PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahce taraftarının HAZIMSIZLIGI!!!

ahmet3425
16-05-2010, 23:36
mac sonrası bursasporun sampiyonlugunu kutlamak icin turlamaya cıkmıstık.

taksimden assağı besiktas yoluna indiğimiz sırada trafiğe takıldık 4 lulerimiz yanıyor ve korna calıyorduk tam o sırada yaya 7-8 kisilik fenerbahce formalı bir grup fanatik taraftarın saldırısına ugradık tekme ve yumruklarla camları kıramayınca bira siseleri ile aracı bu hale getirdiler...:Deli::Deli::ofk: allahtan o an trafik acıldı ve kacabildik.

allah hepsinin bin turlu belasını versin...:ofk::ofk:

http://i1005.hizliresim.com/2010/5/17/50.jpg
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/17/55.jpg
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/17/58.jpg
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/17/63.jpg

Mr.K
16-05-2010, 23:37
gecmis olsun yaa...:(

chiefkadir
16-05-2010, 23:38
Geçmiş olsun kardeş

Emir_b16a
16-05-2010, 23:38
geçmiş olsun

Sercan K.
16-05-2010, 23:39
çok geçmiş olsun ilkellik ...

Ahmet Saraçoğlu
geçmişolsun , hangi takım ne olursa olsun kabul edilebilecek bişey değil , yazık olmuş.

fiorino galiba araç , kasko vss varmı?sizden çıkmaz zarar inşallah.

Low-Rider
geçmiş olsun hayvanoğlu hayvanlar işte

size bişey olmaması sevindirici

berkred
geçmiş olsun

Yigit-Y
tüm fenerbahçeliler için olmasa o grup için ALLAH BELANIZI VERSİN diyorum....

kaçamasak bizi parçalayacakalrdı şerefsizler...

efe-E
Yemin ederim utanıyorum, bu taraftar kitlesini anlamıyorum. Neyi taşlıyorsun arkadaş? Neyi yakıyorsun? Yazıklar olsun. Size de çok büyük geçmiş olsun.

dragon07
ortamı bile bile hele birde istanbulda kutlama olursa sonuç normaldir geçmiş olsun...

dixi
çok geçmiş olsun ya
boyle zamanlarda dikkat etmek lazım

se®k@n
16-05-2010, 23:40
Gecmis olsun, ben sahsen Bursalı olsam Türkiye de böyle seylerin olabilecegini düsünüp kutlama yapmazdım.. Özellikle de İstanbulda..

İnsallah kaskonuz vardır..

facia
16-05-2010, 23:40
Geçmiş olsun ancak bunu FB,GS,BJK,Bursa gibi isimlendirmemek gerek. Bugün FB taraftarı yerinde hangi takımın taraftarı olsa bu tarz taşkınlık olurdu.Tribünler içler acısı halde

LVN 97
16-05-2010, 23:41
geçmiş olsun

onursumer
spor olayını bile çozmuş değiliz çok yazık.

ogunozcan
yazık ıstanbulda bı kızcagızın arabsı parcalamıslar cok yazık ya

kurtbil
16-05-2010, 23:42
Cahil b grup ınsanın ınsanlık dısı hareketi,gecmıs olsun

GKD
16-05-2010, 23:42
geçen senelerde bağdat caddesinde beşiktaşlılar kutlarkende yapmışlardı tamam hadi bir derece anlarım ama alakasız yerde olmuş geçmiş olsun...yazık

bora1311
16-05-2010, 23:43
cok gecmis olsun... :(

M U R A T
hala sevinmeyi ve üzülmeyi bilmiyoruz yazık..

ahmet3425
allah razı olsun arkadaslar arac yigit-y nin aracı kaskomuz var ztn onemli olan bize bisey olamaması bira sisesi camı kırıp yuzumuzun onunden sıyırıp gecti cok sıkıntılı anlardı allah kimsenin basına vermesin...

levent
16-05-2010, 23:44
geçmiş olsun..

tool
Geçmiş olsun ancak bunu FB,GS,BJK,Bursa gibi isimlendirmemek gerek. Bugün FB taraftarı yerinde hangi takımın taraftarı olsa bu tarz taşkınlık olurdu.Tribünler içler acısı halde

katiliyorum, diger taraftarlarda ingiliz kraliyet ailesinden degil *****

Yigit-Y
kaskomuz var allahtan polisler başınızı çaresin bakın dediler ya orada bu ülkede vergiler çöpe gidiyor dedim ahmete adam bizi korusun diye vergilerle maaş alıcak o bize kaçın kendinizi koruyun diyecek vay arkadaş ya...

chaylak
gecmis olsun da,
ne isin var kutlamayla falan, adrenalin ariyormussunuz zaten..

korna calip dat dat dat insanlara rahatsizlik vermekten baska birseyde degil "kutlama" dediginiz sey

Ome_RS
Geçmiş olsun o.çocukları işte o an kacarken kapıyı acıp bitanesini çekicen içeri o grubun tüm hıncını alıcan ondan..

McS_R53
ortamı bile bile hele birde istanbulda kutlama olursa sonuç normaldir geçmiş olsun...

sonucun nesi normal ben anlamadım. bukadar saçmalık olabilirmi sence? yani sende olsan aynı şeyleri yapardın öylemi ben burdan bunu anlıyorum

ahmet3425
16-05-2010, 23:45

oyle deme abicim en buyuk olayların basında hep fenerbahce taraftarı var adamlar inanılmaz fanatik ztn taraftarının bu kadar tutkulu olmasının nedenide bu...

Ome_RS
16-05-2010, 23:46
Bu arada camlara film sart en azından bir numara hiç yoktan seffaf güvenlik filmi..

!KO
oha ya :S geçmiş olsun

Jam da Joker
Gene ucuz atlatmışınız
Denizlispor maçından sonra Bağdat Caddesi Divan ışıklarında yolu kapatıp tek tek geçen arabalara sarı lacivert diye bağırtıyorlardı bağırmayanlarında arabalarının camları iniyordu.
Birtane Civic çiziksiz girdi kalabalıktan pert çıktı tavan falan dahil..
Hakkaten bu futbol, taraftarlık falan değil bu tamamen ülkenin içinde bulunduğu durumdan buhran geçirmiş insanların hırslarını çıkarmak için fırsat. Adamlar yenildiklerine daha çok seviniyorlardır çünkü ozaman etrafa saldırabilmek gibi bir haklı yetkileri oluyor kimsede çıkıp birşey yapmıyor..
Geçmiş olsun

Juggernaut
Facia
+1
Sizde yangına körükle gitmişsiniz geçmiş olsun.

dixi
neyse genede bunada şükür deyip daha beterinin olmamasına sevinmek lazım
sarhoş insanların ne yapacağı belli olmaz

S.Özeren
16-05-2010, 23:47
Bugün bahçelievlerde bitane kendini bilmezde ben camdayken küfür falan etti polis aldı elimden kendini bilmez çok var piyasada geçmiş olsun şerefsizler..Sanki tek onların sevinmeye hakkı var

LVN 97
yapmayın ya ne alaka bugun aynı şekilde gs bjk herkes aynı ama hata sizde boyle bir ortamda kutlamaya çıkarsanız olacaklara hazırlıklı olmanız lazım çk byk gçmş olsun tabiki bende maça gitmeyi düşünüyodum ama gorduklerimden sonra iyiki gitmemişm dedim

tolga900
çok geçmiş olsun insanlıktan nasibini almamış hayvanlar işte allahdan size birşey olmamış

Yigit-Y
16-05-2010, 23:48
Geçmiş olsun o.çocukları işte o an kacarken kapıyı acıp bitanesini çekicen içeri o grubun tüm hıncını alıcan ondan..

kadıköy yanıyormuş

http://www.facebook.com/video/video.php?v=396712528623

Xenomorph
16-05-2010, 23:49
çekememezlik hazımsızlık...anca böyle işler yaparlar işte bi tarafımla gülüyorum taraftarına...

kaskonuz var allahtan kaskoyada belirtin fenerbahçe taraftarları tarafından diye dava açarlar klube falan...

sizde kutlamaya çıktınız ama birader iki üç sopa alaydınız yanınıza...

neyse geçmiş olsun kaportada sıkıntı yoktur umarım

ahmet3425
16-05-2010, 23:49
Facia
+1
Sizde yangına körükle gitmişsiniz geçmiş olsun.

yangına korukle gitmek ne demek?

biz cadde bostana yada fenerbahceye gitmedik gidipte bunu orada yapmadık...

ayrıca ne kufur ettik ne cıktık slogan attık sadece aynamızda atkı baglıydı 4 lulerimiz yanıyordu ve korna calıyorduk

cıksak camdan bagırsak kufur etsek vs adamlar haklı derim ama kesinlikle oyle bisey soz konusu değil...

RottingChrist
16-05-2010, 23:50
geçmiş olsun arkadaşım. benim araç ta 16 plaka etiler de arkadaşlarda maçı izledik çıkıp eve gidene kadar soğuk terler döktüm hemen garaja kilitledim arabayı. dengesiz holigan çok memlekette kadın çoluk çocuk demeden yakarlar arabayı bakmazlar gözünün yaşına. Şampiyon Bursa, teşekkürler Trabzon ve Beşiktaş. :P

Yigit-Y
çekememezlik hazımsızlık...anca böyle işler yaparlar işte bi tarafımla gülüyorum taraftarına...

kaskonuz var allahtan kaskoyada belirtin fenerbahçe taraftarları tarafından diye dava açarlar klube falan...

sizde kutlamaya çıktınız ama birader iki üç sopa alaydınız yanınıza...

neyse geçmiş olsun kaportada sıkıntı yoktur umarım

ön cam sürücü camı sizlere ömür...

allahtan film vardı korudu :(

Armageddon
Çok büyük geçmiş olsun...

Kaa scirocco
16-05-2010, 23:51
terbiyesiz hayvan bunlar..gözleri donmuss hayat böle geçmez alışmları lazım böle şeylere

sonucta bu ilk değil ve sonda olmayacak..

Ome_RS
kadıköy yanıyormuş

http://www.facebook.com/video/video.php?v=396712528623

oraları yakanların alayını cıplak dötle o koltuklara oturtucan :ofk:

Mutu
Onlar taraftar değiller zaten . Sporun ne demek oldugunu dahi bilmeyen cahiller . körü körüne skora göre insanlaşabilip , hayvanlaşabilen kişiler ;) Buna amca oglum dahil , çok sinirliyim bunu gördüm tekrardan dellendim :S

dixi
16-05-2010, 23:53
fenerinki biraz şansızlık oraları yakan taraftarlar 3 direğin arasından bi top geçse o topçuları alkışlayacaklardı şimdi taşlıyolar türkiyede ne yazıkkı bu iş boyle

_Burak_
kasko teminatlarına terör dahil mi ?

Yigit-Y
Bursa dibine kadar hak etti aldı bitti tebrik et üzül ümitlerine seneye sakla....

yok illa olay çıkaralım sevinenlere gücümüz yettiğince susturalım....

Benim canıma birşey gelmemesi sevindirici kafamı sıyırdı bira şişesi boynumda kolumda cam parçacıkları vardı...

allah hepsinin belasını versin...

RADEON
çok büyük geçmiş olsun

Yigit-Y
16-05-2010, 23:54
kasko teminatlarına terör dahil mi ?

aynen futbol terörü dahil ;)

!KO
16-05-2010, 23:54
Onlar taraftar değiller zaten . Sporun ne demek oldugunu dahi bilmeyen cahiller . körü körüne skora göre insanlaşabilip , hayvanlaşabilen kişiler ;) Buna amca oglum dahil , çok sinirliyim bunu gördüm tekrardan dellendim :S
aynen bnmde ben eskidn cok sinirlnrdim bütün amca ogulları benle ugrasırlardı gslı oldukları için 2 3 sene önce baya birbirimize girdik şimdi gülüyorum ya futbol bu olur bole seler olucakta gerek yok sinirlenmeye zarar vermeye :(

brv
16-05-2010, 23:55
Önplakayı söktüm arkayı çıkaramadım inşallah sıkıntı olmaz :(

tricky
16-05-2010, 23:55
Öncelikle çok buyuk gecmıs olsun. Ben o şerefsizlikleri yapanların taraftar olabılecegıne hak vermiyorum. Onlar kendı streeslerını atmak ıcın Fenebahce Spor Klubunu hedef gosteren serefsizlerdir. Allah korumus dahada kotusu olabılırdı...

_Burak_
16-05-2010, 23:56
aynen futbol terörü dahil ;)

iyi o zaman sevindirici , en azından maddi hasar karşılanır

genelde para tuzağı olarak görülüp bir çok teminat kapsam dışı bırakmak bizim insanımızda adette

gökberk
16-05-2010, 23:56
Cahillikten başka bir şey değil yaptıkları...
Ben de bir Fenerbahçeliyim...Bu gibi şeylerin olmasını önleyemiyoruz malesef...
O yuzden tedbirli olmak gerek...bu gibi ortamlarda bulunmaktan ziyade uzak durmak gerek...
Çünkü bu gibi insanlar her yerdeler...

Bestsi
16-05-2010, 23:58
Üç beştane itin yaptıgını fenerbahce taraftarı die genelliyemezssin yapıllan cok acı ve cok gecmiş olsun ama başlık bence amacını aşmış ankarada ankara güçlülerin yaptıklarını görme bu yzuden butun anakra guzluluer hazımsız falan denebilirmi bence konuun baslıgı tekrar gözden gecirilmeli

Juggernaut
yangına korukle gitmek ne demek?

biz cadde bostana yada fenerbahceye gitmedik gidipte bunu orada yapmadık...

ayrıca ne kufur ettik ne cıktık slogan attık sadece aynamızda atkı baglıydı 4 lulerimiz yanıyordu ve korna calıyorduk

cıksak camdan bagırsak kufur etsek vs adamlar haklı derim ama kesinlikle oyle bisey soz konusu değil...

Adamlar şampiyonlu kaçırmış birbirleriyle dahi kavga ediyolar sinirden.. sen gidip dat dat dat kornaya basarsan bursa spor bayrağı atkısı herneyse adamların önünden geçersen adamlar saldırır tabi uzaydamı yaşıyosunuz anlamadım ki ilk defa mı görüyosunuz böyle şeyleri bunun yer mekanla alaksıda yok ara sokakta yapsan adam sana ara sokaktada saldırır.Oturun evinizde güzel güzel ne gerek var.

Fatih Kavak
Gene ucuz atlatmışınız
Denizlispor maçından sonra Bağdat Caddesi Divan ışıklarında yolu kapatıp tek tek geçen arabalara sarı lacivert diye bağırtıyorlardı bağırmayanlarında arabalarının camları iniyordu.
Birtane Civic çiziksiz girdi kalabalıktan pert çıktı tavan falan dahil..
Hakkaten bu futbol, taraftarlık falan değil bu tamamen ülkenin içinde bulunduğu durumdan buhran geçirmiş insanların hırslarını çıkarmak için fırsat. Adamlar yenildiklerine daha çok seviniyorlardır çünkü ozaman etrafa saldırabilmek gibi bir haklı yetkileri oluyor kimsede çıkıp birşey yapmıyor..
Geçmiş olsun

Sonuna kadar katılıyorum.
Geçmiş Olsun.

Utku
16-05-2010, 23:59
Bursalı olduğunuz için değil büyük ihtimal bjk yada gs li olduğunuzu düşünüp yapmışlardır.Gerçekten ayıp.Bir FB taraftarı olarak inş çıkar biyerlerinden diyorum.ben bugün hayretler içerisinde kaldım her sene bursada 5 yiyen gs taraftarı,yıldızları barışmayan bjk taraftarı ile bursa taraftarı el ele kol kola çıkmış seviniyordu :)

_sinan_
17-05-2010, 00:01
geçmiş olsun , caddede ambulansı durdumuş yumrukluyolarmış , nasıl bi harekettir , arkadaşım söyledi kavgalarda 2 kişi öldü dedi ama kesinliği varmı yokmu bilmiyorum..

başka bi fenerli arkadaşımda fenerde maçı izledikten sonra dönerken arabası 16 plaka olduğu için arabaya saldırmışlarki arkadaşta fenerli.. bu arada bende fenerliyim ama bu o.ç luğunu anlamıyorum....

barışbazan
17-05-2010, 00:01
çok geçmiş olsun kadıköyde de olmuş benzer olaylar

chaylak
17-05-2010, 00:02
Adamlar şampiyonlu kaçırmış birbirleriyle dahi kavga ediyolar sinirden.. sen gidip dat dat dat kornaya basarsan bursa spor bayrağı atkısı herneyse adamların önünden geçersen adamlar saldırır tabi uzaydamı yaşıyosunuz anlamadım ki ilk defa mı görüyosunuz böyle şeyleri bunun yer mekanla alaksıda yok ara sokakta yapsan adam sana ara sokaktada saldırır.Oturun evinizde güzel güzel ne gerek var.

her kelimenize katılıyorum :icon_tup:

34btr1907
17-05-2010, 00:04
cok gecmıs olsun... tr gerçeği maalesef burda gs forması giyip bursa diye bagıran 4 kişiyi hastanelik ettiler sen taksimde bile bile lades demişşin çıkmasaydın keşke oraya
bugun bu şekilde gs kaybetse şampiyonlugu yada bjk kaybetse bu olayların aynısı olurdu kimse olmazdı diyemez çıkardı bunlar gibi 4 5 hayvan arabalara saldıran koltuk yakan vs...

!KO
17-05-2010, 00:04
geçmiş olsun , caddede ambulansı durdumuş yumrukluyolarmış , nasıl bi harekettir , arkadaşım söyledi kavgalarda 2 kişi öldü dedi ama kesinliği varmı yokmu bilmiyorum..

başka bi fenerli arkadaşımda fenerde maçı izledikten sonra dönerken arabası 16 plaka olduğu için arabaya saldırmışlarki arkadaşta fenerli.. bu arada bende fenerliyim ama bu o.ç luğunu anlamıyorum....

plaka kanunu konusunda ben dedim bunun aynısını maytap geciyolardı benle

bende başka bı forumda duydun 2 kişi ölmüş diye :beuj:

daumu dövmüşler ntvde canlı yayında konusması gecmıs reklama gecmısler :S

ahmet3425
17-05-2010, 00:08

herzaman yapıyorlar bunu jam da joker anlatmıs denizli sonrası cadde bostanda yasanan olayları ambulansa saldırmak ne demek? bu adamlara illa bisey yapmana gerek yok onlar ztn bi yolunu bulup saldırırlar...

boyle taraftarlık olmaz ''Cidade de deus'' değil burası...

Yigit-Y
17-05-2010, 00:09
fenerbahçeyi sevmezdim gün itibari ile nefret ediyorum....

polislerin bu olaya karşı birşey yapmamalarınıda kınıyorum....

adamlar kaskonuz varmış birşey olmaz dediler kafamıza geliyordu diyorum birşey olmaz dediler...

insanlar sevinecek sınırını geçmeden insanlar üzülecek sınırını geçmeyecek bir çocuğuda komalık ettiler...

bunlar insansa ben insan değilim bunlar müslümansa ben müslüman değilim...

allah bana yapılanların 1000 katını başlarına versin diyorum...

_sinan_
17-05-2010, 00:17
plaka kanunu konusunda ben dedim bunun aynısını maytap geciyolardı benle

bende başka bı forumda duydun 2 kişi ölmüş diye :beuj:

daumu dövmüşler ntvde canlı yayında konusması gecmıs reklama gecmısler :S

aynen bizim araçda 2 haftaya kadar 16 plakaydı , hiçde aklıma gelmezdi sakata gelirdik valla D:

Berkan
17-05-2010, 00:19
başına gelen hoş bişey değil ancah fenerbahçe taraftarı dedinmi geniş bi kitle giriyo bende o kitlenin icinde oluyorm 3-5 10 100 tane haysiyetsiz pire için yorgan yakmak olmaz

_opeth
17-05-2010, 00:22
geçmiş olsun yiğitcim. özellikle bu yüzden futbola karşıyım. sonuçta bu olaylar sadece Türkiye'de olan şeyler değil İngiltere'de filan da holiganlar var mesela.

Ama özellikle FB'nin şampiyon olması da olmaması kupa alıp almaması da olay oluyor nedense. Futbolla alakam olmamasına rağmen gözlemlediğim bu.

hondaa
17-05-2010, 00:23
gecmıs olsun 2006 da bızde yumurta yemıstık

MiaMi
17-05-2010, 00:24
bişey soracağım maçtaki anons skandalı nedir öyle seyrediyoruz anlamadım konfetiler falan atıldı. bi gs li olarak kupadan sonrada trabzonun yeneceğini düşünüyordun 2-1 dedim 1-1 bitti tebrikler.
büyük geçmiş olsun.

_Burak_
17-05-2010, 00:24
valla ismine hitaben , plakası barış v.s olan varsa otoparka alsınlar bence bir kaç gün

o yüzden oldum olası takımla alakalı olan plakalardan nefret etmişimdir
50-100k diyorlar
100TL vermem

Juggernaut
17-05-2010, 00:25
herzaman yapıyorlar bunu jam da joker anlatmıs denizli sonrası cadde bostanda yasanan olayları ambulansa saldırmak ne demek? bu adamlara illa bisey yapmana gerek yok onlar ztn bi yolunu bulup saldırırlar...

boyle taraftarlık olmaz ''Cidade de deus'' değil burası...

Sorun orda zaten herzaman yenilen,kaybeden fanatik taraftarlar yapıyor böyle şeyler görüyoruz sende biliyomuşsun yaptıklarını bile bile çıkmışsınız.Sırf fener taraftarı yapıyor olayınada katılmıyorum fanatik her taraftar aynı.Benim mini siyahtı,beyaz şeritli beşiktaş yenildiği gün benim arka çamurluğu beşiktaşlılar tekmeledi mesela sırf araba siyah beyaz diye bende söktüm attım şeritleri sonra.

Utku
17-05-2010, 00:34
Futbolda bu işleri yapan Fanatiklerdir Her takımında yurt dışı dahil fanatiği vardır Ülkemizi bu kadar kötülemeyelim beyler.Tamam cahillik varda bize özel değil.Geçen sene BJK şampiyon olduğu vakit taksimden gayrettepeye gitmeye çalışırken yan arabada bi üstünde beyaz atlet altında boxer bjkli barzo yan jeep'te bjk şampiyonluğunu kutlayan 2 kızın altını çekmeye çalışıyolardı.O değil sunrooftan içeri girmeye çalıştı it.Aynı olayı ingiltere ve fransadada çokca görmek mümkün.yabancı ülkelerdeki kavgalarda meşhur.Ama benim cidden takıldığım her sene kaybedip arada birde 5 yiyen gs taraftarı nasıl oluyorda bursalılarla bursa spor besteleri söylüyor,bjk'lilerde ona keza.Hayret verici.Zaten çoğu FB taraftarı istiyordu Bursanın olmasını,güme gidenler bjk gs ve diğer takımların taraftarı olduğu düşünüldüğü için yapılmıştır.

Onurkk06
17-05-2010, 00:36
bişey soracağım maçtaki anons skandalı nedir öyle seyrediyoruz anlamadım konfetiler falan atıldı. bi gs li olarak kupadan sonrada trabzonun yeneceğini düşünüyordun 2-1 dedim 1-1 bitti tebrikler.
büyük geçmiş olsun.

futbolcuları korumak için yapılmış diolar ama komedi den başka bişey deil resmen gittiyse gitti şampiyonluk şimdi yüzyıllar boyu unutulmayacak bi anısı daha oldu fenerin:)

Yigit-Y
17-05-2010, 00:37
bu ülkenin fb ye karşı alerjisi var malesef :)

sanki fb yurt dışındaki bir takım gibiydi bugün fb hariç herkes maçı kardeş kardeş izledi ve sevindi...

Dragger
1 kisi olsun laf bile atamaz kalabalik olunca birbirlerinden cesaret alirlar.

Serefsiz haysiyetsiz o.cocuklari.

Mutu
aynen bnmde ben eskidn cok sinirlnrdim bütün amca ogulları benle ugrasırlardı gslı oldukları için 2 3 sene önce baya birbirimize girdik şimdi gülüyorum ya futbol bu olur bole seler olucakta gerek yok sinirlenmeye zarar vermeye :(

Gerizekalıya birşey demedim sakinleştirmeye calıstım sağa sola vuruyodu sen karışma dedi bana diklendi tmm dedim cıktım eve geldim . Dalğa falan geçme olmadı bizim aramızda yani sadece onun iyiyliğini isteme gibi bir kötülük yaptım .

@ Aracın camının kırılmasını normal bulanlar

Siz bu düşünceye sahip oldukca bu ülke böyle yerinde sayar herkes sevincini , tepkisini içine atar . şampiyon olan bi takımın taraftarının onu kutlamasından daha dogal ne olabilir ? Fenerbahce taraftarları bursa'da kutlama yapıyor olsaydı , olayların cıkması normal mi karşılanacaktı ? Bırakın artık bunları normal bulmayı , hep güçlüden yana olmayı ;) Bu ülkede herkesin sevinme hakkı vardır . İsterse karşımdaki fenerli olsun ister besiktaşlı çıkar kadıköyde de sevinirim , taksim meydanında da bu kimseyi ilgilendirmez ! Bu nasıl fenerlinin besiktaslının galatasaraylının hakkıysa bursalının da kayserilinin de hakkı . Birbirimize saygı duymayı öğrenmedikce hep yerimizde sayarız , böyle olayları normal bulmaya devam . Ölenlere de allah rahmet eylesin ailelerine sabır versin der geçeriz , böyle fanatikliği tetikleyerekte önümüzdeki cenaze nazamlarına hazırlanırsınız ;)

Mr.K
hass yanlis konu :D

Yigit-Y
17-05-2010, 00:39
1 kisi olsun laf bile atamaz kalabalik olunca birbirlerinden cesaret alirlar.

Serefsiz haysiyetsiz o.cocuklari.

aynen tek olsaydı ah tek olsaydı...

Xenomorph
Poliste anca parkta çekirdek yiyenin üstünü arar gbt yapar görevini yerine getirir..

.........................
......................................
................................................

Siz Doldurun Buraları...!!!

Mr.K
Futbolda bu işleri yapan Fanatiklerdir Her takımında yurt dışı dahil fanatiği vardır Ülkemizi bu kadar kötülemeyelim beyler.Tamam cahillik varda bize özel değil.Geçen sene BJK şampiyon olduğu vakit taksimden gayrettepeye gitmeye çalışırken yan arabada bi üstünde beyaz atlet altında boxer bjkli barzo yan jeep'te bjk şampiyonluğunu kutlayan 2 kızın altını çekmeye çalışıyolardı.O değil sunrooftan içeri girmeye çalıştı it.Aynı olayı ingiltere ve fransadada çokca görmek mümkün.yabancı ülkelerdeki kavgalarda meşhur.Ama benim cidden takıldığım her sene kaybedip arada birde 5 yiyen gs taraftarı nasıl oluyorda bursalılarla bursa spor besteleri söylüyor,bjk'lilerde ona keza.Hayret verici.Zaten çoğu FB taraftarı istiyordu Bursanın olmasını,güme gidenler bjk gs ve diğer takımların taraftarı olduğu düşünüldüğü için yapılmıştır.

sana degil lafim,senin postn altina yazcaktim yazamadim:D yanlis konu diye editledim sonra :)

yani kisacasi fb'liler kendi kendilerine masturbasyon cekti ? vay aq iyimis:D ulan arkadas taraftar heryerde taraftar eyvallahta oldu olcak bide bj yapsaydiniz HAHAHAHAHAHAHA,zuurt tesellisi avutun kendinizi aq

levent
17-05-2010, 00:40
bu ülkenin fb ye karşı alerjisi var malesef :)

sanki fb yurt dışındaki bir takım gibiydi bugün fb hariç herkes maçı kardeş kardeş izledi ve sevindi...

bence olay ondan değil, fenerbahçe nin klüpler birliğine girmeyip cumhuriyetini ilan etmesinden kaynaklı bi gıcıklık var fenerbahçeye karşı :heyoo:;)

34btr1907
17-05-2010, 00:42
sana degil lafim,senin postn altina yazcaktim yazamadim:D yanlis konu diye editledim sonra :)

yani kisacasi fb'liler kendi kendilerine masturbasyon cekti ? vay aq iyimis:D ulan arkadas taraftar heryerde taraftar eyvallahta oldu olcak bide bj yapsaydiniz HAHAHAHAHAHAHA,zuurt tesellisi avutun kendinizi aq
sen böyle sokaga cık konus forum yerine sonra arabamı patlattılar de gel konu aç buraya sonra butun taraftara mall et

Yigit-Y
17-05-2010, 00:43
herşeye rağmen çok güzel bir akşam geçirdim...

Allah bursadan,trabzondan razı olsun çocuklarıma anlatacağım güzel bir hatıra olucak...

Neyse ben sms lere devam edeyim arkadaş topluluğumda % 60 ı fenerbahçeli allahtan bedava smsler var :D:D

onursumer
17-05-2010, 00:43
büyük geçmiş olsun.

demin tv de futbolcuları korumak için vs deniliyordu

Dragger
17-05-2010, 00:45
Futbolculari korumak icin oyle birsey mi yapilir, tum taraftar sahadaydi.

Hangi dangalak uydurmus onu kendi inanmis mi :D

Onurkk06
herşeye rağmen çok güzel bir akşam geçirdim...

Allah bursadan,trabzondan razı olsun çocuklarıma analtacağım güzel bir hatıra olucak...

Neyse ben sms lere devam edeyim arkadaş topluluğumda % 60 ı fenerbahçeli allahtan bedava smsler var :D:D

aynen aynen :D ama hiç biri telefonları açmıyo msne facebka girmiyo :D

Yigit-Y
Futbolculari korumak icin oyle birsey mi yapilir, tum taraftar sahadaydi.

Hangi dangalak uydurmus onu kendi inanmis mi :D

40 yıl önceki hadiseye tekerrrür etmiş 40 yıl öncede aynısı olmuş :D:D:D

Mr.K
sen böyle sokaga cık konus forum yerine sonra arabamı patlattılar de gel konu aç buraya sonra butun taraftara mall et

n'ldu zoruna mi gitti ? ben oyle ota boka konu acicak bi adam degilim,arabami patlatanda patlatsin s2mde olmaz anladin mi :) hadi git isine bak sen.

Xenomorph
17-05-2010, 00:46
Son 4 Maçını İzleyin Fenerin....İlahi Adalet Diye Birşey Var...Gördük Bugün Nasılda Girmedi Kaleye O Goller...

Terliyen Savaşan Rakibinin 1 Futbolcusu Nerdeyse Kendi Takımı Kadar Eden Bir Anadolu Klubü Aldı Kupayı Gitti Evine

Şikeyle Şaibeyle Bursalılara Saldırmakla Olmuyor Bu İşler...Maymun Gibi İnersin Sahaya Zıplarsın..Suratında Tatlı Bir İfadeyle Geri Dönersin Sonra Kendi Stadını Yakarsın...

Şu Ana Kadar Ben Şampiyon Olamadı Diye Kendi Stadını Yakan Bir Taraftar Grubu Hatta Tv'lere Saldıran Bir Taraftar Grubu Görmedim...

Hazımsızlık Bu...O Kadar Paraya Çirkefliğe Rağmen İlahi Adaletin Tokatını Yemek Bu...

Laf Söylicekler Cidden Açıp Fenerin Son 4 Maçını İzleyip Elini Vicdanına Koyup Hakemleri Tebrik Etsin...Ben Samand Marka Arabaya Binerim!

34btr1907
17-05-2010, 00:48
n'ldu zoruna mi gitti ? ben oyle ota boka konu acicak bi adam degilim,arabami patlatanda patlatsin s2mde olmaz anladin mi :) hadi git isine bak sen.
ben bursayı alkışlarım ama bj vs.. bunlar klavye işi onu diyorum :D

Onurkk06
17-05-2010, 00:48
FLAŞ FLAŞ FLAŞ...

Bolu tünelinde telefonlarına ulaşılamayan bir grup fenerbahçeli taraftar halen şampiyonluk kutlaması yapmakta.. puhahhaa :D facede denk geldim gülmekten öldüm

Dou
17-05-2010, 00:49
Bu yapılan bariz o. çocukluğudur

Ama tüm taraftar grubuna bu durumu etiketlemek yanlıştır, aynısını GS lilerde BJK lilerde yapabilmektedir ki bunun örnekleri yaşanmıştır.

Evet olan olmuş, bana göre de Fener şampiyon olmalıydı ama kısmet değilmiş, bu kadar, bitti. Anadolu takımı kazandığı için bilhassa mutluyum BJK ve GS nin kazanmasından daha iyidir.

Ama ne yazık ki ülkemizin güzide fanatikleri 50 yaşına da gelse hala hayvan kalabiliyor, böyle düşünemeyebiliyor.

Çok geçmiş olsun.

Mr.K
17-05-2010, 00:49
ben bursayı alkışlarım ama bj vs.. bunlar klavye işi onu diyorum :D

Hmm anladim. :) neyse gecmis olsun size ;) bj klavye isi ama gidip kendi kendinizi sahada tatmin ettiniz 31 hesaabbii HAHAHAHAHAHAHAHAHA

gambit49
17-05-2010, 00:50
boyle sey olur mu ya nedir yani fenerbahceli futbolcularin umrunda bile deildir

Yigit-Y
17-05-2010, 00:52
Son 4 Maçını İzleyin Fenerin....İlahi Adalet Diye Birşey Var...Gördük Bugün Nasılda Girmedi Kaleye O Goller...

Terliyen Savaşan Rakibinin 1 Futbolcusu Nerdeyse Kendi Takımı Kadar Eden Bir Anadolu Klubü Aldı Kupayı Gitti Evine

Şikeyle Şaibeyle Bursalılara Saldırmakla Olmuyor Bu İşler...Maymun Gibi İnersin Sahaya Zıplarsın..Suratında Tatlı Bir İfadeyle Geri Dönersin Sonra Kendi Stadını Yakarsın...

Şu Ana Kadar Ben Şampiyon Olamadı Diye Kendi Stadını Yakan Bir Taraftar Grubu Hatta Tv'lere Saldıran Bir Taraftar Grubu Görmedim...

Hazımsızlık Bu...O Kadar Paraya Çirkefliğe Rağmen İlahi Adaletin Tokatını Yemek Bu...

Laf Söylicekler Cidden Açıp Fenerin Son 4 Maçını İzleyip Elini Vicdanına Koyup Hakemleri Tebrik Etsin...Ben Samand Marka Arabaya Binerim!

bu adalettir bunu gördüm tüylerim hala diken diken +4 bitmesi bekleyenlerin surat ifadelerini görseydiniz millet bitsinde eğlenelim diyordu resmen....

bana bunuda göreceksin deselerdi inanmazdım bunu da görmek varmış...

kendi aralarında kavga etmelerini takdirle karşılıyorum ama bana değmeyeceklerdi alalh belalarını versin...

34btr1907
17-05-2010, 00:53
Hmm anladim. :) neyse gecmis olsun size ;) bj klavye isi ama gidip kendi kendinizi sahada tatmin ettiniz 31 hesaabbii HAHAHAHAHAHAHAHAHA
bursalıysan tebrikler sana da
değilsen rengini söyle biz baskasaının mikisiyle gerdek te tatmin diyoruz buna....

TünayK
17-05-2010, 00:54
oncelıkle gecmıs olsun, olayın tabıkı fenerbahce ıle alakası yok...onların yerınde hangı takım olsa aynı seyler yasanırdı zaten...sıkıntı toplumda, karakterı oturtacak yer bulamamıs bır toplumuz bız...adam takar kafaya takımını anasına sovsen umrunda olmaz luganoya laf et yada ardaya adam oldurur...cebınde 5 kurusu yok elın topcusuna mılyon dolar para degıl ama olumune sever sankı fener mac alınca bunların hesabına para yatırıyorlar...

Mr.K
17-05-2010, 00:54
değilsen rengini söyle biz baskasaının mikisiyle gerdek te tatmin diyoruz buna....

baskasinin s2yle gerdege giriyosam bu benim sorunum senin degil,gidin siz kendi kendinizi tatmin edin 70milyon onunde anladinmi :) cok icerlemissin yazik bunyene vallahi bak uzulme bu kadar HAHAHAHAHA ben takim tutmuyorum,tek tuttugum takim... :) ok hadi tekrardan gecmis olsun size..ben kayseriliyim bu arada ;)

Yigit-Y
17-05-2010, 00:55

mesele hangi takımı tuttuğun değil mesele fenerin yenilmesi gerisi teferruat avunma yeğen

bunuda facebookdan geldi...

facebook bağlantılardan geçilmiyor....

Mutu
17-05-2010, 00:56
FLAŞ FLAŞ FLAŞ...

Bolu tünelinde telefonlarına ulaşılamayan bir grup fenerbahçeli taraftar halen şampiyonluk kutlaması yapmakta..

Buna çok güldüm ben :)

Xenomorph
17-05-2010, 00:56
seviye saygı sınırlarını aşmadan tartışalım arkadaşlar...bu arada kabul etmek lazım fenerbahçe taraftarının bu gece yediği boklar *** değil yani...git klubune zarar ver stadın cevresındekı arabalara degıl...evlere dukkanlara degıl..

Mr.K
17-05-2010, 00:57
mesele hangi takımı tuttuğun değil mesele fenerin yenilmesi gerisi teferruat avunma yeğen

bunuda facebookdan geldi...

facebook bağlantılardan geçilmiyor....

HAHAHAHA aferimlan yigit 40yilin basi soyledigin biseye katildim iyimi:D HAHAHAHAH bu arada galatasaryliyim,eskiden sevdigim bi kardesim istedi diye sampiyonluk macina gidip caddede turda atmisimdir,ben oyle bi taraftarim.. ama sen gidip el s2 fln karistirirsan ,boyle tasskala gecilcek duruma dusersin tuttugun takim olarak anladin mi ? hala anlamadiysan yazcak biseyim yok,gorunen koy klavuz istemez.bu sizin masturbasyon olayinizda mactan sonraki yillar boyu konusulcak bunuda unutmayin.

fatiii
17-05-2010, 01:00
bi facebook bağlantısıda ben paylaşıyım

mesele topu g.tünle tutmak değil yeğen mesele sene sonunda g.tü kurtarmak

volkanın ağlıyan resmiyle paylaşılan bi yazı :D:D:D

ruudvan
17-05-2010, 01:00
hadı caddede olsa bısey demıcem kasınmıssınız dıcem ama besıktasta da bole bı olaya denk geldıysenız sızın talıhsızlıgınız gecmıs olsun derım..

kı bnm arabama 2-3 kendını bılmez saldırıcak camını kırmaya tenezzul edıcek bak o zmn ertesı gun haberlerıne cıkmıomuyum...

turbo&quattro
17-05-2010, 01:01
FLAŞ FLAŞ FLAŞ...

Bolu tünelinde telefonlarına ulaşılamayan bir grup fenerbahçeli taraftar halen şampiyonluk kutlaması yapmakta..

Buna çok güldüm ben :)

:hahaha::hahaha:

Xenomorph
17-05-2010, 01:02
hadı caddede olsa bısey demıcem kasınmıssınız dıcem ama besıktasta da bole bı olaya denk geldıysenız sızın talıhsızlıgınız gecmıs olsun derım..

kı bnm arabama 2-3 kendını bılmez saldırıcak camını kırmaya tenezzul edıcek bak o zmn ertesı gun haberlerıne cıkmıomuyum...

sayı üstünlüğüyle emanetsiz zor 3 4 kişi sekiz tane dallamayı indirmek abi allah başına vermesin derim...

By_HaNNibaLL
17-05-2010, 01:03
Sen git kendi takim oyuncularina yönetimine saldir arabadan ne istiyorsun Hayvanlar ya amacisiz varlik işte ne beklersin

ruudvan
17-05-2010, 01:08
sayı üstünlüğüyle emanetsiz zor 3 4 kişi sekiz tane dallamayı indirmek abi allah başına vermesin derim...

labutlarda bowling topundan sayı olarak fazla .

valla tamponu sokup kafalarına fırlatırım heralde ...

Yigit-Y
17-05-2010, 01:11
7,8 kişi 2,3 kişi olsalardı ben o bira şişeleri sokardım ayık kafamla bir yerlerine ...

turbo16
17-05-2010, 01:13
şaaaaammpiiiiyoooon bursaaaaaaa :D:D:D:D:D

yarın bursadan kimseye telefon açmayın herkesin sesi kısıldı

bebeklerin bilee:):):):)

Yigit-Y
17-05-2010, 01:18
şaaaaammpiiiiyoooon bursaaaaaaa :D:D:D:D:D

yarın bursadan kimseye telefon açmayın herkesin sesi kısıldı

bebeklerin bilee:):):):)

benimde sesim gitti aracında :D:D

Mr.K
17-05-2010, 01:19
benimde sesim gitti aracında :D:D

iyidi :D,bu arada saka maka tekrar gecmis olsun :o

Yigit-Y
17-05-2010, 01:20
iyidi :D,bu arada saka maka tekrar gecmis olsun :o

eyw....

yarın servis yolu gözüktü allahtan kapalı garaj var :(

Enes-x
17-05-2010, 01:23
Geçmiş olsun beyler şerefsizler her semtte her takımda var yazık valla..

Xenomorph
17-05-2010, 01:24
Poliçene Bak...Teminatlara

Fenerbahçe Taraftarları Diye Eklettir Bence...

Yigit-Y
17-05-2010, 01:25
Poliçene Bak...Teminatlara

Fenerbahçe Taraftarları Diye Eklettir Bence...

aracın satılma arifesinde olması kötü oldu...:(

Tunç
17-05-2010, 01:26
bunu yapan herzaman fenerbahce taraftarı gecen sene yıne caddede yasanmıstı böyle bi olay hazmedemiyorsan yenılgıyı falan oturcaksın evınde ayıp ya

Xenomorph
17-05-2010, 01:28
aracın satılma arifesinde olması kötü oldu...:(

kaportanda hasar yok ya sussana otursana sen ya :D

alla alla ya tavanı eğselerdi...

aman abi ya

turbo16
17-05-2010, 01:33
birde bursadan bu ara arac alanlar amortisörleri ve debrayaj baksınlarrr:)

iyiki kendi arabamla tura çıkmamışım:icon_tup::icon_tup:

Xenomorph
17-05-2010, 01:39
Bursanın Ufak Tefek Taşları Keman Olmuş Guizamın Kaşları....

Ya Bu Feysbuk ahahahahahahahahahahah :D

Yigit-Y
17-05-2010, 01:43
feysbuk coşmuş durumda :D

levent
17-05-2010, 01:46
bi facebook bağlantısıda ben paylaşıyım

mesele topu g.tünle tutmak değil yeğen mesele sene sonunda g.tü kurtarmak

volkanın ağlıyan resmiyle paylaşılan bi yazı :D:D:D

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs284.snc3/27840_117149521649252_107648495932688_148354_26112 0_n.jpg

bu mu :D

Yigit-Y
17-05-2010, 01:48
http://img.internethaber.com/news/134022.jpg

Aziz Yıldırım camları yumrukladı

Trabzonspor maçını büyük bir heyecan içerisinde izleyen Aziz Yıldırım, son dakikalarda kendisine hakim olamadı!..

http://www.internethaber.com/aziz-yildirim-camlari-yumrukladi-252637h.htm

qwertynord
17-05-2010, 01:52
oraları yakanların alayını cıplak dötle o koltuklara oturtucan :ofk:

Öle kırk yılda bi maç izleyipte olayların yaşananların iç yüzünü bilmeden oturtup kaldırma bişeyleri sonra dikkat et seni oturtmasınlar efendi konuş adabını bil bu arada değil yakmak herhangi bi koltuğa zarar bile vermedim ama senn gibiler tv den gördüğü gazeteden okuduğu kadarıyla kafasına göre oturtuyo olaya bak..

Bu arada geçmiş olsun grup piskolojisi ve alkol birleşince dünyayı esir edicek zannediyo bi çok kişi

gtti
17-05-2010, 01:56
taraftarin yaptigi cok ayip. hazmetmek sart. Seneye insallah diceksin oturucaksin yerinde:) Bursaya tebrikler.

akucukdogan
17-05-2010, 02:17
Konu nerden nereye gelmiş :) Her neyse dostum ucuz atlatmışsın geçmiş olsun ;)

redbaron
17-05-2010, 02:19
SEREFSIZLER UTANSIn! bende 16 plakayla tura ciktim bisey olmadi cok sukur.bazi seyleri kabul etmek lazim:)gecmis olsun...

qwertynord
17-05-2010, 02:21
bunu yapan herzaman fenerbahce taraftarı gecen sene yıne caddede yasanmıstı böyle bi olay hazmedemiyorsan yenılgıyı falan oturcaksın evınde ayıp ya

Bu şekilde düşünüyosan ya hiç futbol programı seyretmiyosundur yada hiç tv gazete filan ilgilenmiyosundur hadi ilki tamamda ikincisenede hayır diyemessin heralde ve orda bu olayları bi tek Fener taraftarındanmı görüyosun:)
örn.. son maç samiyene şampiyonluğu garantileyip giden Fenerbahçe nin yaşadıkları sanırım 3 sene önce filandı

Bursanın 2 sene önceki GS otobüslerini taşlayıp zincirleme kaza yaptırması

Keza yakın zamanda Bizim otobüsleride bol bol taşlamaya başlamışlardı

Sonra hersene gittiğimiz Trabzonda eyer uçakla gidiyosak sorun yokta otobusle giderken 60 yaşındaki ninenin bile kendi kilosunda agır kayayı bize atma çabaları

vesayre vesayre anlıycagınız burda masum ayana yatmayın her klubun bu tarz sorunları var her iyinin içinde bi kötü her kötünün içindede bi iyi vardır at gözlüğüyle bakmadan objektif yorum yapmayı bilin.

redbaron
17-05-2010, 02:26
Bu şekilde düşünüyosan ya hiç futbol programı seyretmiyosundur yada hiç tv gazete filan ilgilenmiyosundur hadi ilki tamamda ikincisenede hayır diyemessin heralde ve orda bu olayları bi tek Fener taraftarındanmı görüyosun:)
örn.. son maç samiyene şampiyonluğu garantileyip giden Fenerbahçe nin yaşadıkları sanırım 3 sene önce filandı

Bursanın 2 sene önceki GS otobüslerini taşlayıp zincirleme kaza yaptırması

Keza yakın zamanda Bizim otobüsleride bol bol taşlamaya başlamışlardı

Sonra hersene gittiğimiz Trabzonda eyer uçakla gidiyosak sorun yokta otobusle giderken 60 yaşındaki ninenin bile kendi kilosunda agır kayayı bize atma çabaları

vesayre vesayre anlıycagınız burda masum ayana yatmayın her klubun bu tarz sorunları var her iyinin içinde bi kötü her kötünün içindede bi iyi vardır at gözlüğüyle bakmadan objektif yorum yapmayı bilin.

kendi stadini bile yakiyorsan gule gule sana elveda!!!yol acik:D:heyoo:

qwertynord
17-05-2010, 02:37
Yazdıklarımdan bunumu çıkardın veya ordaki açıklamalarda yakarız yıkarız haklıyız biz psikopatız asarız keseriz tavrımı gördün... neyse otomobil forumundaki birisine tribünden tribün meselelerinden bahsetmek biraz saçma oldu denileni anlamayıp heyo larla meyo larla cevap vermek te güzel :)

redbaron
17-05-2010, 02:39
Yazdıklarımdan bunumu çıkardın veya ordaki açıklamalarda yakarız yıkarız haklıyız biz psikopatız asarız keseriz tavrımı gördün... neyse otomobil forumundaki birisine tribünden tribün meselelerinden bahsetmek biraz saçma oldu denileni anlamayıp heyo larla meyo larla cevap vermek te güzel :)

bravaa!!!:D:D:D

qwertynord
17-05-2010, 02:45
Burda benim hazımsızlık yapmam gerekirken sen bi hazımsızlık içindesin anlamadım yol açık brava filan hayır madem konuya bişeyler katmıycaksın yazdıklarıma cevap vermiyceksin ki senle alakalı bi kelime bile yazmadım neden alıntı yapıyosun anlıyamadım neyse şampiyonlugunuz kutlu olsun inan Aziz yıldırım gibi birisi seviniceğine Ertuğrul Sağlam gibi kişilikli dürüst insanlar sevinsin tercihimdir hayırlı geceler.

typeRace
17-05-2010, 02:54
Hayvanlık başka birşey değil.. Geçmiş olsun..

redbaron
17-05-2010, 02:54
Burda benim hazımsızlık yapmam gerekirken sen bi hazımsızlık içindesin anlamadım yol açık brava filan hayır madem konuya bişeyler katmıycaksın yazdıklarıma cevap vermiyceksin ki senle alakalı bi kelime bile yazmadım neden alıntı yapıyosun anlıyamadım neyse şampiyonlugunuz kutlu olsun inan Aziz yıldırım gibi birisi seviniceğine Ertuğrul Sağlam gibi kişilikli dürüst insanlar sevinsin tercihimdir hayırlı geceler.

ben bi hazimsizlik icerisinde degilim ki olmam imkansiz sampiyon olmusuz.bak bu son sozun 10 numara tebrikler... tarih yazilmis kabullenmissin sorun yok.dalga fln deil yanlis anlama .

benim asil sozum kabullenmeyen ve taskinlik cikaran fblilere.

despe
17-05-2010, 07:00
sizlere geçmiş olsun ama sizdekide iyi cesaretmiş :)

ya hem yazık hep ayıp, sonuçta ordakilkerde kendi insanın, yakıp yıkmanın insanlara dükkanlara zarar vermenin ne anlamı var, cahillikten başka hiçbirşey değil.

Day Walker
17-05-2010, 07:05
geçmiş olsun

AvcI
17-05-2010, 07:19
geçmiş olsun,

akbaba78
17-05-2010, 07:25
gecmis olsun:(sadece size degil tum dunyaya rezil oldular bu goruntulerle:Deli:

SekoLive
17-05-2010, 07:32
Çok geçmiş olsn arkadaşlar.... iyi kurtulmuşsunuz...

-batu-
17-05-2010, 07:38
arabam 16 plaka, birazdan yola çıkıcam. Arka plakayı söksemmi diye düşünüyorum. Bence bu korkunç bişey.

despe
17-05-2010, 08:02
arabam 16 plaka, birazdan yola çıkıcam. Arka plakayı söksemmi diye düşünüyorum. Bence bu korkunç bişey.

valla ben senin yerinde olsam ikisinide sökerim :) polisin çevirdiğinde yiyeceğin ceza canına ve malına gelcek zarardan daha az olur :) en azından polise durumu izah edebilirsin :)

-batu-
17-05-2010, 08:04
valla ben senin yerinde olsam ikisinide sökerim :) polisin çevirdiğinde yiyeceğin ceza canına ve malına gelcek zarardan daha az olur :) en azından polise durumu izah edebilirsin :)

ön kare ufak pek görünmüyoda- arka ap açık yani. egzoz falan var millet zaten kıl. Kırıverir valla üstüme :D :D :D En iyisi 16 kısmını kapiyim.

despe
17-05-2010, 08:07
akşam gördük işte olayları, istanbulda fanatik kendini bilmezler kendi vatandaşına neler yaptılar, yazık yani futbol kardeşim bu sonuçta bi spor yani yenmekte var yenilmekte. ama herkezin dediği gibi dereyi görmeden paçaları sıvamamak lazım :)

ceco
17-05-2010, 08:08
yangına körükle gitmissiniz...

geçmıs olsun

YavuzNaz
17-05-2010, 08:27
oncelikle cok gecmis olsun soylemek istedigim bikac sey var futbolu ve taraftarini anlayamiyorum futbolcular son model arabalarla afet gibi bayanlarla gezip tozsunlar taraftari birbirini dovsun birbirine zarar versin bagirip cagirsin sen anlamazsin diyorlar anlamadigim icin soyluyorum zaten olay stadin icinde kalmali yaziklar olsun.

Cem.B
17-05-2010, 08:34
yangına körüğü bırak benzinle gitmişsiniz,ben bile evde maç bittikten sonra birileri bişi desede ağzını burnunu kırsam tribine girdim 2 saat sonra kendime gelebildim,statdan çıkmışsa adam napsın çok farklı bir psikoloji yok bu hayvanmış yok be bilmemneymiş saçma sapan konuşmayın

imhotep
17-05-2010, 08:36
her zaman hazımsızlar cok geçmiş olsun.. :(

mehzent
17-05-2010, 08:39
Bız gecen sne dragger ıle besıktaş şampıyonluğunda arab komple sıyah beyaz olmasına ragmen o kalabalığın ıcındne zor kurtulduk adamların kafası zaten genelde guzel oluyor onun ıcın bu tarz durumlarda cok kalbalık yerlere gırmemk en guzeli gecmışler olsun yavrular :)

mmustu
17-05-2010, 08:39
yaa yiğitt sen BURSALIMISIN :D :D :D

abi gidin bursada kutlayın ne işiniz var taksimde :D

powERS
17-05-2010, 08:40
gecmıs olsun. terbıyesızlıkten baska bısey degıl bu.

fener dun aksam yenseydı gezıp dolasmıcakmıydı ? gayette gezıcektı belkıde hala gezıyolardı ***** kac yıldır kacırıyolar anca eglenırlerdı...

dıger takımların gezmeye hakkı yokmu ? gayette var ama ıste bılgısız ınsan toplulugunun kafasına bu gırmez. yapcak bısey yok kac yıldır orenemedıler bundan sonrada ogrenemezler heralde.

ayrıca hangı takım olursa olsun aynı durum olurdu denıyo ama ben katılmıyorum gecmıse bakın bakalım hangı takımın ne olayı olmus ?

B.Aktepe
17-05-2010, 08:42
Techturkey adına geçmiş olsun.

B.Aktepe
17-05-2010, 08:42
espri yapasım var gölgelerin gücü adına diye :) neyse geçmiş olsun tekrardan.