PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : türkler formula 1'de

yağız volkan
06-07-2010, 08:57
arkadaşlar belki paylaşılmıştır ama göremedim biraz makara olsun dedim.eğer daha önceden varsa kusuruma bakmayın...Uzun ama idare edin artıkın :)
Türkler formula 1 de olsa telsiz konuşmaları nasıl olurdu

- abi benzin bitiyor pite gireyim mi?
- tribünlere yaklaş bidonu atıyoruz.

- mike sonraki tur pit stop a giriyorsun!
-+ilac gibi radyo+
- tamam.

- abi bunun benzini yine bitiyo, geliyim mi pite?
- tamam evladım, bir tur daha dayan sonra gel.
- abi buna gaz taktırsak ya, daha az yakar.
- meşe odunuyla çalışan modelini yaptık, sen hele bi gel pite...

- hüso?
- söyle canım?
- komiteye söyledin mi şampanya olayını?
- şampanya yerine rakı sofrası kurdurmayı mı?
- heee.
- evet söyledim.
- ne dediler?
- türksün di mi? dediler.
- bak şimdi, ne şevk kaldı ne motivasyon. çekiyom pite ben.

-ahmet 8. viraj varya.

- evet?
- sana girsin.

- murtaza'dan pite!
- söyle canım
- hasan'a söyleyin virajı yavaş dönsün
- niye ki?
- radar var radar...
--------------------------------------
pilot: fener ne yaptı ?
telsiz: abi gene yendiler.
pilot: yattı bizim iddia kuponu desene. böhüü böhüü

....

telsiz: abicim hemen pite gel tavşan kanı çay var çabuk ol.

....

telsiz: abicim hemen pitten çıkıoyorsun olmadı ki daha karpuz kesecektik.
......

telsiz: abicim buraya rus hatunlar geldi biz yatağı hazırlıyoruz artık kaza yap bişi yap veya diskalifiye ol gel.

#
entry adresi
yazarın web sayfası
şikayet et
yazdır
çevir
w tavsiye !?
# -pih, pih ..abi duyuyormusun beni..?

-ne oldu gene..

-abi, 3. viraj cikisi radar var, ceza yaziyor a.q..!

- yavasla, gecince koklersin.

-tamam abi...

+ abi hızlanmada sorun yaşıyorum, aq sizin yapacağınız mühendisliğin ben, lan virajlarda arkası tutmuyor aracın..
- dellendirtme adamı, ben mi dedim arka kanada kocaman türk bayrağı şeklinde havlu as diye. savuttura savuttura gidiyon bütün toz kaldırdın lan. bişi değil bayrağa da yazık lime lime olcak yakında.
+ ya abi tamam hadi, şimdi bi havlunun kavgasını etmeyelim, bak bu arada b2 tribünde bir kızlar var abi görmen lazım aq.
- belli belli, kokpit kamerasından bakıyoz, viraj sola dönüyo sen sağa bakıyon, kaza yapacan ya neyse.

pilot - olum bana ordan iki lahmacun bi ayran sparişi versenize. çok pis acıktım ya.
merkez - hay boğazını s.kim be.
pilot - ahmet abi küfür etme iki dakika ya. abi ne diycem; bu araba sanki sağa çekiyo.
merkez - yapma ya. 2. sanayide bi rot balansçı var, ona götürüp göstermek lazım.
pilot - göstersek iyi olur abi. bide senin takipçiyi ara, bunun vizesi sigortası hep geçmiş. aracı bağlarlar valla.
merkez - ne vizesi lan?
pilot - şangay vizesi. ahahahaha....hep espiri hep komiklik. ne olucak benim bu halim yaaa...allahhhh....küüüüüüttttttt. abi çarptım ben ya.
merkez - allah seni kahretmesin. lan daha yeni yaptırmıştık çamurluğu. değerini düşürüp duruyorsun arabayı. satmaya kalksak satamıycağız, elimizde kalıcak valla.
pilot - abi yanıyor araba. bende yanıyorum içinde. aabiiiiii!! lannnn?? bu elbise yanmıyor galiba. vallahide yanmıyor.
merkez - yanmıyo tabi tarrağım. kaç para verdik o elbiseye biliomusun.
pilot - parasını bilmem ama süper bişimiş bi bu ya. alıcan bundan metre metre, tüm evlerin mobilyasını döşemesini buna çeviricen. sonra bak yangından ölen oluyor mu?
merkez - lan valla süper fikir aslında. kafa çalışıyo senin.

#
entry adresi
yazarın web sayfası
şikayet et
yazdır
çevir
w tavsiye !?
# - evet babür, alonso'nun tam 2 nokta 32 saniye arkasındasın. bir tur daha yaklaş, sonra geçmeyi deniycez şikanda..
+ yaa, bırak allasen teknik ekip yaa.. size kalsa yarış bittikten sonra geç diyceksiniz. zorluyom ben lavuğu şimdik..
- dur babür yapma. pit stop'a girmelisin önce, yeterli yakıtın yok.
+ hay anuna koyyim arkadaş yaaa! ben anlamadım ki siz ne biçim teknik ekipsiniz.. ulan mazot 1 ytl olacağdı hani? niye depoyu doldurmuşken adam gibi doldurmuyosunuz? daha demin almadım mı ben yakıt arkadaş ya. hayreti geçersin teknik ekip ha, bak açık seçik söylüyorum..
- babür hemen pit-stopa gir.
+ heh girdik lan tamam.. hadi doldurun.. bi de bana levye verin, yaklaşınca alonso'nun beyninin ortasına ekliycem, lavuuğa ayar oluyorum.
- bu kurallara aykırı babür, saçmalama. diskalifiye mi olmak istiyorsun?
+ ulan başlıycam kuralınıza heee.. yok sollama, yok pit'e gir, yok alonso'yu tokatlama.. şşt lan taknik ekip, bari bi internete tıklayın siz hemen.. benim maçlar vardı iddaa'da. 432'ye 1 oynadım. 531 üst, 632'ye de çifte şans natingım forıst demiştim. bakın bakyim bi.
- natingım forıst yenilmiş babür, hem de 4-0.
+ ya tamam arkadaş yaaa, ben bırakıyorum bu yarışı.. hiç havamada değilim bugün.. durun lan inicem.
- babür dur saçmalama, daha 32 tur var.
+ tamam lan tamam, yarışıcam ama bi şartım var. teknik ekip, "murat" desin bi.
- murat..
+ koyyim de 32 tur at!! hahaha hadiii naşş lan ben altılı oynuycam, yerim f1'ini.

pite gelirken ekmek getirsene.
-tamam.

- abi bizim dükkanın önüne gelince korna çalıcam. inersin takılırız biraz. hatunla ayrıldık efkarlıyım ya, bi çilingir kuralım şööyle denize karşı..
- aman gözüm çocuk yeni uyudu demincek. sen iki pati çek, ben aşağı inerim.
- tamamdır. şu yarışı hemen bitirip geliyorum.

- ismet abi marş basmıyo
- yavrum sen gel pite, biz iteriz arkandan.. hadi canım..

- nedir lan bu sabahtan beri onu gec bunu gecme soyle yap boyle yap....
verdiniz gazı verdiniz ayarı mal oldum burda adam gibi bi müzik filan acında dalgamıza bakalım....
- Huh?

-bir tur daha zorla önündekini geçmeye çalış yoksa strateji değiştireceğiz
-abi siz direk değiştirin stratejiyi
-bi kerede sen bişeyler yapsan kafamı kesicem zaten

- ali usta bu önümdeki bana hareket çekiyor.
- e geçsene ne duruyorsun arkasında.
- godoş yol vermiyor. türk müdür nedir töbe töbe.
- takım arkadaşın nuri ulan o.

- abi 4. ayak noldu?
- nazlıcan geldi
- hadibeee yine yattık
- ehueueheu olum demedikmi sana eşşek o eşşek diye heheuehueh

- ismail gazla pit e gel yeni bir cd buldum deli birsey.
+ tamam peyami dur su denyoyuda sollayim 10 saniye ye kalmaz ordayım.
- abi benzin bitiyor pite gireyim mi?
- tribünlere yaklaş bidonu atıyoruz.

- montoya 7,3 sn. önde, arkanda schumi var 4,1 sn., önündeki viraja girerken dikkat et klien yavaş gidiyo, 3 tur sonra pittesin..
-- nee!?? dududu bi daha söyle ne virajı??
- ulan yavaş git!!..
**crassshh*
-- ....abi niye demediniz ya, bi lavuk durmuş yolun ortasında ohoo
- garaja gel sen hele benzin borusunu yedircem sana
-- abi ama ayıp be 70 milyon dinliyo bunları..

-- tahsin abi benzinim bitmek üzere!
-- idareli kullansaydın !! "düzlüklerde boşa al", "90 nın üstüne çıkma 2 kat fazla yakar" diye bin sefer söyledik sana...senin gibi zibidiye benzin menzin yok bundan sonra...benzin istiyorsan git başka takımın pitine gir!

- abi pit stop'dan bi duman çıkıyo, neo yangın mı?
+ yok senin teknik ekip mangal yapıyo ibneler..
- deme bee

- abi ses sistemi yapsak diyorum şu alete. vız vız ötüyo kafam şişti. bizim dayıoğlu ucuza pioneer hoparlor buluyo zaten. çeksek ne fiyakalı olur dimi, havamızı atarız aleme karşı. caddeye de akarız. ortamlar bizden sorulur. usta ortam demisken burda ne bicim makinalar varmış yahu dibim düştü.. rot balansımı bozdular mubarek heheh.. sen orda mısın sezai abi?
- böyle olmıycak.. ben bi pit stopa girip çay molası vereyim gözüm

-abi bakarak olun pit alanina cocuk olmasin mendilci camci mamci kovun gitsin yolsuzum zati. tamam

-kacak benzin mi koydunuz basmiyo bu. tamam

-bu ne abi lastikler kabak. tamam

- evladım kolunu arabanın yanından mı sarkıtıyosun sen?
- evet abi. nooldu ki?
- lan adam gibi iki elle kullan şunu.
- e ama o zaman tespih sallayamam ki abi!

- hizini cok arttirma, motoru korumani istiyorum.
- sacmalama haci, yol bo$ i$te, ne guzel gidiyorum.
- lan yava$la diyorum, motoru harcayacaksin.
- ben yava$lamam haci, bastim mi ibre dayanacak 330'a..
- seni bu takima alanin.....
- hopp..dogru konu$, bi dnf olurum aklin $a$ar.
- allah rizasi icin motoru koru, Allah’in adini verdim bak..
- neyse, yava$liym bari.
- 3 tur farkla geriden geliyorsun ama yine de saol...

- alooo pit stop alooo
- * türkiş efbir tiim pit stop hattına hoşgeldiniz, tu kontinyu in ingliş pres nayn
- lan ne diyon ne naynı eyti lan??? aloo himmet abiii??
- * şu an tüm pit ekibimiz doludur, sizi en kısa süred*çat!*

- abi pati çekiyim mi?
+ lan başlayacağım patine adamlar vızır vızır geçiyo seni, biraz yarışa konsantre ol lan !
- yemişim yarışını, bir gönüllerde birinciyiz abi, dur bi pati çekiyim been

yaşar
06-07-2010, 09:02
Bu yazıların hepsini alıntı yaptıgını düşünüyorum :icon_tup:

Bunu yazana şöyle bir cevap veriyorum bu güzelim memleketde yaşayıpda kendi ırkıyla bu kadar dalga geçen bu kadar aşagılayan biri olamaz,şakada olsa yazdıkları ben TÜRK e yakıştıramam sizin baktıgınız pencereden bakamam ;)

yağız volkan
06-07-2010, 09:06
alınrı zaten o ayrı ve ben burda dalga geçme baabında bunu paylaşmadım sadece biraz eğlenmek olarak paylaştım.dalga olarak algılıyosan ozaman sen bugüne kadar hiç temel fıkraları laz fıkraları anlatmamışındır.saygı duyarım düşüncene.bu arada ben kendi ülkemle vatanımla,insanımla herzaman GURUR DUYMUŞUMDUR DAİMADA DUYACAĞIM.yorumun için teşekkürler yinede

Eriador
06-07-2010, 10:02
Bunları Cem Yılmaz yada Ata Demirer söylüyor olsa stand up show yapıyor olurlar ? onların showlarınada bakın yurdum insanını bolca kullanıyorlar . Bunlarda kötü bi niyet yok biraz makara sadece.

8.viraj olayı ve teknik ekip mangalı güzelmiş :)

hondafit
06-07-2010, 10:28
dalga konusu diyorsanı ahmet şerif izgörenin 40ininda kulbu kırık kırk türk adlı kitabı inceleyin diyorum.o zamanda bu kitabın yakılması gerek

DogukanB
06-07-2010, 10:34
bence burda kendi milletini küçük görme vs. söz konusu değil. insanın mizah anlayışıyla ilgili :)

ki şöyle de birşey var acı ama gerçek derler ya, yalan da değil yani yazılanlar :D

yağız volkan
06-07-2010, 10:35
aslında daha bikaç tane daha var eklesemmi diye muallakta kaldım yanlış anlaşılmaya maal vermek istemiyorum.

yağız volkan
06-07-2010, 10:39
ilk mesajı editledim :D

Onrcn
06-07-2010, 10:48
raki sofrasi guzelmis, sahsen F1 de sampiyon olsam sunmayi dusunurdum : ) istanbul park ta bi sise raki acardik : )

CallMeInsane
06-07-2010, 10:54
ahahaha komedi vallaha

mitsubishi_boy
06-07-2010, 11:28
Her ırk kendine has özellikleri olduğunu savunur. Her ırk yapar bu tür 'yurdum insanı' makaraları. Kötülemek olarak algılanmamalı bence. Amaç eğlence.

VTec_king
06-07-2010, 13:02
hahaha 8. viraj varya hahahha

yaşar
06-07-2010, 13:10
Her ırk kendine has özellikleri olduğunu savunur. Her ırk yapar bu tür 'yurdum insanı' makaraları. Kötülemek olarak algılanmamalı bence. Amaç eğlence.

Irk olarak kendi değerlerine yani kendi yaşam bişimine göre uyarlamışsındır ona itiraz ederim başkaları kendi ırkları ile dalga geçiyor diye ben geçemem başkaları yarış kazandıkdan sonra şampanya patlatıyor diye rakı sofrası kuramam sen makara diye bakarsın ben bakamam.Burda yazıyı yazan cem yılmazda olsa ata demirelde olsa düşüncem değişmez başkasının ne düşündüğü o kişiyi bağlar beni değil ben benim için sıkıntı olur dedim buda beni bağlar başkasını değil sen beğenirsin oda senin bileceğin iş ;) Konu kitap ismi vermekle olmaz burda düşündüklerimi yazdım kitap ismi vermeye kalkarsan ben çok yazarım buraya kitap ismi .

Senin yazını alıntı yaptın kusura bakma yazdıklarımın hepsi sana ait değil :icon_tup:

Başlıkda türkler formula 1 de deniyor sevinçle başlıığı açıyorum oda ne , yine kendi milletimize dalga geçiyoruz bunu anlamamak çok zor olmasa gerek ;)

Saygılar.

erayakar
06-07-2010, 13:25
TÜRK IRKI DÜNYANIN EN ASİL IRKIDIR..BANA GORE BİZİM TEK TATAMIZ BİZLER ALMANLAR GİBİ SOMÜRÜCEKTİK ABD GİBİ KANLARINI İÇİCEKTİK..İSRAİLİN YAPIĞI GİB BU Aq AVRUPASININ KABAHATLİ BİZİZ ..ADAM OLDULAR ADM BEĞENMEMEYE BAŞLADILAR..

yağız volkan
06-07-2010, 13:38
yaşar arkadşım düşüncene saygı duyoyorum.herkesin kendine göre bi düşünce özgürlüğü vardır senin hoşuna gider benim gitmez bemin gidenlerde seni sarmaz.düşüncenide tıpkı senin yaptığın gibi saygı çerçevesinde paylaştığın içinde teşekkürler tekrar

mitsubishi_boy
07-07-2010, 10:23
yaşar arkadşım düşüncene saygı duyoyorum.herkesin kendine göre bi düşünce özgürlüğü vardır senin hoşuna gider benim gitmez bemin gidenlerde seni sarmaz.düşüncenide tıpkı senin yaptığın gibi saygı çerçevesinde paylaştığın içinde teşekkürler tekrar

+1 , Teşekkürler, o da senin düşüncen yaşar arkadaşım. Saygı duymak gerek herkese.

Swift
07-07-2010, 12:33
bana komik gelmedi :(