PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kopek egıtım merkezı ? (ankara)

ceskin
22-06-2010, 21:18
ankarada kopek egıtım merkezınde tanıdıgı olan varmıdır yada yonlendırebılcegınız yerler tavsıye edıcegınız yerler varmıdır arkadaslar?

by_BuRoCk
22-06-2010, 21:20
ya bizim bi arkadaş ilgileniodu sanırım
ona bi söleyim

TolgaEsentepe
22-06-2010, 21:20
konunu kötü olarak etkilemek istemem ama bunlar daha iyi günlerin abi hahahah a:D :D :D

gambit49
22-06-2010, 21:27
hasanoglan tarafinda egitim yerleri mevcut isterseniz onlari bir arastirin

snan1910
22-06-2010, 21:34
akyurtta var bır tane. gıttım bı kac kez. adı vip köpek eğitim merkezi. polis köpeklerini eğitiyorlarmıs istifa edip orayı acmıslar. büyük bir alan. arkadasımın goldenı ıcın gıtmıstık. içerideki ortam fln cok sıcak. sandelye ustune oturup 3 4 saat hareket etmıyenmı dersın.sosise salama dokunmayanmı dersın. ne ararsan vardı.ama sonuc olrak bız goldenımızı vermedık oraya. ortalama 140 gün fln suruyor dedıler.bı kac haftada sahıbının orda kalması gerekıyor.bunların onemı yok ayrı kalmayı goz onune alsan bıle bıze cıkarılan fıyat bıraz fazla geldi. 9lira fln cıkardılar onuda ındırımle 6 kusure cektıler.tamam ortada bı emek var ama 6000 lirayıda bız vermek ıstemedık. internette bi siteleri vardı sanırım ordan kopeklerle ılgılı vıdeoları fln ızleyebılırsın.ayrıca bı onerı natıonalda köpeklere fısıldayan adam dıye bı programvar ızlemenı tavsıye ederım. kopegınle yasadıgın bı cok problemı orda gorebılırsın..

ceskin
22-06-2010, 21:47
konunu kötü olarak etkilemek istemem ama bunlar daha iyi günlerin abi hahahah a:D :D :D

la tolgaaaaa 2-3 ay sora mıctıgın yere kadar kovalatırım senı bak:)

ceskin
22-06-2010, 21:48
hasanoglan tarafinda egitim yerleri mevcut isterseniz onlari bir arastirin

hasanoglan golbası akyurt bıcok yerde var da en azından bı tanıdık falan olsa ıyı olur dıe dusundum..

ceskin
22-06-2010, 21:53
akyurtta var bır tane. gıttım bı kac kez. adı vip köpek eğitim merkezi. polis köpeklerini eğitiyorlarmıs istifa edip orayı acmıslar. büyük bir alan. arkadasımın goldenı ıcın gıtmıstık. içerideki ortam fln cok sıcak. sandelye ustune oturup 3 4 saat hareket etmıyenmı dersın.sosise salama dokunmayanmı dersın. ne ararsan vardı.ama sonuc olrak bız goldenımızı vermedık oraya. ortalama 140 gün fln suruyor dedıler.bı kac haftada sahıbının orda kalması gerekıyor.bunların onemı yok ayrı kalmayı goz onune alsan bıle bıze cıkarılan fıyat bıraz fazla geldi. 9lira fln cıkardılar onuda ındırımle 6 kusure cektıler.tamam ortada bı emek var ama 6000 lirayıda bız vermek ıstemedık. internette bi siteleri vardı sanırım ordan kopeklerle ılgılı vıdeoları fln ızleyebılırsın.ayrıca bı onerı natıonalda köpeklere fısıldayan adam dıye bı programvar ızlemenı tavsıye ederım. kopegınle yasadıgın bı cok problemı orda gorebılırsın..

evet netten gormustum orayı ınanılmaz prof.lar bu ıste ama cok ucuk fıyatlar.hakları olabılır ama bızı asar fıyatlar bunlar.ben hem okadar uzun sure vermek ıstemıorum hemde bukadar ucuk fıyatlı bı egıtım.köpeklere fısıldayan adam ı nat.geo dan izlıycem hemen

DogukanB
22-06-2010, 21:56
9000 bin liraya eğitime verirsem köpeğimi kavaltı hazırlamazsa vururum :D

eğitilecek köpek ve aldırılmak istenen eğitim nedir?

ceskin
22-06-2010, 21:58
9000 bin liraya eğitime verirsem köpeğimi kavaltı hazırlamazsa vururum :D

eğitilecek köpek ve aldırılmak istenen eğitim nedir?

husky 2 aylık çiş itaat..ha bu arada yasar buyukanıta havlyrk tkmıl veren ve elle selam duran kopek var egıtımlı:)

DogukanB
22-06-2010, 21:59
Tarkan Özvardar var bu arada gölbaşında. Kendi köpeğimi vermedim ama rotunu veren arkadaşım var ve memnun kaldı. Adını sizde duymuşsunuzdur

ceskin
22-06-2010, 22:00
Tarkan Özvardar var bu arada gölbaşında. Kendi köpeğimi vermedim ama rotunu veren arkadaşım var ve memnun kaldı. Adını sizde duymuşsunuzdur

9000 lık olmayalım:)

DogukanB
22-06-2010, 22:04
Şimdi konuştum arkadaşımla. 3 aylıkken göndermiş. 3 hafta kalmış. Çiş, itaat ve kim bu dediğinde hırlama az daha zorlarsan saldırı :D ( tam saldırı değil yani ) 800 lira ödemiş. ama içinde kalça çıkığı için röntgen, kontrol masrafları da var. huskyler de böyle bi sorun olmadığı için onun masrafı yoktur. Tabi husky ler zor eğitim alıyo denir. Tarkan Özvardar la konuşman en mantıklısı olacaktır bence. Fiyatlar da aşağı yukarı aynı civardadır.

DogukanB
22-06-2010, 22:06
bu siteleri;
http://www.ankaracaninecollege.com/?page_id=2

ekşi sözlük;
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=tarkan%20%C3%B6zvardar

adres;
Adres : Gölbaşı Çıkışı 5. km Selex Firması Arkası Karaoğlan Köyü Gölbaşı / ANKARA
Tel : +90 532 426 91 63
Faks : +90 312 354 72 23

buda candostum adlı programa katılmıştı. oradan görüntüler;
http://www.youtube.com/watch?v=lSC3z3sHPJc

kendi köpeği buda;
http://www.youtube.com/watch?v=JQ_R4vyGGZ0

youtube da tarkan özvarda yazınca bir çok eğitim videosu var

Selcuk_RoL
22-06-2010, 22:07
onur kanlı var haymanada kangal yetiştiricisi ama eğtimde veriyo bildiğim kadarı ile ??

ceskin
22-06-2010, 22:09
Şimdi konuştum arkadaşımla. 3 aylıkken göndermiş. 3 hafta kalmış. Çiş, itaat ve kim bu dediğinde hırlama az daha zorlarsan saldırı :D ( tam saldırı değil yani ) 800 lira ödemiş. ama içinde kalça çıkığı için röntgen, kontrol masrafları da var. huskyler de böyle bi sorun olmadığı için onun masrafı yoktur. Tabi husky ler zor eğitim alıyo denir. Tarkan Özvardar la konuşman en mantıklısı olacaktır bence. Fiyatlar da aşağı yukarı aynı civardadır.

valla ben sadece cıs egıtımını 400 e buldum.yarın tarkanıda saolsun by_BuRoCk un yonlendırdıgı arkadasıda arycam konuscam.gec olmadan bı karar vercem kendmmı egıtmen mı yoksa torsyon bılylarımı:D:D:D

DogukanB
22-06-2010, 22:13
çiş eğitimini bi çok kişi kendi verir aslında. benim köpeğim 7 yaşında, çiş eğitimi verilirken ben yoktum babam vermiş. şimdi bunu kolaylaştırıcak hayvanı gerekli bölgeye çekecek veterinerlerde kokulu spreyler vs. var. babam sadece sabır ve gazete kağıtlarıya vermiş. yani itaat eğitimi aldırmıcaksan fazla gerekli bişey değil çiş eğitimi

ceskin
22-06-2010, 22:20
çiş eğitimini bi çok kişi kendi verir aslında. benim köpeğim 7 yaşında, çiş eğitimi verilirken ben yoktum babam vermiş. şimdi bunu kolaylaştırıcak hayvanı gerekli bölgeye çekecek veterinerlerde kokulu spreyler vs. var. babam sadece sabır ve gazete kağıtlarıya vermiş. yani itaat eğitimi aldırmıcaksan fazla gerekli bişey değil çiş eğitimi

galıba puf noktalarını bılmek gerekıyo.spreyıde bılmıodum ıyı olur valla

can_ank
22-06-2010, 22:21

Kesinlikle Tarkan işinin en iyilerinden. Benim köpeğinde herşeyiyle o ilgilenir. Onunla görüşmeden bence karar verme.

DogukanB
22-06-2010, 22:25
püf noktası ortaya yapıcak. sen kızarak belirlediğin yere yaptırtcan :D tabi sabır en büyük püf noktası;

bence tuvalet eğitimini okuyarak, danışarak da verebilirsiniz. hiç gerek yok 400 lira vermeye

http://www.pozitifkopek.net/tuvalet.html

ceskin
22-06-2010, 22:32
vercem 400 u demedım 400 e buldum dedım verrmyım 400 u yaaaw:D ılgın ıcın tesekkur ederım ıns. bulcaz artık bı yolunu

Ufuk
22-06-2010, 22:38
Cesar millan'ı izleyin benim arkadaş fabrikasındaki köpekten dolayı fabrikaya giremeyince(hayvan biraz agresif) eğitim yeri araştırdı.Baktı olmuyo geçti izledi birazda olsa işe yarıyor.

yusufcan_k
22-06-2010, 22:39
tarkan abiye gitmeni tavsiye ederim :)

lnd_samet
22-06-2010, 23:13
veterinerler surup gibi bi ilaç satılıyor yuvasının uzagına filan bi yere döküyorsunuz o kokuyu takip edip oraya pisliyor cisini yapıyor hayvan.
tabii o koku 5-6 ay sonra ucuyor yada unutmaya baslıyor köpek tekrarlarsan sen eğer hep oraya alısacagı için sorun olmaz.
ben şuana kadar büyüttüğüm av köpeklerinde bu yöntemi uyguladım ama işte av köpeğinin koku alma olayı daha kuvvetli onunda etkisi olabilir...

kv661
22-06-2010, 23:37
ankarada kopek egıtım merkezınde tanıdıgı olan varmıdır yada yonlendırebılcegınız yerler tavsıye edıcegınız yerler varmıdır arkadaslar?

İncekte Tarkan vardır.

Canine College. Götürceksen ona götür biraz pahalıdır ama parasının hakkını fazlasıyla verir.

Tunacan
22-06-2010, 23:54
Ankara'da olsam temel eğitimini ben verebilirdim. Şansına küs :) Bir yemeğe hallederdik. Benim yorkshire ım Gürbüz Bey'den aldı eğitimini. İlk günden son gününe kadar yanındaydım. Tek söylediği şey "köpeklerle süper bir iletişimin var". Hakikatten de öyle.. İstersen bu işi meslek olarak yapabilirsin demişti.
Linki : http://www.activekennel.com/

CasabLanca
23-06-2010, 09:34

sahibi emre kem'den istifa edip orayı açmış
bende köpeğimi eğitim için oraya yolladım, 24 saat online izleyebiliyorsun, eğitim hiçbir şekilde ödülle veya bağırarak olmuyor:icon_tup:

mgnPower
23-06-2010, 09:47
Tarkan ile goruseceksen on gorusme yapabilirim. Yardimci olurum egitim ve fiyat konusunda. Kesin kararini verdikden sonra mesaj atarsan bana ilgilenirim.

snan1910
23-06-2010, 09:48
sahibi emre kem'den istifa edip orayı açmış
bende köpeğimi eğitim için oraya yolladım, 24 saat online izleyebiliyorsun, eğitim hiçbir şekilde ödülle veya bağırarak olmuyor:icon_tup:

evet aynen oyle.cok güzeldi valla. hele o masanın etrafında oturupda 3 4 saat duruyorlarya feci bir şey :) ama işte fiyat bıraz cok gibi tek sorun o :)