PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : vga indash

UnnAmeD
24-05-2010, 22:15
oncelıkle herkese ıyı forumlar
vga cıkıslı ındash tr de bulma ıhtımalımız varmıdır sızce ? yada bılen duyan varmı ? bırde vga cıkısı sonradan yapılabılıyormus dıye duydum ,bılgısı olan varmıdır ?
tesekkur ettım.

recepserkan43
24-05-2010, 23:03
liliput monitor alacaksın vga yı auxtan alan teyplerde mevcut ben yapamadım eğer olursa burda paylaşırsan sevinirim. car pc diye bakarrsan aradığın ürün o sanrım saygılar...

UnnAmeD
24-05-2010, 23:12
liliput monitor alacaksın vga yı auxtan alan teyplerde mevcut ben yapamadım eğer olursa burda paylaşırsan sevinirim. car pc diye bakarrsan aradığın ürün o sanrım saygılar...

mevzu zaten car pc :) senlede konusmustuk bu konuyu hatırlarsan 1 ay once falan ,bulkada otururken remzıyle sende gelmıstın yanımıza :)

UnnAmeD
24-05-2010, 23:13
bu arada thermaltake var dıyorlar tr de ama ne derece dogru bılemıyorum.haber yolladık ama ses yok henuz.

recepserkan43
01-06-2010, 18:25
ya abi bilemedim valla bak doğru abi yapalım bi sistem bunndan ben de yapacağım ama yurt dışında bazı double dinler bu özellikle geliyorlar bi bakmak lazım araştırmak lazım

recepserkan43
01-06-2010, 18:27
thermalteke var ama çooook pahalı birde görüntü kalitesi iyi değil o sadece bu dvd büyüklüğünde pc kasaları için yapılmış bi ekran ama ben daha arabada kullanan görmedim