PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2016 da yalan oldu

c@n
28-05-2010, 15:24
Türkiye büyük bir heyecanla hazırlandığı EURO 2016 evsahipliği adaylığını şanssız bir şekilde kaybetti. Cenevre'de yapılan toplantıda İtalya'yı saf dışı bırakarak Fransa ile birlikte finale yükselen Türkiye son oylamada 7'ye karşı 6 oy alarak herkese büyük üzüntü yaşattı. Fransa'nın oylamayı kazanmasıyla birlikte kafalarda da birçok soru işareti doğdu.

Acaba UEFA Başkanı Platini kendi ülkesi Fransa için mi çalıştı?
Yoksa biz mi kötü hazırlandık?
B işin altında neler var?

redbaron
28-05-2010, 15:26
cok uzuldum.fransiz isbirligi

EMRE-5843
28-05-2010, 15:27
Kendi aralarında oynasınlar artık bu ne ya böle Fransa-almanya-ingiltere-italya-ispanya..98 dünya kupası orda oldu zaten bu ne çifte standarttır arkadaş..

SONE-R
28-05-2010, 15:27
iyi oldu.. FB stadını ve trabzon gibi şehri almadılar.. uydur kaydır şehirleri eklediler.. platini baştayken zaten alamayacağımız belliydi..

Mutu
28-05-2010, 15:32
iyi oldu.. FB stadını ve trabzon gibi şehri almadılar.. uydur kaydır şehirleri eklediler.. platini baştayken zaten alamayacağımız belliydi..

Yazacaklarımı yazdın . Fenerbahce Türkiyenin mevcut en modern stadı . ( Galatasaray'lıyım) Buna rağmen alınmadı , afrikadaki stadı bir baksınlar da ilham alsınlar , kaldıramayacakları taşın altına ellerini sokup milleti umutlandırmasınlar . Fransa'nın lobisiyle Türkiyenin lobisi karşı karşıya gelidğinde hiç şansımız yoktur ,bunun da bilinmesi gerekir . Bkz. siyasette bile , pkk desteklediklerini kaç kez söylenmesine ve de kendilerinin de açıklamasına rağmen Avrupa'dan hiç bir kınama gelmemesi :)

hddsheriff
28-05-2010, 15:38
Türkiye büyük bir heyecanla hazırlandığı EURO 2016 evsahipliği adaylığını şanssız bir şekilde kaybetti. Cenevre'de yapılan toplantıda İtalya'yı saf dışı bırakarak Fransa ile birlikte finale yükselen Türkiye son oylamada 7'ye karşı 6 oy alarak herkese büyük üzüntü yaşattı. Fransa'nın oylamayı kazanmasıyla birlikte kafalarda da birçok soru işareti doğdu.

Acaba UEFA Başkanı Platini kendi ülkesi Fransa için mi çalıştı?
Yoksa biz mi kötü hazırlandık?
B işin altında neler var?

platini çıktı fransa dedi :) italyayı han gi ara saf dışı bıraktık ? Sonucu baştan belli olan şeyler bunlar :) TFF nin eline şeker çikolata verdiler biraz oyalansın diye hepsi bu :)

ömerve
28-05-2010, 15:45
Çok şey kaybettik.

typeRace
28-05-2010, 15:49
Adamlar istemiyor işte bizi.. Yazık çok şey kaybettik özellikle futbool adına..

sadece yapılacak stadlar bile türk futbolunu çok ilerleticekti..

Jam da Joker
28-05-2010, 15:52
Fransa açık tenis turnuvası Roland Garrosu izliyorumda spiker yagmur ve hava kararmasi nedeniyle yarida kalan maclardan ve sporcularin itirazlarina ragmen kesilen maclardan bahsediyordu. O kortlarin ustune kapanabilen bir sistemin ve gece aydinlatmasinin gunumuzde yapimi hic zor degil ama heriflerin umuru degil yillardir duzenleniyor turnuva ve hep ayni hikaye.. Ulkemizde ayni durum olsa bidaha tenis giremez heralde ulkeye adamlarim umuru degil

Eyup Duygun
28-05-2010, 15:54
Hadi be :S:S ben beklıyodum umutla olucak ıs degıl

c@n
28-05-2010, 15:56
Erzik, “3. defa girip, böyle 1 oyla, hem de Fransa’ya kaybetmek çok üzücü” dedi. Sonucu kendisine ilk UEFA Başkanı Platini’nin söylediğini belirten Erzik, bir tepkisinin söz konusu olmadığını belirterek, görevinden istifa etmek gibi bir durumun söz konusu da olmadığını dile getirdi ve ekledi:
“Türkiye’de Türk futboluyla ilgili ne kötülük olursa ‘gel düzelt’ diyorlar bana, ama kibarca söylüyorum, kötülük diyorum, başka kelime kullanmıyorum, gel düzelt, sen sahip çık diyorlar. İsviçre maçını unutmayın. Ne kadar güzellik olursa Şenes Erzik’in adı geçmiyor. Bu kadar söyleyeceğim, başka bir şey de söylemiyorum

S.Özeren
28-05-2010, 16:11
bidahakine artık :)

Melih-Ö
28-05-2010, 16:25
çok üzüldüm valla...

CallMeInsane
28-05-2010, 16:33
futbol stadla mı ilerliycekmiş pehhh alakası eger suan kinden daha buyuk satadlar olsa futbol daha da kotuleşir

sertac1
28-05-2010, 17:11
cok üzüldüm,Yazık sana platini :)