PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Opel İnsignia 1.6 Cosmo Station...

Melih-Ö
11-06-2010, 13:04
Volvo s40 arayan Dayım kafasna göre bişey bulamayınca rotasını insignialara çevirmiş. Her ne kadar dizel yerine benzli düşünsede sadece haftasonları kullanıcakmış. Bu aracada babam ve kendisi bitmiş deyim yerindeyse :) Araç full + full görünüyor panoramtik tavan navigasyon vs vs. Şimdi bu araçlar nasıldır bilgisi olan var mı ? Bu paralar vermeye değer mi ? Alınır mı ? Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-insignia-speed-2009-1-6-turbo-cosmo-boyasiz-panaromic/detay

Ufuk
11-06-2010, 13:07
Navigasyon hakkında konuşucam;Oldukça vasat çoğu bilindik güzergahta bile rota dışı diyor(orda yol yokmuş gibi gösteriyor)
Yanlız renke ve jantlar bitilmeyeck türden değil yani :):D

Melih-Ö
11-06-2010, 13:08
Navigasyon hakkında konuşucam;Oldukça vasat çoğu bilindik güzergahta bile rota dışı diyor(orda yol yokmuş gibi gösteriyor)

bu aracın navigasyonu mu yoksa genel olarak mı ?

Ludacris
11-06-2010, 13:11
başarılı bi otomobil binmek için alınır.

edit-galeriye gidin abi fiyat söyleme 55 verelim diyin :) eminim ucuza kapatılır satışı zor çünkü

Ufuk
11-06-2010, 13:11
Benim bindiğim ınsıgnıa'da durum böyleydi.TR'ye ilk giren 2.0 motorlulardandı.160 hp.

Melih-Ö
11-06-2010, 13:14
başarılı bi otomobil binmek için alınır.

edit-galeriye gidin abi fiyat söyleme 55 verelim diyin :) eminim ucuza kapatılır satışı zor çünkü

Zaten fiyat teklif verilcek. Bu paralar derken 55-60 arası demem gerekirdi heralde :) Focus sedan önermiştim ben beğenmemiş neyini beğenmediyse :D 2010 model arabada hala kaputu anahtarla açıyosun dedi dün yarıldım ya :D

DogukanB
11-06-2010, 13:15
audi rs serisi sw lerin den sonra en başarılı sw bence

Melih-Ö
11-06-2010, 13:15
Benim bindiğim ınsıgnıa'da durum böyleydi.TR'ye ilk giren 2.0 motorlulardandı.160 hp.

anladım zaten ayrıyettende navigasyonu var dayımın o sorun olmaz heralde :)

Melih-Ö
11-06-2010, 13:16
audi rs serisi sw lerin den sonra en başarılı sw bence

güzel bir tercih olur diyorsunuz yani :)

__FrK__
11-06-2010, 13:17
o kadar donanımlı olmasada o paralara forester gider ;)

SekoLive
11-06-2010, 13:17
Melih kutluyorm babanla dayını maşallah güzel alet seçmişler bence hoş ve çok ortalıkda olmamasıda ayrı bir artı :)

omR35
11-06-2010, 13:20
Araçlar hakkında bi bilgim yok ama çok iyi duruyor.Binmek için alınır bence.

Melih-Ö
11-06-2010, 13:20
o kadar donanımlı olmasada o paralara forester gider ;)

o türde bi araç düşünmüyor :)

Melih kutluyorm babanla dayını maşallah güzel alet seçmişler bence hoş ve çok ortalıkda olmamasıda ayrı bir artı :)

İlk başta ben önyargılı davrandım ama biraz daha inceleyince hakikatten iyi duruyor.

Melih-Ö
11-06-2010, 13:21
Araçlar hakkında bi bilgim yok ama çok iyi duruyor.Binmek için alınır bence.

haftaiçi babamla işe gidip geliyolar zaten babamda bi tane tat dizel aldı onla gidip gelcekler haftasonu binmek için düşünüyor :)

Ludacris
11-06-2010, 13:22
valla melihcim bencede çok salak bi durum kaputu öyle açmak :D
şahsen askerdeyken b.çvş almıştı insg. salak salak bakıyoduk :) nazarımız bile deydi çamurluğu sürttü hani bendeki ilk izlenim opel artık merso bmw ye b*k atar hale geldi
renk güzel motor seçeneği güzel ama dediğim gibi güzel fiyat kırılır bunda öldür styla yapın fake alıcı gitsin sizden. önden 1 kişi gönderin 2-3 gün sonra bidaha gidin

Melih-Ö
11-06-2010, 13:24
valla melihcim bencede çok salak bi durum kaputu öyle açmak :D
şahsen askerdeyken b.çvş almıştı insg. salak salak bakıyoduk :) nazarımız bile deydi çamurluğu sürttü hani bendeki ilk izlenim opel artık merso bmw ye b*k atar hale geldi
renk güzel motor seçeneği güzel ama dediğim gibi güzel fiyat kırılır bunda öldür styla yapın fake alıcı gitsin sizden. önden 1 kişi gönderin 2-3 gün sonra bidaha gidin

Abi dayımla konuştum şimdi galerici babamın bir yerlerden arkadaşlarıyla tanışıyormuş tanışıklık çıktı. 60a bırakmışlar ama bizimkilerde 57-58e almayı düşünüyorlar. Yarın bakmaya gidicez arabaya anlaşırsak kapora vericez kredisi onaylancak ondan sonra. Bir tanede siyahı varmış bunun 57 istiyolarmış nette bu renkten kazanıyor heralde...

ali_utku
11-06-2010, 13:25
ben insignia larin benzinli motorlarinin yakit tüketimi fazla diye duymustum.sadece hafta sonlari kullanilacaksa problem olmaz diye dusunuyorum.bir arkadasim icin bayagi incelemistik rahat bi araba.sonuc olarak hafta sonlari keyifle kullanilacak bi arac.bence gayet guzel bir secim.

Melih-Ö
11-06-2010, 13:27
ben insignia larin benzinli motorlarinin yakit tüketimi fazla diye duymustum.sadece hafta sonlari kullanilacaksa problem olmaz diye dusunuyorum.bir arkadasim icin bayagi incelemistik rahat bi araba.sonuc olarak hafta sonlari keyifle kullanilacak bi arac.bence gayet guzel bir secim.

Bende ilk başta dizel düşünürken niye benzine geçtin dedim çünkü hep işe gidip geliyordu eski arabasıyla 307si vardı. Babayla gidip gelceklermiş haftasonu kullanıcam 5 kuruş fazla yaksın dizelle uğraşmıyım dedi. Sonradan düşününce mantıklı geldi yeni evlendi zaten yengeyle geniş geniş gezerler :)

shuttle
11-06-2010, 13:28
Opeş de çalışırken fazlasıyla deneme şansı bulduğum araçlardan. Gele olarak yorum yaparsam şöyle :

-Tasarımı ,rengi ve fonksiyonelliği parasının hakkını veriyor.

-Süspansiyon konforu son kasa vectra ya göre biraz iyileştirilmiş ama bana göre tam tatmimkar değil. Çukurlarda, tümseklerde biraz ses yapıyor. o fiyata c200komp (02-04 model) göre konfor biraz zayıf zayıf kalıyor.

-1.6 turbo 180hp genç bir kullanıcıya yetmeyebilir. Ama amcanız kullanacaksa ona bayağı iyi gelecektir :)

-Servis fiyatları bildiğimiz rutin opel fiyatları.

-Çok yakıyor, bunu söylemeden edemeyeceğim. Normal kullanımda 11+ lt yakıyormuş (müşterilerden aldığım yorumlar) Onun için lpg dönüşümü yapanlar çok oldu. Ama merak etmeyin lpg de performans gerçekten çok iyi. Serviste biz landirenzo takıyorduk ve adaptasyonu gerçekten mükemmeldi.

-Yeni bir araç olduğu için bize fazla kronik sorun gelmedi. Ama olabilir de.

-Sıfırını iyi bir pazarlıkla 65-67 civarı alabilirsiniz. Opel bayiileri arasında fiyat bazen çok farklı olabiliyor. O yüzden iyi bir pazarlık yapmanızı öneririm.

-navigasyonunu hiç kullanmadım ,o konu hakkında bir şey söyleyemeyeceğim.

-Bagaj kapağını açınca içeriden bir tane daha stop lambaları çıkıyor. Çok güzel bir yenilik.

Benim bildiklerim bunlar. Ama gerçekten tavsiye ederim ,tasarımı harika. 10 üzerinden 8 alır.

su106GTI
11-06-2010, 13:29
yakıt tüketimi fazladır fakat cok keyıflı ve güzel giden bir araba sıfır sedan cosmo paket insignia son rakam opelde 62.500 (sıfır fıyatı) onuda unutmayın.

MuratGürakan
11-06-2010, 13:29
Bir abimiz aldı geçen hafta yeni sıfır cosmo 1.6 turbo 180hp lik. Sanruf ve navigasyon dışında herşey full. 56000 tl ye aldılar. Ama araba çok çok çok güzel yaa. İnsanın dibi düşüyor. Tam binilecek araba. şu andaki yakıt tütekitimide 10.9 muş şehir içinde.

Melih-Ö
11-06-2010, 13:31
Opeş de çalışırken fazlasıyla deneme şansı bulduğum araçlardan. Gele olarak yorum yaparsam şöyle :

-Süspansiyon konforu son kasa vectra ya göre biraz iyileştirilmiş ama bana göre tam tatmimkar değil. Çukurlarda, tümseklerde biraz ses yapıyor. o fiyata c200komp (02-04 model) göre konfor biraz zayıf zayıf kalıyor.

-1.6 turbo 180hp genç bir kullanıcıya yetmeyebilir. Ama amcanız kullanacaksa ona bayağı iyi gelecektir :)

-Çok yakıyor, bunu söylemeden edemeyeceğim. Normal kullanımda 11+ lt yakıyormuş (müşterilerden aldığım yorumlar) Onun için lpg dönüşümü yapanlar çok oldu. Ama merak etmeyin lpg de performans gerçekten çok iyi. Serviste biz landirenzo takıyorduk ve adaptasyonu gerçekten mükemmeldi.

-Sıfırını iyi bir pazarlıkla 65-67 civarı alabilirsiniz. Opel bayiileri arasında fiyat bazen çok farklı olabiliyor. O yüzden iyi bir pazarlık yapmanızı öneririm.

-Bagaj kapağını açınca içeriden bir tane daha stop lambaları çıkıyor. Çok güzel bir yenilik.

Benim bildiklerim bunlar. Ama gerçekten tavsiye ederim ,tasarımı harika. 10 üzerinden 8 alır.

elinize parmağınıza klavyenize sağlık :) Gerçekten çok güzel bir özetleme olmuş. Bunlar çok faydalı olacak bize. Bunun aynısının sıfırı 72.000tlmiş. Dayımda biraz araştırmacıdır öyle dedi ama eğer 65-67 ise 67e sıfır almak daha mantıklı. Birde dayım 33 yaşında fazla hız sevmez ama eski şoförlerdendir 1.6 180 hp yeterde artar ona :D

Melih-Ö
11-06-2010, 13:33
yakıt tüketimi fazladır fakat cok keyıflı ve güzel giden bir araba sıfır sedan cosmo paket insignia son rakam opelde 62.500 (sıfır fıyatı) onuda unutmayın.

bu station ve bir sürü ekstrası var. Acaba fark etmez mi? 72.000 tlmiş sıfır fiyatı bu aracın.

Bir abimiz aldı geçen hafta yeni sıfır cosmo 1.6 turbo 180hp lik. Sanruf ve navigasyon dışında herşey full. 56000 tl ye aldılar. Ama araba çok çok çok güzel yaa. İnsanın dibi düşüyor. Tam binilecek araba. şu andaki yakıt tütekitimide 10.9 muş şehir içinde.

Halla halla 56.000tl sıfır :S kafa karışmaya başladı. Acaba Station farklı mıdır ?

ali_utku
11-06-2010, 13:34
Bende ilk başta dizel düşünürken niye benzine geçtin dedim çünkü hep işe gidip geliyordu eski arabasıyla 307si vardı. Babayla gidip gelceklermiş haftasonu kullanıcam 5 kuruş fazla yaksın dizelle uğraşmıyım dedi. Sonradan düşününce mantıklı geldi yeni evlendi zaten yengeyle geniş geniş gezerler :) ayrica uzun yoldada gayet guzel kullanilacak bi arac.ayrica ilandaki arac hakikatten guzel duruyor.hatta bi ara sen el atip birazda basarsan of of of diyorum :D

Melih-Ö
11-06-2010, 13:36
Insignia Sports Tourer 1.6 180 HP - Benzinli Cosmo 71.304 67.154

Insignia NB / HB Cosmo Sports Tourer-1.6 lt motorlar ile Panaromic Sunroof 2.874 2.874

Insignia NB / HB Cosmo - 1.6 lt motorlar ile Navigasyon Paketi - DVD800 4.187 4.187

Birde jantlar var bunlara ilaveten fiyat normal bence arkadaşlar. Ekstrası çok.

Chatin
11-06-2010, 13:36
gayet güzel.. ki sw ler sempatik araçlar. fakat aldıktan sonra kolay satılmaz sanırım. yani ticari değil binmelik düşünüyorlarsa budur.

Melih-Ö
11-06-2010, 13:37
ayrica uzun yoldada gayet guzel kullanilacak bi arac.ayrica ilandaki arac hakikatten guzel duruyor.hatta bi ara sen el atip birazda basarsan of of of diyorum :D

buna kıyamam ya :D sadece spor yay takılır 3-5 cm devam öyle :) Abartılmaz bu zaten çok yakışıklı duruyor :) Uzun yolda yapacak zaten yengemiz bodrumlu bodruma gidip gelcekler ara ara.

Almanci Tane-R
11-06-2010, 13:38
denizlideki şu araç temiz diye biliyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-insignia-2009-model-opel-insignia-sport-tourer-cosmo-2-0cdti/detay

Melih-Ö
gayet güzel.. ki sw ler sempatik araçlar. fakat aldıktan sonra kolay satılmaz sanırım. yani ticari değil binmelik düşünüyorlarsa budur.

yok yok ticaret olarak değil. Binmek için bakıyor. Zaten en az 4-5 senesi var binmek için önceki aracından biliyorum :)

shuttle
elinize parmağınıza klavyenize sağlık :) Gerçekten çok güzel bir özetleme olmuş. Bunlar çok faydalı olacak bize. Bunun aynısının sıfırı 72.000tlmiş. Dayımda biraz araştırmacıdır öyle dedi ama eğer 65-67 ise 67e sıfır almak daha mantıklı. Birde dayım 33 yaşında fazla hız sevmez ama eski şoförlerdendir 1.6 180 hp yeterde artar ona :D

Sunroof , deri döşeme , navigasyon ekstra ya giriyor , onlar olunca fiyat da artıyor tabi ki .

Şimdi şöyle bir durum var ; bize gelen bir parti cosmo serisinde opsiyonlar dolu olarak geliyor , ikinci parti de bazı opsiyonlar olmuyordu. Ama fiyatlar nedense hep aynı oluyordu. Onun için dolu arabayı yakalamak biraz şans işi oluyor.

Fiyatlar için tam bir yorum yapamayacağım ,çünkü kur farkı ,şehir farkı , bayii farkından dolayı %5-7 arası oynama olabiliyor.

Bir ara Samsun da bir bayii chevrolet leri çok iyi fiyata veriyordu , Ankara daki bir çok müşterimiz gitti oradan araba aldı. Sizin imkanınız varsa diğer şehirlerdeki bayiilerden de fiyat alınız. Çünkü aradığınız kupon bir araba ve her bayii satamıyor. Bulursanız iyi bir pazarlıkla iyi fiyata alabilirsiniz.

Melih-Ö
11-06-2010, 13:40
Sunroof , deri döşeme , navigasyon ekstra ya giriyor , onlar olunca fiyat da artıyor tabi ki .

Şimdi şöyle bir durum var ; bize gelen bir parti cosmo serisinde opsiyonlar dolu olarak geliyor , ikinci parti de bazı opsiyonlar olmuyordu. Ama fiyatlar nedense hep aynı oluyordu. Onun için dolu arabayı yakalamak biraz şans işi oluyor.

Fiyatlar için tam bir yorum yapamayacağım ,çünkü kur farkı ,şehir farkı , bayii farkından dolayı %5-7 arası oynama olabiliyor.

Bir ara Samsun da bir bayii chevrolet leri çok iyi fiyata veriyordu , Ankara daki bir çok müşterimiz gitti oradan araba aldı. Sizin imkanınız varsa diğer şehirlerdeki bayiilerden de fiyat alınız. Çünkü aradığınız kupon bir araba ve her bayii satamıyor. Bulursanız iyi bir pazarlıkla iyi fiyata alabilirsiniz.

Ben general motorsun sitesinden baktım hatta yukarıya ekledim ciddi paralar ekstralarıda deri döşöme panoramik tavan navigasyon falan. Jantları normal değil zaten ekstra gib geldi bana. Sıfır için birkaç araştırma yapsın dayı o zaman.

Melih-Ö
11-06-2010, 13:41
denizlideki şu araç temiz diye biliyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-insignia-2009-model-opel-insignia-sport-tourer-cosmo-2-0cdti/detay

taner abicim teşekkür ederim ama dizeli aşıyor. 60-77 biraz fark var :)

Ludacris
11-06-2010, 13:43
melih 60a bıraktılar diyonda tanıdığa değil yoldan geçene bırakılan törpö payı o :)
o araç max 51-53liraya alınmıştır. dediğim gibi eyerki aradaki tanıdık gerçek bi tanıdıksa sıkıştırın çirkefliği yapın en kötü 57 gibi alırsınız.

en dip not= ya anlamıyorum ben yurdum insanını yok yavaş diyorlar yok gitmez diyorlar anasını satayım insan, otomobili hiçmi ulaşım aracı olarak kullanamıcak bunu alıp roll e mi çıkacak 0-400ü 10lu saniyeler içindemi bitiricek Allah Allah. Allah Allah:rolleyes:

Melih-Ö
11-06-2010, 13:44
melih 60a bıraktılar diyonda tanıdığa değil yoldan geçene bırakılan törpö payı o :)
o araç max 51-53liraya alınmıştır. dediğim gibi eyerki aradaki tanıdık gerçek bi tanıdıksa sıkıştırın çirkefliği yapın en kötü 57 gibi alırsınız.

en dip not= ya anlamıyorum ben yurdum insanını yok yavaş diyorlar yok gitmez diyorlar anasını satayım insan, otomobili hiçmi ulaşım aracı olarak kullanamıcak bunu alıp roll e mi çıkacak 0-400ü 10lu saniyeler içindemi bitiricek Allah Allah. Allah Allah:rolleyes:

Abi zaten telefonda mı ne 60a bırakmışlar :) birde gidip yüzyüze pazarlık var ki arayada sağlam galericiler sokucaklar :) Seba motors vardı vatan caddesinde istanbuldakiler bilirler belki serkan abi bizim uzaktan akrabadır onları sokucaklar devreye 57e temiz temiz alınır o zaman :) Bencede ikinci eli pek yok diye çok ucuza kapatılmıştır :)

Melih-Ö
11-06-2010, 13:47
19 jant navigasyon deri koltuk panoramik tavan + araç sıfır general motorsun sayfasından 78.00 tl yapıyor :D

http://fiyatlistesi.opel.com.tr/

emrese
11-06-2010, 14:03
Neden Station Wagon bagaj içinse chevrolet yada infiniti suv araç daha iyi olmazmı en azından suv daha çabuk satılır ilerde
Ama araç görünüm olarak çok süper duruyor kendine çekiyor adeta:icon_tup:

Orhan
11-06-2010, 14:11
gayet güzel bence alınır ama opelde tek kafa kurcalayan konu sorun çıkarırmı acep

FaBeRgE
11-06-2010, 14:14

10.9 mu ? 3lt mi yakıyormuş 100km de :soru:

Melih'cim bizim aile dostumuzda sedanı var, hakkaten mükemmel bir araç. Şunu da ekliyeyim 2tanede beyaz SW görüyorum buralarda bence SW daha güzel.

Murat Süslü
11-06-2010, 14:16
çok güzel araba yaa senin dayın benim dayım melih abi :D biliyosun :D eğer dayın bunu alırsa ben senin dayının yeğeni seninde kuzenin olmak istiorum :D

MuratGürakan
11-06-2010, 14:30

.

3lt nerden çıktı ibo:eek: 10.9 diyorum. 10.9 u yuvarladın 3 mü etti :hahaha:
....
Ankarada bütün opel bayilerine sormuşlar hepsi 60dan aşağı inmemiş. En son eskişehir yolundaki opele gitmişler adam 56 demiş direk kampanyamız var son gün falan bunlarda tamam demişler hemen almışlar. BEyaz cosmo 1.6 180 hp likten. Sadece sunrouf ve navigasyon yok.

barutçu
11-06-2010, 17:10
Çok güzel bence alınır...

Dragger
11-06-2010, 17:18
Tasarım inanılmaz iyi, ici de mükemmel ;)

Berkan
11-06-2010, 17:33
şu görünütüsü sedanından bile feci bence çok sevdiim aracı

tricky
11-06-2010, 17:45
Bugun gıttım speed e o arac orda degıldı satılmıs olabılır bır sordurmak lazım tekrar...

Melih-Ö
11-06-2010, 17:52
Neden Station Wagon bagaj içinse chevrolet yada infiniti suv araç daha iyi olmazmı en azından suv daha çabuk satılır ilerde
Ama araç görünüm olarak çok süper duruyor kendine çekiyor adeta:icon_tup:

bagaj için değil görüntü için hoşuna gitmiş :)

gayet güzel bence alınır ama opelde tek kafa kurcalayan konu sorun çıkarırmı acep

şuanda sıkıntısı yokmuş inşallahda çıkarmaz:S

Melih'cim bizim aile dostumuzda sedanı var, hakkaten mükemmel bir araç. Şunu da ekliyeyim 2tanede beyaz SW görüyorum buralarda bence SW daha güzel.

Bende çok beğendim swyi ama bu model ekstaralarla çok iyi.

çok güzel araba yaa senin dayın benim dayım melih abi :D biliyosun :D eğer dayın bunu alırsa ben senin dayının yeğeni seninde kuzenin olmak istiorum :D

olur kardeşim :)

3lt nerden çıktı ibo:eek: 10.9 diyorum. 10.9 u yuvarladın 3 mü etti :hahaha:
....
Ankarada bütün opel bayilerine sormuşlar hepsi 60dan aşağı inmemiş. En son eskişehir yolundaki opele gitmişler adam 56 demiş direk kampanyamız var son gün falan bunlarda tamam demişler hemen almışlar. BEyaz cosmo 1.6 180 hp likten. Sadece sunrouf ve navigasyon yok.

3.sayfada bir post attım orda fiyat listesi var bu ilandaki araç 78.000tlye geliyor neredeyse :S

Çok güzel bence alınır...

teşekkür ederim yorumunz için.

Tasarım inanılmaz iyi, ici de mükemmel ;)

evet abi ona vurulmuşlar zaten bizimkilerde :)

şu görünütüsü sedanından bile feci bence çok sevdiim aracı

bencede sw daha bi hoş duruyor :)

Bugun gıttım speed e o arac orda degıldı satılmıs olabılır bır sordurmak lazım tekrar...

haydaaaaa :S yarın araca bakmaya gidicektik bir sorsu bizimkiler bakalım.

yorum yapan herkese teşekkürler. Dayım almaya niyetli, babam bu kadar fazla paralar araba alması taraftarı değilim diyo. Bakalım neler olacak eğer alırsak aracı burada paylaşırım :)

Ferhat_V
11-06-2010, 17:53
araba çok güzel bizde amcama düşünüyoruz sedanından..bu araç otomatik olsaydı kaçmaz şekli çok güzel wagon oluşuda bir + bagaj için filan..

Melih-Ö
11-06-2010, 17:54
araba çok güzel bizde amcama düşünüyoruz sedanından..bu araç otomatik olsaydı kaçmaz şekli çok güzel wagon oluşuda bir + bagaj için filan..

bizimkisi otomatik sevmiyo fazla manuel olması daha iyi :)

Melih-Ö
11-06-2010, 17:56
biraz önce konuştum araç konsinye araçmış yarın şehir dışına gitme ihtimali varmış yarın belli olucak umarım gitmezde görürüz aracı.

aracın orada olmamasının sebebide araç sahibindeymiş.

Dragger
11-06-2010, 17:58
SW kesinlikle eziyor, sedan hikaye bunun yanında :D

Melih-Ö
11-06-2010, 18:02
SW kesinlikle eziyor, sedan hikaye bunun yanında :D

abi ilk başta dediğim gibi önyargıyla yaklaştım ama inceleyince harbiden çok şık duruyor :) Tam dayıma göre valla yarın eğer aracı görmeye gidersek anlaşırız gibime geliyo pazarlık falan :) sonra bi bi yay tamam mis :D

DogukanB
11-06-2010, 18:07
yay falan hiç gerek yok bence, bu hali bile yeterli güzellikte :)

Melih-Ö
11-06-2010, 18:09
yay falan hiç gerek yok bence, bu hali bile yeterli güzellikte :)

bunlara göre yay var mı bilmiyorum ama ileriki zamanda bi ufak yay gider :) başkada hiçbişey yapılmaz zaten çok yakışıklı :)

BocuQ
11-06-2010, 18:15
harika görünüyor sahilde giderken görmüştüm sakin kullanılıyordu..

Melih-Ö
11-06-2010, 18:16
harika görünüyor sahilde giderken görmüştüm sakin kullanılıyordu..

teşekkürler inş bize kısmet olur bakalım :)

Onuralp
11-06-2010, 19:36
Çok güzel araç, station'ların alayını da 19 jant getirdiler. Lastik masrafı ağır olur ama :D
Opel bence çıtayı yükseltti yau.

FaBeRgE
11-06-2010, 19:47
bunlara göre yay var mı bilmiyorum ama ileriki zamanda bi ufak yay gider :) başkada hiçbişey yapılmaz zaten çok yakışıklı :)

Melih flexi ride şase yok mu bunlarda ? Spor tuşuna basınca alçalma falan :soru:

Melih-Ö
11-06-2010, 20:07
Çok güzel araç, station'ların alayını da 19 jant getirdiler. Lastik masrafı ağır olur ama :D
Opel bence çıtayı yükseltti yau.

bencede opel çıtayı iyice yükseltti astra jde çok kaliteli:)

Melih flexi ride şase yok mu bunlarda ? Spor tuşuna basınca alçalma falan :soru:

bilmiyorum ibom ya öyle bişey varsa süper olur:)

SkY
11-06-2010, 20:39
araba süper,renk ve iç döşeme uyumu müthiş..

Saro-Ş
11-06-2010, 23:01

Bizim kuzende sedan var felaket harika spor yayları çıktı

Frid
11-06-2010, 23:19
gerçekten çok güzel görünüyor, şimdiden hayırlı olsun :D

Melih-Ö
11-06-2010, 23:24
araba süper,renk ve iç döşeme uyumu müthiş..

teşekkürler düğüm yarın çözülcek inş.

Bizim kuzende sedan var felaket harika spor yayları çıktı

tamam müdür ordan alırız o zaman bi yay

gerçekten çok güzel görünüyor, şimdiden hayırlı olsun :D

inş bende çok istiyorum bakalım :D

Murat Süslü
11-06-2010, 23:25
çok iyi oynanılır bununla valla melih abi dayını kandır 1-2 makyaj yapın buna :D

Saro-Ş
11-06-2010, 23:26
chevrolet cruze insignia ile aynı süspansiyonu kullanıyo sanırım :D opelin yayları uyuyo cruze:D

Melih-Ö
11-06-2010, 23:29
çok iyi oynanılır bununla valla melih abi dayını kandır 1-2 makyaj yapın buna :D

yok kardeşim kıyılmaz bu arabaya zaten çok güzel duruyor gerek yok oynamaya hafiften bi yayla tamamdır. Zaten para ayarlarsam ben kendim alır takarım ona hediye hesabı birkaç parça var onları verirsem:)

Melih-Ö
11-06-2010, 23:30
chevrolet cruze insignia ile aynı süspansiyonu kullanıyo sanırım :D opelin yayları uyuyo cruze:D

aynen öyle olmalı ikiside opelden çıkıyo sonuçta

Murat Süslü
11-06-2010, 23:31
yok kardeşim kıyılmaz bu arabaya zaten çok güzel duruyor gerek yok oynamaya hafiften bi yayla tamamdır. Zaten para ayarlarsam ben kendim alır takarım ona hediye hesabı birkaç parça var onları verirsem:)
aynen abi bi yay lazım bu arabaya başkada bişey yapmana gerek yok adam hepsini yapmış zaten hazır mod.lu gibi bişey bu araba :D

S.Özeren
11-06-2010, 23:44
araç güzel herkesin dediğin gibi çok yakıyor gidip inceledim bindim ben cc tercih ederim gerçi fiyat farkı baya bi var , bence kötü yanı opelin her arabası çok değer kaybediyor.. araç güzelmiş bu arada ;)

Melih-Ö
12-06-2010, 00:24
aynen abi bi yay lazım bu arabaya başkada bişey yapmana gerek yok adam hepsini yapmış zaten hazır mod.lu gibi bişey bu araba :D

evet kardeşim

araç güzel herkesin dediğin gibi çok yakıyor gidip inceledim bindim ben cc tercih ederim gerçi fiyat farkı baya bi var , bence kötü yanı opelin her arabası çok değer kaybediyor.. araç güzelmiş bu arada ;)

uzun süreli binceği için sorun olmaz bence binmelik alcağı için:)

redlinemst
12-06-2010, 01:03
Bu insignialar gerçekten harika arabalar ya çok beğeniyorum bende opeli sevmem ama gerçekten hoş bi araba yaptı,bide gazetede görmüştüm galiba sw olmasına rağmen sürtünme katsayısı çok iyiydi 0.27cd ydi galiba yanlış hatırlamıyosam :S Hayırlısıysa nasip olsun :)

Melih-Ö
13-06-2010, 15:04
Araca c.tesi gübü gidip baktı bizimkiler. 60.000den aşağıya düşmemişler. Suya düştü insignia :(

efe_
13-06-2010, 15:11
çok yakan süspansyonları sert olan bir araç, onun haricinde yorum yapamayacağım çıkalı çok zaman olmadığı için kronikleri bilemiyrm

Melih-Ö
13-06-2010, 15:12
sağolasın yoruma gerek kalmadı son durumu bildirdim üst postta zaten

mertk
13-06-2010, 15:14
görmüstüm ben ilandaki arabayı gercekten hos duruyor yolda, ben 7 aydır hergün kullanıyorum gidisi falan gayet iyi yakısı fazla diyenler var 1600kg (sedan) 18" jant iki üç kisiyle araba 2000 ton'a yakın oluyor bence cok normal bu değerler, ortalama 35krs 40 arası, bi depoyla 1 hafta önce ege turu yaptım, 70tl 230TL ye doluyor, 130km sabit hızda 6.5lt yakarak 942km de ısık yaktım( sehir ici: full depoyla 700 km yapabiliyor), 50tl yede 150 160 km gidebiliyor 20 tl ye 84km kendi rekorlarım bunlar, :) genel olarak kaliteli plastiği olsun yol tutusu mükemmel, sorunsuz bi araba birde bindiğinizde kendinizi güvende hissetirebiliyor araba. herhangi bir sorunuz öğrenmek istediğniiz varsa PM atabilirsin elimden geldiğince yardım ederim Melih. İyigünler...

Melih-Ö
13-06-2010, 15:17
görmüstüm ben ilandaki arabayı gercekten hos duruyor yolda, ben 7 aydır hergün kullanıyorum gidisi falan gayet iyi yakısı fazla diyenler var 1600kg (sedan) 18" jant iki üç kisiyle araba 2000 ton'a yakın oluyor bence cok normal bu değerler, ortalama 35krs 40 arası, bi depoyla 1 hafta önce ege turu yaptım, 70tl 230TL ye doluyor, 130km sabit hızda 6.5lt yakarak 942km de ısık yaktım( sehir ici: full depoyla 700 km yapabiliyor), 50tl yede 150 160 km gidebiliyor 20 tl ye 84km kendi rekorlarım bunlar, :) genel olarak kaliteli plastiği olsun yol tutusu mükemmel, sorunsuz bi araba birde bindiğinizde kendinizi güvende hissetirebiliyor araba. herhangi bir sorunuz öğrenmek istediğniiz varsa PM atabilirsin elimden geldiğince yardım ederim Melih. İyigünler...

Teşekkür ederim Mert. C.tesi gitmiş babamla dayımla 60dan aşağıya inmemişler. Bizimkilerde vazgeçmiş.

mertk
13-06-2010, 15:32
hayırlısı olsun, donanımı baya fazla arabanın 60 iyi rakam gibi DVD800 pan.sunroof 7,8k TL neredeyse Cosmo birde tabiki

_FrKn_
13-06-2010, 15:40
sokakta var bi tane bundan görünüş olarak süper ;) iyi iş çıkarmışlar...

Melih-Ö
13-06-2010, 15:40
hayırlısı olsun, donanımı baya fazla arabanın 60 iyi rakam gibi DVD800 pan.sunroof 7,8k TL neredeyse Cosmo birde tabiki

biraz daha inselerdi olacaktıda vazgeçmişler :( bende çok heveslenmiştim iyi duruyor harbiden.

ersin_srndg
13-06-2010, 15:41
benzin + manuel = 61.700tl cok mantıksız.daha güzel bişeyler cıkar bu rakkama

XoR
13-06-2010, 15:47
Sedan'ı bence çok çirkin SW olanıda bir okadar yakışıklı :)

Otelde kullanmıştım oldukça keyifli bir araba. İçi uzay mekiği gibi :D

Yigit S.
13-06-2010, 15:58
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-insignia-24-000-km-full-ozel-yapim-1-6-cosmo-sports-tourer/detay

Fiyatı biraz daha düşük

CTG
13-06-2010, 16:25
60 milyar verip 1.6 benzinli manuel araba aliyosaniz bmw bakin e90 olmadi en kotu s40 bakin tekrar :)

Melih-Ö
13-06-2010, 16:41
60 milyar vermiyorlar zaten 57-58 civarı düşünüyolardı. Bmw e90 alırsak gözden ölürüz :D bu beyaz olmadı zaten fiyatta anlaşamadılar.

Melih-Ö
13-06-2010, 16:42
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-insignia-24-000-km-full-ozel-yapim-1-6-cosmo-sports-tourer/detay

Fiyatı biraz daha düşük

beyazı daha alımlı duruyor siyah sevmiyor bizimki :) teşekkür ederim :)

cnrsrn
14-06-2010, 00:44
mükkemel bir araç

CTG
14-06-2010, 00:50
57-58 60 demek iste yav araba bu bi kere aliniyo 3 5 dusunmeyin iyi bisey alin :)

Melih-Ö
14-06-2010, 00:51
bmwle uğraşabilceğini sanmıyorum :)

Melih-Ö
14-06-2010, 00:56
biraz önce baktımda 56-57ye 2008 manuel sunrooflu 3.16i alınabilir hakikatten. Bunuda değelendirelim teşekkürler Can tavsiye için.

kv661
14-06-2010, 01:04

Okancım çok güzel anlatmışssında en önemli yeri unutmuşsun.

Türkiye'de Station Wagon araba her zaman çok zor satılır. Bunu da alıcak arkadaş unutmasın.

Station Wagon'a tapan bir ailenin ferdi olarak(ben hiç sevmiyorum) Bütün araçlarımızı station wagon aldık.

0Km dünya para verdik. Satmaya kalksak yarısından aza zor satarsın.

S.Özeren
14-06-2010, 01:29
60 milyar vermiyorlar zaten 57-58 civarı düşünüyolardı. Bmw e90 alırsak gözden ölürüz :D bu beyaz olmadı zaten fiyatta anlaşamadılar.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: 58 le 60 arasıda baya fark var moruk :D bence 2 e 3 e bakmasınlar aracın fiyatınıda indirmişler ilanda..

yavuz364
14-06-2010, 01:48
Pişman olmak için alabilirsiniz :) 1.6 atmosferik araba almak yapılabilcek ve ülkemizde rastlanan en büyük hatalardan biridir herhalde :) hem çok yakar hem gitmez.. üstüne birde bmwnin çok fazla lüks olmaması kalır (316 lar genelde öyle die söylüyorum) ... 320d olsun 2006 olsun ;)

biraz önce baktımda 56-57ye 2008 manuel sunrooflu 3.16i alınabilir hakikatten. Bunuda değelendirelim teşekkürler Can tavsiye için.

shuttle
14-06-2010, 14:40
Okancım çok güzel anlatmışssında en önemli yeri unutmuşsun.

Türkiye'de Station Wagon araba her zaman çok zor satılır. Bunu da alıcak arkadaş unutmasın.

Station Wagon'a tapan bir ailenin ferdi olarak(ben hiç sevmiyorum) Bütün araçlarımızı station wagon aldık.

0Km dünya para verdik. Satmaya kalksak yarısından aza zor satarsın.

Gülü seven dikeninie katlanır.

Alacak kişi uzun süre binecekmiş sonuçta. O yüzden verilen paralar göz arda edinilebilir.

Ona bakarsan sende bende arabalara o kadar para harcadık. ama şimdi hepsi birer hiç oldular. O kadar ince düşünmemek lazım. Arabaya yatırdığın para her zaman seni zarara uğratacaktır.

Bu arada gazetede okudum station wagon un dizel 4*4 ü gelecekmiş.

VTec_king
14-06-2010, 14:55
hayatımda ilk kez bir opeli beğeniyorum
çok hoş gerçekten ..

ocean0636
14-06-2010, 18:53
Her yonuyle cok guzel bır araç fakat 180hp bı araba gıbı kesınlıkle gıtmıyor :)
125hp cıvıc 200km hızda 2 boy arkasından gıdıyor :D
Amaç performans olmadıgı ıcın alınır bır araç bence ;)

onurgoyunc
14-06-2010, 19:22
Eğer vagon isteniyorsa 57-58 civarına 0km dolu bir V50 1.6d alınabilir, memnunda kalınır :)

CTG
19-06-2010, 00:19
Pişman olmak için alabilirsiniz :) 1.6 atmosferik araba almak yapılabilcek ve ülkemizde rastlanan en büyük hatalardan biridir herhalde :) hem çok yakar hem gitmez.. üstüne birde bmwnin çok fazla lüks olmaması kalır (316 lar genelde öyle die söylüyorum) ... 320d olsun 2006 olsun ;)

insignia da 1.6 düz olucak o da gitmiycek bmw yarım saniye daha yavaş olsun en azından bmw ye biniyorum dersin :D bide tabi genelde satılmış 316 lar dandik düz koltuklu manuel klimalı hatta kumaş koltuk jant kapaklısı bile var ama mesela sabahları denk geldiğim bi beyaz 316 var sanırım spor paket M değil, jantları 17 spor koltuk var M pakettekinden, sunroof var otomatik klima falan var 330 dan farkı yok arabanın sadece deli gibi yavaş gidiyo o kadar :D denk gelirse o paralara gayet güzel araba bence

Melih-Ö
19-06-2010, 00:21
araba işleri karıştı :) şimdide astra j ye bakıyo sıfır 1.3 dizel bakalım :D

ömerve
19-06-2010, 00:26
Bayıldım yanlız araca

Melih-Ö
19-06-2010, 00:28
araba çok iyi harbiden bugün biloyu evin önünde silerken yabancı plaka dizeli geçti anammmm böyle bi güzellik yok :)

emirhan sph
19-06-2010, 00:30
Ya astra j ler bana cok hantal geldi o 1.3 motor nasil taiscak o arabayi? BEnim corsada 1.3 tu bunun bide torku dahada dusuk. Bence imkan varsa bu sw lerden alsinla inanilmaz hos duruyo :D

Melih-Ö
19-06-2010, 00:31
ben bmw diye direttimde öldürcen mi gözden bizi diye :D ulen astrada 50 milyar bmwde :D

ömerve
19-06-2010, 00:35
megane'nin sw'side hiç fena değil.

Melih-Ö
19-06-2010, 00:37
yok fransızı yeni sattık fransız sevmiyor artık :)

emirhan sph
19-06-2010, 00:44
Insignia iidr :D
onu alsin sole dayina melih :)
Yada c320 cdi sw :D:D

Melih-Ö
19-06-2010, 00:44
bu aralar sessiz bakalım ne olcak :D

Yigit-Y
19-06-2010, 00:46
aracı canlı görme fırsatım oldu çok güzel ama o paralar malesef günahtır diyorum :D

megane'nin sw'side hiç fena değil.

bunun kadar kaliteli olmasa daha uygun ve ekonomik kaçar satması daha kolay olur ;)

Melih-Ö
19-06-2010, 00:47
özelliklerine göre gayet iyi bence :)

emirhan sph
19-06-2010, 00:47
Hayirlisi insallah :)

Melih-Ö
19-06-2010, 00:50
aynen bakalım ne olcak :D bi ara arabasızlık krizine girmişti şimdi kurtuldu :)

S.Özeren
19-06-2010, 01:07
Astra J "sakın"

Low-Rider
19-06-2010, 01:09
insignia da 1.6 düz olucak o da gitmiycek bmw yarım saniye daha yavaş olsun en azından bmw ye biniyorum dersin :D bide tabi genelde satılmış 316 lar dandik düz koltuklu manuel klimalı hatta kumaş koltuk jant kapaklısı bile var ama mesela sabahları denk geldiğim bi beyaz 316 var sanırım spor paket M değil, jantları 17 spor koltuk var M pakettekinden, sunroof var otomatik klima falan var 330 dan farkı yok arabanın sadece deli gibi yavaş gidiyo o kadar :D denk gelirse o paralara gayet güzel araba bence

Can nolcak senin bu bmw hayranlığın?

Nolcak söyliyim , elinde ki parayla daha güçlü konforlu başka bir marka model alabilmek varken sırf bmw diye gidip en donanımsız ve güçsüz modelini alıcan ve bmw den hayatının sonuna kadar soğucaksın

:D

TarikS
19-06-2010, 01:25
konuyu $imdi gordum de, beyaz SW Insignia harbi ezmi$ :)

Melih-Ö
19-06-2010, 10:56
birde fiyatta anlaşsalar iyi olcaktı :D

Ludacris
19-06-2010, 12:26

Nolcak söyliyim , elinde ki parayla daha güçlü konforlu başka bir marka model alabilmek varken sırf bmw diye gidip en donanımsız ve güçsüz modelini alıcan ve bmw den hayatının sonuna kadar soğucaksın

:hehe:
ilacını söylüyorum Can; 15-20liralara e36 320-328 al 2 ay bin sonra sat o seni ömür boyu bemuşlara bağlı kalmanı sağlar ama uzun süre samimi olma :D

megane station kolay satılmaz, Y-Y efendi;)

Astra J niye "sakın" oluyor anlamadım:beuj:
pahalı falan diyeceksen. Bence bütün sıfır araçlar pahalı hiç biri haketmiyor en mantıklısı sıkışmış ölücü galerici styla araç almak :hahaha:

edit- m3 alma :cokgreen: limit bişey bu mahlukat iyimi kötümü ben aylardır çözemedim:confused:

Dragger
19-06-2010, 12:55
Yahu bu hantal geyigi nedir onu da bi cözemedim.

1.6 turbo 180hp araba nesi hantal?

Hantal yürümez gitmez diye asagılayıp duruyorsunuz.

180hp kac kisinin arabası var burda?

SekoLive
19-06-2010, 12:57

abi benim şahin bile bana hantal gelmiyor :D :hahaha: 180bg nasl hantal olur ciddem :D ve bu aracı yarış içinmi alıcak alan kişi :) bence çok hoş bi araç senin en başta yazdıklarınada katılıyorm sedanındanda güzel olmus

Saro-Ş
19-06-2010, 13:04
abi benim şahin bile bana hantal gelmiyor :D :hahaha: 180bg nasl hantal olur ciddem :D ve bu aracı yarış içinmi alıcak alan kişi :) bence çok hoş bi araç senin en başta yazdıklarınada katılıyorm sedanındanda güzel olmus

180hp makina fena gidiyo 520D bitiriyo resmen araba bi kuzenimde 520D birinde 180 opel var 520 zor toparlıyo kendini felaket güzel gidiyo opel

ACTPK
19-06-2010, 13:09

Abi üst devirleri keyifli ama cidden vites oranlarındanmıdır nedir araç gitmiyor gibi gelmişti bana da. Heleki Boost açana kadar çok kötü. Alsammı almasammı diye düşünmüştüm bi aralar. Testine çıkmıştım o sıra. Pek giderli değil bencede.

Ludacris
19-06-2010, 13:11
Abi diyorum ya çoğu vatandaş kontak cevirip wrc kasıcak gibi eleştiriyor :D heleki bide alman arabası :hehe:
Saro-Ş evet 520d biraz sakin styla ama 535d denk getirebilrsen bi bak :) dizel m3 gibi bişey valla :D

Saro-Ş
19-06-2010, 13:55
Abi diyorum ya çoğu vatandaş kontak cevirip wrc kasıcak gibi eleştiriyor :D heleki bide alman arabası :hehe:
Saro-Ş evet 520d biraz sakin styla ama 535d denk getirebilrsen bi bak :) dizel m3 gibi bişey valla :D

abartma sen 535 falan ne yaptın :D

Ahmet Saraçoğlu
19-06-2010, 14:03
üst devirleri iyi ama şehiriçi alt devirler gerçekten banada hantal geldi.Kalkışta değil ; kalktıktan belli bi devirden sonra sarıyo araba boost açınca ama öncesi ağır.Ondan inip benim ceratoya binince o bile daha atak gelmişti bana.Belkide dizele alışmış olmanın verdiği düşük devirdeki tork hissi arayışıydı bilemiyorum.Tamamen şahsi görüşüm yani.Ama tipi şekli şemali gerçekten şahane.

Melih-Ö
19-06-2010, 18:17
yahu 180 hp çoktu bizimkine çıkıp yarışcak hali yok adamın :) hala içimde kaldı bu araba :D

Boost Up
19-06-2010, 18:25
İnsignia alana Sebring alın:)

CTG
20-06-2010, 00:34

müdür zevk meselesi diye bişey bilmiyo musun sen ben zaten kaç tane araba kullandım ki 120 beygiri 180 beygiri arayayım, alabildiğim zaman alırım 316 olur 320d olur golf 1.8 olur belki tipo slx olur kim nerden bilebilir canınm ne istiyosa imkanım neyse alır mutlu olurum sen de megane rs le yanımdan füze gibi geçersin aa özgür bu derim korna çalarım selektör yaparım biter gider :)

Low-Rider
20-06-2010, 00:40
Kanki mesele gazlama meselesi değil ki sadece , sırf bmw diye 316ya binilmez bence.

Yan komşumuzda var , araba boş+boş yahu bizim megane daha donanımlı yanında emin ol:D

CTG
20-06-2010, 00:44
olm tamam zaten ben gece yattığımda yastığıma sarılıp kapak jantlı 316 hayali kuruyorummu dedim mesela en son göz koyduğum bi e90 vardı (sahibinden hayalleri v3456456 :)) baya spor koltuğundan tut sunroofuna otomatik klimasına 17 spor jantına kdr herşeyi varduı önceki msjda anlattığım gibi 55 milyara daha ne alcan mis bence ben binerim yani:) anlaşabildikmi :D

S.Özeren
20-06-2010, 00:57
:hehe:
ilacını söylüyorum Can; 15-20liralara e36 320-328 al 2 ay bin sonra sat o seni ömür boyu bemuşlara bağlı kalmanı sağlar ama uzun süre samimi olma :D

megane station kolay satılmaz, Y-Y efendi;)

Astra J niye "sakın" oluyor anlamadım:beuj:
pahalı falan diyeceksen. Bence bütün sıfır araçlar pahalı hiç biri haketmiyor en mantıklısı sıkışmış ölücü galerici styla araç almak :hahaha:

edit- m3 alma :cokgreen: limit bişey bu mahlukat iyimi kötümü ben aylardır çözemedim:confused:

paldur küldür bi araba sert amar. vs gibi ve astra h de çıkan bi çok kronik sorun gibi bu astranın kronik sorunları çıkacak mutlaka çok yeni olduğu için ben almam + çok hantal artık yeter yani bi ayrı nokta ise astra haddiden fazla pahalı 47 bin lria gibi rakamlardan bahsediyolar enjoy için vs.vs.

Low-Rider
20-06-2010, 01:25
olm tamam zaten ben gece yattığımda yastığıma sarılıp kapak jantlı 316 hayali kuruyorummu dedim mesela en son göz koyduğum bi e90 vardı (sahibinden hayalleri v3456456 :)) baya spor koltuğundan tut sunroofuna otomatik klimasına 17 spor jantına kdr herşeyi varduı önceki msjda anlattığım gibi 55 milyara daha ne alcan mis bence ben binerim yani:) anlaşabildikmi :D

Tamam hayırlı ossun:D