PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ağva Hakkında Bilgi Verebilecek Olan ?

Saro-Ş
04-06-2010, 12:28
[B]Pazar Günü Ağvaya gitmek gibi Bir planımız varda Acaba Yol çok trafikli olurmu Ağvada Önerebilceğiniz kahvaltı ve mangal yapan en güzel yerler ayrıca yeşilköyden 1 köprü yoluyla şile vs olarak mı gidiyorum :D yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler[]

elpadre
04-06-2010, 12:33
senı almazlar orayaa :D agva da ne ısın var :)

Saro-Ş
04-06-2010, 12:35
senı almazlar orayaa :D agva da ne ısın var :)

senin burda ne işin var :D dün astık seni:D

-Aydın-
04-06-2010, 12:36
Bu soruları bende merak ediyordum iyi oldu :D

bahadırtelli
04-06-2010, 12:47
Evet şileden devam ediyorsun
bende haftaya gidecem yollar en son geçen sene cok kötüydü hala öylemi birde tavsiye edilen otel varsa cok sevinirim

C.uygun
04-06-2010, 12:58
evet daha önce giden deneyimli arkadaşlardan tavsiye bekliyoruz bende bi hafta sonu kaçmak istiyorum

Saro-Ş
04-06-2010, 12:58
shelale otel güzel gibi

VTec_king
04-06-2010, 13:00
şile otobanından devam ediyorsun
şileyi geçdikden sonra arka yoldan git sahil tarafındaki yol bozuk
şileden ağva yarım saat sürüyor.kalmak istiyorsan 2-3 yer var ve hayat pek yok
pazar günü yollar çok dolu olur erkenden git.ve kalmayacaksan dönme saatini 17:00 den önce yap yoksa fena trafiğe kalırsın.

Saro-Ş
04-06-2010, 13:01
oooo herkes bu konuyu bekliyomuş walla:D

eser
04-06-2010, 13:08
saro bugun doğum günüm die benimi götürceksin hiç gerek yok walla kardeşim

Saro-Ş
04-06-2010, 13:11
şile otobanından devam ediyorsun
şileyi geçdikden sonra arka yoldan git sahil tarafındaki yol bozuk
şileden ağva yarım saat sürüyor.kalmak istiyorsan 2-3 yer var ve hayat pek yok
pazar günü yollar çok dolu olur erkenden git.ve kalmayacaksan dönme saatini 17:00 den önce yap yoksa fena trafiğe kalırsın.

hımmm ozaman saat 4 gibi çıkmak gerek ordan teşekkür edeirm bilgiler için kalmıcam döcenm geri

Saro-Ş
04-06-2010, 13:11
saro bugun doğum günüm die benimi götürceksin hiç gerek yok walla kardeşim

ooo doğm gnn kutlu olsun eser beyy:D

fsunnetci
04-06-2010, 13:19
1 ay önce Pazar günü gittim yeşilliği ve Doğa manzarası süper bir yer..Şile'ye gelmeden Doğa Tatil köyü çok güzel ve ilginç bir yer mesela eğer Ailece gideceksen düşünebilirisn..
Ağva'ya Çadır kent projesi için gitmiştim ve ihale ile merkeze yakın bir yerde saha alcaktık ama cesaret edemedik çünkü Belediye olarak şileye bağlandıktan sonra bürokrasi işleri zorlaşmış..
Ağva harita'da uzak gözüküyor ama şirinevlerden ağvaya 1.5 saatte gittim ve süratli değildim normal gittim..
Yeni yoldan gitmeme rağmen yollarda çalışmalar vardı ve Ağvaya yakın yollar bozuk dikkatli ol derim:beuj:
Köprüyü geçtikten sonra pek trafik olmuyor;)

Saro-Ş
04-06-2010, 13:22
1 ay önce Pazar günü gittim yeşilliği ve Doğa manzarası süper bir yer..Şile'ye gelmeden Doğa Tatil köyü çok güzel ve ilginç bir yer mesela eğer Ailece gideceksen düşünebilirisn..
Ağva'ya Çadır kent projesi için gitmiştim ve ihale ile merkeze yakın bir yerde saha alcaktık ama cesaret edemedik çünkü Belediye olarak şileye bağlandıktan sonra bürokrasi işleri zorlaşmış..
Ağva harita'da uzak gözüküyor ama şirinevlerden ağvaya 1.5 saatte gittim ve süratli değildim normal gittim..
Yeni yoldan gitmeme rağmen yollarda çalışmalar vardı ve Ağvaya yakın yollar bozuk dikkatli ol derim:beuj:
Köprüyü geçtikten sonra pek trafik olmuyor;)

öncelikle çok teşekkür ederim detaylı bilgi için :)

benim ordan en geç 4 gibi çıkmam gerek demek çok trafiğe kalmamak adına netten birkaç yer baktım en hoşuma giden ve sakin olacaığını düşündüğüm tek yer shelale bilgisi olan varmı acaba :D

Berkan
04-06-2010, 13:38
bu bir istanbul masalımıdır nedir onun cekildigi yere gitmiştik annemin zoruyla ailecek :D güzeldi ancak tam deyimiyle emekli yeri gibi :D sıkılabilirsin kalmıcaksan yemekti sevgiliydi vs. ayrı tabi onun için güzel :)

McS_R53
04-06-2010, 13:41
tranquilla çok güzel oteldir tavsiye ederim :)

mmustu
04-06-2010, 13:47
açmayın şöyle konular valla hanım görünce kafamı vuruyor sürekli :D

bi ağvaya gidecez dedim sonra onun yerine kıyıköye götürdüm ve rezil olduk :D

bahadırtelli
04-06-2010, 14:06
akşam dönüş bazen çile olabiliyor sezon içinde bi keresinde 4 saatte geri dönebilmiştik.
Başka bir seferindede yol yapım çalışması nedeniyle 2 saatte şileye bile gidememiştik o sıcakta.
Onun için akşam mutlak suretle erken dönmek lazım haftasonu.

volkan_gs
22-12-2011, 15:50
Yolların güncel durumunu bilen var mı bu havada gitsek arabayla sıkıntı olur mu çok??