PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara 'da Meguiars PlastX sahibi olan var mı?

se®k@n
23-06-2010, 19:37
Farlarımın camını temizlemeye karar verdim.. (Vermez olaydım.. :D )

Sırasıyla 1200, 1500, 2000, 3000 zımparalarla farların camını zımparaladım.. Su anda camlar buzlu cam gibi oldu.. Sırada, son asama olan Meguiars PlastX uygulamasını yapmam kaldı sadece..

Tek uygulama için 50 TL verip, komple setini almak istemiyorum.. Zımpara vs işlerim bitti zaten, sadece Meguiars PlastX uygulaması kaldı.. Kullanım ücreti neyse, onu da vermeye razıyım.. :)

Ya da bana sadece plastik cilası (Meguiars PlastX ya da benzeri) uygulamasını yapacak, bi yer önerirseniz oraya da gidebilirim.. Tabi ki makul bi fiyat olmak kaydıyla.. :)

Simdiden yardımcı olacaklara cok tesekkur ederim, insallah birileri cıkar.. :confused:

infiniteblack
30-06-2010, 18:24
arkadaşım hiç gerek yok meguiars a ben senin yaptığın zımparaları aynen suyla uyguladım arkasındanda formula1 carnauba lı standart bi cilayla(tırttan bişi yani anlıcaın) cilaladım farlar resmen sıfır oldu , eline al pamuğu veya süngeri normal bir cilayla cilala eğer olmazsa meguiars ı o zman ararsın :)

se®k@n
30-06-2010, 21:46
Öncelikle tesekkur ederim yorum icin.. Oto boya-koruma, yıkama işi yapan bi arkadasım var.. Orda hallettik cok sükür cila işini.. :)

Schumi
30-06-2010, 22:24
Öncelikle tesekkur ederim yorum icin.. Oto boya-koruma, yıkama işi yapan bi arkadasım var.. Orda hallettik cok sükür cila işini.. :)

E bir foto koy görelim. :)

Sercan Keklik
30-06-2010, 23:46
plastx verımsız gelebilr..
zımparaladıktan sonra pasta cila at cillop olur plastxle vakit kaybetme