PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Creative Zen 4GB kullananlar?..

ahmetbaha-drs
06-07-2010, 13:31
Arkadaşlar Creative ZEN 4GB mediaplayer'da videoklip,film v.s izleyebilen var mı acaba?Hafıza kartına attığım videoları(kısa videolar,videoklip) kendi içinde ki demo olan videolarla aynı formatta (avi.) attığım halde video biçimi desteklenemiyor diye yazı çıkıyor,kullanan var mı aranızda?Ya da videoları Zen'e uyumlu hale getirebilecek çevirici program tavsiye edebilecek..

DoguErdogan
06-07-2010, 16:46
bende cok ugrastım zmnında ama sonunda basarmıstım. formatın yanında boyut ve fpsninde uyması gerekiyor Desteklediği Video Formatları: MJPEG, WMV9, MPEG4-SP3, DivX3 4/5 ve XviD3 320 x 240 piksel 25 fps Xilisoft Video Converter öneririm cevirmek için bütün secenekleri belirleyebiliyorsun

ahmetbaha-drs
06-07-2010, 17:04
Programı indirdim ama pek çözemedim:)

DoguErdogan
06-07-2010, 19:58
biraz karısıktır kurcalıyınca eminim çözersin bende aynısını demiştim ilk gördüğümde

Eren G.
06-07-2010, 21:05
bende daha farkli converter kullaniyorum cddeki kendi programindansa, atmak icin ama suan bakamiycam telefonfan girdigim icin bakamiyorum. Normal kendi programi cok yavas

onursumer
06-07-2010, 22:27
Arkadaşlar Creative ZEN 4GB mediaplayer'da videoklip,film v.s izleyebilen var mı acaba?Hafıza kartına attığım videoları(kısa videolar,videoklip) kendi içinde ki demo olan videolarla aynı formatta (avi.) attığım halde video biçimi desteklenemiyor diye yazı çıkıyor,kullanan var mı aranızda?Ya da videoları Zen'e uyumlu hale getirebilecek çevirici program tavsiye edebilecek..

msn de rahatsız et beni çıktığından beri kullanıyorum :D

By_HaNNibaLL
06-07-2010, 22:57
3gp convert diye cep telefonlari için convert programi var basit ve harkulade kullanişli bir program fps ve görüntü ebatlarini kendin yapiyorsun