PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bodrumda tatil önerecek veya yönlendirecek (YARDIM)

Ludacris
19-06-2010, 20:15
Beyler 4**** 1 hafta toplam 9 kişi tatil yapmaya niyetliyiz 5kişi erişkin aramızda çalışan varsa yardımcı olabilirse yardımlarını bekliyorum hem tatil sezonu açılmışken ön ayak olsun bu konu tatil yapacak arkadaşlara. Şimdiden Teşekkürler

halilkarakas
20-06-2010, 01:49
bodrumda bence hotele gidilmez..çünkü her gece çıkıyosun halikarnas falan filan...bence bi havuzlu bi motelde kalmak güzel olur..örnk.aspava :D

Ludacris
20-06-2010, 02:17
bodrumda bence hotele gidilmez..çünkü her gece çıkıyosun halikarnas falan filan...bence bi havuzlu bi motelde kalmak güzel olur..örnk.aspava :D

hımm yani enayi styla olur yani :) o zaman güneyden herhangi bi yer olsa y.dışından misafirlerim gelicekte :) antalya falan dediler onlarda

Germanian
20-06-2010, 02:32
İsterseniz bodrumda işlerini yaptığım oteller war cande onura ve ora tatil köyü irtibata geçebilirim sizin için yarın

Edit:http://www.cande.com.tr/cande_otelleri.htm otelleri burdan inceliyebilrsinz

TAM35GNY
20-06-2010, 03:02
www.meristur.com.tr bence ara konus direk ;)

Killah
20-06-2010, 08:08
Gündoğan bölgesinde güzel butik oteller var, bizim de vardi iki sene öncesine kadar bölge olarak çok güzel bir yer. Aracınız yoksa rent a car yapmak gerekebilir, fakat gündoğan gerek otelleri gerek denizi olarak gayet güzel bir yer.

deniz
20-06-2010, 08:46
turkbukunde voyage otel 10 numara bır yer 3 senedır gıdıyorum . bu sene tamemen restore edılmıs harıka olmus yemekler havuz ozelıkle ve ozelıkle denızı harıkadır.

seko
20-06-2010, 08:55
voyage torba private tavsiye ederim ..

StyleALP
20-06-2010, 08:56
2008 senesiydi sanırsam SunWay Otel 'e gitmiştim. Oldukça sağlam yerdi. Denizede bayağı yakındı.

http://www.sunwayotel.net

smustu
20-06-2010, 09:01
çeşmeye gidin bence daha iyi

Cliosportve
20-06-2010, 09:10
Ortakent mevki çok iyidir
Deniz olarakta mesafe olarakta güzel bir konuma sahip
Türkbükü ve gümbet leş zaten oraların tadı tuzu kalmadı
Turizm acentasında çalışan biri olarak gerçi kızları genelde GÜmbete yolladım :)

Maxiboost
20-06-2010, 10:06
Bodrumun gobeginde sevinc pansiyon iki kisilik oda fiyati 70 olmasi lazim az daha ustunde 60tl ye var iki kisilik. 3 kisilkk odalarida var toplu gelicez bahanesiyle indirim alinabilir. Sonrasi arac veya minibusle gumbet vs gezilir gidilir.

rdmmm
20-06-2010, 10:26
bodrumda otele pansiyona falan boşuna para vermeyin kiralik villalar var haftalık havuzlu site içinde yalıkavak, bitez, türkbükü tarafında falan günlüğü 100 liraya falan kiralıyabilirsiniz evlerin içindede her odasında klima televizyon buzdolabı gerekli her şey olur

Ludacris
20-06-2010, 10:34
Verilen bilgiler için herkeze ayrı ayrı çok teşekkür ederim. hem bana hemde tatil yapmaya niyetli kardeşlerime yarar bi konu olur umarım bilgi aktarımına devam seçenek çoğaldıkça seçim daha zor oluyor :)

Ümit
20-06-2010, 10:55
bodrumda otele pansiyona falan boşuna para vermeyin kiralik villalar var haftalık havuzlu site içinde yalıkavak, bitez, türkbükü tarafında falan günlüğü 100 liraya falan kiralıyabilirsiniz evlerin içindede her odasında klima televizyon buzdolabı gerekli her şey olur

bu tarz villalara nasil ulasabilirim arayip bilgi vs almak icin ulasim bilgileri verirsen cok yararli olur.

rdmmm
20-06-2010, 11:22
bu tarz villalara nasil ulasabilirim arayip bilgi vs almak icin ulasim bilgileri verirsen cok yararli olur.

www.bodrumvillakiralama.com

http://www.bodrumkiralikevler.com/

bu sitelerde ilanlar var fiyatlar konusunda size fikir verebilir .İlk sitede ana sayfada telefon numarasıda var yardımcı olur umarım size.

HondatugraL
20-06-2010, 12:10
Bodrum-gümbet chesar otel. Öneririm arkadasım balayı için oraya gidicez 2 hafta sonra. Çevremden öneren çok oldu. Fyatıda gayet makul (TUGRAL)