PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İntegra sorgusu

umutcan
06-07-2010, 16:46
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-integra-uygun-fiyatli-ilk-gelene-guzel-bir-fiyata-verilecektir/detay

bu araç hakkında bilgisi olan varmıdır sanırım izmirden istanbula gelmiş.
araç hakkında bigiye sahip olan varsa paylaşırsa iyi olur almayı düşünüyoruz..

fsunnetci
06-07-2010, 16:58
6000TL'ye Integra vaybee çok iyi bence..
Kaporta düzgün ise al derim motorunu kendi isteğine göre yaptırırsın.Piyasada ucuza Vtec Pistonları var birde güzel bir ayar çektinmi bu iş tmm bence:D
Fiyat gerçekten şaşırttı beni:beuj:

stlegal
06-07-2010, 17:01
160000 DEKİ integra orda yazılı olan bakımların çoğunq gerek duymaz iyice bakıpta alın..

SekoLive
06-07-2010, 17:02
6000TL'ye Integra vaybee çok iyi bence..
Kaporta düzgün ise al derim motorunu kendi isteğine göre yaptırırsın.Piyasada ucuza Vtec Pistonları var birde güzel bir ayar çektinmi bu iş tmm bence:D
Fiyat gerçekten şaşırttı beni:beuj:

uh plaka integra seninmiydi?

umutcan
06-07-2010, 17:28
teğ.lerde dikkat edilmesi gereken bi husus varmıdır.

_sinan_
06-07-2010, 18:36
araba çok yakın bi abimin , araca binmek için masraf yaptı ama iş için statin veya van alması gerek , siteye üye zaten sahibi , konuyu görünce yazar..

timucintt
06-07-2010, 19:11
integra işte... almadan önce bilen birine gösterin.... ne kadar bakımlıyım deselerde teglerin burçları alayınınki ölüdür...başta arka trapezleri ve kamber burçları.... onun dışında motorları sağlamdır... gerçek kmsi 160.000 kmdeyse ve temiz binilmiş ve bakımı aksatılammışsa gayet daha yol yapar... hor kullanılmışsa gidicidir... aracın kaportası gelince ön tamponuna kıl oldum ve lipsiz...... fiyatda diğerleirnden uygun... ama uzun zamandır satılık izmirdeydi bi ara satıldı genemi satışa çıktı 1 hafta sonra anlamadım gitti...

fsunnetci
06-07-2010, 20:23
uh plaka integra seninmiydi?

Evet benim TEG;)

melih
06-07-2010, 20:30
kasa gorgun iç doşemeleri onarım istiyo 6 alınıp 4 lira daha masraf edip belki binilir.

umutcan
06-07-2010, 20:45
kasa yorgun iç doşemeleri onarım istiyo 6 alınıp 4 lira daha masraf edip belki binilir.

aynen öyle gittik baktık, biraz detaya ihtiyacı var ilgi verebilecek arkadaşlara önerilebilir.

fsunnetci
06-07-2010, 20:49
aynen öyle gittik baktık, biraz detaya ihtiyacı var ilgi verebilecek arkadaşlara önerilebilir.

:D vazgeçmissin araçtan sanırım;)
eski arabalar temizini o fiyata vermezler zaten:rolleyes:

umutcan
06-07-2010, 23:00
tahminlerim o doğrultuda :) bir umut diye düşündüm şansımı denedim :))

umutcan
06-07-2010, 23:03
bu arada 1.6 integraların aslında 1.8 olduğu doğru mudur :)

fsunnetci
06-07-2010, 23:14
bu arada 1.6 integraların aslında 1.8 olduğu doğru mudur :)

1.6 integra çok zor bulursun türkiyede belkide yoktur :confused:
ama o sahibinden.com gibi sitelerdeki ilanlardaki 1.6 araçların hepsi 1.8 dir emin olabilirsin neden dersen ruhsatlarında 1.6 Yazdığı için araç sahipleri 1.6 motor sanıyorlar benim arabanın ruhsatında da 1.6 yazıyor mesela:D
1991-1992 yıllarında 1.6 üstü araç ithali neredeyse yasak olduğundan ve vergi indiriminden faydalanmak için 1.6 yazılmış zamanında :p
Boşver onlar öyle bilsinler :o

umutcan
06-07-2010, 23:16
heheh iyimiş :)
peki integrada otomatik şanzuman tercih edilebilir mi ?

melih
06-07-2010, 23:17
dedik ya :D

umutcan
06-07-2010, 23:18
olsun kullananlara soralım :)

timucintt
07-07-2010, 01:07
heheh iyimiş :)
peki integrada otomatik şanzuman tercih edilebilir mi ?

ben kullanıyordum otomatiğini düzden daha zevkli konfor açısından.. aynı zamanda hondalar içinde en başarılı ve en atak otomatik vites... ayrıca her hondanın otomatik vitesli modeli tutulur... sağlamlar çünkü...

teknik
07-07-2010, 07:49
valla kasası yorgun falan dıyen arkadaşlara bişey dıyemıycem.. evet iç döşemelerın tadil edilemesi lazım .. 7000 e teg alıp başka ne beklıyosun merak edıyorum.. arabanın km saatınde yazan 1600000 bende ınanmıyorum zaten.. bakımların cogu arızadan dıgıl sureklı oraya buraya sakarya ankara ızmıt gezdıgım için korkumdan yapılmıstır..

sahıbındenden 250 lıraya adam komple derı koltuk satıya bahcelievlerde .. 150 lırada kapı kaplaması 400 e iç döşeme tamam.. ben topluyacaktım kısmet olmadı ..

karalama kötüleme olmasın.. herkezın malı kendıne kıymetli... işine gelen alır işine gelmeyen almaz bu bu kadar basit..

ben aracımdan cok memnunum allaha sukurler olsun.. inşaat işlerimin yeniden başlaması dolayısıyla araba ınşaatlarda heder etmemek adına satıyorum..

MKT
07-07-2010, 09:04
bu araç için bende sahibi ile görüşmüştüm.hatta bi abimiz istanbuldaydı ama aracın yeri çok tersti sahibi kadıköyde araç maltepedeydi baktırmak kısmet olmadı.bu fiyata 92 model bu özelliklerde kaç farklı araç varki alınabilecek.1000 tl içine harcasan 2000 tl de komple motor yapıp frenlerini felan yenilesen sana kız gibi olur bu araba.9000 tl ye gidip sağlam bildiğin arabayı alacaksın ama kapalı kutu içinden ne çıkacğaını bilemezsin.ama diğer türlü al kendin yaptır hem neresinde ne olduğunu görmüş olursun.bazen çok incelememek gerekiyor aslında.bulduğunu aklına yatıyosa gidip alacaksın.

fsunnetci
07-07-2010, 09:10
Integrayı alacak kişi integrayı ucuz diye alacak ise hiç almasın bence O arabayı sevip değerini bilen biri isen zaten kılına tüyüne pek bakmazsın çünkü 20 senelik arabada kalkıpta ince detay aramak pek doğru olmaz.iç döşemeleri kimse kusur olarak görmesin 650tl'ye bayrampaşada deri kaplıyorlar 400tl fark ilede koltuk ısıtma koyuyorlar her iki koltuğa üstelik Bonus Card'a 8 Taksit:D
DB1 Integra Forever :icon_tup:

SekoLive
07-07-2010, 09:11
Integrayı alacak kişi integrayı ucuz diye alacak ise hiç almasın bence O arabayı sevip değerini bilen biri isen zaten kılına tüyüne pek bakmazsın çünkü 20 senelik arabada kalkıpta ince detay aramak pek doğru olmaz.iç döşemeleri kimse kusur olarak görmesin 650tl'ye bayrampaşada deri kaplıyorlar 400tl fark ilede koltuk ısıtma koyuyorlar her iki koltuğa üstelik Bonus Card'a 8 Taksit:D

geçenlerde bakırköy sahilde denk geldim aracına maşallahı var çok güzeldi

yorumlarınada katılıyorum :icon_tup: 20 yıllık arac fiyat makul yapılabilicekler ortada.

fsunnetci
07-07-2010, 09:21
geçenlerde bakırköy sahilde denk geldim aracına maşallahı var çok güzeldi

yorumlarınada katılıyorum :icon_tup: 20 yıllık arac fiyat makul yapılabilicekler ortada.

Sağol eyvallah dahada güzeldi arabam ama 1 ay kapının önünde branda kaplı yattı parça beklerken bu sırada İstanbul şöförleri sağolsunlar önlü arkalı tamponlarımı traşlamışlar biraz:(

SOMEONESPECIAL
07-07-2010, 09:22
Cam masrafına dikkat etmek lazım. Hangi camın nesi var ?

timucintt
07-07-2010, 11:46
valla kasası yorgun falan dıyen arkadaşlara bişey dıyemıycem.. evet iç döşemelerın tadil edilemesi lazım .. 7000 e teg alıp başka ne beklıyosun merak edıyorum.. arabanın km saatınde yazan 1600000 bende ınanmıyorum zaten.. bakımların cogu arızadan dıgıl sureklı oraya buraya sakarya ankara ızmıt gezdıgım için korkumdan yapılmıstır..

sahıbındenden 250 lıraya adam komple derı koltuk satıya bahcelievlerde .. 150 lırada kapı kaplaması 400 e iç döşeme tamam.. ben topluyacaktım kısmet olmadı ..

karalama kötüleme olmasın.. herkezın malı kendıne kıymetli... işine gelen alır işine gelmeyen almaz bu bu kadar basit..

ben aracımdan cok memnunum allaha sukurler olsun.. inşaat işlerimin yeniden başlaması dolayısıyla araba ınşaatlarda heder etmemek adına satıyorum..

aracını kimsenin kötülediği yok :) gördüklerimizden bahsediyoruz... ayrıca belirttim ben üstde bu fiyata gayet iyi diye yani kısacası *** atan yok... ayrıca alt takım içinde genel konuştum...

timucintt
07-07-2010, 11:53
bu araç için bende sahibi ile görüşmüştüm.hatta bi abimiz istanbuldaydı ama aracın yeri çok tersti sahibi kadıköyde araç maltepedeydi baktırmak kısmet olmadı.bu fiyata 92 model bu özelliklerde kaç farklı araç varki alınabilecek.1000 tl içine harcasan 2000 tl de komple motor yapıp frenlerini felan yenilesen sana kız gibi olur bu araba.9000 tl ye gidip sağlam bildiğin arabayı alacaksın ama kapalı kutu içinden ne çıkacğaını bilemezsin.ama diğer türlü al kendin yaptır hem neresinde ne olduğunu görmüş olursun.bazen çok incelememek gerekiyor aslında.bulduğunu aklına yatıyosa gidip alacaksın.

2000 liraya motor ve frenlerini nasıl komple yeniliyorsun ?

yan sanayi fren merkezi sıfırı 200 lira olan ve diskleri + balataları yan sanayi 300 lirayı bulan ve fren hortumlarının tanesi serviste 124 lira olan bir aracı nasıl 2000 liraya komple topluyorsun mekanik olarak :) ben şimdiye kadar oem topladığım alt takım mekaniği harcadığım para ile bir teg parasını aştı :) + bide motor var diyorsun komple integra motorunu 2000 liraya kimse toplamaz o paraya ancak üst contayı ve segman takımı değişir millet tabi oda yan sanayi olur ne zaman geri patlar kim bilir... 2000 liraya ancak servisten orijinal yağ pompasını, triger setini, devir daimını, ve orijinal segman takımını alabilirsin :D taktıraman bile :D

timucintt
07-07-2010, 11:55
Cam masrafına dikkat etmek lazım. Hangi camın nesi var ?

o arka cam olayına kesin çözüm getireceğim ben abi.. bir cam fabrikasıyla anlaşacağım birebir aynısını üreteceğiz kısmetse 1 2 ay içinde... 1300 liraya servisten almaktansa(ve 30 gün beklemektense) 500 600 liraya yan sanayi 1 2 günde bulunabilecek bir cam üretmeyi planlıyorum...

erhann
07-07-2010, 12:10
o arka cam olayına kesin çözüm getireceğim ben abi.. bir cam fabrikasıyla anlaşacağım birebir aynısını üreteceğiz kısmetse 1 2 ay içinde... 1300 liraya servisten almaktansa(ve 30 gün beklemektense) 500 600 liraya yan sanayi 1 2 günde bulunabilecek bir cam üretmeyi planlıyorum...
az kaldi kardes islemler bitiyor

fsunnetci
07-07-2010, 12:51

Timuçin hazır yaptırmışken ön cam'da yaptırın :p bir çok integranın ön camı çizilmiş ve eskimiş artık değişmesi gerekebilir.:confused:benim ön cam geçen hafta bilinmeyen sebeplerden ötürü çatladı ve aşağıya doğru yürüyor:(

SekoLive
07-07-2010, 12:52
Timuçin hazır yaptırmışken ön cam'da yaptırın :p bir çok integranın ön camı çizilmiş ve eskimiş artık değişmesi gerekebilir.:confused:benim ön cam geçen hafta bilinmeyen sebeplerden ötürü çatladı ve aşağıya doğru yürüyor:(

camı tez zamanda çizdir bi süre daha idare eder seni yoksa daha kısa ömürlü olacakdır

fsunnetci
07-07-2010, 12:55
camı tez zamanda çizdir bi süre daha idare eder seni yoksa daha kısa ömürlü olacakdır

çizdirecektim ama arabayı yıkatınca bir baktım nerdeyse camı yarılıyacak:( artık yapcak birşey yok sanırım ileride ötenazi yapıcam ön cama:D

timucintt
07-07-2010, 12:56

abi integranın hazır ön camları mevcut.. 200-250 liraydı yan sanayisi yaptıranlar vardı... memnun kalmıştı arkadaşım ve gidip yakından inceledim camı gayet güzel oturtmuşlar dış fitilleride cukk oturmuştu yan yandan baktığımda camın diğer yan sanayi camlar gibi aşırı dalgalı değildi... ama markası aklımda değil maslakta bir camcıda yaptırmıştı... rengide hafif yeşildi pilkington'un mercedes camları gibi...

fsunnetci
07-07-2010, 13:08
abi integranın hazır ön camları mevcut.. 200-250 liraydı yan sanayisi yaptıranlar vardı... memnun kalmıştı arkadaşım ve gidip yakından inceledim camı gayet güzel oturtmuşlar dış fitilleride cukk oturmuştu yan yandan baktığımda camın diğer yan sanayi camlar gibi aşırı dalgalı değildi... ama markası aklımda değil maslakta bir camcıda yaptırmıştı... rengide hafif yeşildi pilkington'un mercedes camları gibi...

Yansanayi duydumda uyduruk imalat olma ihtimalinden dolayı sıcak bakmamıştım ama eğer dediğin gibiyse gidip bir bakmakta fayda var:icon_tup:
Timuçin sana teamhondaintegra için davet yollamıştım geldimi:soru:

timucintt
07-07-2010, 13:15
Yansanayi duydumda uyduruk imalat olma ihtimalinden dolayı sıcak bakmamıştım ama eğer dediğin gibiyse gidip bir bakmakta fayda var:icon_tup:
Timuçin sana teamhondaintegra için davet yollamıştım geldimi:soru:

geldi abi geldi girecğeim bi ara msjlara yanıt vermiyorum bu arala rçok dolu kutu :D

SOMEONESPECIAL
07-07-2010, 13:21
Ön can yan sanayi olsa da var... Öyle gözü bozarak gezmektense
yan sanayisi takılır. Çok nadir ön kapı camlarıda üretilmiş ama zor bulunur
kanaatindeyim. Ayrıca arka camın çözümünü buldular İstanbul'dan ve Ankara'dan
bir arkadaş. Kalıbı İstanbul ve Ankara'da mevcut. Rezistanslı ve rezistanssız
üretebiliyorlar. İstanbul'daki yer Çekmeköy Yakınlarındaki bir cam fabrikası idi.
Hasan Balta isimli bir arkadaşımızın başına gelmişti. Ankaradaki de Cihat diye
bir arkadaştı yanılmıyorsam. Boyacı sökerken patlatmıştı :D

Oldu olacak arka kapı camlarını döktürün takım olarak isteyen istediğini bulsun

YavuzNaz
07-07-2010, 13:28
çok kararsız kaldım 1.5 exmi alsam teg mi alsam diye :?

timucintt
07-07-2010, 13:44
Ön can yan sanayi olsa da var... Öyle gözü bozarak gezmektense
yan sanayisi takılır. Çok nadir ön kapı camlarıda üretilmiş ama zor bulunur
kanaatindeyim. Ayrıca arka camın çözümünü buldular İstanbul'dan ve Ankara'dan
bir arkadaş. Kalıbı İstanbul ve Ankara'da mevcut. Rezistanslı ve rezistanssız
üretebiliyorlar. İstanbul'daki yer Çekmeköy Yakınlarındaki bir cam fabrikası idi.
Hasan Balta isimli bir arkadaşımızın başına gelmişti. Ankaradaki de Cihat diye
bir arkadaştı yanılmıyorsam. Boyacı sökerken patlatmıştı :D

Oldu olacak arka kapı camlarını döktürün takım olarak isteyen istediğini bulsun

kaç para arka cam :D

MKT
07-07-2010, 20:51
timu dışardan piston yatak sekman,takım conta vs 2000 tl ye toplayamıyosan eğer zaten kazıklanıyorsun demektir.her vidasına kdar servisten alırsan ve beklersen senin gibi 15,000 tl harcanır.ama hala değişen bişe olmaz.mis gibi toplayan motoru baştan rektefiye yapacaksın.frenler de dediysem fren balataları vs.bide yağı-suyu filtresi.emin ol 2000 tl geçmez işçilik dahil. cam olayındada adanada cam işi yapan bi abimiz var istediğimiz camı 200-300 tl arası biş fiyatta kalıbını alarak yenisini yapıyor.kendisi döküyor camı ve öyle dalga dalga vs olmuyor.isterseniz konuşur görüşürüm,fiyat alırım.ama bu aracın sahibi 180 tl yan sanayi camını bulmuş zaten istanbulda sanayide.o fiyattan ucuza da olmaz herhalde

timucintt
07-07-2010, 21:16
2000 liraya topladığın yan sanayi motordan ne çıkarki :) sen yan sanayi topla o zaman... :D ayrıca kim 200 300 liraya arka bombeli cmaı yapıyor dalgasız çok merak ediyorum... o camı dalgasız bir şekilde kalıplayan adam o camı 500 den aşağı satmaz... hayrına bedavaya yapıyor demekki o arkadaş o camları...

teknik
08-07-2010, 07:41
ön cam kadıköy 6 yola cıkarken solda duroglas peşin 180 6 ay vadeli 220..

teknik
08-07-2010, 07:48

işin özü bu bu kadar basit.. teşekkürler kaplatmayada gerek yok hazır kaplanmıs komple koltuk var 250 tl ye... tertemiz

aracımın motorunda şasesınde kulesınde genel fızıgınde frenlerınde en ufak sıkıntım yok.. hatta arka takımların durumu bile cok cok iyi....

benim tek sıkıntım aracım inşaatlarda heba olmasın dagılmasın.. zaten biraz derli doplu bütçem olsa 7000 vermem harcarım kafama göre misler gibi binerim otomobilime

ayrıa döşeme döşeme dedık ama koltuklarım cogu aractan temiz sadece 1 gün öncesi denizden geldigi için kumluydu..

hata bende söyleki aracı satıyorum ama galeri gibi yada bazı şeyleri saklayanlar gıbı motorunu parlattırmıyorum her görmeye gelen icin aracımı yıkamıyorum bu yuzdende ınsanlar a ters gelıyor.. azcık albenilesem zaten çoktan satılmıstıkı.. bundan 1.5 ay önce 7 250 vermedım ustune biir dunyada masraf ettim..

MKT
08-07-2010, 07:57
2000 liraya topladığın yan sanayi motordan ne çıkarki :) sen yan sanayi topla o zaman... :D ayrıca kim 200 300 liraya arka bombeli cmaı yapıyor dalgasız çok merak ediyorum... o camı dalgasız bir şekilde kalıplayan adam o camı 500 den aşağı satmaz... hayrına bedavaya yapıyor demekki o arkadaş o camları...

timu alışmışsınız kazık yemeye başka yerde parça ucuz olunca size dandik gibi geliyor.adam 91 mitsubishi eclipse için 250 tl cam döküyor.bahsettiğim cam integranın 2katı bombeli ve büyüğü.

fsunnetci
08-07-2010, 09:07
ön cam kadıköy 6 yola cıkarken solda duroglas peşin 180 6 ay vadeli 220..

:eek: iyi fiyat firma ismi bellimi tel açıp ellerinde hazır varmı diye sorabilirmiyiz..:soru: Kredi kartına taksit varsa çok iyimiş hazır bide ön cama inceden bir film çektikmi süper olur:p

teknik
08-07-2010, 09:22
kardesım telefonu yanımda yok ama gelırsen buraya yardımcı olurum.. siparişi verin en gec 2 gün sonra takalım dediler.. kadıköy altıyola cıkarken solda..i

teknik
08-07-2010, 09:28
duroglass bayisi ama ismini bilemiyorum işletmenin

timucintt
08-07-2010, 10:51
timu alışmışsınız kazık yemeye başka yerde parça ucuz olunca size dandik gibi geliyor.adam 91 mitsubishi eclipse için 250 tl cam döküyor.bahsettiğim cam integranın 2katı bombeli ve büyüğü.

valla piyasadaki her malı gördük... neyin iyi neyin kötü olduğunu gayet ayırt edebilecek zihin yapısına sahibiz... sen git en ucuz parçayı al tak aracına...

fsunnetci
09-07-2010, 00:00
valla piyasadaki her malı gördük... neyin iyi neyin kötü olduğunu gayet ayırt edebilecek zihin yapısına sahibiz... sen git en ucuz parçayı al tak aracına...

mixercempl Ucuz etin yahnisi olmuyor o yüzden Timuçine hak veriyorum senin arkadaşın belki kaliteli üretim yapıyor olabilir ama herkes aynı şekilde kaliteli ürün çıkartamıyor ortaya:(