PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor neden kep kırar?

ChtArdARSL
23-06-2010, 11:34
Golf Mk1 Ilk aldıgım zaman ıst dgr gelırken ya yolda oldu yada onceden kırlmıstı kep.Gerci motor komple yapılacagı ıcın hıc bırseyı bakmadan aldık sorun degıldı..yagına suryuna baktık alıp geldık ıstye gelırken 140 150 160 geldık hıc sorun cıkmadı ama ufaktan yakmamıs mazot yada yag atıyordu arac baktım sıyah sıyah noktalar wardı bagaj kaputunda..

sorularım soyle..

Kep kıran bır motor duzgun calsıır yururmu suratlı?
hıc caslımaz sorunmu verır?

dukkna gectıgımızde usta sesten anladı kol fılan dedı snr bır actık kepmıs :D allahtan blok fılan catlakmadık

ChtArdARSL
24-06-2010, 22:42
Guuncellll

elpadre
24-06-2010, 22:57
nerde yapıyor aracınız ?

fsunnetci
25-06-2010, 09:00
Türkçeyi resmen katletmissin be adamım:(
Kep kıran motor yapıldıktan sonra eski hali gibi yürür sorun olmaz ama neden kep kırdı dersen birçok ihtimali vardır iyi bir Motor ustası nedenini görerek cevaplandırır sanırım:rolleyes:

sulhi
25-06-2010, 09:11
cok devir dönuyomusun?

ChtArdARSL
26-06-2010, 13:19
Türkçeyi resmen katletmissin be adamım:(
Kep kıran motor yapıldıktan sonra eski hali gibi yürür sorun olmaz ama neden kep kırdı dersen birçok ihtimali vardır iyi bir Motor ustası nedenini görerek cevaplandırır sanırım:rolleyes:

duzeltım sgl

Motor kep kırık halde dızel oldugu ıcın sesını almadan sakaryadan gelmısım farkında degılm ve gelırken baya ustlerı zorladık oyuzden oldu sanıırm ve gayet gzl yuruyordu.

Cok sukur sımdı eskıden daha gzl :)

ChtArdARSL
26-06-2010, 13:21
cok devir dönuyomusun?

demekkı donmussz baya cunku devır saatılı yoktu baya zorladım sanıırm olucak bahanesı ıle allahtan kol cıkartmadık gomlekler fılan hepsı degıstı..