PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alfa Romeo 155 2.0 TS Düşünceleriniz

RADEON
30-06-2010, 12:38
arkadaşlar 155 2.0 TS Super Losso almayı düşünüyorum bu araç hakkındaki bilgilerinizi ve + ve - görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler

messi
30-06-2010, 13:09
şevkinizi kırmak gibi olmasın ama bu alfadan uzak durun derim.
sorun çıktığında parça bulamazsınız bu bir.
ikincisi kalitesi düşük olduğu için piyasada bulunan 155lerdende ele alınır bişey bulmanız zor.
bide yakıtı canınızı sıkabilir.

ATA156
30-06-2010, 19:25
Parçasını bulursunuz, ister çıkma ister sıfır. Hatta alt takımı, bazı motor ve trim parçaları tipo/tempra ile birebir aynıdır.
2.0 hacmine göre de normal yakar.

Alacağnız aracın bakımlı olmasına ve mümkünse geçmişini öğrenmeye çalışın.
Aynlarının yukarı katlanması benim en sevdiğim özelliğidir =)

emretorlak
30-06-2010, 19:37
Beğendiğim bir araç. Bugüne kadar araç hakkında okuduklarımdan dolayı uzak durduğum ve duracağım bir araç.Zaten alsam da 2 litrelik motoru yüzünden ülkemizdeki benzin fiyatları nedeni ile güle eğlene binemeyeceğim bir araç.

Sercan Keklik
30-06-2010, 23:42
9-10 lıtre arası yakar gazlamazsan, gazladıgında 10-12 arası yakar bütün parçaları cıkma orj yan sanayı bulunur.

tek sıkıntı kaportasına dıkkat ettırın, alfa piyasada pek olmadıgından tamır edenlerın sacma sapan tamırlerıne maruz görülen alfalar bulunur.

kasası bence cok güzel küt kasa ben sevıyorum, fakat elektrık tesısatı ıle kaportasına özenle baktırın. Başka bir yerinden problem kesinlikle yaşamazsınız. Motor, yürüyen vs..