PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : e34 540i cıtır drift

yusufbatırel
18-05-2010, 19:55
driftciler kadar olamasakda sandalyedekı bırıne gore bı cıtır vıdeo
http://tinypic.com/player.php?v=29y05nd&s=5

focus musty35
18-05-2010, 20:03
guclu oldugu cıkardııı dumandan bellı fakat yapılan yer pek olmamıs gıbı allahtan kazasız belasız atlatılmıs

ogunozcan
18-05-2010, 20:10
bu drıft mı:)

arnawood omer
19-05-2010, 07:05
Ondan cıtır drift demiş zaten.

Maşallah abicim kendini daha da geliştirirsin zaten altında bu araba olduğu sürece:)

dedebeto
19-05-2010, 07:27
cıtır drift degilde donut deseymis daha iyi olurmus...

PPR engineering
19-05-2010, 07:48
Edit:maşALLAH.çok güzlü cıldırmış resmen:)ALLAH nazardan saklasın..burda süperchager da yok sanırım...?

PPR engineering
19-05-2010, 08:00

emeğe saygı??..nasıl drift yapılır bi video koyda öğret bize..

hakotech
19-05-2010, 08:04
eline koluna ayağına sağlık kardeşim, güzel video :icon_tup::icon_tup:

Sierra Rs
19-05-2010, 08:41
Tebrikler Yusuf abi gayet başarılı ve güclü bir araba sende iyi iş cıkarmıssın :)

tunceR
19-05-2010, 08:56
güzel video araçta çok diri maşallah..

M U R A T
19-05-2010, 09:07

emeğe saygı ne demek ya kibritten ev mi yapıyoruz..drift nasıl yapılır öğrenmek istiyosan dünyalar kadar video var izleyebilirsin. bu abimizin yaptığına donut derler.

5.40 güçlü güzel çıtırdan eğlenmişsiniz tebrikler:icon_tup:

PPR engineering
19-05-2010, 09:19
emeğe saygı ne demek ya kibritten ev mi yapıyoruz..drift nasıl yapılır öğrenmek istiyosan dünyalar kadar video var izleyebilirsin. bu abimizin yaptığına donut derler.

5.40 güçlü güzel çıtırdan eğlenmişsiniz tebrikler:icon_tup:

kardeşim.adam yazmış ama okumadın sanırım ii oku!!cıtırdn ha donut ha cıtırdan yazar ne fark ederr ben sanamı yazdım sen üstüne alındın??videoları her kez gibi bende izliyorum...adam koymuş yazmış neden düzeltiyosunuz tamam bu drift değil donut bi maşALLAH bile demeden bu driftmi şimdi birde gülücük işareti ?sen olsan ne yaparsın..tartışma olmasın...

yusufbatırel
19-05-2010, 21:01
cıtırdan yazdım sanayı cıkısı cok sakın bı yerdır orası uygun bır yer degıldı alanı genıs gorunce cıtırdan doneyım dedım arkadas bılmıyor olabılır o araba engellı ozel tertıbatlı bır elın saga cevırınce gaz ılerı ıttınırce fren oluyor gotunde koca karpuz kılıt olması donusu
kolaylastırıyor sandalyede bırıne gore elle gaz vererek cokda kolay sayılmaz suan ıkı lastık buldum arkalar ıcın buraları bos guzel bır vıdeo cekıcem tekrarından cıtır yazmam ozaman yorumlar ıcın tesekkur ederım

Viper_Si
19-05-2010, 21:33
maşallah güçlü makina, ama daha sakin araba geçmeyen bir yerde yapsanız daha iyi olurdu.

ogunozcan
19-05-2010, 21:35

ayıp edıyosun yapar koyarız...
donutunuz çikolatamı olsun yoksa tarçınmı?

ogunozcan
19-05-2010, 21:37
[QUOTE=M U R A T;1407229]emeğe saygı ne demek ya kibritten ev mi yapıyoruz..drift nasıl yapılır öğrenmek istiyosan dünyalar kadar video var izleyebilirsin. bu abimizin yaptığına donut derler.

bende donut oldugnu anlatmaya çalışmıştım ama:)

emirhan sph
19-05-2010, 21:43
Arabaya hasta oldum yaaa masallah :D Bence gusel bi virajda takılabilirsiniz :)

Hayalimdeki araç benim için anlamıda büyktür,hep bi tane toplamak istemişimdir :) kazasız belasız inş...

poseidon
19-05-2010, 21:44
Akan trafiğin hemen yanında bunu yapmak yakışmamış ama.

PPR engineering
19-05-2010, 22:06

amerikan stil beyaz kremalı bildinmi?

maşALLAH yazmaktan yoksun arkadaşım.sen yap biz sana ne olursa maşALLAH deriz.

doush
19-05-2010, 23:02

cıtırdan yazdım sanayı cıkısı cok sakın bı yerdır orası uygun bır yer degıldı alanı genıs gorunce cıtırdan doneyım dedım arkadas bılmıyor olabılır o araba engellı ozel tertıbatlı bır elın saga cevırınce gaz ılerı ıttınırce fren oluyor gotunde koca karpuz kılıt olması donusu
kolaylastırıyor sandalyede bırıne gore elle gaz vererek cokda kolay sayılmaz suan ıkı lastık buldum arkalar ıcın buraları bos guzel bır vıdeo cekıcem tekrarından cıtır yazmam ozaman yorumlar ıcın tesekkur ederım

Sen seç neyli olacağını.. ?

elpadre
19-05-2010, 23:08
herseyı cok ıyı bılıyorusnuz yaaa yusuf abı yazmıs oraya ozel tertıbatlı arac dıye ıyı okuyun ondan sonra yazın bılmedende yazmayın umarım anlamısınızdır ne demek ıstedıgımıı

yusufbatırel
19-05-2010, 23:13
herseyı cok ıyı bılıyorusnuz yaaa yusuf abı yazmıs oraya ozel tertıbatlı arac dıye ıyı okuyun ondan sonra yazın bılmedende yazmayın umarım anlamısınızdır ne demek ıstedıgımıı
yok ben aracla nasıl drıftmı donutmu neyse artık fızıksel olarak cok basıt omadıgını solemeye calıstım hafta sonu cekım ben vıdeoyu

elpadre
19-05-2010, 23:19
yok ben aracla nasıl drıftmı donutmu neyse artık fızıksel olarak cok basıt omadıgını solemeye calıstım hafta sonu cekım ben vıdeoyu

abım bılende yazıyor bılmıyende yazıyor sen cok guzel belırtmısın kendı durmunu ben bunu okumuyanlara kıızıyourm benım derdım bu ama guzel vıdeolar beklıyurm senden :)

yusufbatırel
19-05-2010, 23:23
abım bılende yazıyor bılmıyende yazıyor sen cok guzel belırtmısın kendı durmunu ben bunu okumuyanlara kıızıyourm benım derdım bu ama guzel vıdeolar beklıyurm senden :)
pazar kardesım ıns

elpadre
19-05-2010, 23:24
pazar kardesım ıns

beklıyoruz guzel vıdeolarını :D

EREN34
19-05-2010, 23:45
Yav isterse simit densin :D Bence olay adı değil yapılan iş.

1)Aracın 5 kasa gibi ağır ve uzun bir araç olması
2)Yapan kişinin özel durumu

Maşallah diyorum sadece.İnş. daha iyi seviyelere ulaşırsın :)

mr.korhan
20-05-2010, 00:06
Yusuf Denen adam sözüm sanadır..gelinimsin sen şimdi benim..kız yada kızlarımda anlar umarım..ben 1/24 rc arabamla oturma odamdan salonuma kadar bi kontra oraya bi kontra buraya geliyorum..yani ben DK yım kitapları ben yazar ben çizerim ..sende bi haltlar etmişin..kalkmış eşşek kadar kasalı arabayla bişeyler etmişin onda bile imla düşüklüğü yapmışsın.ben bile bu halimle daha iyisini yaparım senden anladın ? ;)

bodoff
20-05-2010, 01:26
Çıtır çıtır apaçi işi dunkin do

Xenomorph
20-05-2010, 01:34
bayağı kuvvetliymiş yanlıs ilk defa gördüm bi e34dü bu halde netteki gri yan videosunu saymassak

esas drift ise :D

http://www.youtube.com/watch?v=V9L36c_ZEoE

PPR engineering
20-05-2010, 07:33

ne apaçisi??

mmustu
20-05-2010, 07:35
vay arkadaş drift yapmayı bilen ne çok adam varmış forumda akü

maşallah yusuf abim çok güzel oldu makina ;)

PPR engineering
20-05-2010, 08:43
vay arkadaş drift yapmayı bilen ne çok adam varmış forumda akü

maşallah yusuf abim çok güzel oldu makina ;)

öle ya adam bi video koydu yok bu donut yok bu şu alayı drift king....bi maşALLAH demezler ya nasıl bi toplum olduk şaşırıyorum...

mr.korhan
20-05-2010, 08:52
öle ya adam bi video koydu yok bu donut yok bu şu alayı drift king....bi maşALLAH demezler ya nasıl bi toplum olduk şaşırıyorum...

AynenÖyle valla.

BIM den pilli arabayı alıp, iki video izleyen otu boku bilmeden kelime anlamını biliyorum diye çıkar böyle bilmişlik taslar işte ;) ,,adam birşeyler yapmış arkadaşım koymuş videosunu ? varmı yapabildğin video? , hemde o şartlarda ? yok..
adam videonun sahibi olarak çıksa buna ben tavuk döner hareketi diyorum ahada arabada dönüyor dese sen ne diyebilirsin ? adam yaptı koydu..sende et döner videosu çıkarda izleyelim..milleti boklayarak aslında kendini maskara etmenin bi gereği yok. ;)

PPR engineering
20-05-2010, 09:01
AynenÖyle valla.

BIM den pilli arabayı alıp, iki video izleyen otu boku bilmeden kelime anlamını biliyorum diye çıkar böyle bilmişlik taslar işte ;) ,,adam birşeyler yapmış arkadaşım koymuş videosunu ? varmı yapabildğin video? , hemde o şartlarda ? yok..
adam videonun sahibi olarak çıksa buna ben tavuk döner hareketi diyorum ahada arabada dönüyor dese sen ne diyebilirsin ? adam yaptı koydu..sende et döner videosu çıkarda izleyelim..milleti boklayarak aslında kendini maskara etmenin bi gereği yok. ;)

:icon_tup::icon_tup:

yusufbatırel
20-05-2010, 09:43
adam ol tadımız kacmasın

sulhi
20-05-2010, 09:51
yak lastıkleri yusuf abim yakısır sana:D

ozyrace
20-05-2010, 10:27
tanımayanlar nasıda belli oluyo yusuf abiyi boşa yorum yazmayın alemin kocalarındandır yusuf abi :)

tool
20-05-2010, 10:35
tanımayanlar nasıda belli oluyo yusuf abiyi boşa yorum yazmayın alemin kocalarındandır yusuf abi :)

alemin avukati sensin demek :)

Agent
20-05-2010, 10:46
Yusuf abi, yine durmuyosun :) Göya huzura kavuşuyorduk BMW ile noldu :D

Bi lafın vardı hatırlıyosun dimi kurtlu fln :) Çıkaralım artık o kurtları :)

Maşşallah abi daha keyifli olur inş.

yusufbatırel
20-05-2010, 10:50
Yusuf abi, yine durmuyosun :) Göya huzura kavuşuyorduk BMW ile noldu :D

Bi lafın vardı hatırlıyosun dimi kurtlu fln :) Çıkaralım artık o kurtları :)

Maşşallah abi daha keyifli olur inş.
kavustuk valla huzura onceden nıssanla dolasırken bu kasa bmw lerı gorunce hıc dusumezdın bu kadar rahat olucagını guven verıyor ınsan araba kullandıgını hıssedıyor

ozyrace
20-05-2010, 10:53
alemin avukati sensin demek :)
hayatında sanayiye girmeyipte elfreniyle drift yapııp burda yorum yapanların savcısıyım alınan alınsın kardeşim konunun başını görmüşündür yorumlar ***** yusuf abiyide sitenin çoğu tanır

tool
20-05-2010, 10:55
hayatında sanayiye girmeyipte elfreniyle drift yapııp burda yorum yapanların savcısıyım alınan alınsın kardeşim konunun başını görmüşündür yorumlar ***** yusuf abiyide sitenin çoğu tanır

peki tamam :icon_tup:

bodoff
20-05-2010, 10:55

Alla alla neyine maşalla diyccez onu anlamadım apaçiliğe madalya veriliyor mu akan trafikte dunkin imparatorluğu kurmuş arkasından geçen 5-6 araba sayıp sövmüyor mu şimdi yusuf abinize ... Ha maşallah diyordurlar kesin hatta o kadar ki madalya verebilmek için küfür etmiş bile olabilirler...

Gereksiz sadece zevkine trafiği tehlikeye atmaya ben maşallah demiyorum çıtırdan drift mi çıtır olan yanı ile drift olan yanına da masallah demiyorum..

Bunu da anlamıyorum emeğe saygı ..

he haklısın +rep lerim uçuşsun hepinize ...

Gün geçtikçe Techturkey ailesi genişliyor napalım bağrımıza basmak lazım

tool
20-05-2010, 10:57

kantarin topuzu kacti boyle bahar gelmis gibi yeni fidanlar patliyor :)

ozyrace
20-05-2010, 10:58
yapabildiklerince yorum yap yapamadıklarınla değil ...

yusufbatırel
20-05-2010, 11:02
Alla alla neyine maşalla diyccez onu anlamadım apaçiliğe madalya veriliyor mu akan trafikte dunkin imparatorluğu kurmuş arkasından geçen 5-6 araba sayıp sövmüyor mu şimdi yusuf abinize ... Ha maşallah diyordurlar kesin hatta o kadar ki madalya verebilmek için küfür etmiş bile olabilirler...

Gereksiz sadece zevkine trafiği tehlikeye atmaya ben maşallah demiyorum çıtırdan drift mi çıtır olan yanı ile drift olan yanına da masallah demiyorum..

arkadasım oraya ıslek bıyer degıl genıs bır daıre orası bu ıs ıcın uygun bı yer olmayabılır masallahda demeyebılırsın ıyı veya kotu olabılır yazılanlara yorum yapmam herkesın fıkrıdır saygı duyarım bı vıdeo cektım cektıgımıde paylasdım hepsı bu

PPR engineering
20-05-2010, 11:37

ya arkadaşım afedersin ama yaşını başını bilmem ama apachi dediğin adamın yaşı baya var.adam öle bi video eklemiş koymuş..Ben bu üyeliğimi 2010 yılında aldım eskiside var 2006 yılında.Aile evet genişledi zaten beğenilmiyen kişiler olursa adminler bu kişileri akarte ederler istersen benim su ana kadar yaptığım yorumlara bakarsan hep genel olarak teknik şeyler hakkında yorumlarım vardır..umarım sende teknik olarak bildiğin konular cercevesinde yararlı olursun bu siteye yok o apachi bu mohikan yazarak değil ama en nihayetinde kendi bileceğin iştir..Hayırlı günler dilerim..edit techturkey harici hiç bi siteyede üye olmadım yıllardır buralardayım..

elpadre
20-05-2010, 11:51
ya arkadaşım afedersin ama yaşını başını bilmem ama apachi dediğin adamın yaşı baya var.adam öle bi video eklemiş koymuş..Ben bu üyeliğimi 2010 yılında aldım eskiside var 2006 yılında.Aile evet genişledi zaten beğenilmiyen kişiler olursa adminler bu kişileri akarte ederler istersen benim su ana kadar yaptığım yorumlara bakarsan hep genel olarak teknik şeyler hakkında yorumlarım vardır..umarım sende teknik olarak bildiğin konular cercevesinde yararlı olursun bu siteye yok o apachi bu mohikan yazarak değil ama en nihayetinde kendi bileceğin iştir..Hayırlı günler dilerim..edit techturkey harici hiç bi siteyede üye olmadım yıllardır buralardayım..

adamsın bılıyorusnun dımı :icon_tup::icon_tup::icon_tup:

AvcI
20-05-2010, 12:09
trafikde yapılmasına kimse bişey dememiş tanıdıklarından, ama site dışından biri yapsa vatan haini ilan edilirdi... bence yakışmamış o yaşda birinin akan trafiğin içinde " sıfır " çizmesi...

elpadre
20-05-2010, 12:19
trafikde yapılmasına kimse bişey dememiş tanıdıklarından, ama site dışından biri yapsa vatan haini ilan edilirdi... bence yakışmamış o yaşda birinin akan trafiğin içinde " sıfır " çizmesi...

konuyu bastan sona okusan yazdıgının yanlıs oldugunu anlıcaksın ;)

yusufbatırel
20-05-2010, 12:24
yorumuna saygı duyarım da bu sıtedekı vıdeolar cokmu yakısık

elpadre
20-05-2010, 12:26

abım bosa kurek sallıyourz benden soylemesı

AvcI
20-05-2010, 18:26
konuyu bastan sona okusan yazdıgının yanlıs oldugunu anlıcaksın ;)
okumuşdum dostum, özel durumuna göre çok güzel ama işde trafikde olması gölgelemiş...

gördüğümüzü uyaralımda, düzelten düzeltsin kendini düzeltmeyenin sonu hayır olsun...

turbo16
25-05-2010, 00:52

bencede olmamış hem arabayla bunun yapılmasını zor oldugunu söyleyip hemde trafiğin
dibinde yapmak biraz çelişkili olmuş

bundan daha beter videolar yokmu o da var ama kötü örnekler emsal teşkil etmez:icon_tup:

Ronin_
25-05-2010, 23:48
maşallah güzel video olmuş.

ancak yusuf abi dediğin durumu anlamadım birdaha ki video yu araç içinden çekebilirmisiniz ? birde 5,40 olmasına rağmen yakıtları nasıl? çok mu uçuk yoksa eh işte tatminkar mı ?

not: ***** final zamanı abi beynim basmıyor şu aralar.