PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grand Vitara 1.9 DDiS Hakkında

Burak K.
21-06-2010, 15:38
Merhaba TechTurkey. :)

Bilenler vardır,konu açmıştım 50.000 TL'ye kadar jip önerisi diye.

Grand Vitara 1.9 DDiS'de karar kıldık gibi bir şey araştırıyorum şu anda..

Bu araç hakkında bilgisi olan var mı ? Aracı alınca chiplettirmeyi düşünüyorum,chipe nasıl cevap verir ? Kronik sorunu var mıdır bu arabanın,kalitesi nasıldır vs ?

Şimdiden verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.. :)

Burak K.
21-06-2010, 22:21
güncel :D :D

10 krktr.

turbo16
21-06-2010, 22:25
o segmente onun kadar iyisi yok her yönden:icon_tup:

BU®AK
21-06-2010, 22:31
Binip kullanan biri olarak ; Araç donanımı güzel, kullanımı da güzel ancak motor sesi bana biraz fazla geldi. Birde kronik sorun olur mu bilmem ama bagaj kapağı ve arka tarafdan gelen zırıltı çok kafa yoruyor. Motor performansı o kasaya göre iyidir.

no2
21-06-2010, 22:37
al kurtul sakın hyundaı falan arastırma.evet motor sesi biraz fazla ama içinde sıkıntı yok.yakıtı da diger jeeplere gore dusuk

slowmotion
21-06-2010, 23:07
evet kuzenimde vardı çok memnundu. konfor 10 numara birde çok atak :D bitik 106 gti geçmiştik :D:D dragda :D

Burak K.
22-06-2010, 00:08
o segmente onun kadar iyisi yok her yönden:icon_tup:

Ooo,süper o zaman. :) Sanırım tek dezavantajı manuel vites olması. Gerçi benim için avantaj ama babam için dezavantaj. :)

Binip kullanan biri olarak ; Araç donanımı güzel, kullanımı da güzel ancak motor sesi bana biraz fazla geldi. Birde kronik sorun olur mu bilmem ama bagaj kapağı ve arka tarafdan gelen zırıltı çok kafa yoruyor. Motor performansı o kasaya göre iyidir.

Motor sesi önemli değil ya. Bagaj kapağı tarafından gelen zırıltılar bizim qashqai'dede var. :D

al kurtul sakın hyundaı falan arastırma.evet motor sesi biraz fazla ama içinde sıkıntı yok.yakıtı da diger jeeplere gore dusuk

Yok hyundai falan düşünmüyorum. :) Yakıtıda çok iyi bu aracın..

evet kuzenimde vardı çok memnundu. konfor 10 numara birde çok atak :D bitik 106 gti geçmiştik :D:D dragda :D

:) Zaten alınca inşallah chip yapılacak araca. Aracımızın satılmasını bekliyoruz satılır satılmaz alacağız inşallah.

Burak K.
22-06-2010, 00:09
Herkese cevapları için teşekkür ederim. :)

Burak K.
19-07-2010, 15:37
Günceeel!?