PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : O değilde Yektayı Nasıl Geçtım ama :) 18-06-10

mehzent
18-06-2010, 08:57
Uzun sureden sonra dun arabamı cıkardım oksijen sensorum kopuktu ve balansım yok mezdeke gıbı arabanın ıcıne oynaya oynaya bastım :)

Diğer vıdeolarda gelir birazdan :)

Yektacım ımzanı sılersın bu vıdeodan sonra hahahaha :D

http://www.streetfire.net/video/jap-ndeeeee_2026341.htm

O değilde ben yektayı nasıl geçtım ama :D:D:D:D

Murat
18-06-2010, 09:02
videodan hiçbirşey anlamak mümkün değil üstad :)

mehzent
18-06-2010, 09:03
videodan hiçbirşey anlamak mümkün değil üstad :)

Teke tek denemlerı bu yuzden sevmıyorum işte bu konuda haklısın vıdeo net değil ** abu akşam ınsallah ıkıye ıkı denemeler olucak daha net vıdeolar cekerız..

Dun akşma orya kadar gıttım denemeden gelmemk ıcın denedım bana gore teke tek denemk rısko tabı sahsı dusuncem bundan sonra ıkıye ıkı olursa denemeler daha ıyı olur bence cok ıddıa olursa tek e tek olur ;)

Cimmeria
18-06-2010, 09:04
jap önde tv anonsu gibi olmuş :D

-ER-
18-06-2010, 09:04
Videoyu ben çektim :)

Videoda ilk geçen JAP ilerisini bilmem ama benim önümden ilk JAP geçti :D

JAP Öndeeee seslendirmesi : Oged

Kamera : -ER-

mehzent
18-06-2010, 09:05
jap önde tv anonsu gibi olmuş :D

Hepsi anlaşmış dun arabadan ıner ınmez yekta gectı dıye bağırarak yanıma gelıyorlardı bende aptallaştım ama onunda gercek dusuncesı vıdeoda cıkmış :D

O da mını sahıbı Okhan kardeşimiiz konusan :D

Kımsede yanlış anlamasın Yekta ıle olan muhabbetımız yuzune baslık boyle yoksa yekta ıle aramızda bole muhabbet olmaz ama olsun yınede ben onu gectım ahaha :D

mehzent
18-06-2010, 09:06
Videoyu ben çektim :)

Videoda ilk geçen JAP ilerisini bilmem ama benim önümden ilk JAP geçti :D

JAP Öndeeee seslendirmesi : Oged

Kamera : -ER-

Kılıçları akşam cekıcez tekrar ahaha :D

mechanıcer
18-06-2010, 09:09
Uzun sureden sonra dun arabamı cıkardım oksijen sensorum kopuktu ve balansım yok mezdeke gıbı arabanın ıcıne oynaya oynaya bastım :)

Diğer vıdeolarda gelir birazdan :)

Yektacım ımzanı sılersın bu vıdeodan sonra hahahaha :D

http://www.streetfire.net/video/jap-ndeeeee_2026341.htm

O değilde ben yektayı nasıl geçtım ama :D:D:D:D

Olm ne cirkef adamsın senya Yekta kodu sana :) hepimiz gördük :)
sc den başka gns de gecmedimi olm seni ;)

O değilde moruk nasıl gecti seni Yekta :)

Murat
18-06-2010, 09:10
takın peşinize sağlam bir makine, teke tek basın?

mehzent
18-06-2010, 09:14
Olm ne cirkef adamsın senya Yekta kodu sana :) hepimiz gördük :)
sc den başka gns de gecmedimi olm seni ;)

O değilde moruk nasıl gecti seni Yekta :)

Ula hayvan adamda kpro var onunla kpro takdığımızda kardeşş olucaz Yılmazımız baska :D

Cimmeria
18-06-2010, 09:39
Hepsi anlaşmış dun arabadan ıner ınmez yekta gectı dıye bağırarak yanıma gelıyorlardı bende aptallaştım ama onunda gercek dusuncesı vıdeoda cıkmış :D

O da mını sahıbı Okhan kardeşimiiz konusan :D

Kımsede yanlış anlamasın Yekta ıle olan muhabbetımız yuzune baslık boyle yoksa yekta ıle aramızda bole muhabbet olmaz ama olsun yınede ben onu gectım ahaha :D

:D sende tak artık kpronu ya, takmıycaksan hatta bana sat :D

ibooo
18-06-2010, 09:43
Videodan hiçbirşey anlaşılmıyo,yekta geçti sanırım

mehzent
18-06-2010, 09:43
:D sende tak artık kpronu ya, takmıycaksan hatta bana sat :D

Bu akşam tostumu yıyıp kpromu takıp gelırım ataşehire
:D:D

mehzent
18-06-2010, 09:44

Ulan ne kolpha adamsın madem bişey anlaşılmıyor yektanın gectığını nasıl anlıyosun zuhauahuah :D

Ogedov
18-06-2010, 09:45
Mehmet ne yalan adamsın lan kamyonların yanından gelip nasıl geçti adam seni bide onu anlatsana?

mehzent
18-06-2010, 09:46
Mehmet ne yalan adamsın lan kamyonların yanından gelip nasıl geçti adam seni bide onu anlatsana?

ulan vıdeoda bağırıyosun jap onde dıye ne kolpha adamsın şimdide kolpha yapıyorsun :D:D

Ogedov
18-06-2010, 09:46
bu video sonrası dünya kupası maçlarını sunmam için göreve çağrıldım bi süre afrikadayım bilginize :D :D

sovalye
18-06-2010, 09:47
video diye koyuyorsunuz şunları Allah aşkına.

komedi bölümü açılırsa oraya daha uygun olur bu video :)

ibooo
18-06-2010, 09:48
Memete 1-2. Hadi herkes sıraya:)

Ogedov
18-06-2010, 09:48
olm tamam orda çeyrek boy bile diemiceimiz bi farkla öndesin ama sonra adam sağdan gelip nasıl geçti seni sen onu anlat bebişim?

mehzent
18-06-2010, 09:49
aslanım ben her zman dıyorum yektayı ben en fazla ıkı parmak gecebılıyorum dıye :D

mehzent
18-06-2010, 09:51
Bu arada benım dun arabamı cıkartmamdakı en buyuk etken Yiğit y sağolsın bana sanzıman kulağını verdı kardeşim sağolsun tekrardan :D

Yigit-Y
18-06-2010, 09:52
yekta dün yine yapacağını yaptı baktı önünde tırlarlar sağa verdi emniyete girdi aynen devam ...

bu yekta ile denemeler çok heyecanlı oluyor amerikan aksiyon filmlerine benziyor :D

Bu arada benım dun arabamı cıkartmamdakı en buyuk etken Yiğit y sağolsın bana sanzıman kulağını verdı kardeşim sağolsun tekrardan :D

önemli değil kanka ;)

Ogedov
18-06-2010, 10:01
aslanım ben her zman dıyorum yektayı ben en fazla ıkı parmak gecebılıyorum dıye :D

oohaa böle bi yalan yok geçilince hemen geri vites yok iki cm falan filan... daha düne kadar öyle geçiorum böle geçiorum diodun :D :D :D

Serhat Y.
18-06-2010, 10:03
Mehmet 5 sonu görsek bende önde olurdum gibi geldi bana, cunku camurluguna dusuyorum 5 e atınca gelip kafa cıkardım 2 denemedede, son denememiz benim açımdan sağlıklı değildi her viteste kesiciye girdim, zaten farkta 2 boy oldu, ama eglenceliydi teşekkürler:icon_tup:,, zaten dün cok fazla kimseyle deniyemedim, yektayla olan aramızdaki o boyboy farklarında azalması beni ayrıca mutlu etti 2-3-4 yanyanaydık ben 5.vitese atınca rampa cıkmaya baslamıstık tam Yekta öne cıktı, tekrar tebrikler kendisine, mugen ep3 ile çok denemek istedim 2 defa o 2 defada ben vites kacırdık bıraktık tam saglıklı deniyorduk 4. vites ortalarındaydık Yasin r önume gecip yavaşlayınca denemede piç oldu:( birde kırmızı ep3 vardı plakasını hatırlamıyorum sonucu kendisi yazar buraya, hee bide yılmaz kardeşimle denedik GNS ile ulan iyiki fazla kimseyle deneyememişim:eek: onada bi tebrikler oda geçiyor beni yani gitmesi gerektiği gibi gidiyor K-prolu ep3 olarak fark uzuna gidersek 2 boy olur gibime geldi, ama şimdilik:D Alican ın clio rs hızlanmış geldi bana, Can ın type-r yine aynı maşallah iyi gidiyor,,
benim dün geceden izlenimlerim bunlar, herkes kendi gözünden gördüklerini yazarsa bizde ögrenmiş oluruz,,,,

@Lp2
18-06-2010, 10:10
tebrıkler mehmet kardes guzel saplamışsın

Göki,ZD
18-06-2010, 10:11
mehmet kadir gecesimi doğdun sen ? :) sen ne şanslı adamsın ya

Alicanrs
18-06-2010, 10:17
Mehmet 5 sonu görsek bende önde olurdum gibi geldi bana, cunku camurluguna dusuyorum 5 e atınca gelip kafa cıkardım 2 denemedede, son denememiz benim açımdan sağlıklı değildi her viteste kesiciye girdim, zaten farkta 2 boy oldu, ama eglenceliydi teşekkürler:icon_tup:,, zaten dün cok fazla kimseyle deniyemedim, yektayla olan aramızdaki o boyboy farklarında azalması beni ayrıca mutlu etti 2-3-4 yanyanaydık ben 5.vitese atınca rampa cıkmaya baslamıstık tam Yekta öne cıktı, tekrar tebrikler kendisine, mugen ep3 ile çok denemek istedim 2 defa o 2 defada ben vites kacırdık bıraktık tam saglıklı deniyorduk 4. vites ortalarındaydık Yasin r önume gecip yavaşlayınca denemede piç oldu:( birde kırmızı ep3 vardı plakasını hatırlamıyorum sonucu kendisi yazar buraya, hee bide yılmaz kardeşimle denedik GNS ile ulan iyiki fazla kimseyle deneyememişim:eek: onada bi tebrikler oda geçiyor beni yani gitmesi gerektiği gibi gidiyor K-prolu ep3 olarak fark uzuna gidersek 2 boy olur gibime geldi, ama şimdilik:D Alican ın clio rs hızlanmış geldi bana, Can ın type-r yine aynı maşallah iyi gidiyor,,
benim dün geceden izlenimlerim bunlar, herkes kendi gözünden gördüklerini yazarsa bizde ögrenmiş oluruz,,,,

tüm araçlara maşallah abi bende extra bişi yoktu dün bende anlamadım araba gidiodu :D:D:D ama hep 3. şeritte oldğm için gaz kesmek zorunda kaldm şaşırdım biraz kafa kafaya gidince :D:D sonu kötü olsada napalm sağlık olsn :) güzel denemeler oldu

Serhat Y.
18-06-2010, 10:26
tüm araçlara maşallah abi bende extra bişi yoktu dün bende anlamadım araba gidiodu :D:D:D ama hep 3. şeritte oldğm için gaz kesmek zorunda kaldm şaşırdım biraz kafa kafaya gidince :D:D sonu kötü olsada napalm sağlık olsn :) güzel denemeler oldu

kafakafaya he:rolleyes:, bak bu güzeldi:icon_tup:

mehzent
18-06-2010, 10:28

abı evet senınle olan denemeler oldukça keıyıfıydı dun balansım cok bozuktu yuksek suratlerde urktum valla eğer arzu edersen ben bu gecede bı karşı yapıcam balansımı falan duzeltıyım yıne dennerız akşam eğerkı aarlayabılırsemde kproyu takabıırım akşama :)

mehmet kadir gecesimi doğdun sen ? :) sen ne şanslı adamsın ya

Kankaaa daha durr sırada sen varsın :D:D

Alicanrs
18-06-2010, 10:29
kafakafaya he:rolleyes:, bak bu güzeldi:icon_tup:

:D:D yanlışım varsa düzelt abi :D baya tutundum orda benim gördüğüm önüme araç çıktı :D doğal olarak ztn geçmen lazım :D:D ben gidimde şu işlerimi hallediyim hala burdayım :D

Göki,ZD
18-06-2010, 10:30

kanka sana tarifi vermiştim, arabanı azına kadar yükle hatta sök dedim dimi ?

yan yana gelip bastıgımızda, senin öne çıktıgın an yapıcagım 2 ufak vucut hareketi var:hahaha:
1-şalteri kaldırmak
2-işaret parmağımla vites topuzundaki tuşa basmak

tecavüz kaçınılmaz, zevk al mehmet zevkkkkk :hahaha::hehe::hehe::hehe:

mehzent
18-06-2010, 10:31
ama dedığım gıbı arkadaşlar bu akşam ben ıkı kısı olarak cıkcıam eğerkı denemk ısteyen varsa ıkı kısı gelırlerse sevınırım cunku bole herşey havada kalıyor...

mehzent
18-06-2010, 10:31

yan yana gelip bastıgımızda, senin öne çıktıgın an yapıcagım 2 ufak vucut hareketi var:hahaha:
1-şalteri kaldırmak

kankaaaa bende sc yaparım bır gunde ne olcak ahuahauhauha :D:D

Göki,ZD
18-06-2010, 10:34
kankaaaa bende sc yaparım bır gunde ne olcak ahuahauhauha :D:D

yaparım ederimlerle olmuyor kanka bunlar yapıcaksın, bak ben yaptım hazır ve nazır dolabımda duruyorlar, pısss pısss pıssss 2-3 full 4 de biraz pıssss selametle :hahaha:

Serhat Y.
abı evet senınle olan denemeler oldukça keıyıfıydı dun balansım cok bozuktu yuksek suratlerde urktum valla eğer arzu edersen ben bu gecede bı karşı yapıcam balansımı falan duzeltıyım yıne dennerız akşam eğerkı aarlayabılırsemde kproyu takabıırım akşama :)

Mehmetcim inan gelmeyi çok isterdim, akşam şehir dışına cıkacam kısa bi tatil planımız var, bundan sonra birlikteyiz gibi ben ortamdan gayet memnundum çünkü sende ölesindir heralde , çook deneriz seninle, size iyi eglenceler akşam için,,,

Yigit-Y

1-şalteri kaldırmak

puhahaha :D:D:D

ahmet3425
18-06-2010, 10:58
mehmet olm ilerde yekta seni gecmis oyle gorunuyor videoada ahahhaha:D

mehzent
18-06-2010, 11:32
mehmet olm ilerde yekta seni gecmis oyle gorunuyor videoada ahahhaha:D

akşam gorucez er meydnı orada cık yekta ortaya zuuahuaau a:D

VTec_king
18-06-2010, 11:36
Güzel denemeler olmuş daha fazla video varmı?

fa'R'uk
18-06-2010, 12:07
dün gece ilk kez rol yaptım bende artık milli oldum bence güzel denemeler oldu antremanlarımı arttırmam gerekiyor mümkün olduğu kadar aranıza katılmaya çalışacağım.Gelen arkadaşlara teşekkürler sıcak bir karşılamaydı.
!!!!!!!!!!!!!STP SANA GELİYORUM!!!!!!!!!!!!

SekoLive
18-06-2010, 12:10
dün gece ilk kez rol yaptım bende artık milli oldum bence güzel denemeler oldu antremanlarımı arttırmam gerekiyor mümkün olduğu kadar aranıza katılmaya çalışacağım.Gelen arkadaşlara teşekkürler sıcak bir karşılamaydı.

:hehe: :hehe: :hehe:

o nasıl bi yazıdır o nasıl bi yorumdur öldüm :D

mami_makinen
18-06-2010, 12:17
:hahaha:

1-şalteri kaldırmak

huauhauhauahu:hahaha::hahaha::hahaha::D:D:D:D:D

fa'R'uk
18-06-2010, 12:17
sözümü tutamadım ilk stp ile denemek istiyordum ama nasip olmadı bundan sonraki hazırlıklarım stp içindir bu böyle biline

mami_makinen
18-06-2010, 12:18
sözümü tutamadım ilk stp ile denemek istiyordum ama nasip olmadı bundan sonraki hazırlıklarım stp içindir bu böyle biline

bencede ıkı arac ıcınde hızlı dıyorlar denesenızde bı vıdeo ızlesek

fa'R'uk
18-06-2010, 12:24
bencede ıkı arac ıcınde hızlı dıyorlar denesenızde bı vıdeo ızlesek

iki araç içinde hızlı diyorlar ama aramızda bir fark var benim iddiam yok geçilmezim diye o arabanın iddiası var bu arabayı geçen typer olmadı diye ben o yüzden onunla denemek istedim ama karşılığını alamadım denemek istemiyormuş

Yigit-Y
18-06-2010, 12:28
hahaha ilerki günler fena olucak giderlere bakılırsa :D:D

typer nasıl bir araçtır arkadeş... :D:D

ahmet3425
18-06-2010, 12:28
dun jap ile vb arasında cok guzel bir okadarda komik bir diyalog olmustu;

jap: abi niye 50 de bekliyorsun gel 65 e orda basalım
vb: bisey olmaz sen bas ben arkadadan yetisirim

ahahhahaha:D:D:D

Yigit-Y
18-06-2010, 12:29

puahahaha koptum yine :D

fa'R'uk
18-06-2010, 12:33
arkadaşlar inanın dün ilk defa çıktım role acemiliğim vardı kaçta basacağız sadece bana gösterilen vitese dikkat ettim ibreyle devirle pek işim olmadı kesiciye girince attım vitesi

Serhat Y.
18-06-2010, 12:35

ahahhaaa gerçekten, özgüven dedikleri bu olsa gerek iyimiş:icon_tup:

Honda Type_R
18-06-2010, 12:39
valla herkese cok tesekkur ederim cok gusel denemeler oldu benim acimdan hoc degilse aracin nasil gittigini gormus oldum haa bu arada kim kimi gecti simdi yawww :)

ceco
18-06-2010, 12:46

:D ıbo bende yektayı onde gıbı gordum kanka be :beuj:

japönde :hahaha:

Cimmeria
18-06-2010, 12:47
vb ile gns deneyebildi mi dün akşam ?

Honda Type_R
18-06-2010, 12:49
evet:) denedik

JenGoO
18-06-2010, 12:55
Vb süpersin işte typer kullanıcısı boyle olmalı :D denemelerin devamını bekliyorum kazasız belasız arkadaşlar..

fa'R'uk
18-06-2010, 12:59
Vb süpersin işte typer kullanıcısı boyle olmalı :D denemelerin devamını bekliyorum kazasız belasız arkadaşlar..

İnşallah bundan sonra fırsat buldukça ve içişleri bakanından izin alabildikçe gelmeye çalışacağım hem kendimi geliştiririm hem piston konulduktan sonra fazla zorlama yapamamıştım arabayada iyi geldi dahada iyi olacak inşallah

Cimmeria
18-06-2010, 13:03
evet:) denedik

Sonuc ne oldu peki:)

Yekta
18-06-2010, 13:05
yaa mehmet bari yalan söylemeeee nasıl bi adamsın lan sen :D o kadar şahit var lan herkes dedi geçtin diye ki öndeydim :D
bu videoda ben arkanızdan bastım tünel yapıp yanına geldim diye hatırlıyorum.. zaten seninle 1 kere yanyana denedik o da dönüşte :D
5 e kadar önündeydim kapı çamurluk o kadar araya girdim yine sonra senin yemedi asıldın frene 5 biterken.. yalan mıı?? :D
ayrıca niye imzamı çaldın özenti herif bu kadar mı kıskanıyosun kocanııı :D

fa'R'uk
18-06-2010, 13:17
Sonuc ne oldu peki:)

dostluk kazandı

Jam da Joker
18-06-2010, 13:25
Mehmet senin kadar çirkefini görmedim yüzsüz gibi telefonuma mesaj atmış sıra sende diye..
O değilde Yekta kardeşim nasıl geçti seni ?
2 ye 2 denemek istiyormuşsun bro akşam gel 4v2 deneyelim videolu :hehe:
Buarada dün akşam tam göremedim VTC ile TT nin denemesi ne oldu ?

JenGoO
18-06-2010, 13:27
İnşallah bundan sonra fırsat buldukça ve içişleri bakanından izin alabildikçe gelmeye çalışacağım hem kendimi geliştiririm hem piston konulduktan sonra fazla zorlama yapamamıştım arabayada iyi geldi dahada iyi olacak inşallah

Hayırlısı olsun, avansa dikkat havalar ısınıyor ***** ;)

Tekrar kazasız belasız herkese..

yiit
18-06-2010, 13:36
ya olm adam gibi video çekin allah aşkına ya bu ne olm 2 saniye karanlık ötesi o kadar adamsınız biride önden sıksın bütün denemeyi izleyelim hadi eyvlallah :D

olivera7
18-06-2010, 14:06
Mehmetcim biz seninle denedikmi hic :D benide unuttun gliba :(

olivera7
18-06-2010, 14:14

Serhat abi hani benim aracimin yorumu :D

imhotep
18-06-2010, 14:14
yekta yaslamıslar sana :hehe:

Yekta
18-06-2010, 14:16
yekta yaslamıslar sana :hehe:

hahahah o bi kere olur abi :D atın intikamı fena oldu otobana aldım kucağıma mehmeti hahahah

imhotep
18-06-2010, 14:19
hahahah o bi kere olur abi :D atın intikamı fena oldu otobana aldım kucağıma mehmeti hahahah

trencilikmi oynadınız:hehe:

Serhat Y.
18-06-2010, 14:26
Serhat abi hani benim aracimin yorumu :D

He yaa unuttum seni haklisin, kardesim senin arabada cok hizlanmis masallah ama asil merak konusu senin vtc ile olan denemymis ben denediginizi gormedim ama, soruyorlar nnoldu diye
Nooldu?

eXe
18-06-2010, 14:34
Su forumda karsilastigim en eglenceli konulardan biriydi, cok guldum :)

Denemeleri goremedim bilmiyorum ama, masallah tum araclara ;)

mehzent
18-06-2010, 14:44
Olum yekta seni nasil gectimm ama ben :)
aksam gel deniyelim olum daha net videolarla :)

Dun ben vb ile denedigimde one cikiyordum ama Faruk abinin biraz daha kendiniiylestir esi lazim gercek sonuc ozaman belli olur faruk gel aksam bir daha sen :)

Yekta
18-06-2010, 14:46
daha demin telefonda ne dedin şimdi nasıl dönüyosun var ya nası bi adamsın sen ya :D
yok olm hızlandır arabanı öyle gel uğraşamam senle :)

mehzent
18-06-2010, 14:51
Hizlandim hizlandim sen gel bi gell

Serhat Y.
18-06-2010, 14:58
Mehmet-Yekta aranizdaki muhabbeti tahmin edebiliyorum takiliyorsunuz birbirinize, ama durust olmak gerekirse ben dun ikinizlede denedim soole bi sonuc cikar diye tahmin ediyorum sizin denemelerden; jap in icinden yorum yapiyorum 2-3 camurluk boyu onde 4 te yanyana gelinir 5 e atinca yarim boy bir boy yekta onde olur sonrasini bilmiyorum.
Umarim konuyu fazla ciddilestirmemisimdir, sadece benim yorumum bu,,

olivera7
18-06-2010, 15:00
Abi benim tek bildigim yasin abiyi gecemedigimdir :D 2 kez denedik zten bitanesinde tutundum ama ona sevindim baya :D ya tabi benim aracin eti budu belli yinede iyi gitti dun aksam :)

Yekta
18-06-2010, 15:05
Mehmet-Yekta aranizdaki muhabbeti tahmin edebiliyorum takiliyorsunuz birbirinize, ama durust olmak gerekirse ben dun ikinizlede denedim soole bi sonuc cikar diye tahmin ediyorum sizin denemelerden; jap in icinden yorum yapiyorum 2-3 camurluk boyu onde 4 te yanyana gelinir 5 e atinca yarim boy bir boy yekta onde olur sonrasini bilmiyorum.

hahah takılıyoruz abi ama aynen dediğin gibi oluyor zaten :D videoda yanlarından geçerken 3 veya 4 teyiz 5 te önündeyim sonra mehmet bıraktı 5 biterken :)
onu bunu bırakın da mehmete fena sapladım ama dün :D

XoR
18-06-2010, 15:05
Yekta vurursa gol olur aaa olmuş :D :D :D :D

Yekta
18-06-2010, 15:06
ağları deldim ağlarııı.. mehmet diktirmeye gitmiş şimdi aradı çok kötü ağlıyordu kıyamadım bir daha denemicem mehmetle..

Serhat Y.
18-06-2010, 15:06
Abi benim tek bildigim yasin abiyi gecemedigimdir :D 2 kez denedik zten bitanesinde tutundum ama ona sevindim baya :D ya tabi benim aracin eti budu belli yinede iyi gitti dun aksam :)

Cokta mutevaziyiz nasil yani benim aracin eti budu ne, daha ne olsun potansiyeli olan bi aracin var revo stage2 de var dedin ekstra bisiler daha var sanirim, senin hedef buytme zamanin gelmis bence:icon_tup:

XoR
18-06-2010, 15:09
ağları deldim ağlarııı.. mehmet diktirmeye gitmiş şimdi aradı çok kötü ağlıyordu kıyamadım bir daha denemicem mehmetle..

Gerek yok zaten artık denemeye herşey ortada... Herkes seviyesini bilsin artık :D

Alicanrs
18-06-2010, 15:15
dün bağlandım bu gün aldım arabayı bırakırmıyım peşini :D:D bu gece rol varmı :D:D:D:D:D

Serhat Y.
18-06-2010, 15:20
Hadi gecmis olsun alican, yeni speclerin nedir? :))

olivera7
18-06-2010, 15:22
Tesekkurler serhat abi bende yazilim downpipe bide havafiltresi var biraz daha para bulablirsem biseyler daha yapicam insalllah :)

dragstar
18-06-2010, 15:27
videodan bşy anlaşılmıyor

murat abi seni araya kaynatmak lazım toplu videolarda:D yiitle beraber french kiss hesabı

Alicanrs
18-06-2010, 15:27
Hadi gecmis olsun alican, yeni speclerin nedir? :))

:D:D:D abi yeni specler çok güzel kafa tutarım herkese son orjinal :D filmleri söktüm .. koltukları taktım ama vidalamadım ölesine resim çektik sökük :D bi egsozcuya gidip egsoz takıcam :D akıllanmıorz napalm :D bu gün onla uraştık canla tüm gün

mehzent
18-06-2010, 17:36

Abı yok ya gram umrumnuzda değil ıkımızınde 24 saatın 14 saatı beraberız zaten amaç makara kı zaten su gercek bende kpro olmadan yektayı zor gecerım :)
Ama herşey bır kenera ne gectım senı be yektaaaa :D

hahah takılıyoruz abi ama aynen dediğin gibi oluyor zaten :D videoda yanlarından geçerken 3 veya 4 teyiz 5 te önündeyim sonra mehmet bıraktı 5 biterken :)
onu bunu bırakın da mehmete fena sapladım ama dün :D

Akşama gel olum acık ve net soluyroum dun balansım yoktu mecbur bıraktım ama bugun bırakmammmm :D

Cem.B
18-06-2010, 17:50
ya o deilde bu özgün nerde tam picasso ile özügnün passatı delioduk arıza ışığı yandı ahahaa

__FrK__
18-06-2010, 22:25
:D:D:D abi yeni specler çok güzel kafa tutarım herkese son orjinal :D filmleri söktüm .. koltukları taktım ama vidalamadım ölesine resim çektik sökük :D bi egsozcuya gidip egsoz takıcam :D akıllanmıorz napalm :D bu gün onla uraştık canla tüm gün

arabayı mı baglattın sen ?

__FrK__
18-06-2010, 22:34

puhahahaah :D:D:D:icon_tup:

Yigit-Y
18-06-2010, 22:39

saat 19.30 civarında bahçe büfenin önünden geçerken görüldün yekta efendi :D

__FrK__
18-06-2010, 22:43

gecenin bombası :hahaha::hahaha:

VTec_king
19-06-2010, 00:35
demin ataşehirde yine mehmetle yekta bilendiler birbirlerine gece denemeye çıkarlarsa şaşırmayın :)

melih
19-06-2010, 00:46
valla sesler geliyodu ben evden rahat duyorumda :D kavacık a doğru sıkanlar vardı

Jam da Joker
19-06-2010, 00:51
Mehmet Clio RS ile denemeye çıktı biz döndük efsane kameraman EKErayda Savaş abinin S3 ile video çekmeye çıktı gece güzel videolar gelir izleriz :)

Alicanrs
19-06-2010, 01:11
=) dün bağlatmasam bende bu gece denerdim :D egsoz filan yok :D 3 rs mehmeti ortamıza alırdık :D

Low-Rider
19-06-2010, 01:26
=) dün bağlatmasam bende bu gece denerdim :D egsoz filan yok :D 3 rs mehmeti ortamıza alırdık :D

ihbarım işe yaramış

Alicanrs
19-06-2010, 01:32
ihbarım işe yaramış

derdin ne kardeş :D:D:D:D:D

__FrK__
19-06-2010, 01:34
nasıl oldu bu baglanma işi nerde denk geldin?

Low-Rider
19-06-2010, 01:34
kardeşşş:D:D

Alicanrs
19-06-2010, 01:37
ben deilde polis denk geldi :D:D kgs bastığım an tepemdelerdi :D kaçamadıkta gittim hallettim bu gün 30 dkda orj egsoz kafam rahat ses yok :D:D

melih
19-06-2010, 01:50
ben deilde polis denk geldi :D:D kgs bastığım an tepemdelerdi :D kaçamadıkta gittim hallettim bu gün 30 dkda orj egsoz kafam rahat ses yok :D:D

ogs şart şartt :D

ama araç üstüne olursa tabi:D

Yekta
19-06-2010, 02:12
saat 19.30 civarında bahçe büfenin önünden geçerken görüldün yekta efendi :D

biricik karımın yanına gidiyodum :D

Eray Yümsel
19-06-2010, 02:14
yekta videoları ne zaman koyuyonuz :D

Eray Yümsel
19-06-2010, 02:19
Mehmet Clio RS ile denemeye çıktı biz döndük efsane kameraman EKErayda Savaş abinin S3 ile video çekmeye çıktı gece güzel videolar gelir izleriz :)

kanka gözlerimiz seni aradı basmışsın gitmişsin eve çok darıldım valla :) benzin yakmayalım hesaaabı inceden kaydın dimi çahallll :D

Yekta
19-06-2010, 02:19
bende videolar eklerim birazdan :D

Jam da Joker
19-06-2010, 02:25
kanka gözlerimiz seni aradı basmışsın gitmişsin eve çok darıldım valla :) benzin yakmayalım hesaaabı inceden kaydın dimi çahallll :D

Yok bro biz arkanızdan gelicektik çıkıyoruz hepbirlikte sandık Tolgalar oturmuşlar çıkmicaz diyince napalım Özgünde su koyverdi eve eve diye döndük bizde Mehmette ordan karşıya devam eder dönmez geri diye sizde ordan direk gidersiniz diye döndük valla

mehzent
19-06-2010, 09:14

ahahah dunku farktan sonra rs ler ıcın benzın yakmaya gerek yok bence :D:D

ama cok ıstersenız ayrı ayrı değilde hepınızı aynı anda gececeğim şekılde 4 serıtlı bır yerde basarız bır kerede geceyım barı ahahah a:D

__FrK__
19-06-2010, 09:20

:D:D geçmiş olsun :D:D üşenme hemen ınternet subesınden garantıden al bı ogs ;) kafan rahat olsun

ama cok ıstersenız ayrı ayrı değilde hepınızı aynı anda gececeğim şekılde 4 serıtlı bır yerde basarız bır kerede geceyım barı ahahah a:D

puhahaha:D:D

SekoLive
19-06-2010, 09:21
:D:D geçmiş olsun :D:D üşenme hemen ınternet subesınden garantıden al bı ogs ;) kafan rahat olsun

kaç lira bu ogsler faruk? varmı bilgin

__FrK__
19-06-2010, 09:22
kaç lira bu ogsler faruk? varmı bilgin

40 tl garantıde bıde aylık otomatık odeme talımatı ver 10 20 neyse kullanımına gore ooh çiçek ;)

SekoLive
19-06-2010, 09:23
40 tl garantıde bıde aylık otomatık odeme talımatı ver 10 20 neyse kullanımına gore ooh çiçek ;)

çözelim bu işi yaw rolling yapmıyorm ama haftada 2 kre en az köprü geçiyorm kgs nin bi avantajı kalmadı

mitsubishi_boy
19-06-2010, 10:55
Yorumlara bak:D:D 2 sayfadan sonrasına dayanamadım.
Tebrikler kim geçmişse.anlayamadım videodan ama jap öndeeee falan olayları

Alicanrs
19-06-2010, 11:07

rs'e yükleniyimde bi mehmet bu lafları yediririm sana :D:D:D kpronda fayda etmez :D

mehzent
19-06-2010, 11:18
rs'e yükleniyimde bi mehmet bu lafları yediririm sana :D:D:D kpronda fayda etmez :D

ahahahah farketmez her daım hazırım :D:D

Alicanrs
19-06-2010, 11:19
ahahahah farketmez her daım hazırım :D:D

:D:D:D:D şaka bi yana maşallah gsl denemeler ama eray abinin yaptığını merak ediyorum :D

mehzent
19-06-2010, 11:20
:D:D:D:D şaka bi yana maşallah gsl denemeler ama eray abinin yaptığını merak ediyorum :D

valla bız arkada yekta ıle sadece ohaaaa ıdye bağırıyorduk ınsna değil bu eray :D

Onunla megane ıle vtec tekmışlığımız var korfez donusu zuahuauha :D

Eray Yümsel
19-06-2010, 11:23
valla bız arkada yekta ıle sadece ohaaaa ıdye bağırıyorduk ınsna değil bu eray :D

Onunla megane ıle vtec tekmışlığımız var korfez donusu zuahuauha :D

hee hatırladım göz yaşların şelale gibiydi :hehe: ama iyi geçtik burağın fth vtec i :hehe:

mehzent
19-06-2010, 11:23
hee hatırladım göz yaşların şelale gibiydi :hehe: ama iyi geçtik burağın fth vtec i :hehe:

ahaha tamponları yere değdire değdire zuahuahua :D teee kırmızı zmanında :D

ahmet3425
19-06-2010, 11:24

moruk bidahaki sefere ortamda VB varsa donuste pesine takıl o nereye sen oraya:D kimse dokunmaz sana rahat ol ahahahha:D

Alicanrs
19-06-2010, 11:27
moruk bidahaki sefere ortamda VB varsa donuste pesine takıl o nereye sen oraya:D kimse dokunmaz sana rahat ol ahahahha:D

nieki :D:D:D:D

ahmet3425
19-06-2010, 11:31
nieki :D:D:D:D

uzumunu ye bagını sorma bana guven:D

Can's
19-06-2010, 11:35
aynen vb varsa sıkıntı yok:D:D

Alicanrs
19-06-2010, 11:37
anlaşıldı :D:D:D vb rollere gelsin o zaman sıkıntı olmasn :D:D:D

Cihan Çizmeci
19-06-2010, 12:03
Bence videoda da Yekta geçmiş :D :D :D

Maşallah araçlarınıza :)

Burak İ
19-06-2010, 12:17
İç kulvarda jap hemen dıışında mcs içte jap dışta mcs içte jap önde :D:D:D dıştan mcs koptu geliyor jap bırakmıyor son 200 :D:D foto finişe bakmak lazım aynadan görmek gerek.

__FrK__
19-06-2010, 12:43

ben vb yı kendıme eskort yaptım aslan gıbı dondum evıme :D:D ama kapının onunde memurlar yanastı ama gule gule dedık gıttıler :D:D