PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Garanti Bankası

RottingChrist
13-07-2010, 21:36
Arkadaşlar Garanti bankasıdan gelir güvencesi sigortası yaptıran ve yararlanan var mı aranızda?

Eray Yümsel
13-07-2010, 23:43
çalıştığın iş yerinde 6 ay çalıştıktan sonra. senin isteğin olmadan çıkartılırsan 6 ay banka sana 330tl aylık maaş veriyo. sende 12 ay boyunca 12 tl ödüyosun bankaya.

eksisi yok bir nevi güvence

KA®ANLIK
14-07-2010, 08:09
bu kredi kartı ödeme güvencesi ile farklı şeyler sanırım ?

despe
14-07-2010, 08:14
ben nezaman müşteri hizmetlerini arasam. bunu yapalım mı falan diye söylüyolar. ama bana bahsettikleri rakam 10.000 tl ler. 10.000 tl ye kadar olan borçlarınız ödenir falan diyor, her seferinde anlatıyor ama ben dinlemiyorum, gerek yok deyip kapatıyorum :D sizin bahsettiğinizle aynı şey mi bilmiyorum.

GOKTAN
14-07-2010, 08:36
http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/sigorta_emeklilik/sigorta/issizlik/gelir_guvencesi.page?

arkadaşlar garanti bankasında calısıyorum,detaylı bilgieri linkte belirttim,en cok yaptıgımız sigortaların basında geliyor gelir güvencesi sigortası...inceleyin yine yardımcı olmaya çalışırım...

RottingChrist
14-07-2010, 09:08
http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/sigorta_emeklilik/sigorta/issizlik/gelir_guvencesi.page?

arkadaşlar garanti bankasında calısıyorum,detaylı bilgieri linkte belirttim,en cok yaptıgımız sigortaların basında geliyor gelir güvencesi sigortası...inceleyin yine yardımcı olmaya çalışırım...

abi süper bir haber. yalnız bankasınıza karşı inanılmaz bir antipatim oluştu ve her ortamda en şiddetli şekilde herkesi uyarmayı alışkanlık haline getirdim. sakıncası yoksa genel varsa pm atabilirim ama başıma gelenlerden sonra o yeşil tabeladan nefret ediyorum. şahsınız adına kesinlikle en ufak art niyetim yoktur.

RottingChrist
14-07-2010, 09:09
ben nezaman müşteri hizmetlerini arasam. bunu yapalım mı falan diye söylüyolar. ama bana bahsettikleri rakam 10.000 tl ler. 10.000 tl ye kadar olan borçlarınız ödenir falan diyor, her seferinde anlatıyor ama ben dinlemiyorum, gerek yok deyip kapatıyorum :D sizin bahsettiğinizle aynı şey mi bilmiyorum.

aman abi sakın Allah düşmanımı garanti bankası ile muhattap etmesin.

MKT
14-07-2010, 09:13
bende yaptırdım bu sigortadan. allah korusun işsiz kaldığımızda kredi kartını ödeyememe gibi bi durum olduğunda banka devreye giriyor.veya işsizlik maaşı gibi bi ödenek sunuyormuş.tam anlamamıştım ama iyi birşey olsa gerek:D

GOKTAN
14-07-2010, 09:15
aman abi sakın Allah düşmanımı garanti bankası ile muhattap etmesin.

kardeş bi pm atta ne oldu anlayalım,yardımcı olabilecegim birşey varsa halledelim...

RottingChrist
14-07-2010, 09:17
bende yaptırdım bu sigortadan. allah korusun işsiz kaldığımızda kredi kartını ödeyememe gibi bi durum olduğunda banka devreye giriyor.veya işsizlik maaşı gibi bi ödenek sunuyormuş.tam anlamamıştım ama iyi birşey olsa gerek:D

ben eşime yaptırdım eşim şu anda işsiz iki ay geçti zırnık alamadık. ve resmen enayi yerine alınıyorlar. bütün evraklarım tamam haftalarca bekliyorum. ailem le bu kadar muhabbet etmiyorum müşteri temsilcileri ile ettiğim kadar.

GOKTAN
14-07-2010, 09:25
kardeşim 2. ay bağlaması lazım maaşı,biz her işsiz kalma başvurusunda 1 ay bekler 2. ayda eğer kişi işsizliği devam ederse maaş bağlıyoruz,şubenle hiç görüştünmü?şubede emeklilikten bu sigortalarla ilgilenen temsilciler var direk onlara git,telefonla falan uğraşma...

mertacar
14-07-2010, 09:29
valla bu konu ile alakasız ama izmir-bostanlı şubesinden sanal pos için başvuru yaptım. 7 ile 15 gün arasında çıkar dediler. 5. hafta bitiyor bütün evrakları ve ödememi yapmama rağmen geçen haftadan beri bugun yarın diyip erteliyorlar bunun nedeni garanti bankası mı yoksa şube mi? bileniniz varmı acaba.

RottingChrist
14-07-2010, 09:30
kardeşim 2. ay bağlaması lazım maaşı,biz her işsiz kalma başvurusunda 1 ay bekler 2. ayda eğer kişi işsizliği devam ederse maaş bağlıyoruz,şubenle hiç görüştünmü?şubede emeklilikten bu sigortalarla ilgilenen temsilciler var direk onlara git,telefonla falan uğraşma...

dostum alayına gittim ama inanılmaz bir prosedür, hata ve bezdirme plitikası. bu hataların hepsi alehime. banka hata yapıyor ben çekiyorum. pm attım detaylı şekilde. günü gününe ödediğim primleri dikkate almayıp poliçemin geçersiz olduğuna dair üç kişi tarafından imzalanmış mektup gönderiyorlar. hiç mi kontrol eden yok sorgulayan yok. 18 ay ödme yapmışım bana yeterli prim sayınız yok diyorlar. yanlışlıklarını kabul ettiler ama özür asla etmediler. k.kartı borcum için her gün faiz işliyor fakat hakkım olan parayı almak için haftalarca bekletiliyorum.

GOKTAN
14-07-2010, 09:36
valla bu konu ile alakasız ama izmir-bostanlı şubesinden sanal pos için başvuru yaptım. 7 ile 15 gün arasında çıkar dediler. 5. hafta bitiyor bütün evrakları ve ödememi yapmama rağmen geçen haftadan beri bugun yarın diyip erteliyorlar bunun nedeni garanti bankası mı yoksa şube mi? bileniniz varmı acaba.

ilgili birim önce şube ikincide poslarla ilgilenen birim...sen pos için şubede başvurdugun arkadaşı bikere daha ziyaret et bence 1 ayı geçmiş....

RottingChrist
14-07-2010, 11:09
Göktan, yarın şubeye gidiyorum ve cıngar çıkartıyorum dostum. İnşallah işe yarar da biz de paramızı alırız. Bu arada eylül gibi Antalyada olucam elimde otto son suturucu var ihtiyacın varsa onu da senin gti ya hediye edeyim :D ilgine tekrar tşk.

senna
14-07-2010, 12:45
geçen aradılar yaptırdım 10bin tlye kadar bi kaç bişey güvence veriyolar unuttum ne olduğunu telefonda iyi bişey gibi gelmişti

GOKTAN
14-07-2010, 13:14
Göktan, yarın şubeye gidiyorum ve cıngar çıkartıyorum dostum. İnşallah işe yarar da biz de paramızı alırız. Bu arada eylül gibi Antalyada olucam elimde otto son suturucu var ihtiyacın varsa onu da senin gti ya hediye edeyim :D ilgine tekrar tşk.

kardeşim ne demek elimden keşke daha fazlası gelseydi,yarın eşinle beraber gidin ama şubeye,,,ne zaman istersen gel antalyaya herzaman beklerim telefon etmen yeter,,,yarın benide haberdar et olurmu durumdan...