PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Düzce Drag Yarışlarında Dereceye Girenler

aga81
04-07-2010, 22:34
1400-1600 NORMAL GRUBU ARAÇLAR

1- AHMET GEZER- BRODWAY
2- YASİN ÖZKAN- CLİO 1.6 16v
3- GÜL ŞAHİN- DOĞANSLX

EXTRA GRUBU

1-OBEN ACAY - S2000
2-MEHMET GAZİHAN - POLO
3-CEM BOZBEY - BMW M3
CADDE A GRUBU ARAÇLAR

1-GÖKHAN ÖZKAN - GOLF TSI
2-SERDAR KESKİN - SAXO
3-EMRE YAŞAR -CİVİC DELSOL

CADDE B GRUBU ARAÇLAR

1- TURGAY BAYRAM - 206cc
2- İBRAHİM KURAL - GOLF GTI
3- COŞKUN DEMİR - VECTRA 2.0 SİYAH

DİZEL GRUBU ARAÇLAR

1- BURAK KARAGÖZ - GETZ
2- ŞENOL BENLİ - SCENİC
3- SERCAN TURKÖZ - BRAVO MULTIJET

dixi
04-07-2010, 22:36
dereceye girenleri tebrik ederiz

aga81
04-07-2010, 22:39
herkeze teşekkurler okada ryol geldınız ayağınıza yakıtınıza sağlık
gecende geçılende eğlenmesını bıldı

scream3057
04-07-2010, 22:57
isimleri daha özenli yazsaymışsınız keşke :) ya hepsini büyük harf yazın ya ufak harf :) birini büyük yazmışsın diğerini karıştırmışsın,bir diğerini komple ufak yazmışsın :) kasıt var söylemleri çıkabilir...

umarım yanlış anlaşılmaz...sadece bir öneri...

dereceye giren herkese tebrikler...

Yigit-Y
04-07-2010, 23:00
bu iş ilk yapılan iş oluşundan dolayı herşeyi hoşgörü ile karşılamak gerek ...

scream3057
04-07-2010, 23:04

benim hoşgörülük bir olayım yok zaten :) emeğe saygı duyuyorum ;) daha güzel olacağını belirttim sadece :) ...biraz baştan savma geldiği için yapılan liste hoş durmamış bence...arkadaşlar da yanlış anlamazlar zaten umarım...

The_Doctor
04-07-2010, 23:17
Ya o listenin öle olmasının sebebi arkadaşımın makınasının arada cidden kafayı yemesi :) veya bu sefer de şenol kardeşim kafa olarak yorgun ondanda olabilir :)

chiefkadir
04-07-2010, 23:19
Liste benim excell de yaptığım çalışma halinde kopyalanmış,
İsimleri araçları daha düzgün şekle getirin Burak :)

RottingChrist
04-07-2010, 23:27
Ahmet GEZER ve Robocop'unu yaldızlı en büyük puntolarla yazmak lazım. Herif resmen show yaptı ya. Tebrikler tekrar.

The_Doctor
04-07-2010, 23:33
Liste benim excell de yaptığım çalışma halinde kopyalanmış,
İsimleri araçları daha düzgün şekle getirin Burak :)

Ahh Şenol Ahh :)

chiefkadir
04-07-2010, 23:35
Vidolar fotolar vs nerde?

The_Doctor
04-07-2010, 23:37
Vidolar fotolar vs nerde?

Birkaçtane bizim konuya eklenmiş abicim. yarın hemen hemen hepsi toplanır.

CKN
04-07-2010, 23:40
dereceye girenleri tebrik ederım..
emeği geçenlere teşekkür edemeyecegım.. kötü bi organızasyondu.. organızator arkadas kendı cıkıp pıste abuk sabk hareketler, el frenleri, kendınce showlar yaptı.. kım kıme dum duma.. imam ossurursa cemaat s.carmıs deyımını bır kes daha görür olduk...

GökhanÖzkan
05-07-2010, 00:41
emeği geçenlere teşekkür edemeyecegım.. kötü bi organızasyondu.. organızator arkadas kendı cıkıp pıste abuk sabk hareketler, el frenleri, kendınce showlar yaptı.. kım kıme dum duma.. imam ossurursa cemaat s.carmıs deyımını bır kes daha görür olduk...

haftayada siz toplayın milleti biz gelelim????

Low-Rider
05-07-2010, 00:44
haftayada siz toplayın milleti biz gelelim????

kötü eleştiriye açık değilseniz yapmayın bu işi

YeNGeC_81
05-07-2010, 00:48
kötü eleştiriye açık değilseniz yapmayın bu işi

arkadaslar! bakın bu organizasyon 3-5 ay düşünülüp planlanmadi. Bu kadar acımazsız yorumlar yaparsanız tepkiler gayet normal olur.

Tamam yorum ve eleştirilere açıgız dedik ama yerden yere vurulmaya da kimsenin gönlü razı gelmiyor Şekil-A da görüldüğü gibi.....

Low-Rider
05-07-2010, 00:51
Toplanında siz yapın diyeceğinize ozaman haklısınız böyle olmamalıydı yada çıktık show yaptık dersiniz geçer

YeNGeC_81
05-07-2010, 00:58
bizim amacımız show veya ıvır zıvır iş deil! Herkes seviyeyi koruyarak ve demogoji yaparak konusursa böyle seyler olmaz! Yangına korukle gıtmesin herkes! Zaten ortam konusmalardan goruldugu gibi surtusmeli. Biraz daha sakın olalım kelimelerimizi secerek konusalım kimse kırılmasın. Biz bugun eglendik. Misafirlerimiz gazladı yarısın tadını cıkardı. İmam dı cemaat ti soylenip bos konusup kimsenin huzurunu keyfini bozmayın. Yaptık! Oldu bitti! Begenmeyen gelir veya gelmez. O onun tercihidir. Biz kimseyi yargılamıorum yada laf söylemioruz ama biz sustukca tamam eksikliklerimiz var dedikce böyle öldüresiye yorumlar yapılırsa kimse susmaz!

Low-Rider
05-07-2010, 01:03
Konuda gergin mesajlar olmasın istiyorsan önce her cümle sonunda ünlem kullanmayı bırakarak başla bence

Yigit-Y
05-07-2010, 01:04

alıntı yapayim dedim...

2. defa da aynı şeyler olursa yerden yere bir eleştiriyi hak ederler zaten...

ilk kez yapılan bir şey için herşey normaldi kusursuz bir org. olsaydı şaşırırdım...

athem
05-07-2010, 01:05
Toplanında siz yapın diyeceğinize ozaman haklısınız böyle olmamalıydı yada çıktık show yaptık dersiniz geçer

Aynn katılıyorum

YeNGeC_81
05-07-2010, 01:10
:D Arkadasım. O bende 5 yıldan beri var. Özel bi anlamı yok. Nokta olarak algılanırsa sewinirim. Moderatorlugunu yaptığım ve üyesi oldugum her forumda ünlem işaretleri mevcut! ***** işimiz klavyeyle. Ünlem işareti vazgeçilmez bi parca... ve emir kipi kullanılmazsa daha ii olur bende!

Low-Rider
05-07-2010, 01:11
Sende kaç yıldan beri var yada ne manada kullanıyosun bilemez kimse , nette ünlemin veya büyük harf yazmanın manası bellidir:)

YeNGeC_81
05-07-2010, 08:12
nasıl istiosan öyle anla o zaaman

aga81
05-07-2010, 09:05
benim hoşgörülük bir olayım yok zaten :) emeğe saygı duyuyorum ;) daha güzel olacağını belirttim sadece :) ...biraz baştan savma geldiği için yapılan liste hoş durmamış bence...arkadaşlar da yanlış anlamazlar zaten umarım...
kusura bakmayın gercekten acayıp yorgundum zor bıgundu dyzen yapamadım bırazdan el atıcam hatta gece pc ile uyumusum :D

nitrO_Oxide
05-07-2010, 09:10
Topicler karısmasın iki yerede yazılıyor suan

ufy
05-07-2010, 09:36
Ben ordaydım burak adlı arkadaşı gördüm baya uğraştı allah var yukarda ama organizasyonun kötü olmasının bu çocukla alakası yok tamam eksikler vardı ama kötü olması bizim halkımızdan kaylanıyo adam yola inmeyin dedikçe millet inadına yola indi, doğru düzgün izleyebileceğimiz alanda yoktu ama yine okadar uğraştılar düzenlediler emeklerine saygı.
Ben bi açıdan üzüldüm stock arabamı kalkıp broadway'le kaldırdılar

aga81
05-07-2010, 09:50
sendekı arac neydı arkadaşım

nitrO_Oxide
05-07-2010, 09:53
Ben bi açıdan üzüldüm stock arabamı kalkıp broadway'le kaldırdılar

Aracın 1.4 ise eger stok olması yada dolu olması onemli değil.Sınıfın neyse onlar kalkarsın.

chiefkadir
05-07-2010, 09:55
Ben ordaydım burak adlı arkadaşı gördüm baya uğraştı allah var yukarda ama organizasyonun kötü olmasının bu çocukla alakası yok tamam eksikler vardı ama kötü olması bizim halkımızdan kaylanıyo adam yola inmeyin dedikçe millet inadına yola indi, doğru düzgün izleyebileceğimiz alanda yoktu ama yine okadar uğraştılar düzenlediler emeklerine saygı.
Ben bi açıdan üzüldüm stock arabamı kalkıp broadway'le kaldırdılarAbicim teknik kontrol felan yoktu biliyosun kimsenin motorunun içinde nevar bilemeyiz kayıt alırken uyarıyordum aracında aşırı besleme egzantrik şu bu varmı diye araban 1000cc mi neydi hatırlamıyorum ama 1400cc broadway den daha düşük bir araç grubu yoktu malesef gelip keyif aldıysan gerisi boş:icon_tup:

aga81
05-07-2010, 09:59
kadir abime katılıyorum ve teşşekur edıyorum seneyede laptobumsenı beklıyor abi :D:D

chiefkadir
05-07-2010, 10:00
kadir abime katılıyorum ve teşşekur edıyorum seneyede laptobumsenı beklıyor abi :D:DŞimdiden gönderde tablo hazırlayım:hahaha:

aga81
05-07-2010, 10:19
:D sennkıne bakarak bn hazırlarımabi sen sadece grublanmayı yap yeter bu sefer sana patron koltuğuda ayarlıcam yanında bı dolap olucak bi yandan gruplandrcaz bı yandanda mangal yapcaz :D:D

cembozbey
05-07-2010, 10:29
soyismim BOZBEY düzeltilsin.

birde organizatör arkadaslar orda görduk elinizden geleni yaptınız yarışanlar memnun,biraz daha serin kanlı olun daha iyisini siz yapın diye bi cevap olamaz lutfen biraz daha dikkat.

yarışlar gibi eleştirirleri karşılamanızda samimi olsun

AşkınS.
05-07-2010, 11:16
ya Şu düzceli arkadaşlar,Az Bi sakin olun ya.ne oluyor gelene geçene ters cevap.
Burağın Pistte Sürekli arabayla gezmesi Ve pistte el freni çekip Dönmesi YANLIŞTI.bunu üstüne Basa Basa Söylerim,Ama Kimseye Artık Ters Cevap Vermeyin,Allttan Almaya Çalışıp,Güzel Güzel cevap verirseniz Bu iş Ve katılımcı Sayısı Büyür.
Tamam Baltalamak isteyen olacaktır Ama Bırakın onlarda Kendi Çapında eglensin..
Az Bi sakin olmayı öğrenin ya.

GökhanÖzkan
05-07-2010, 13:11
benden yapılan eleştiriyi yumusak karsılamam beklenıyorsa yapılan elestırınınde uslübü önemli..
ben terslık olsun dıye soylemedım sert eleştiri yaparken bı dusunsunler acaba ben yapsaydım bu iş nasıl olurdu diye???
kötü olabılır eksık olabılır sizce arkadaslar eksıkelrınız wardı ama saolun yada söyle yaparsanız daha ıyı olur gıbı bı elestırye kım ters cewap werıo???
kımse burda dagdan ınmedı ama sızde lutfen karsınızdakınden bekledıgınız saygıyı uslübu sizde gösterin....

aga81
05-07-2010, 13:40
yarışlar bıttı tamam arkdaşlar seney artık şimdi bu keyfın tadını çıkaralım

Selcuk_RoL
05-07-2010, 13:57
başarı elde eden herkeze teşekkürler

The_Doctor
05-07-2010, 14:11
Arkadaşlar pistte güvenliği sağlamak için aracımla gezdim.

El freni olayı kendi kendimi eğlendrmk ve kafamı dagıtmak için yaptgm bişeydi. gerçektn biraz stres atmaya ihtiyacm vardı. hataydı bnde sonradan farkttm. evet ilk yaptgm hoş degldı ama snradan yaptgm da yanlış degildi son gruptum bir çok insan gitmişti en son kalktım ve sonra kendimi ödüllendirdim eğlenerek.

The_Doctor
05-07-2010, 14:17

Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. yaklaşık 400 500 kişi emeğine sağlık dedi elinizden gelenı yaptnız dedi herşey çok güzeldi dedi. sen çıkıp teşekkür edemıcegm vs desen farketmıo bişey. farzetki 400 kişi berbat organızasyon desin 1 2 kişi güzel organızasyon desin değeri olmaz boş gelir o güzel demeler. senın olayında bu arkadaşım.

hee evet bi konuda haklısın el freni olayı olmadı ama oda kendı stresimi atmak için yapılan bişeydi yanlış hareket oldgunun bnde farkına vardım ama geç oldu.

MeMo
05-07-2010, 16:44
Arkadaşlar pistte güvenliği sağlamak için aracımla gezdim.

El freni olayı kendi kendimi eğlendrmk ve kafamı dagıtmak için yaptgm bişeydi. gerçektn biraz stres atmaya ihtiyacm vardı. hataydı bnde sonradan farkttm. evet ilk yaptgm hoş degldı ama snradan yaptgm da yanlış degildi son gruptum bir çok insan gitmişti en son kalktım ve sonra kendimi ödüllendirdim eğlenerek.

Sende haklı olabılırsın ama ımam yanlarsa cemaat napmasın :D Bir dahakı org. yapmassın inş cunku tepkı cekıyor hos olmuyor (sakın kötü anlamda anlama sadece ufak bı tavsıye)... Dereceye giren herkesi tebrık ederım bizim için güzel bir gündü :)

SercanTurkoz
05-07-2010, 16:50
zaten bizde 4 araba vardı :D
ben getze yenildim,
4.dizel olan clio gitmiş.
haybeden kupa aldık :D
+ Soyadım turkgoz degil, Türköz.

alper1001
05-07-2010, 17:11
aslında olumsuz ve olumlu eleştiriler birbirine yakın, burağın yaptıkları yanlış olabilir fakat orda yaşadığı stressi ve uğraşlarını orda bulunan ve kendisini tanıyan herkez rahatça gözlemlemiştir, kusurlar yanlışlar vs. olsalarda, bu arkadaşlar organizasyonu emniyetli kılabilmek için ellerinden geleni bence fazlasyıla yaptılar, kendilerini de oldukça hırpaladılar, bundan sonraki organizasyonlarında burdaki eleştiri ve olumsuz yorumları dikkate alarak hareket edeceklerine inanıyorum, çünkü onların iyi niyetine inanıyorum

elinize emeğinize sağlık, ben ve arkadaşlarım çok keyif aldılar organizasyondan defalarca teşekkür etmemi ilettiler, keşke aracım 0-300metrede iddaalı olabilecek bir araç olsaydı bende denemekten keyif alırdım, inş. sonraki organizasyonlarda daha uygun araçlarla bende katılacağım, esen kalın

oğuzk
05-07-2010, 17:19
zaten bizde 4 araba vardı :D
ben getze yenildim,
4.dizel olan clio gitmiş.
haybeden kupa aldık :D
+ Soyadım turkgoz degil, Türköz.

Senin mjet 120bg+chip değil miydi?

RottingChrist
05-07-2010, 17:24
bu konu açıldığından beri her yorumu okudum elimden geldiğince atlamış olduğum şeyler de olabilir. bazı arkadaşlardan tepki geldi bazılarından tebrik. ben de tebrik edenlerden birisiyim fakat tepki verenlerin de haksız olmadığını düşünüyorum. gerekli yerlerden gerekli izinlerin alınması veya geç kalınması konusunda biraz durum gerginleşti ve genç organizatör arkadaşların yazılarındaki üslup tan dolayı gerginlik arttı sanki. genelde mesajlar hep acele ile yazılmış (harf hatalarından) ve tepki alabileceklerini hesaplamamış olabilirler diye düşünüyorum. gerektiği yerde alttan almışlar ama gereksiz polemiklere de girmişler. tepki veren arkadaşların çoğu anladığım kadarıyla bu tür organizasyonlarda deneyimki kişiler ve onların desteği alınmış olsaydı katılım çok daha fazla olabilir yorumlar bu kadar sert olmayabilirdi. eleştiri aldığınız konuları da iyleştirebilirseniz seneye çok daha güzel bir organizasyon olacağını düşünüyorum.

SercanTurkoz
05-07-2010, 17:25
Senin mjet 120bg+chip değil miydi?

105 + chip. 138hp dyno verisi.
kabahat arabada degil zaten bende =)
rollde gayet iyi yuruyor maşallah

alper1001
05-07-2010, 18:52
bu konu açıldığından beri her yorumu okudum elimden geldiğince atlamış olduğum şeyler de olabilir. bazı arkadaşlardan tepki geldi bazılarından tebrik. ben de tebrik edenlerden birisiyim fakat tepki verenlerin de haksız olmadığını düşünüyorum. gerekli yerlerden gerekli izinlerin alınması veya geç kalınması konusunda biraz durum gerginleşti ve genç organizatör arkadaşların yazılarındaki üslup tan dolayı gerginlik arttı sanki. genelde mesajlar hep acele ile yazılmış (harf hatalarından) ve tepki alabileceklerini hesaplamamış olabilirler diye düşünüyorum. gerektiği yerde alttan almışlar ama gereksiz polemiklere de girmişler. tepki veren arkadaşların çoğu anladığım kadarıyla bu tür organizasyonlarda deneyimki kişiler ve onların desteği alınmış olsaydı katılım çok daha fazla olabilir yorumlar bu kadar sert olmayabilirdi. eleştiri aldığınız konuları da iyleştirebilirseniz seneye çok daha güzel bir organizasyon olacağını düşünüyorum.
dediklerinize kesinlikle katılıyorum, fakat şu açıdanda bakmak lazım, üst üste gelen olumsuz yorumlar, ve bahsettiğiniz gibi bu tür organizasyonlarda profesyonelleşmiş bazı arkadaşlar ilk olarak sert tepkiler gösterince ***** bu karşı taraftan art niyet olarak algılanabilir. iki tarafın fikirlerine objektif bakmak gerekirse sonuç bu şekilde. organizasyonu düzenleyen ark.lar benim daha öncedende münasebetim olan ark.lar, onların iyi niyetine ben kefilim, çünkü kendilerini bizzat tanıyorum, dediğiniz gibi tartışma konusunuda fazla uzatmaya gerek yok, elbette bundan sonraki düzenlemelerde bu arkadaşlar hatalarını düzeltecek ve zaman içinde deneyim kazanacaktır

alper1001
05-07-2010, 18:56
105 + chip. 138hp dyno verisi.
kabahat arabada degil zaten bende =)
rollde gayet iyi yuruyor maşallah

dün bende gördüm aracını gayet güzel duruyordu, sizin kalkışları izleyemedim. mesafe kısaydı, getze geçilmen normal sanırım biraz daha ağırdır ona göre senin aracın, daha uzun mesafelerde senin aracın muhtemelen daha iyi yürür getzden

RottingChrist
05-07-2010, 18:59
hadi bakalım bol şans..

SercanTurkoz
05-07-2010, 19:00
dün bende gördüm aracını gayet güzel duruyordu, sizin kalkışları izleyemedim. mesafe kısaydı, getze geçilmen normal sanırım biraz daha ağırdır ona göre senin aracın, daha uzun mesafelerde senin aracın muhtemelen daha iyi yürür getzden

teşekkür ederim abi, bence getzin kalkıştada geçmesi normal degil abi, benim pilotaj hatam var oldukça. 135 hp 360 tork nere getz nere =) agırlıklara gelince bnm 1350 kilo, ısrar uzerine stepneyi çıkarttık, gerçi benim iddam falan yoktu =) Burak arka koltugu falan sokmuş maşallah =)
Ama yinede buragın araba iyi yuruyor maşallah

alper1001
05-07-2010, 19:37
teşekkür ederim abi, bence getzin kalkıştada geçmesi normal degil abi, benim pilotaj hatam var oldukça. 135 hp 360 tork nere getz nere =) agırlıklara gelince bnm 1350 kilo, ısrar uzerine stepneyi çıkarttık, gerçi benim iddam falan yoktu =) Burak arka koltugu falan sokmuş maşallah =)

:D ben orda dikkat etmedim, kurnaz gti larla kalksaydı bari, ağırlık olarak hafiftir onun aracı sanırım koltuk fln söktükten sonra 300kg ya yakın fark var, neyse olmuşla ölmüşe çare yok, bi müsait zamanda uzun mesafeli de denersiniz, şimdi topicin konusunu karıştırmayalım:), konuşuruz yine

The_Doctor
05-07-2010, 21:32
Abi Bn o Saxo İle yürüdüm. hemde 3 kere denedik roll de yaptık draglarda burun farkıyla önde girdi hep. 2. vites roll de önüne atladım sonra geçti :)

Ama cidden ben o geçer sandım abi ki yarışta sökülebilcegini sölemiştik burda da yazmıştık :D yani çakallık yapmadım ben :)

135 306 tork mükemmel bir veri aslında makarasına sen benım araca geç ben senınkıne geçeyim dicektim ama neyse dedim yanlış anlaşılır dedim ama cidden ben sen geçersin diye düşündüm hatta sor bizimkilere neyse allahtan 2. 3. lük kupasını alırım demiştim valla :)

oğuzk
05-07-2010, 22:26

Ovvvv çok ağırmış ya :) Normal o zaman getz 1100kg fazla çıkmaz.

Rollde işler değişir ama

alper1001
06-07-2010, 02:06
Abi Bn o Saxo İle yürüdüm. hemde 3 kere denedik roll de yaptık draglarda burun farkıyla önde girdi hep. 2. vites roll de önüne atladım sonra geçti :)

Ama cidden ben o geçer sandım abi ki yarışta sökülebilcegini sölemiştik burda da yazmıştık :D yani çakallık yapmadım ben :)

135 306 tork mükemmel bir veri aslında makarasına sen benım araca geç ben senınkıne geçeyim dicektim ama neyse dedim yanlış anlaşılır dedim ama cidden ben sen geçersin diye düşündüm hatta sor bizimkilere neyse allahtan 2. 3. lük kupasını alırım demiştim valla :)

alla alla yaf, sen benden sonra bişilermi yaptın alete, benimki 106 yı ayıramıyo rollde, sen vts geçiyon, senle bi denememiz lazım bi daha

The_Doctor
06-07-2010, 08:13
alla alla yaf, sen benden sonra bişilermi yaptın alete, benimki 106 yı ayıramıyo rollde, sen vts geçiyon, senle bi denememiz lazım bi daha

Sadece Bayaaa Bir Boştu arac Bildiğin arkası havaya kalktı bu kadar. Birde 2. Vites 50 Bastık 130 A kadar öndeydım sonra geliyor. :)

ToNy
06-07-2010, 12:23
Kazasız belasız hallettiyseniz sorun yoktur bence,
Dereceye girenlere tebrikler...

ahmet.GMS.
06-07-2010, 12:57
benim sınıfım 1.4 dü bende 1,6 larla kalkarken sesimi çıkarmadım ozaman onlarda benşimle kalkmasalardı

ahmet.GMS.
06-07-2010, 13:00
ben çok eylendim keyif aldım kim nederse desin ben çok eylendim güzeldi emeğinize sağlık arkadaşlar

aga81
06-07-2010, 15:23
ahmet kardeş senı ve brodwayını bu gun gazeteyecıkarmışlar :D maşallah

ahmet.GMS.
06-07-2010, 16:11
hangi gazeteye çıkarmışlar