PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaporta boyada honda yetkili servis sorunsalı

cnrsrn
19-06-2010, 23:56
arkadaşlar bu gün ufak bi talihsizlik geldi başımıza arkadaşın hondasıyla giderken çok düşük hızda dalgınlıgıma geldi duran araca vurdum neyse kaza tutanagı düzenledik verdik arkadaşa bizim aracta ufaktan kaput yamuldu kaskodan yaptıcagız neresini önerirsiniz biz marmara honda, honda cem yada park honda da yaptırmayı düşünüyoruz bunlardan hangisini önerirsiniz yada güzel kaporta işticiligi olan hangi servisi önerirsiniz istanbul avrupa yakasında olucak düşüncelerinizi bekliyorum.

ramo35
20-06-2010, 00:01
bugün bana vtec2 çarptı bitane dururken sağ ön çamurluga suadiyede tutanak falan düzenledik o sizmisiniz?

cnrsrn
20-06-2010, 00:10
bugün bana vtec2 çarptı bitane dururken sağ ön çamurluga suadiyede tutanak falan düzenledik o sizmisiniz?

hayır kaza ist dışında oldu

mechanıcer
20-06-2010, 09:50
calıstım dıe demıyorum ama honda cemde ıkı tane emektar kaportacı vardır gercekten nelerı duzeltıp adam ettıklerını canlı gordum ıscılıklerı cok ıyıdır.

eser
20-06-2010, 11:02
honda cem,kaporta bölümünde eniştem var gerçekten işinin ehlidir,gidersen turgay usta benim selamımı da sölersen aracınla ayrı bir ilgilenir

cnrsrn
20-06-2010, 15:04
sağolun eser bey kararımızı verelim bi konu hakkında sizinle irtibata geçebilirim, başka önerisi olan yok mu arkadaşlar

cnrsrn
20-06-2010, 18:46
güncel diyelim arkadaşlar araçı yarın servise verecegiz yardımcı olun

Xenomorph
21-06-2010, 00:05
her yetkili servis orjinali gibi yapmakla yükümlüdür beğenmesseniz servis müdürüyle konuşup tekrar yaptırırsınız...

ben aurisin sol camurlugunu boyatmıstım renk acıldı resmen :D...gıttım yenıden boyıcaklar 3 sene gecmesıne ragmen ucretsız olarak

yetkılı servıs denınce ıs degısır..

arfy
21-06-2010, 15:05
adı üstünde yetkili servis orjinal gibi yapmak zorunda zaten .. hangisi olsa farketmez tabi ama konu açmakta haklısınız yapmışken işin ehli ustası olan serviste 1 kere sorunsuz yaptırmakta fayda var ..