PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MG Hakkında..

Şahan
14-07-2010, 10:36
Merhabalar,

bu aralar eskiden de sevdiğim MG'ler iyice gözüme takılmaya başladı..daha önceden kullanan ve bilgi sahibi olan arkadaşlar genel hatlarıyla tecrübelerini paylaşabilirlerse çok memnun olurum..

altima
14-07-2010, 11:40
selam üstad.

bildigim kadarıyla roverlarda antifriz suyu eksiltme gibi bir problem var. motor kapağımı, termostat ayarımı devirdaim pompası mı bişey falan değişyo,, bu sorunu çok sık duyardım zamanında...

başka genel anlamda parça ve en önemlisi usta sıkıntısı vardır. roverdan anlayan adam zor bulunur piyasada.. bildiklerim bunlardır :D:D

saygılar
Rıdvan..

RottingChrist
14-07-2010, 12:14
bir ara ben de çok takmıştım kafaya ama olumsuz yorumlardan dolayı uzak durdum. 2. el piyasası parça temini vs. çok araştırmadım ordan burdan duyduklarım sadece.

ArMy
14-07-2010, 13:13
3-5 ay öncesinde bende bi Mg-Zr hevesine takılmıştım ama 2. eli çok çok zayıf..Ankara'da şaşmazda pro-ser ve gölbaşında bir servis daha var bakım onarımda sorun yaşamazsınız..Rover'ın çinlilere satıldığını da duymuşsunuzdur galiba.. :)

Şahan
14-07-2010, 14:06
arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim. parça sıkıntısı filan mekanik anlamda dert yaratmayacak kadarsa çok sorun değil..ama su eksiltme vs gibi problemlerin çözümleri var mıdır bilemedim..

FatihR.
14-07-2010, 15:27
3-5 ay öncesinde bende bi Mg-Zr hevesine takılmıştım ama 2. eli çok çok zayıf..Ankara'da şaşmazda pro-ser ve gölbaşında bir servis daha var bakım onarımda sorun yaşamazsınız..Rover'ın çinlilere satıldığını da duymuşsunuzdur galiba.. :)

gölbaşında amcamların rover servisi var. yıllardırda rovercılar.

Şahan
14-07-2010, 15:43
gölbaşında amcamların rover servisi var. yıllardırda rovercılar.

kronik problemleri hakkında bilgin var mı?