PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Burn to Dance 2010

Buğra A.
16-05-2010, 02:32
http://www.burn2dance.com

Sokaklar "Burn to Dance 2010" ile ateşleniyor..!

Birbirinden yetenekli 5 grup,içlerinde ki dans ateşini yaratıcılıklarıyla birleştirdiler.Aytunç Bentürk,Bahadır Efe,Galip Emre,Murat İnce ve Sanem Demirkaya gibi Türkiye'nin en tecrübeli ve en yetenekli dans eğitmenleriyle haftalarca çalıştılar.

Dansçılar her hafta bir performans sergileyecek,haftanın listesi senin oylarınla şekillenecek.

Bu yaz dans ateşi,"Burn to Dance 2010" ile her yere yayılıyor!

İlk performans için 7 Haziran'ı bekle..!

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Eğitim,Flashmob,Event ve TV Reklam Filmleri de dahil bütün video klip prodüksiyonu şahsıma ait.Fotoğraflarımız da Levent Kuğu tarafından çekiliyor.

24 Haziran'da reklam filmleri tv'lerde dönmeye başlar.7 Haziran gibi de ilk eğitim videolarını koymaya başlarız.Eğitimler çok renkli ve komik geçiyor :) Gerçekten çok başarılı dansçılar var.Kareografiler ayrı bir başarı zaten.

Yaklaşık 2 haftadır çalışmalar inanılmaz tempolu bir şekilde sürüyor.Bugün,Ankara Hacettepe Üniversitesi'nde HeartBeat grubununun yaklaşık 4 saat süren bir gösterisi oldu.İlerleyen günlerde İzmir,Bursa,Konya,Ankara,İstanbul gibi bir çok şehirde farklı gruplar birbirinden güzel gösteriler yapacak.Duyuruları buradan yaparım.Gelmek isteyenleri bekleriz :) Çok güzel hediyeler ve sunumlar oluyor alanda.

Çok güzel bir yarışma olacağından dolayı bilgilendirmek ve biraz olsun tanıtmak istedim.Çünkü,internet üzerinde yapılan yorumlarıda iletme şansım var üst mercilere.Eleştiri ve önerilerinizide paylaşmış oluruz.

Buğra A.
16-05-2010, 19:19
Kiss of Steps,18 Mayıs'da Konya Selçuk Üniversitesi'nde.Bekleriz :)

Buğra A.
29-05-2010, 22:41
Bugün,İzmir Forum Bornova'daydık.Beni yalnız bırakmayan ve destek olmaya gelen İzmir'li arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

STP
29-05-2010, 22:43
ıstanbullulara tesekkur yokmu la :D

Buğra A.
29-05-2010, 23:02
ıstanbullulara tesekkur yokmu la :D

ahaha sende İzmir'li sayılırsın artık :D sana ayrıca teşekkürler.. ;)

Buğra A.
06-06-2010, 18:34
Yarın akşam yarışma başlıyor ve internet sitesi açılıyor.MTV Türkiye,Number One Tv,Dream Tv ve internet üzerinden eş zamanlı yayınlar başlayacak.Yarın bütün tv kanallarında reklamları izleyebilirsiniz.

dR.selim
06-06-2010, 19:09
dun sahilde hatunlar burn dagıtıyodu bundan dolayıymıs demek:) ikincisini istedim vermediler ahahaha

Buğra A.
06-06-2010, 19:26
dun sahilde hatunlar burn dagıtıyodu bundan dolayıymıs demek:) ikincisini istedim vermediler ahahaha

Kardeşim,bende ordaydım.Gelseydin yanıma ben sana 1 koli verirdim :)

Buğra A.
10-06-2010, 21:00
Arkadaşlar site açıldı.Reklamlar tvlerde dönmeye başladı.Oylamalar için acele edin :)

http://www.burn2dance.com

Buğra A.
18-06-2010, 17:23
Bu akşam Beyaz Show'da birbirinden güzel Burn to Dance dansçıları show yapacak.

Buğra A.
19-06-2010, 19:21
Bu akşam Disko Kralı'nda birbirinden güzel Burn to Dance dansçıları show yapacak.

Oytun
19-06-2010, 20:17
izleyelim beğendiğimiz ablalarla araubluculuk yaparsın :D

Buğra A.
19-06-2010, 20:20
Yaparım kardeşim,sen yeterki iste :)

onursumer
19-06-2010, 21:44
Bu akşam Disko Kralı'nda birbirinden güzel Burn to Dance dansçıları show yapacak.

dun denk geldim tv de bayağı başarılı

bize yakın biryere gelinde burn içelim :D

Buğra A.
20-06-2010, 03:53
Teşekkür ederim Onur :) Valla yarışma bitti :D Daha doğrusu biz çekimleri vs bitirdik.Artık yayınlanmamış 3 haftalık bölümler yayınlanacak.