PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Saturated/ Peak And Hold Injectorler

speed
16-02-2007, 07:26
bir süredir kafamı kurcalıyordu...bilgili arkadaşların yardımına ihtiyacım var....
benim integramda kullanılan injector ler , low resistans ve peak and hold tipi....2,5 / 3 ohm aralığında çalışıyorlar....aynı zamanda aracın üzerinde resistor box mevcut....
şimdi diğer tüm vteclerde saturted ve high resistans injectörler kullanılıyor...bunların çalışma aralıklarıda 10/12 ohm aralığında....
çok büyük hacimli injectörler low resistans oldukları için buna ihtiyaç hissedilen turbo uygulamarında resistor box eşliğinde vtecler low resistans injectörleri kullanılabiliyorlar....
merak ettiğim şu....tam tersi olabiliyormu ? ....yani benim arabamda ben saturted injectörleri resistör box'u iptal edip kullanabilirmiyim :soru: .... yoksa kullanacağım injectörler mutlaka ve mutlaka peak and hold olmak zorundamı?

stlegal
16-02-2007, 11:54
elimde senin aracına göre enjectör var 450 cc lik programdada yardımcı olurum..cemtasci@hotmail.com

speed
16-02-2007, 13:14
sağolasın cem.....ama ben saturated injectörlerin bizim b18 lerde kullanılabilirliğini merak ediyorum ? ne diyorsun sence resistör box'u iptal edip yada başka bir yolla kullanılabilirmi acaba?

speed
20-02-2007, 08:23
yokmu bu konuda bilgisi olan arkadaşlar ?

Oz`
20-02-2007, 17:47
iptal edip kullanabilirsin dostum yanlız programından battry ofsetini ayarlaman gerekiyor :) sağlıklı olması için ama dier şekildede kullanabilirsin ayarlamadan

speed
21-02-2007, 06:51
işte beklediğim haber.....doğru düşünmüşüm demekki....sağolasın oz....
:)