıma girmio performanslı araç düşün sürekli rol yapıp sıkıorm yağ simsiyah illaki farkeder bakıma girim çıkım deneriz yine bakalm tutunuom mu tutunamıom mu

moralini bozmak istemem ama ss te o gece 10-11.000 km dir bakımsızdı istanbuldan dönünce yağ falan değiştirdi :) şuan çok daha iyimi olcak yani senin deyiminle :)

Alicanrs
15-05-2010, 11:43
moralim nie bozulsun koçum arabamdaki parçalar belli kafan rahat olsn beni herkes tanıo burda bilio okanıda biliolar ondan takcak bişi yok.. bakımsızla bakımlı araba farketmzmi benim deyimim deil genel bişi bakımsızmı deneyelim hep saçma saçma knşup canımı sıkmayın

Alicanrs
15-05-2010, 11:46
k.bkmada bu forumdan sürekli banlanıp arabam stock diyip milletle yürümüorm arabamdakiler açık belli burdaki millet beni tanıo lüleburgaz tayfası diyip adınz çıkmış çakala onn için benimle polemiğie girmeyin bile her seferinde okan geldiğinde ii davranıorz ataşhirde burdan beraber gitmişliğimz var ama bi dahakine farklı türden davranırım ;)

Can's
15-05-2010, 11:52
ahmet :D:D:Dben hıc dun dbsyle denemedım kı
ne alakası war anlamadım ....kıvanc aslanım gelın clıo rs ınızle okanla ok her turlu denerım sızınle ıste ıstersen nos tak gel snn rs her turlu gıder

H22Power
15-05-2010, 11:57
valla ben okanı koruyormuşum gibi olmasında bence
n/a stock araba: piston kol egzantrik conta girilmemiş araçtır
turbo stock araba: turbosu büyültülmemiş piston kol egzantrik girilmemiş araçtır
sonuçta arabanın motorunda ne modifiye var denmiyor mu? motor ve turbo stock ise stock dur turbo arabanın bastığı basınç yada n/a arabaya yapılan headers egzoz filtre vs şeyler araçta var olan ve fabrikanın yakıt tasarrufu ve doğayı korumak adına kısıtladığı güç tür tabii bence... çoğuna göre bu kavram farklı bir egzoz bir filtre takıp full mode yaptım demek isteyen için benim düşüncelerim saçma gelebilir.. belkide ben çok geniş kapsamlı düşünüyorum:soru:

pasa35
15-05-2010, 12:01
turbo stock araba: turbosu büyültülmemiş piston kol egzantrik girilmemiş araçtır
sonuçta arabanın motorunda ne modifiye var denmiyor mu? motor ve turbo stock ise stock dur turbo arabanın bastığı basınç yada n/a arabaya yapılan headers egzoz filtre vs şeyler araçta var olan ve fabrikanın yakıt tasarrufu ve doğayı korumak adına kısıtladığı güç tür tabii bence... çoğuna göre bu kavram farklı bir egzoz bir filtre takıp full mode yaptım demek isteyen için benim düşüncelerim saçma gelebilir.. belkide ben çok geniş kapsamlı düşünüyorum:soru:

filtre egsoz kat iptali olan arabada stock olmuyor sonucta (bence)

H22Power
15-05-2010, 12:06

işte dediğim gibi stock kavramı biraz göreceli bir kavram :)

kıvanç
15-05-2010, 12:10
cai egzos yüklümü yoksa stockmu oluyor bu kavram nedir ?
eğer okanın aracında cai egzos dışında oynama var diyen varsa ciddi ciddi götürelim aracı istediğiniz yere ama ortada iddiia olacak ordan atıp tutması kolay varmı iddiasına giren arabanın arkasından bu kadar laf yapan insanlar çıksın iddiaya girsin ozaman ??

ne diosunuz ?

ahmet3425
15-05-2010, 12:11
ahmet :D:D:Dben hıc dun dbsyle denemedım kı
ne alakası war anlamadım ....kıvanc aslanım gelın clıo rs ınızle okanla ok her turlu denerım sızınle ıste ıstersen nos tak gel snn rs her turlu gıder

moruk tamam iste bende onu diyorum ztn :D

dun siz hiç denemediniz cunku sen tektin o 2 kisiydi denemeye gerek yoktu

alican demis ya dbs yi gecti diye (1.5) boy olay anını en yakından goren kisi olarak sana sorayım dedim sen cidden 1.5 boy gectin mi dbs yi?

Can's
15-05-2010, 12:12
leen operım senı arkadasım gel deneyelım dyrm ıste horoz gıbı gagalama herkez ne oldgnu bılıo konuyu dagıtma rs ınle ok

Alicanrs
eğer okanın aracında cai egzos dışında oynama var diyen varsa ciddi ciddi götürelim aracı istediğiniz yere ama ortada iddiia olacak ordan atıp tutması kolay varmı iddiasına giren arabanın arkasından bu kadar laf yapan insanlar çıksın iddiaya girsin ozaman ??

ne diosunuz ?

kıvanç git kumda oyna koçum kendinizi kandırın siz milleti deil ;) ztn şurda kimsede size inanmıo hep sizin tayfa ne *** olduğunuzu herkes bilio

Kaa scirocco

aynı benm aracı tariff ettin turbo araçta =)

H22Power
15-05-2010, 12:13

ne diosunuz ?

kıvanç bu sözün bana değildir umarım:)

Alicanrs
moruk tamam iste bende onu diyorum ztn :D

dun siz hiç denemediniz cunku sen tektin o 2 kisiydi denemeye gerek yoktu

alican demis ya dbs yi gecti diye (1.5) boy olay anını en yakından goren kisi olarak sana sorayım dedim sen cidden 1.5 boy gectin mi dbs yi?

videolar var ahmet açıo can 4 ten sora bunuda inkar etmeyin bak nasıl oluomuş sorunlu araba diyince inanmıosnz bana alican bahane üretio aldım alalı araba kendi sorun zaten :D:D:D:D napsam başka bişi çıkarıo ibne araba :D

Can's
dun demedık dogal olarak:D:Dyaa dbs gecsın bnı bıran once takın su parcaları abı bu ne ya:):) ortada bsyde yok kı hanı

kıvanç
15-05-2010, 12:14
kıvanç git kumda oyna koçum kendinizi kandırın siz milleti deil ;) ztn şurda kimsede size inanmıo hep sizin tayfa ne *** olduğunuzu herkes bilio

sen iddiaya giriyormusun girmiyormusun ?
girmiyorsanda araç hakkında yorum yapma artık
varsa iddiası olan konuşalım boşa laf kalabalığına gerek yok

despe

atmosferik araçta değişim çok etkiler. iğne taksan stock değildir artık :) filtreli heraderslı araçlara stock dediklerini çok duydum. e filtre egzoz headerslı stcoksa, bu parçalar olmayan ne :D

he stcok internal dersin ozaman motor stock olur haha :D

Can's
aboow kanka dbs konusu kapansın bnce 1 ay sonra tekrar acılır :)

Alicanrs
15-05-2010, 12:15
olm seni çok pis döverim gelince ciddiyim bak çocukmusun olm sen iddaaya giriomusun filan yaa uza git kıvanç... yorum yapma diosun konu başlığına bak çok uzatma kıvanç

Kaa scirocco
15-05-2010, 12:15

ne diosunuz ?

cokk heyecanlanmışsın bence boşver araba sonucta kalp kırmaya sen demişsin bak filtre egzozum war başkada biseymişimz yok :icon_tup:

Can's
15-05-2010, 12:16
canlı yayındayız reklamlara gırelım hocam:D:D olm yaa nos tak gel deneyecem lan senle gel kıtcvantc tmm mı konuyu kapatın ok

Kaa scirocco
15-05-2010, 12:17
sen iddiaya giriyormusun girmiyormusun ?
girmiyorsanda araç hakkında yorum yapma artık
varsa iddiası olan konuşalım boşa laf kalabalığına gerek yok

.............

kıvanç
15-05-2010, 12:19
cokk heyecanlanmışsın bence boşver araba sonucta kalp kırmaya sen demişsin bak filtre egzozum war başkada biseymişimz yok :icon_tup:

aynen bizde bunu anlatıoz ama insanlar bazı şeyleri kabullenmekte zorlanıyorlar
bi aracı karalamak *** atmak bu kadar basit bazıları için
arkamızdan neler söylendiğini bildiğimiz için insanların notlarını vermek kolay oluyor

Serhat Y.
15-05-2010, 12:20

ne diosunuz ?

okanın aracının konuyla ne alakası var, boşversenize o konu geçen hafta kapanmadımı, yeniden hortlatmayalım. dün deneyen araçlar üzerinden konu devam etsin bence

ahmet3425
15-05-2010, 12:21
videolar var ahmet açıo can 4 ten sora bunuda inkar etmeyin bak nasıl oluomuş sorunlu araba diyince inanmıosnz bana alican bahane üretio aldım alalı araba kendi sorun zaten :D:D:D:D napsam başka bişi çıkarıo ibne araba :D

dedigin gibi olsun alican :)

dun demedık dogal olarak:D:Dyaa dbs gecsın bnı bıran once takın su parcaları abı bu ne ya:):) ortada bsyde yok kı hanı

soruma cevap vermedin...

aboow kanka dbs konusu kapansın bnce 1 ay sonra tekrar acılır :)

1 ay sonraya kalırsa bidaha denemessiniz:) deneyemessiniz...:D

Can's
aynen katılıyorum abı... konu kapansın brn önce

H22Power
okanın aracının konuyla ne alakası var, boşversenize o konu geçen hafta kapanmadımı, yeniden hortlatmayalım. dün deneyen araçlar üzerinden konu devam etsin bence

senin aracın performasını baya beğendim mesela video ile alakalı maaşallah:icon_tup:

Alicanrs
15-05-2010, 12:22
aynen bizde bunu anlatıoz ama insanlar bazı şeyleri kabullenmekte zorlanıyorlar
bi aracı karalamak *** atmak bu kadar basit bazıları için
arkamızdan neler söylendiğini bildiğimiz için insanların notlarını vermek kolay oluyor

kardşm kıvanç bak 3-5 kişi kendi kendinize lüleburgaz tayfası not verin burdaki 100 lerde üye sizin ne *** oldğnuzu bilio utkuyla denemenizi biliorm oksijen bozukken utkunun dj ile nasl gittiğini biliorm sizinde stock die dolanma veya başka arabalar bozukken hemen geçtik die laf atabiliosnz bi arabada neler var yok her gün iyimi gitcek araba ? egsozlu araba öle gitsin 3 tane rs alıyım yarın ;) ne kdr stock stock de inanmayın sizi biliorz diyin burda 4-5 çakal toplanmışsınz banlana banlana hala yazıosnz ne *** olduğunu bilio herkes onn için üsteleme senin zararına olur koçum

Tolga-R
vtc ile başka deneyen araç videoyokmu ?

dbs-vtc denemesi oldumu ?

Can's
ya sorunun cewabı yazıp denemedık kı 1e 2 arabamı denenır ahmet sende bılıysn

Can's
15-05-2010, 12:23
sadece ben denedım vtc yle kproyla aramdakı farkı goruym dıe de vtcde double k pro war sankı baya basarılı:)

Alicanrs
15-05-2010, 12:24
vtc ile başka deneyen araç videoyokmu ?

dbs-vtc denemesi oldumu ?

vtc zy denedi vct rs komik oldu :D vtc ncm denemedi hatta yasin foto olayına kızdı :) çok hızlı olunca rakip yoktu =) bs ile denedi sanırsam bide

Tolga-R
15-05-2010, 12:27
dbs ile denemedimi ?

Serhat Y.
15-05-2010, 12:30
vtc ile ben denedim dün iki kere, samimiyetle doğru orantılı olarak ikimizde çok rahattık heralde bi denemede o diğerinde ben vites kaçırdık, şööle söliyim 2 de basarsak 1 boy önüme çıkyor 3 sonunda öyle gidiyoruz. 3de basınca daha yakın gidiyorum ama hep önde hakkını yiyemem aracı benimkinden hızlı.
şööylede bir durum yasinle pazar günü gündüz denemelerimizde bana daha çok fark atmıştı, dün kendisinede söledim ya senin arabanda bi problem var ya benim aracım bugun iyi gidiyor dedim ama o pek ciddiye almadı beni:)

Serhat Y.
15-05-2010, 12:31
senin aracın performasını baya beğendim mesela video ile alakalı maaşallah:icon_tup:

sanada eyvallah ozaman begendiğine sevindim:icon_tup:

pasa35
15-05-2010, 12:32
atmosferik araçta değişim çok etkiler. iğne taksan stock değildir artık :) filtreli heraderslı araçlara stock dediklerini çok duydum. e filtre egzoz headerslı stcoksa, bu parçalar olmayan ne :D

he stcok internal dersin ozaman motor stock olur haha :D

aynen katılıyorum bence stock araba filtresi bile olmayan araba oluyor

Serhat Y.
15-05-2010, 12:37
yasin'ide(vtc 26) şu siteye üye yapsınlar artık bi türlü onaylamıyolarmış nedense:D çocuk hakkında yazılanlara cevap verememekten sıyırmak üzere, thoolga ilgilen şu konuyla artık

ahmet3425
15-05-2010, 12:41
ya sorunun cewabı yazıp denemedık kı 1e 2 arabamı denenır ahmet sende bılıysn

yaw can strese girdim burda moruk:D dun geceden bahsetmiyorum gecen carsambamı neydi ilk denemendi senin yigit tek gelmisti o gunu soruyorum ben dbs yi 1.5 boy gectin mi gecmedin mi...?

ahmet3425
15-05-2010, 12:42
dbs ile denemedimi ?

dbs 2 kisiydi dun gece diğer araclarda tek kisiydiler sadece RS ile denediler...

Alicanrs
15-05-2010, 12:45
dbs 2 kisiydi dun gece diğer araclarda tek kisiydiler sadece RS ile denediler...

ahmetcim =) zy ile denedik çarşmba can önüne geçio 1 boy net var hatta 4 mü 5 . vitesmi açıcak yol bitio arkadan ben gördüm =) ama diosanızki deneyelim hani kesin sonuç için deneriz bişi yapmadıysanız =) onumu tartşcaz dün beraberdik ztn =)

Can's
15-05-2010, 13:06
ahmt uyuyodum la:D:D ıste 1 boy ondeyım 5 e atmadık sanıırm okadar yaw dun de denemedımm carsambadan bahsedıyorum

Tolga-R
15-05-2010, 13:30
vtc ile ben denedim dün iki kere, samimiyetle doğru orantılı olarak ikimizde çok rahattık heralde bi denemede o diğerinde ben vites kaçırdık, şööle söliyim 2 de basarsak 1 boy önüme çıkyor 3 sonunda öyle gidiyoruz. 3de basınca daha yakın gidiyorum ama hep önde hakkını yiyemem aracı benimkinden hızlı.
şööylede bir durum yasinle pazar günü gündüz denemelerimizde bana daha çok fark atmıştı, dün kendisinede söledim ya senin arabanda bi problem var ya benim aracım bugun iyi gidiyor dedim ama o pek ciddiye almadı beni:)

maşallah senin aracada . fn2 lerin bu şekilde gittigini görmek güzel . zamanla çok daha güzel gidecekler eminim..

hantypR
15-05-2010, 13:32
masallah araclara kazasız belasız kullanın

kıvanç
15-05-2010, 13:49
ben okan.
o gece araçta ne olup olmadığını söyledik konu kapandı hala uzatmanın manası ne
rolling gecelerinde yüzümüze başkasınız foruma gelince başkasınız bi kezde tebrik etmeyi öğrenin allah var yukarda
o gece ve forumda değişmeyen bi dbs nin sahibi ve ahmet bs typer ile avtc typer özelliklere cooper görkem anlaştığımızı düşünüyorum onun haricinde herkes birbirine saplama moduna girmiş denemek için değil saplamak için roll e geliyorlar helal olsun devam edin
tekrardan dbs ve bs nin sahiplerine ayrıca ahmete (oda daha bu forum kurulmadan önce tanıştığım bir arkadaşımdır) ve vtc typer ile görkem (coooper)ın sahibine çok teşekkürler.
herkese keyifli forumlar kimseyle teneke için tartışmak istemiyorum araba içinde insanın canını acıtmak kırmak üzmek bana göre deil

Can's
15-05-2010, 13:55
ben okan.
o gece araçta ne olup olmadığını söyledik konu kapandı hala uzatmanın manası ne
rolling gecelerinde yüzümüze başkasınız foruma gelince başkasınız bi kezde tebrik etmeyi öğrenin allah var yukarda
o gece ve forumda değişmeyen bi dbs nin sahibi ve ahmet bs typer ile avtc typer özelliklere cooper görkem anlaştığımızı düşünüyorum onun haricinde herkes birbirine saplama moduna girmiş denemek için değil saplamak için roll e geliyorlar helal olsun devam edin
tekrardan dbs ve bs nin sahiplerine ayrıca ahmete (oda daha bu forum kurulmadan önce tanıştığım bir arkadaşımdır) ve vtc typer ile görkem (coooper)ın sahibine çok teşekkürler.
herkese keyifli forumlar kimseyle teneke için tartışmak istemiyorum araba içinde insanın canını acıtmak kırmak üzmek bana göre deil

ben alican okan boş boş knşp canımı sıkmayın her sefesında aynı boku yiyosunz siz geldiğinz gün sizi ağırlamadıkmı bahçelievlerden beraber gelmedik mi denemediğimz taktirde video var geçtim demedin mi bide utanmadan diosnki yüzümüze farklısnz forumdan farklısınz iyice adamı sinirlendirmyin bi dahakine çok daha farklı davranırım yüzüme knşn klavyeden delikanlılık yapmayın son kez diorm adamın canını sıkmayın ne *** oldğunuzu herkes bilio bide bize diosn forumda başkasınz die beni tanıyan tanıo koçum rahat ol bi dahakine gelmicen mi ataşhire iyi nietli olmam sölim

kıvanç
15-05-2010, 13:57
kardeş sensin.. ;)

STP
15-05-2010, 13:58
kardeş sensin.. ;) okan bı uza su forumdan ya. yeter bıkmadınmı banlanmaktan

Can's
15-05-2010, 14:47
kardeş sensin.. ;)

olm sensin osun şusun die knşma kimle maytap geçiosn aklın sıra gelince harbi seni çok pis döverim görürsün akıllı ol ;)

@Alican

ahmet3425
15-05-2010, 14:50
tamam beyler gerek yok bu kadar şatafata yarın oburgun yine yuzyuze bakıcaksınız...

Can's
15-05-2010, 14:51
@Alican

bırak ya yüzyüze farklı millet forumda farklı ne lan bu klavye başına geçen delikanlı oluo yüze ii davranıorm samimi şekilde arkadan başka türlü davranılıyor ben gelemem böle şelere çok itimas gösterdik sora gelmiş bize deniliyorki forumda farklı yüze farklısnz kendilerin yaptıkları şeyi başkasına sölemesinler

Kaa scirocco
15-05-2010, 14:53
olm sensin osun şusun die knşma kimle maytap geçiosn aklın sıra gelince harbi seni çok pis döverim görürsün akıllı ol ;)

@Alican

hahahahahahahaa öldüm gülmekten lan alicannn =) bırak olum adamın ustune o kadar gitme denemediği arabayla bile denedim yurruduk flan diomuss koptum =)

Kaa scirocco
15-05-2010, 14:54
@Alican

bırak ya yüzyüze farklı millet forumda farklı ne lan bu klavye başına geçen delikanlı oluo yüze ii davranıorm samimi şekilde arkadan başka türlü davranılıyor ben gelemem böle şelere çok itimas gösterdik sora gelmiş bize deniliyorki forumda farklı yüze farklısnz kendilerin yaptıkları şeyi başkasına sölemesinler

tamm olum boşver takma

Kaa scirocco
15-05-2010, 14:56
Ben dun BS typeR ın gidişini gordukten sonra ciddi derece fn2 dusunmeye basladım

kafamı karıştırıodu bazen fn2ler ama ciddi derece artık soru işaretleri silnmeye başladı..

Can's
15-05-2010, 15:01
fn2 mükkmel olm =) bende çok sevmeye başladm srhat göksel alpaslan abi sevdirtti walla:D:D maşallah araçlarına yürümeye başlayınca dahada güzel oldu araçları Kazasız belasız :)

Can's
15-05-2010, 15:04
@Alican göksel abi video varsa alıyım :D benzinci çıkışı gördüm çekiosn :P kaçmaz:D

Serhat Y.
15-05-2010, 15:12
fn2 yürümez diyenlere biraz olsun cevap olmuştur umarım:hahaha: yapınca gidiyormuş demekki..
alpaslanın araç tamam, benim bikaç eksiğim var onları tamamlıycam, sırada gks var bekleyelim görelim:icon_tup:

GKS TypeR
15-05-2010, 15:22
Ben dun BS typeR ın gidişini gordukten sonra ciddi derece fn2 dusunmeye basladım

kafamı karıştırıodu bazen fn2ler ama ciddi derece artık soru işaretleri silnmeye başladı..

hiç kafan karışmasın kardeşim evet roccolar çok güzel :icon_tup: ama bence fn2 ile kıyas değil BS nin nasıl yürüdüğünü gördün ki daha eksik bir çok parçası var daha iyi gideceğine emin olabilirsin :icon_tup:

GKS TypeR
15-05-2010, 15:26
fn2 yürümez diyenlere biraz olsun cevap olmuştur umarım:hahaha: yapınca gidiyormuş demekki..
alpaslanın araç tamam, benim bikaç eksiğim var onları tamamlıycam, sırada gks var bekleyelim görelim:icon_tup:

BS ye maaşallah :bravo:
dün gecedenn sonra çok pis darlandım kardeşim :Deli: bir daha ki roll de egzos, filitre, headers, hondatam olacak öle çıkıcam yada parçaları takana kadar çıkmıycam. sonra çok pis gelicem :cool:

typer46
15-05-2010, 15:31
araçlara maşallah güzel gidiyo serhat kankacım senınde araba çok güzel olmuş ilerde dahada güzel olcak 1 aya kadar istanbuldayım allah izin verirse aracım hazır gibi ist geldigimde
bi gece düzenleyip bende artık şu fn2 tadına varmak istiyorum sabırsızlıkla.

Alicanrs
15-05-2010, 15:38
abim benim aramışsın ama o seste duymam çok zordu yaa :) arabanın içinde sağır oldm ztn :D

Serhat Y.
15-05-2010, 15:42
BS ye maaşallah :bravo:
dün gecedenn sonra çok pis darlandım kardeşim :Deli: bir daha ki roll de egzos, filitre, headers, hondatam olacak öle çıkıcam yada parçaları takana kadar çıkmıycam. sonra çok pis gelicem :cool:

aynen tahmin edebiliyorum senide haklısın, bian önce yapalım senin aracıda sabırsızlıkla bekliyorum, özledim seninle denemeleri:D ama artık geçemezsin beni:rolleyes:

Alicanrs
15-05-2010, 15:47
aynen tahmin edebiliyorum senide haklısın, bian önce yapalım senin aracıda sabırsızlıkla bekliyorum, özledim seninle denemeleri:D ama artık geçemezsin beni:rolleyes:

hehe =) yapsın yaa güzel olr walla:) çok zevkli olr bakalm nasl olck =)

Serhat Y.
15-05-2010, 15:48
araçlara maşallah güzel gidiyo serhat kankacım senınde araba çok güzel olmuş ilerde dahada güzel olcak 1 aya kadar istanbuldayım allah izin verirse aracım hazır gibi ist geldigimde
bi gece düzenleyip bende artık şu fn2 tadına varmak istiyorum sabırsızlıkla.

gel bakalım roll gecelerinden geri kalıyosun haberin olsun devamsızlıktan sınıfta kalıcan yakında:icon_tup:

typer46
15-05-2010, 15:48
abim benim aramışsın ama o seste duymam çok zordu yaa :) arabanın içinde sağır oldm ztn :D

tahmın ettim alicim sorun degil :icon_tup:

typer46
15-05-2010, 15:55
gel bakalım roll gecelerinden geri kalıyosun haberin olsun devamsızlıktan sınıfta kalıcan yakında:icon_tup:

canın sagolsun kardeşime bak ben yoksam sen varsın farkımız varmı ;)

JDM VTİ
15-05-2010, 18:26
bs tesisatı söktü mü ?? maşallah bs'ye

GKS TypeR
15-05-2010, 20:48

az kaldı kaldı kanka iyice daraldım.
ama hadi pilotajı da geçtim aynı speclerde olursak beni geçmen biraz zor olucak o yalıtım la :heyoo: ama senle şuan aynı yürümek bile yeterli olucaktır. ben senin arabanın gidişini biliyorum :icon_tup: senin parçaları örnek alıyorum. ;)

Alicanrs
15-05-2010, 20:55
büyük çekişme beklior sizi =) 3 fn2 yi görelim yanyana =) baya zevkli olacaktır =) 206 rc Rs GKS ydi şimdi :D BS GKS ALpaslan abininkimi olcak :D:D 206 rc sen ben iyidir göksel abi :D

Serhat Y.
15-05-2010, 21:01
az kaldı kaldı kanka iyice daraldım.
ama hadi pilotajı da geçtim aynı speclerde olursak beni geçmen biraz zor olucak o yalıtım la :heyoo: ama senle şuan aynı yürümek bile yeterli olucaktır. ben senin arabanın gidişini biliyorum :icon_tup: senin parçaları örnek alıyorum. ;)

hahaaa:heyoo:benim pilotajım iyi diyorsun yani, tarfikçi seniii:D

Alicanrs
16-05-2010, 12:48
adminlerden ricam bu konuda olaylı msjlar silinsin Kıvancında Okanında üstüne çok gittim Burgaz tayfası kusura bakmasın.. Kimse R yaptığımı düşünmesin Sonuçtas herkes forumda kavga eder ama snçta yüz yüze bakılıo daha ileri gitmesi araba yüzünden saçma olur ;)

ahmet3425
16-05-2010, 13:04
adminlerden ricam bu konuda olaylı msjlar silinsin Kıvancında Okanında üstüne çok gittim Burgaz tayfası kusura bakmasın.. Kimse R yaptığımı düşünmesin Sonuçtas herkes forumda kavga eder ama snçta yüz yüze bakılıo daha ileri gitmesi araba yüzünden saçma olur ;)

aynen moruk yerinde bir davranıs takdir ediyorum...;)

Yigit-Y
16-05-2010, 13:49
araçlara maşallah....

:D

typer46
16-05-2010, 14:48
O Aksam kactane araba rolle çıktı 3 adet görüntü var diğer araçlarında videolarını bekliyoruz.???

Yigit-Y
16-05-2010, 14:52
en sağlıklıları bunlar malesef bendekilerde...

başka çeken yok mu ?

typer46
16-05-2010, 14:56
en sağlıklıları bunlar malesef bendekilerde...

başka çeken yok mu ?

Millet 10 arabadan behsediyoda ortada araba yok :) yok yani giden gitmeyen araçları gorseydik.

Yigit-Y
16-05-2010, 14:57
bizim yakaladığım bunlardı malesef :(

typer46
16-05-2010, 15:02
bizim yakaladığım bunlardı malesef :(

Canin sagolsun bize olsa 40 kisi video cekerdi de ondan ;)

Alicanrs
16-05-2010, 15:12
ee alpaslan abi çekilmio videolar herkes işine geleni çekio =) o gün nerden baksan 10 15 araç vardı

Yigit-Y
16-05-2010, 15:38
ee alpaslan abi çekilmio videolar herkes işine geleni çekio =) o gün nerden baksan 10 15 araç vardı

bu yüzden herkes 2 kişi denemeli 2. kişi kameraya çekmeli ;) ...

Alicanrs
16-05-2010, 15:42
sizin araçları bilmemde rs te bi kişi 4 boy farkedio koçum:D

typer46
16-05-2010, 15:43
Doğru soyluyosunuz insanlar isine gelen videoları koyuyolar isine geldikleri gibide yorum yapiyolar gerçi kendilrini kandiriyolar ama bosverin göz var nizam var

Yigit-Y
16-05-2010, 15:43
aynen su tek deneme muhabbetti biraz sıkıntılı ne video cekiliyor nede guvenli oluyor KO pilot olması sart abicim...

(ahmet3425)

typer46
16-05-2010, 15:48
Veli Efendi'den foto finis makinesini alalım daha sağlıklı olur:)

Serhat Y.
16-05-2010, 15:50
bende sağlam arşiv var günyüzüne çıkmamış:rolleyes:ona göre:D:D

typer46
16-05-2010, 15:51
bende sağlam arşiv var günyüzüne çıkmamış:rolleyes:ona göre:D:D

Eklede seyredelim serhatcim dün akşamki diğer araçları

Serhat Y.
16-05-2010, 15:55
Eklede seyredelim serhatcim dün akşamki diğer araçları

yok alpcim öyle değil ben cuma günü video çekmedim benim kamera gökseldeydi oda çekememiştir olsa söylerdi, bende daha eski videolar var yüklemedim ama biyere..

typer46
16-05-2010, 16:02
yok alpcim öyle değil ben cuma günü video çekmedim benim kamera gökseldeydi oda çekememiştir olsa söylerdi, bende daha eski videolar var yüklemedim ama biyere..

En son denemelerde 10 15 yakın araç varmış o yüzden dedim o zaman Türkiye'de yürüyen 2 tane fn2 var kardesim 1 ay sonra İst o zamana kadar yeni fn2 çıkar deneriz keyifli olur

Serhat Y.
16-05-2010, 16:11
cuma günkü rollde olan araçları ben sana söliim,
4 ep3
2 fn2
1 206rc
1 clio rs/172
1 scirocco
1 audi tt yeni kasa
1 mcs (gözlemci:D)

Dou
16-05-2010, 16:12
206 rc ile 172 denedimi?

Cem.B
16-05-2010, 16:14
cuma günkü rollde olan araçları ben sana söliim,
4 ep3
2 fn2
1 206rc
1 clio rs/172
1 scirocco
1 audi tt yeni kasa
1 mcs (gözlemci:D)

hehe kanka hiç o kadar haybeye benzin yakmamıştım :)

H22Power
16-05-2010, 16:14
clio rs yalan oldu:D hahaha Hey Allahım yaa... kpro larınızı ayarlayın benden sölemesi clio rs 15-17 milyar arası sizin typerlarda o fiyattan gider valla:D:D:D

Yekta
16-05-2010, 16:15

dönüş iyiydi ama :D bi büyük eksikti :p

Cem.B
16-05-2010, 16:15
206 rc ile 172 denedimi?

onlar hep deniolarda bi 18 defa daha denedikten sonra sonucu belirticekler :D

Cem.B
16-05-2010, 16:16

o yola bi tekel bayi lazım yektacım :)herkes gazlamaya çıkmıo dimi düşünmek lzım :)

Serhat Y.
16-05-2010, 16:18

kanka ben seni zaten hiç görmedimki, biara gişelerde gözüme takıldın dönüşte zaten hiç yoktun.

Serhat Y.
16-05-2010, 16:19
clio rs yalan oldu:D hahaha Hey Allahım yaa... kpro larınızı ayarlayın benden sölemesi clio rs 15-17 milyar arası sizin typerlarda o fiyattan gider valla:D:D:D

ep3 lerin piyasasını düşürmek gibi bi derdimiz yok, yanlış anlaşılmasın:D

Serhat Y.
16-05-2010, 16:21

bu sefer galip vardır diye mc de sordum ama yine alamadım:confused: yanlız çıkıp 5 bitirceklermiş bu sefer, öyle olsun dedim bende:beuj:

H22Power
16-05-2010, 16:23
ep3 lerin piyasasını düşürmek gibi bi derdimiz yok, yanlış anlaşılmasın:D

ep3 ün fiyatı düşer mi bilemiyorumda senle alpaslan abi sahesinde fn2 nin piyasasının yükseldiği kesin:D

Alicanrs
16-05-2010, 16:31

hehehe :D:D yaa ben bişi yapıorm bu sefer tamer abide yapıo aracına bişi yazılım yapmış şimdide yenişemedik :D:D ama çok zevklio oluo yaa :D bu sefer geçen olcak güzel bi videolu çekim yapalım deneyelim =) ben aşırı derece zevk alıorm tamer abiyle:D

Alicanrs
16-05-2010, 16:32

ahaha gördüm yanınıza geldiğimde kopuodnz :D bende vardı büyük açardık durup :p:p:p

typer46
16-05-2010, 16:55
ep3 ün fiyatı düşer mi bilemiyorumda senle alpaslan abi sahesinde fn2 nin piyasasının yükseldiği kesin:D

Mustafa Sagolasin elimizden geldigiince yapıyoruz bişeyler

BoraRS
16-05-2010, 19:53
Tüm araçlara Maşallah da yahu Alicanım bir yağ bakımı 286365873 boy farkettirir mi o nasıl bir fark olmuş öyle :D Sen bizimle de yağsız bakımsız yürüdün o zaman bizim RS ler hepten yavaşlamış yaw :)

Tekrar araçlara Maşallah. Özellikle BS FN2 gerçekten çok başarılı işler çıkartmış. Tebrik ederim sahibini.

Serhat Y.
16-05-2010, 20:00
teşekkürler:icon_tup:

seko
16-05-2010, 20:03
cliocular kabus geri donuyor ss ist. a geliyormus :) :)

Alicanrs
16-05-2010, 20:20
Tüm araçlara Maşallah da yahu Alicanım bir yağ bakımı 286365873 boy farkettirir mi o nasıl bir fark olmuş öyle :D Sen bizimle de yağsız bakımsız yürüdün o zaman bizim RS ler hepten yavaşlamış yaw :)

Tekrar araçlara Maşallah. Özellikle BS FN2 gerçekten çok başarılı işler çıkartmış. Tebrik ederim sahibini.

abi yağ deilde vtec geçmişti beni yağ yağ filtresi benzin filtresi buji ile nasl gttiğimi biliorm bunların nasl etkiliğceini sende benden ii biliosndur yada araçta başka sıkıntı var.. yiğitle denediğimde 100 kere ondan önce denedim araba artık boğuldu 3 vitesten sora ztn frenledim nokta olması ondan olmasın.. canla denemiştim zy typerla 3 sonuna kdr km kaç oluypo bilmiorm tutunuormda o gün dbs nasl 2 de açmaya başladı o zmn Zy yiğiti geçio onn için diorm sıkıntı var yoksa boş knşarak demiorm ki bora abicim :)

yasin_R
16-05-2010, 20:32
selam millet

Alicanrs
16-05-2010, 20:33
way krdşm hele şükür :D:D:D:D

XoR
16-05-2010, 20:41
selam millet

ahahaha Hoşgeldin Haşin Hondacı :D

BoraRS
16-05-2010, 21:07
abi yağ deilde vtec geçmişti beni yağ yağ filtresi benzin filtresi buji ile nasl gttiğimi biliorm bunların nasl etkiliğceini sende benden ii biliosndur yada araçta başka sıkıntı var.. yiğitle denediğimde 100 kere ondan önce denedim araba artık boğuldu 3 vitesten sora ztn frenledim nokta olması ondan olmasın.. canla denemiştim zy typerla 3 sonuna kdr km kaç oluypo bilmiorm tutunuormda o gün dbs nasl 2 de açmaya başladı o zmn Zy yiğiti geçio onn için diorm sıkıntı var yoksa boş knşarak demiorm ki bora abicim :)

Ben anlamam gerçek rollcü geçilse de bırakmaz :p Gerçek rollcü arabası sıkıntılıysa çıkmaz :p Şaka bir yana yağını değiştir bakımını yap öyle çık rollere. Adamın canını sıkma :D Sonra RS alan bazı arkadaşlarım başımın etini yiyor abi bu RS ler bu kadar yavaş mı diye :hehe:

Biraz da kilo ver çok şişmişsin :D

yasin_R
16-05-2010, 21:12
aynen ya hele şükür. bu arada su zamana kadar arabam hakında yorum yapan herkese ( iyi kötü) 4 boyken 1 boy 2 boyken kafa kafaya 4 de öne cıkdım 6 da geldim 5 de dönüyorum:) herkse sonsuz saygıı herkes zaten bişileri bilio :) ve herkezde beni gecio:) tekrar büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim:):):):):):):):):):):)

Alicanrs
16-05-2010, 21:12
Ben anlamam gerçek rollcü geçilse de bırakmaz :p Gerçek rollcü arabası sıkıntılıysa çıkmaz :p Şaka bir yana yağını değiştir bakımını yap öyle çık rollere. Adamın canını sıkma :D Sonra RS alan bazı arkadaşlarım başımın etini yiyor abi bu RS ler bu kadar yavaş mı diye :hehe:

Biraz da kilo ver çok şişmişsin :D

hehehe ayıptır abi sen deme bare:p:p:p tamam fitness'a gidicem senin için gel beraber gidelim :D :D :D :D çok yavaşız napalm gitmio aracım

BoraRS
16-05-2010, 21:15
hehehe ayıptır abi sen deme bare:p:p:p tamam fitness'a gidicem senin için gel beraber gidelim :D :D :D :D çok yavaşız napalm gitmio aracım

Benim yaptığım antrenman senin kalbe zarar :hehe: Bu arada şanzumanı bakıma sokuyor musun sen de?

Alicanrs
16-05-2010, 21:29
Benim yaptığım antrenman senin kalbe zarar :hehe: Bu arada şanzumanı bakıma sokuyor musun sen de?

nie sokayım ki abi =) Allah şükür tık yok 3 e girmiodu bi ara altlarda rollinge çıktım baktım takır takır girio :D:D sorun yok şuanlık =) utku bozuo ztn 3 e hayvan gibi atıo :p

Serhat Y.
16-05-2010, 21:40
aynen ya hele şükür. bu arada su zamana kadar arabam hakında yorum yapan herkese ( iyi kötü) 4 boyken 1 boy 2 boyken kafa kafaya 4 de öne cıkdım 6 da geldim 5 de dönüyorum:) herkse sonsuz saygıı herkes zaten bişileri bilio :) ve herkezde beni gecio:) tekrar büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim:):):):):):):):):):):)

hoşgeldin yasin, artık yazılanlara cevap verebilirsin;)konuda açabilirsin,:icon_tup:

typer46
16-05-2010, 22:27

Yasin kardesim hosgeldin sonunda gelebildin

mehzent
16-05-2010, 22:29
rolll yapmayı ozledimm :)

Can's
16-05-2010, 22:31
yasin hosgeldn kardesim:)

Kaa scirocco
16-05-2010, 23:20
cliocular kabus geri donuyor ss ist. a geliyormus :) :)

Ahahah okan mı gelıoo =)

yasin_R
17-05-2010, 11:17
cümleten herkeze hoşbulduk... canım rolling mi cekio ne:)

Alicanrs
17-05-2010, 11:18
bu saatte güzel olur hadi çıkalım :D:D

typer46
17-05-2010, 11:47
ben yokumya çıkarsınız bol bol ben istken kımse çıkalım demiyodu neden acaba :P:P:P

Alicanrs
17-05-2010, 11:56
ben yokumya çıkarsınız bol bol ben istken kımse çıkalım demiyodu neden acaba :P:P:P

geçiosun bizi abi ondandır :p:p sen gel çıkarız yine yaaa ayıp ettin abi :)

SekoLive
17-05-2010, 12:01
Mc çıkısında RS, BS VE VTC nin sesleri hala kulağımda :) maşallah hepsine

vtc de sanki orkestra var sesi çok akustikdi :)

Eray Yümsel
17-05-2010, 12:02
alican açıklamayıda başlığa yazsaydın :hehe:

Alicanrs
17-05-2010, 12:05
alican açıklamayıda başlığa yazsaydın :hehe:

neyi abi anlamadım :D:D:D

Alicanrs
17-05-2010, 12:06
Mc çıkısında RS, BS VE VTC nin sesleri hala kulağımda :) maşallah hepsine

vtc de sanki orkestra var sesi çok akustikdi :)

yaa o kdr ayakta durduk seninle tanışamadık soradan gördüm aracı oda plakadan tanıdım tüh :D:D

Eray Yümsel
17-05-2010, 12:09
diyorumki başlığa destan yazmıssın link leride ordan verseydin :hehe:

H22Power
17-05-2010, 12:10
alican senin bakımların bu haftasonuna yetişir mi?

Alicanrs
17-05-2010, 12:12

pedere bağlı ikide bi kenara atıo beni knşmadığm için :D:D hallederis hafta sonuna kdr ama nieki kanka

Kaa scirocco
17-05-2010, 12:15

hayrdırr inşallah

SekoLive
17-05-2010, 12:15
yaa o kdr ayakta durduk seninle tanışamadık soradan gördüm aracı oda plakadan tanıdım tüh :D:D

bi dahakine artık alican :D :D :D
çok güzel sesi vardı bi rs den böyle ses çıkıcağını beklemezdim maşallah :icon_tup:

Alicanrs
17-05-2010, 12:17
bi dahakine artık alican :D :D :D
çok güzel sesi vardı bi rs den böyle ses çıkıcağını beklemezdim maşallah :icon_tup:

saolasın krdşm :) evet çok kükrüo bende anlamış deilim :D:D

Yigit-Y
17-05-2010, 13:34
alican o akşam dbs yi yürümediğini gördüğün son akşam oldu yükleme yapılıyor malesef ...

başkada video yok sanırım :)

bu arada başlık olayını söyledim ama biraz geç kaldım sağlık olsun...

Alicanrs
17-05-2010, 13:37
alican o akşam dbs yi yürümediğini gördüğün son akşam oldu yükleme yapılıyor malesef ...

başkada video yok sanırım :)

bu arada başlık olayını söyledim ama biraz geç kaldım sağlık olsun...

dedim yaa sana hayırlısı olsn daha iyi olsun tabiki die :) Maşallah diyelim

Yigit-Y
17-05-2010, 13:52
dedim yaa sana hayırlısı olsn daha iyi olsun tabiki die :) Maşallah diyelim

bitsin deneriz :D

Alicanrs
17-05-2010, 14:03
bitsin deneriz :D

:D:D kalemin ben deilim dier typerlarla denersin özellikle VTC yasin krdşmle=)

typer46
17-05-2010, 14:38
geçiosun bizi abi ondandır :p:p sen gel çıkarız yine yaaa ayıp ettin abi :)

sagol alicim ben gelince herkes servise gider merak etme sen :p ben hala diger video görüntülere takıldım ;)

By_FresH
17-05-2010, 15:07
maşallah araçlara

yasin_R
17-05-2010, 15:32
Alp abı senı arıyor gozlerımz gelde bI pat cat sesi dınlıyelım:)

Alicanrs
17-05-2010, 15:39
senin ses çok az yaa :D:D onu dinleyelim =)

Tholl-ga
17-05-2010, 15:40
Alp abı senı arıyor gozlerımz gelde bI pat cat sesi dınlıyelım:)

senin ses çok az yaa :D:D onu dinleyelim =)

ahhahha :D

yasin_R
17-05-2010, 15:57
Ben patara cutara seslerin önden önden gitmesini ve polis görüncede yeni dogmus buzagı gibi trafikte uslu cocuk olmayıda özledım. Typer sesi zaten efsane kardesim (ep3) ;)

typer46
17-05-2010, 16:09
Ben patara cutara seslerin önden önden gitmesini ve polis görüncede yeni dogmus buzagı gibi trafikte uslu cocuk olmayıda özledım. Typer sesi zaten efsane kardesim (ep3) ;)

az kaldı canım merak etme dönüşüm muhteşem olcak:icon_tup:

Yigit-Y
17-05-2010, 16:26
Haziranda ROL,ER,JAP,VTC,DBS,BA,EDS,NCM,CML,DJ,ZY,SKN,U,BA,A LG ve aklıma gelmeyen diğer ep3ler

güzel bir ep3 gecesi yapalım ;)

en hızlı n/a ep3 belirlensin :D

yasin_R
17-05-2010, 16:30
gel abi gel:) şöle ataşehire gidelim ben kumburgazdan bi mok anlamıyorum:) yol çok dırrik. ne önünü görüyon ne yol düzgün ne viyadük bitio iki sıkıyon yol bitio . o yolda hiç zevk alamıyorum.

ahmet3425
17-05-2010, 16:33
gel abi gel:) şöle ataşehire gidelim ben kumburgazdan bi mok anlamıyorum:) yol çok dırrik. ne önünü görüyon ne yol düzgün ne viyadük bitio iki sıkıyon yol bitio . o yolda hiç zevk alamıyorum.

o yol kınalıdan sonra cok guzel ama oraya kadarda tonla benzin gidiyor...

Alicanrs
17-05-2010, 16:44
yok ya gereksiz yasinin dediği mantıklı 2 şeritli önünü görmüosn flan sora tamer abi bana kızıo neden gaz kesiosun die korkudan ndn olcak :D:D ölmeye niyetim yok :D

Alicanrs
17-05-2010, 16:45
Haziranda ROL,ER,JAP,VTC,DBS,BA,EDS,NCM,CML,DJ,ZY,SKN ve aklıma gelmeyen diğer ep3ler

senin bu dediğin olamaz çnkü her ep3 aynı speclerde deil... kprolular bir dener headers egsozlular bir dener

ahmet3425
17-05-2010, 17:02
senin bu dediğin olamaz çnkü her ep3 aynı speclerde deil... kprolular bir dener headers egsozlular bir dener

olur olur:)

kim ak kim kara belli olur:D

Alicanrs
17-05-2010, 17:15
olur olur:)

kim ak kim kara belli olur:D

olsun bakalım

VTec_king
17-05-2010, 17:21
Eğleniceksek varım :)

SaBRi
17-05-2010, 18:31
yasin o sesle gidiyosun ya helal olsun sen basınca ben camı kapatıyorum :D:D

yasin_R
17-05-2010, 19:06
Aynen aynen yigít kardesıme bak hele. Arabayı dolduruyo ya er meydan alt yapısınıda olusturuyo:) hadı bakalım, 34 u typerıda unutuyosun onunda allahı var yani. Ufak tefek sorunlarından sonra aramızda olur oda:)

yasin_R
17-05-2010, 19:08
Bu arada sesim ilerde coook daaha iyi olucak sabri saygılar

Yigit-Y
17-05-2010, 19:09
Aynen aynen yigít kardesıme bak hele. Arabayı dolduruyo ya er meydan alt yapısınıda olusturuyo:) hadı bakalım, 34 u typerıda unutuyosun onunda allahı var yani. Ufak tefek sorunlarından sonra aramızda olur oda:)

valla yasin gider yapıyorum :D:D:D

ahmet3425
17-05-2010, 19:10

bende diyorum bu listede bi typer eksik ama hangisi:D

agzına sağlık moruk hatırlattıgın iyi oldu ertana burdan saygılar listenin basına aldırıtıyorum kendisini:D

(bu arada ahmet ben moruk)

yasin_R
17-05-2010, 19:25
Yigitcim gıderle gelırle ısım yok hesap kitap bilmem ama sana muhasebeci oldugumu atırlatırım. Amac gıtmek gelmek olmasın zevk alalım böyle seylerın polemıgıne gırmekte bana góre degIl. Harcarsın 10 mılyar tek olursun oburu harcar 5 mılyar 1 boy gerınde olur. Amac eglenmek azcıkta sosyallık;) okk

ahmet3425
17-05-2010, 19:30
Yigitcim gıderle gelırle ısım yok hesap kitap bilmem ama sana muhasebeci oldugumu atırlatırım. Amac gıtmek gelmek olmasın zevk alalım böyle seylerın polemıgıne gırmekte bana góre degIl. Harcarsın 10 mılyar tek olursun oburu harcar 5 mılyar 1 boy gerınde olur. Amac eglenmek azcıkta sosyallık;) okk

moruk oncelik amacımız tabiki eglenmek ancak sende taktir edeceksin ki tonla para harcanıyor hızlı bir araba olsun diye harcanıyor asıl amac gitmek gelmek olmasa kimse bu organizelere gelip gitmez aksama rolling var de tonla adam toplarsın aksama mc de muhabbet etcez de o zaman kac kisi gelir onu bilemem:)

Yigit-Y
17-05-2010, 19:33

moruk maksat eğlenmek yazdıkları bayağa ciddiye almışsın bütün yürüyen ep3lerle bir gece yapsak kötümü olur ...

typer46
17-05-2010, 21:03
Bütün yürüyen ep3 lere karsı fn2 ler :)

Serhat Y.
17-05-2010, 21:07
yok onlar sadece ep3 gecesi yapmak istiyorlarmış, bizi çağıran yok:rolleyes:

Enes-x
17-05-2010, 21:11
fn2 ler yavaş kalıyo ondan çağırmıyolar heralde :evil:

typer46
17-05-2010, 21:12
yok onlar sadece ep3 gecesi yapmak istiyorlarmış, bizi çağıran yok:rolleyes:

Bizde gitmeyiz serhatcim

typer46
17-05-2010, 21:15

Hazirda gideni var gene deneriz farketmez rahat ol

Serhat Y.
17-05-2010, 21:19

ağır tahrik var, noolcak şimdi? biz kimle deniycez aralarınada almıyorlar bizi gördünmü:beuj:
en hızlı ep3 sendin dimi buarada??

Enes-x
17-05-2010, 21:20
ağır tahrik var, noolcak şimdi? biz kimle deniycez aralarınada almıyorlar bizi gördünmü:beuj:
en hızlı ep3 sendin dimi buarada??

yok serhat abi ben en hafif ep3 :cool:

chiefkadir
17-05-2010, 21:26
Ep3 de genel kanı kim daha fazla harcarsa onunki iyi gider..
Eskı plakası ıle Rol typer'a SSR headers gelıyor bıraz daha avans açarak 275hp(paşabeygiri:D)alması muhtemel..Istanbulda hali hazırda o specte pek araç olmadığı için atmo olarak en hızlı olması doğal :)

Serhat Y.
17-05-2010, 21:30
Eskı plakası ıle Rol typer'a SSR headers gelıyor bıraz daha avans açarak 275hp(paşabeygiri:D)alması muhtemel..Istanbulda hali hazırda o specte pek araç olmadığı için atmo olarak en hızlı olması doğal :)

275hp. egzantrik dahil dimi buna?

chiefkadir
17-05-2010, 21:32
275hp. egzantrik dahil dimi buna?Evet mevcut zaten ;)

Serhat Y.
17-05-2010, 21:33
yok serhat abi ben en hafif ep3 :cool:

dikkat ettimde senin aracını referans veriyorlar son zamanlarda, k-pro harici yüklü ep3 lerde, onun için öyle yazmıştım..

Serhat Y.
17-05-2010, 21:36
Evet mevcut zaten ;)

ozaman o speclerde istanbulda başka type-r larda olacak demektir, tabi aklımdakilerin dışında başka bişey varsa bilemem, manifold dışında tabi, kendi adıma konusursam bende ssr olmayacağı kesin ama,;)
bu arada sizin eski aracın yeni sahibi arkadaşın roll le arası nasıl görücekmiyiz aracı aramızda acaba??

typer46
17-05-2010, 21:46
Ben en çok bizim arabalarla roll giderken cogu kisi 5 6 boy atariz diye geldiler ama hüsrana uğradılar ona sevindim

yasin_R
17-05-2010, 21:46
Rol artık rol olmuycak arkadaslar plaka sürpriz. CIddiy yüriycegnden emInim.

Serhat Y.
17-05-2010, 21:50
çıkarmızmı çıkmazmı onu merak etmiştim, plakası önemli değil:p
sen yenisin galiba:D

chiefkadir
17-05-2010, 21:56
ozaman o speclerde istanbulda başka type-r larda olacak demektir, tabi aklımdakilerin dışında başka bişey varsa bilemem, manifold dışında tabi, kendi adıma konusursam bende ssr olmayacağı kesin ama,;)
bu arada sizin eski aracın yeni sahibi arkadaşın roll le arası nasıl görücekmiyiz aracı aramızda acaba??Tabıkı denemelere katılacak zaten kendiside tech üyesi :)
İyi yürüyeceğinden şüphemiz yok :)

yasin_R
17-05-2010, 21:57
Fn2 ler bızım canımız kanımız;).

H22Power
17-05-2010, 21:58
kadir abi bu yakınlarda clio ile istanbula gelme ihtimalin var mı?

Alicanrs
17-05-2010, 21:58
ne zmn çıkıorz :D:D

Can's
17-05-2010, 21:59

agzına saglık yasın;)

typer46
Fn2 ler bızım canımız kanımız;).

Sagol yasin bende seni seviyorum;)

Cem.B
agzına saglık yasın;)

sosyallikmi :)yasine yazdım bu arada

Yigit-Y
FN2 ler kardeşimizdir...

ama ep3 ler kendi aralarında bir gece yapsın hele bi ....

ep3 & fn2 de yaparız....

ROL'e kardeş geliyor haziran ayında...

Can's
17-05-2010, 22:00
Bizde gitmeyiz serhatcim

abı sensız olurmu :)

Enes-x
17-05-2010, 22:03
Ben en çok bizim arabalarla roll giderken cogu kisi 5 6 boy atariz diye geldiler ama hüsrana uğradılar ona sevindim

Aslında mehmet ve kendi adıma konuşursam o gece bir iki boy geçilmeyi hedefliyorduk kulaktan kulağa yayılınca fn2 çok iyi gidiyomuş diye beklentimiz o oldu..Ama gece sonunda bence yinede çok iyi bi sonuç çıkardı fn2 sevindim açıkcası o kadar iyi gitmesine..

Takılıyorum sadece yanlış anlamayın başkalarıylada karıştırmayın..Sizin arabaylada serhat abinin fn2siylede ilk müsait olduğunuz zaman denemek isterim.

Can's
17-05-2010, 22:04
FN2 ler kardeşimizdir...

ama ep3 ler kendi aralarında bir gece yapsın hele bi ....

ep3 & fn2 de yaparız....

ROL'e kardeş geliyor haziran ayında...

araclar aynı speclerde olucaksa cok eglencelı olr

Alicanrs
17-05-2010, 22:06
kadir abi bu yakınlarda clio ile istanbula gelme ihtimalin var mı?

bende m.ediorm kanka kadir abinin rs nasıl acaba typerı öle iyise rs'ide iyidir =)

Serhat Y.
17-05-2010, 22:06
Aslında mehmet ve kendi adıma konuşursam o gece bir iki boy geçilmeyi hedefliyorduk kulaktan kulağa yayılınca fn2 çok iyi gidiyomuş diye beklentimiz o oldu..Ama gece sonunda bence yinede çok iyi bi sonuç çıkardı fn2 sevindim açıkcası o kadar iyi gitmesine..

Takılıyorum sadece yanlış anlamayın başkalarıylada karıştırmayın..Sizin arabaylada serhat abinin fn2siylede ilk müsait olduğunuz zaman denemek isterim.

seveseve denerim seninle, musait oldugumuzda:icon_tup:

Yigit-Y
17-05-2010, 22:07
Haziranda ROL,ER,JAP,VTC,DBS,BA,EDS,NCM,CML,DJ,ZY,SKN,U,BA,A LG ve aklıma gelmeyen diğer ep3ler

liste kabarık güzel bir gece olur tüm araçlar olursa...

ama sadece bu araçlar...

Yigit-Y
17-05-2010, 22:08
araclar aynı speclerde olucaksa cok eglencelı olr

geçilenler neden geçildiğini geçenlerde neden geçtiği kaç boy geçtiğini görücek kötümü

gizli ep3 toplantısı olucak bir bakıma....

:D

Cem.B
17-05-2010, 22:09
vtecler bitti derken typerlar başladı :)

typer46
17-05-2010, 22:09

Temmuz ayında allah kısmet ederse istanbuldayim herkezle deneriz farketmez Temmuz'da bı gece yaparız herkeze uygun bı gun sonra typeri rafa kaldırıyorum isteyen video foto ne isterse çeksin ben mutlu olurum

Can's
17-05-2010, 22:11
amac en hızlı n/a belırlemekse speclerın esıt olması gerek fıkrımce

Yigit-Y
17-05-2010, 22:15
amac en hızlı n/a belırlemekse speclerın esıt olması gerek fıkrımce

bazen gırtlak bir araçla denemek iyidir kaç boy fark olacağını görürsün çıplak gözle dersinki bende yaparsan demekki bu kadar gidebilirim.

Belkide para harcamaya değmeyecek bir farkda oluşmaz.Bunları görmek araç sahibini bilgilendirir...

Aynı speclerle denemek = kafa kafa (oem beyin için )

k-pro için ise ayarı yapan profosörde iş biter...

denemek iyidir geçilceğinini bile bile denemek daha iyidir.Aracını görürsün korkmak yanlış can...

chiefkadir
17-05-2010, 22:17
kadir abi bu yakınlarda clio ile istanbula gelme ihtimalin var mı?yok bro arabayı yıkama yağlamaya aldık 1 ay yok ... soona tatlı gideri olan beyaz RS olarak çıkacak ..

bende m.ediorm kanka kadir abinin rs nasıl acaba typerı öle iyise rs'ide iyidir =)Fena olmucak bro drag ıçınde duşunuyorum ama Rs'le enfazla 7-8 ay evlı kalacam sonrası yıne ctr ışalah ;)

Can's
17-05-2010, 22:18
korkmak mı yo hayır asla korku olamaz en ıyı n/a yla gırınce konuya bıraz sacma geldı dıye dedım yıgıt korku vs asla olmadı olmzda her turlu forever bende amac denemek ama en ıyı n/a olnca konu cok sacma geldı

Yigit-Y
17-05-2010, 22:21
korkmak mı yo hayır asla korku olamaz en ıyı n/a yla gırınce konuya bıraz sacma geldı dıye dedım yıgıt korku vs asla olmadı olmzda

denemekten zarar çıkmaz o zaman değil mi ?

Alicanrs
17-05-2010, 22:22
denemekten zarar çıkmaz o zaman değil mi ?

çıkmaz çıkmaz yiğit çakallık dönmediği sürece biliosn sürekli deniyoruz geçmek geçilmez problem deil arkadan laf çıkarmak adamın canını sıkar yoksa eğlencesine muhabbetine olnca tatlı olsn acı deil senin yanınada ztn döşemeye deil muhabbetine geldik ben dedim gidip tanışalım muhabbet ederis filan die biliosn ...

Can's
17-05-2010, 22:22
en ıyı n/a ysa cıkar ama zewk ıcın denenecekse zarar yok bnm ıcın

Kaa scirocco
17-05-2010, 22:25

Bnm bildigim SKN wardı dediğin specclerde ama..

Yigit-Y
17-05-2010, 22:26
çıkmaz çıkmaz yiğit çakallık dönmediği sürece biliosn sürekli deniyoruz geçmek geçilmez problem deil arkadan laf çıkarmak adamın canını sıkar yoksa eğlencesine muhabbetine olnca tatlı olsn acı deil senin yanınada ztn döşemeye deil muhabbetine geldik ben dedim gidip tanışalım muhabbet ederis filan die biliosn ...

çakallık yapan kendine yapar moruk buradaki arkadaşlar işi bilen arkadaşlar kimin nos bastığını kimde egzantik olduğunu sesinden gidişinden anlarlar....

sadece denemekten zarar çıkmaz diyorum...

Alicanrs
17-05-2010, 22:26
SKN de egzantirik filan yoktu kaancım kapak açılmamış diodu muharrem

Alicanrs
17-05-2010, 22:27
çakallık yapan kendine yapar moruk buradaki arkadaşlar işi bilen arkadaşlar kimin nos bastığını kimde egzantik olduğunu sesinden gidişinden anlarlar....

sadece denemekten zarar çıkmaz diyorum...

moruk sen öle diosan öle olsun senimi kırıcam :D:D:D

Yigit-Y
en ıyı n/a ysa cıkar ama zewk ıcın denenecekse zarar yok bnm ıcın

bende bu cümleyi bekliyorum senden can....

sohbet muahbbeti her zaman her yerde yaparız zaten ;)

Can's
skn kapak acsa ohooo nolrdu aceeeba

Kaa scirocco
17-05-2010, 22:28
SKN de egzantirik filan yoktu kaancım kapak açılmamış diodu muharrem

iiide alıntımı oku egzantirik yazıomu orda

chiefkadir
17-05-2010, 22:29
SKN de egzantirik filan yoktu kaancım kapak açılmamış diodu muharremRol'de + mugen conta+ port polısh var bakalım SSR ıle nasıl olcak şımdıden konuşmak erken ;)

Alicanrs
17-05-2010, 22:29
aynı speclerde diosun kadir abininkiyle o aynı specte deil zaten ;)