PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Koltuk Tamiri (İzmir)

F.A.T.İ.H
05-07-2010, 15:32
İzmirde orjinal koltuk kılıfını tamir ettirebilceğim yer neresi var.Elmanın yarısı kadar kumaşta boşluk ve 3-4 tanede sigara deliği var.Kılıf almak istemiyorum...

gökan
05-07-2010, 15:36
buca karabaglar arasında bıyer var uygun fıyata yapıyor ama bulurmusun mekanı bılemıcem garıp bıyer tarıfte edılmıyor:)

F.A.T.İ.H
05-07-2010, 15:41
buca karabaglar arasında bıyer var uygun fıyata yapıyor ama bulurmusun mekanı bılemıcem garıp bıyer tarıfte edılmıyor:)

Buca karabağlar arası çok açıklayıcı olmuş:)Biraz tarif etmeye çalışsan belki buluruz:)

gökan
05-07-2010, 15:43
buca hıpodromun onunden gectın dar agaclı bı yol yol bıtımınd saga donuyorsun ılerlıysun sonra bı kopru gelcek koprunun altından gecıysun hatta kopru altında durcan kırmızı ısık var sola donceksın yokus cıkarcıkmaz bekır oto doseme var ama sana yardımcı olurmu bılemıcem arac nedır buarada

JumboAli
05-07-2010, 15:44
2.sanayıde mspec'ın yanında bı yer var ısmını unutttum Yer olarak Eryıgıt oto'nun arka sokagı

Metro'dan gırınce 2.sanayıye ılk sag A donuoısun soldakı ılk sokagın ıcınde 2tane yan yana onlar ıyı yapıo

F.A.T.İ.H
05-07-2010, 15:46
buca hıpodromun onunden gectın dar agaclı bı yol yol bıtımınd saga donuyorsun ılerlıysun sonra bı kopru gelcek koprunun altından gecıysun hatta kopru altında durcan kırmızı ısık var sola donceksın yokus cıkarcıkmaz bekır oto doseme var ama sana yardımcı olurmu bılemıcem arac nedır buarada

Bu yeri ben bulamamda bide abime gösteriyim saolasın.Arabada accent.

F.A.T.İ.H
05-07-2010, 15:50
2.sanayıde mspec'ın yanında bı yer var ısmını unutttum Yer olarak Eryıgıt oto'nun arka sokagı

Metro'dan gırınce 2.sanayıye ılk sag A donuoısun soldakı ılk sokagın ıcınde 2tane yan yana onlar ıyı yapıo

Burası da aklımda bulunsun buca şimdilik daha yakın gibi.Saol...

tevfix
05-07-2010, 15:51
bi de balçovada var ata caddesinin arkasında güneş tekstil oto kılıf üretimi yapıyolar onlar belki tamir eder

omR35
05-07-2010, 16:27
Bu yeri ben bulamamda bide abime gösteriyim saolasın.Arabada accent.

İzmir yönünden karabağlara geldiğinizde kaymakkuyu lambalarını geçtikten sonraki lambalarda bankalara gelmeden önceki lambalardan sola girdiğinizde yolun bitimine kadar düz giderseniz karşınıza tren yolu gelicek sola döndüğünüzde biraz ilerde sola kalıyor diye biliyorum.

F.A.T.İ.H
05-07-2010, 16:31
İzmir yönünden karabağlara geldiğinizde kaymakkuyu lambalarını geçtikten sonraki lambalarda bankalara gelmeden önceki lambalardan sola girdiğinizde yolun bitimine kadar düz giderseniz karşınıza tren yolu gelicek sola döndüğünüzde biraz ilerde sola kalıyor diye biliyorum.

Tren yolu diyince daha iyi oldu bakalım bi:)

F.A.T.İ.H
05-07-2010, 16:32
bi de balçovada var ata caddesinin arkasında güneş tekstil oto kılıf üretimi yapıyolar onlar belki tamir eder

Burasıda seçenekler arasında:)

lowfamilia
16-05-2016, 14:11
konuyu güncel yapalım sürücü koltuğumda bi tane sigara yanığı ve inip binerken kenar kısmında 8-10 cmlik bi yırtık var. Araç insignia önerebileceğiniz yer var mı.