PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forza Motorsport, S2k, Skyline, Sti

Onrcn
12-06-2010, 14:27
Evet online biraz video cektim, s2000 biraz zayif oldugundan daha super videolarim yok ama cesitlendirdim : ) bu konu altinda ileride daha guzel videolari paylasirim : )

S2k Drift(bu online degil
http://www.youtube.com/watch?v=GoRaGgQF8ew

s2k race

http://www.youtube.com/watch?v=5BCv0iL2rtg

Spoon S2000 (muhtesem baglantimiz lag e giriyor super bir kazaya imza atiyorum : ))

http://www.youtube.com/watch?v=3h7W7lmf5FU

Sti ile inat

http://www.youtube.com/watch?v=B2ooA2eXzQY

Skyline ile delilik : ) ( Online Degil )

http://www.youtube.com/watch?v=PHcirgHjSzg

Oynayanlar varsa bu baslik altinda gamertag lerini yazarsa guzel yarislar cikaririz beraber ;)

PROMINENT
12-06-2010, 14:31
bende ps3 gt5 leri koyayım bari..varmı oynayan online kasalım...

MUGENPOWE®
12-06-2010, 14:32
ewladım ıste yaa velıahtım forzadakı hahah ama senın balını skm oo skylne vıdeosunda ılk 2 wıraj cok ıyı =)

Onrcn
12-06-2010, 14:37
gt5 i musallat etmeyin forza konusuna : ))) GT5 prologue hem o gt5 degil : )

Onrcn
12-06-2010, 14:41
ewladım ıste yaa velıahtım forzadakı hahah ama senın balını skm oo skylne vıdeosunda ılk 2 wıraj cok ıyı =)

yirim balini : ) o kadar kasiyoruz birakta olsun : )

drahte1905
12-06-2010, 14:49
Direksiyon var mi ?

Skyline videosu super gercekten

MUGENPOWE®
12-06-2010, 14:52
ewı ındırıcek oo dıreksıon yuzunden hahah

PROMINENT
12-06-2010, 15:20
çıksada oynasak..bizde forza falan yok elde direksyon bekliyoruz çıkmasını...skyline iyi imiş :)

Onrcn
13-06-2010, 11:46
direksyonu bugun bagliyorum ama bildigin evi yiktim :)

StyleALP
13-06-2010, 11:52
Beyaz EP3 TypeR 'ım var, elimizden geldiğince saplıyoruz. :D

Onrcn
13-06-2010, 13:58
hehe bekleriz, baska forza oynayan yok mu ya koca forumda : )

fatih_selvi
14-06-2010, 11:27
bende oynuyorum ama offline :) ***** ban korkusu...
ama cidden skyline videosu güzelmiş virajları resmen sıfır dönmüşsün

CooLeqenD
14-06-2010, 15:21
Ya bendede XBox360 var ama Şarj Aleti Yok :S Bulabilceğim bi yer varmı birisi ile varsada fiyatı nedir ? Takasa girdim Fotoraflarında Gecesi Şarj Aleti vardı ama getirdiğinde unutkanlık ve içimin kıpırdaması yüzünden parçaları kontrol etmek aklıma gelmedi eve geldiğimde gördüm olmadığını adamada ulaşamadım. Sizce ne yapmalıyım bunlarda 3K mı ne mevzusu varmış o olunca fiyat nekadara patlıyo bi bilgi verirseniz çok süper olur :) Sırf Forza için almıştım adama G25 verdim bunu aldm :D Keşke Vermeyeydim :D

Onrcn
14-06-2010, 21:36
Ya bendede XBox360 var ama Şarj Aleti Yok :S Bulabilceğim bi yer varmı birisi ile varsada fiyatı nedir ? Takasa girdim Fotoraflarında Gecesi Şarj Aleti vardı ama getirdiğinde unutkanlık ve içimin kıpırdaması yüzünden parçaları kontrol etmek aklıma gelmedi eve geldiğimde gördüm olmadığını adamada ulaşamadım. Sizce ne yapmalıyım bunlarda 3K mı ne mevzusu varmış o olunca fiyat nekadara patlıyo bi bilgi verirseniz çok süper olur :) Sırf Forza için almıştım adama G25 verdim bunu aldm :D Keşke Vermeyeydim :D

Makinanin her deligini hava alacak sekilde tut gerisi $ans i$i, benimkine hala birsey olmadi. Sarj aleti? kumanda icin diyosan kumandaninn pili cikarilip kalem pil koyup devam edebiliyorsun : )

Ban dan neden korkuyorsunuz ki ? Ban laninca offline oynayacaksin ayni kapiya cikacak zaten : )

CaN000
14-06-2010, 22:09
bende ps3 gt5 leri koyayım bari..varmı oynayan online kasalım...

yapalım online :)

Low-Rider
15-06-2010, 00:31
jasper işlemcide 3k olmuyor diyorlar , doğru mu?

Onrcn
15-06-2010, 00:39
jasper işlemcide 3k olmuyor diyorlar , doğru mu?

cok dusuk ihtimaller yani artik korkmaya gerek yok, PS3 un bozulma ihtimali neyse onun da o. Benim makina 2006 model bendede birsey olmadi falcon board du sanirsam.

MUGENPOWE®
15-06-2010, 00:58
satıcam makıneyı komple skldm artık

CooLeqenD
15-06-2010, 08:54
Makinanin her deligini hava alacak sekilde tut gerisi $ans i$i, benimkine hala birsey olmadi. Sarj aleti? kumanda icin diyosan kumandaninn pili cikarilip kalem pil koyup devam edebiliyorsun : )

Ban dan neden korkuyorsunuz ki ? Ban laninca offline oynayacaksin ayni kapiya cikacak zaten : )

Benim Şarj Aleti dediğim Yani Adaptör Makinayı Çalıştıran o yok bende :S Bu 3K olanlar sadece online oynamalara mı kapanıyo ? Oyun falan oynıyabilyorum yine ? Eğer öyleyse Sorun yok yemişim Online ı ama Onlineda sarar yhaow :D Benim bitane Adaptör bulmam gerek :)

MUY37
15-06-2010, 09:58
Ben sırf bu oyun yüzünden XBOX aldım geçen hafta arkadaşım ingiltereden gelirkende Oyunu getirdi kendimi kaybettim. Ama online kısmına daha hakim olamadım. Millet takım fln kurmuş takılıyor JDM Team fln filan. Varsa eğer oynayan Forza hemen kuralım takımımızı alemlere akalım... Benim şu aralar favorim atmosferik yüklü Corvette Z06 ABS hariç herşeyi kapatıp pistlerde kopuyorum... ( Gamertag: muymuy37 )

Onrcn
15-06-2010, 09:59
Benim Şarj Aleti dediğim Yani Adaptör Makinayı Çalıştıran o yok bende :S Bu 3K olanlar sadece online oynamalara mı kapanıyo ? Oyun falan oynıyabilyorum yine ? Eğer öyleyse Sorun yok yemişim Online ı ama Onlineda sarar yhaow :D Benim bitane Adaptör bulmam gerek :)

adaptor konusunu nasil temin edebilecegini bilmiyorum fakat 2.el donanimhaber forumlarinda falan bulabilirsin. 3k direk makina bozuluyor, banlananlar online oymayamiyor. Makinanin uzerindeki delikleri hava alacak sekilde altina ustune birsey koymazsan kolay kolay 3k gormezsin, gorursende bahtsizlik yani : )

Onrcn
15-06-2010, 10:01
Ben sırf bu oyun yüzünden XBOX aldım geçen hafta arkadaşım ingiltereden gelirkende Oyunu getirdi kendimi kaybettim. Ama online kısmına daha hakim olamadım. Millet takım fln kurmuş takılıyor JDM Team fln filan. Varsa eğer oynayan Forza hemen kuralım takımımızı alemlere akalım... Benim şu aralar favorim atmosferik yüklü Corvette Z06 ABS hariç herşeyi kapatıp pistlerde kopuyorum...

benim gamertag onrcn eklersen yapariz birseyler, oradan anlatirim bir kac dusuk class iyi setup im da var : )

MUY37
15-06-2010, 10:06
benim gamertag onrcn eklersen yapariz birseyler, oradan anlatirim bir kac dusuk class iyi setup im da var : )

Tamam akşama eklerim , hakim oldukça oyunu iyi setuplar çıkar die düşünüyorum ben şimdilik Arcade de takılıyorum. Daha çok drag setuplarına kasıyorum şu aralar Datsun ve Veyron üzerinde çalışıyorum. Datsun u 9.7** e indirdim 1/4 mil de Veyron dada 394km/h 20.9** civarı 1 mil de ... Pist setupları için çözemedim ayarları , camber , amortisör yay ayarları vs. orası biraz daha karışık...

CooLeqenD
15-06-2010, 10:27
Benim acilen bunu halletmem lazım ACİLEN :D

fatih_selvi
15-06-2010, 11:08
Benim acilen bunu halletmem lazım ACİLEN :D

bak şimdi senin makinenin adaptörü eksikmiş ama bize biraz bilgi vermen lazım aldığın ürün ntsc'mi pal'mı ondan sonra kaç üretim ona göre adaptörü nerden temin edebiliceğini anlatalım :icon_tup:

CooLeqenD
15-06-2010, 11:20
bak şimdi senin makinenin adaptörü eksikmiş ama bize biraz bilgi vermen lazım aldığın ürün ntsc'mi pal'mı ondan sonra kaç üretim ona göre adaptörü nerden temin edebiliceğini anlatalım :icon_tup:

Eve gidiyim ilk işim bu olur abicim :icon_tup: Falcon diye hatırlıyorum Beyaz bi alet benimki.

fatih_selvi
15-06-2010, 11:33
beyazsa arcade'dir olay renk'te değil.konsol'un arkadasında üretim tarihi yazar ona göre board'un yani anakart'ının ne olduğunu anlarsın anakart'a göre'de adaptör alırsın.
bu arada bende bayrampaşa kartaltepe'de oturuyorum yardımcı olmaya çalışırım

CooLeqenD
15-06-2010, 11:55
beyazsa arcade'dir olay renk'te değil.konsol'un arkadasında üretim tarihi yazar ona göre board'un yani anakart'ının ne olduğunu anlarsın anakart'a göre'de adaptör alırsın.
bu arada bende bayrampaşa kartaltepe'de oturuyorum yardımcı olmaya çalışırım

Aaa :D Bizim yukarı taraflarındasınız :) Ne tarafındasınız acep :D

Onrcn
15-06-2010, 13:01
Tamam akşama eklerim , hakim oldukça oyunu iyi setuplar çıkar die düşünüyorum ben şimdilik Arcade de takılıyorum. Daha çok drag setuplarına kasıyorum şu aralar Datsun ve Veyron üzerinde çalışıyorum. Datsun u 9.7** e indirdim 1/4 mil de Veyron dada 394km/h 20.9** civarı 1 mil de ... Pist setupları için çözemedim ayarları , camber , amortisör yay ayarları vs. orası biraz daha karışık...

ben pist setup lari hazirlarim sana onemli degil :) online gazlar konusuruz : )

Onrcn
15-06-2010, 14:49
Bu arada yeni XBOX alacaklar 1-2 ay beklesi.. XBOX slim cikiyor ve muhtesem olmus 3k sorununu da bitirdiler anladigim kadariyla... E3 fuarini takip etmediyseniz youtube dan falan bakin felaket..

MUY37
15-06-2010, 15:48
ben pist setup lari hazirlarim sana onemli degil :) online gazlar konusuruz : )

Ok ozmn akşam Nürburgring düzlüklerinde buluşalım :P

fatih_selvi
15-06-2010, 18:23
Aaa :D Bizim yukarı taraflarındasınız :) Ne tarafındasınız acep :D

aeg durağını bilirsiniz orda oturuyorum.

--------------------

fuar'ın bi kısmını seğrettim slim'den de haberim var ama bence çıktığı gibi alınmaz ***** fat'ların sorunu 4 yıl gibi bi zamanda çözüldü(şimdilik).
güvenip almayın bence!

fatih_selvi
15-06-2010, 18:24
hee bide bi çıksın kendini bi kanıtlasın sonra isterseniz 2şer tane alın :)

alex
15-06-2010, 18:46
ps3 e dırek hat baglantısımı takıoruz yoksa modemden baglantımı takıoruz ?

gt5 de onlıne baglanmak zormudur ?

CooLeqenD
15-06-2010, 18:48
aeg durağını bilirsiniz orda oturuyorum.

--------------------

fuar'ın bi kısmını seğrettim slim'den de haberim var ama bence çıktığı gibi alınmaz ***** fat'ların sorunu 4 yıl gibi bi zamanda çözüldü(şimdilik).
güvenip almayın bence!

Yakınmışın abicim bize :) AEG de benm Halam oturuyo aşşağıda hahvenn o tarafta :) Bu arada benimkinn üretim tarihi 2008-04-02 miş. Yani nasıl oluyor şimcik ? :D

Onrcn
15-06-2010, 21:14
evet bu aksam muymuy la setuplarimizi denedik biraz, cok keyifliydi.. online oynamaktan kacan arkadaslari da bekleriz : ) yakinda biraz kalabaliklasinca felaket guzel olacak

metin01
15-06-2010, 21:35
ee anlatta nasıl girecez online drag muhabeti nasıl yaw bi ben bulamadım pisti :D

LVN 97
15-06-2010, 22:22
skyline videosuna bayıldım bu oyun gerçekten boylemi ya :D muy murat kardeşim saolsun yakında bende geliyorum aranıza

Onrcn
15-06-2010, 22:29
ee anlatta nasıl girecez online drag muhabeti nasıl yaw bi ben bulamadım pisti :D

ben online drag yapmiyorum fakat murat yapiyor sanirim. Gamer tag ini verirsen konusuruz live dan.. bu arada Yillik ucreti var dediniz Xbox in, adamlar PS3 te xbox live nimetlerini sunabilmek icin PSN plus cikardilar ve fiyati ayni... yillik 40$ hayirli olsun PS ciler :)

MUGENPOWE®
15-06-2010, 22:31
onlıne drag ne ya roll warken pıst warken carpılırsın draagta ameraklılara =)

CinAli_06
15-06-2010, 23:35
Arkadaşlar kısmetse önümüzdeki Pazartesi 2.Xboxıma ulaşıyorum ozmn inşallah hep beraber bir team kurarız. :D

Onrcn
15-06-2010, 23:37
Arkadaşlar kısmetse önümüzdeki Pazartesi 2.Xboxıma ulaşıyorum ozmn inşallah hep beraber bir team kurarız. :D

bekleriz bekleriz : )

fatih_selvi
15-06-2010, 23:38
ne zamandır forza oynamıyodum bu gece biraz antreman yaptımda performans'ım düşmüş.
birde şimdi 1 ay bedava live'ım var.1 ay dolduktan sonra ne kadar ödemem gerekiyor.

Onrcn
15-06-2010, 23:48
ne zamandır forza oynamıyodum bu gece biraz antreman yaptımda performans'ım düşmüş.
birde şimdi 1 ay bedava live'ım var.1 ay dolduktan sonra ne kadar ödemem gerekiyor.

3 aylik 20$ yillik 42$ aylik vardi ama benm baktigim sitede goremedim maximuscards.com

Gamertag ini ver de ekleyelim yada sen ekle oncrn

CinAli_06
15-06-2010, 23:52
Türkiyede bazı firmalar satıyor Live üyeliği araştırırsan bulablirsin sahibindende felan var Forza2 de çok eğlenceli oluyordu live valla =)

Onrcn
15-06-2010, 23:56
maximus direk mailla yolluyor guvenilir site, sahibindende falan birinin elinde patlamadiysa daha pahali hep.

fatih_selvi
16-06-2010, 12:06
antreman aşamasındayım arkadaşlar baya unutmuşum bide çok oynamıştım single bütün yarışlar R1 geliyo kazanamıyorum ayarları düşürdüm gerisini siz düşünün :)

MUY37
16-06-2010, 13:00
evet bu aksam muymuy la setuplarimizi denedik biraz, cok keyifliydi.. online oynamaktan kacan arkadaslari da bekleriz : ) yakinda biraz kalabaliklasinca felaket guzel olacak

Evet çok eğlendik herkes gelsinde çoklu yarışalım , yanlız akşam azıcık kurcukladığım Lexusla Girdim bir kaç yarışa madara ötesi bişiler oldu 4. olabildim en fazla Scirocco lar - COrradolar - Evo lar vızır vızır geçiolar yanımdan DÜzde fln acil sinerji oluşturmamız lazım toplanı yeni setuplarla :P

Onurkk06
16-06-2010, 13:11
Eve gidiyim ilk işim bu olur abicim :icon_tup: Falcon diye hatırlıyorum Beyaz bi alet benimki.

2008ler falcon oluyor 2009dan sonrası jasper board galiba

MUGENPOWE®
16-06-2010, 14:42
hemen satarm 2009 jesper boardlu bnmkı fanıyla adaptoruyle felan beraber

Onrcn
16-06-2010, 21:56
Evet çok eğlendik herkes gelsinde çoklu yarışalım , yanlız akşam azıcık kurcukladığım Lexusla Girdim bir kaç yarışa madara ötesi bişiler oldu 4. olabildim en fazla Scirocco lar - COrradolar - Evo lar vızır vızır geçiolar yanımdan DÜzde fln acil sinerji oluşturmamız lazım toplanı yeni setuplarla :P

C class imprezam var hediye ederiz : P o baya iddiali ya, s2000 yavas kaldi : ) gece birde celica mi bizikladim yarin test drive yaparim fena yorgunum : )

MUGENPOWE®
17-06-2010, 00:43
yenı fantezım chewrolet aweos swap c5 z06 makınesı felan tabı saka dolu seyler bunlar

Onrcn
17-06-2010, 23:24
evet bu gece yine gazladik, yok mu gelenler : ))

MUY37
18-06-2010, 07:33
evet bu gece yine gazladik, yok mu gelenler : ))

Evet evet gazladık :D saolsun Onurcan ben sıkılmiim die arabasının arkasına bir sürü şey koydu plakalar vs. :D O önde ben arkada uzaktan uzaktan okuyup eğleniyorum :P

CooLeqenD
18-06-2010, 09:45
Ya bana adaptör lazım en ucuzundan :D Artık şu aletimi deniyim çalışıyomu çalışmıyomu artık yaa :D Çalışmıyosa çalışmıyo diyim çalışıyosa verelim artık gazı verelim yanı yaa :D

Onrcn
18-06-2010, 13:28
Evet evet gazladık :D saolsun Onurcan ben sıkılmiim die arabasının arkasına bir sürü şey koydu plakalar vs. :D O önde ben arkada uzaktan uzaktan okuyup eğleniyorum :P

olur olur ben sende potansiyel goruyorum yenisin daha :P

Onrcn
18-06-2010, 13:29
Ya bana adaptör lazım en ucuzundan :D Artık şu aletimi deniyim çalışıyomu çalışmıyomu artık yaa :D Çalışmıyosa çalışmıyo diyim çalışıyosa verelim artık gazı verelim yanı yaa :D

ben bu adaptor mevzusunu cozemedim adaptorsuz makina mi aldin satann arkadas mi vermeyi unuttu nedir durum : )

MUGENPOWE®
18-06-2010, 15:05
ya ac sahıbındenı yada gıttıgıdıoru al bıtane kesın satıolardır

CooLeqenD
19-06-2010, 09:54
ben bu adaptor mevzusunu cozemedim adaptorsuz makina mi aldin satann arkadas mi vermeyi unuttu nedir durum : )

Getiren adam adaptörsüz getirdi. Aradım aradım adaptörü getirmesi için açmadı telefonlarımı. Hepsi bu (:

ya ac sahıbındenı yada gıttıgıdıoru al bıtane kesın satıolardır

Satan var :D Ama ufak bi problem var cepte para yok :D

MUGENPOWE®
19-06-2010, 11:53
ozmn yapcak bısı yok