PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Affedin bizi Polisler

typer46
14-07-2010, 22:30
‎...
Terörist değiliz memur bey bizde bu vatanın evlatlarıyız görüntümüz farklı olabilir, jantlarımız büyük lastiklerimiz ince olabilir, yere değecek gibi durabiliriz, arasıra tamponu sürtsekte çukurlara dikkat ederiz.Camlarımız siyah egzozumuz baca gibi olabilir motorumuz ciğerli filtremiz temiz durabilir kornamız havalı müziğimiz baslı olabilir geçtiğimiz yerleri sallayabiliriz ama şunu unutma biz bu vatanın evlatlarıyız vergimizi verir hatalıysak cezamızı çekeriz her şeyden önemlisi tertemiz bir kalbe sahibiz...

SercanTurkoz
14-07-2010, 22:30
rap olaraktan şarkısını duymuştum 1 kez. caddetunng mi ne ole bşiyi sanırsam..

ceskin
14-07-2010, 22:31
Helal olsun +13241232436

B.Koçer
14-07-2010, 22:32
geçen valideye mühürsüz plakadan ceza yazıyomus ......
çıkardık plakları vs
bazılarını görüyom ps kafelerde normal kafelerde tavla oynarken sinir oluyom tepem atıyo nabıcaz işte hamdolsun ......

Frid
14-07-2010, 22:32
güzel olmuş ama herşeyin yeri ve zamanı başkadır

Ludacris
14-07-2010, 22:38
İnsan insandır... İster siyah ister beyaz. İçinde puştingenlik varsa kıyafet,mevki,maddi,manevi durum dinlemez

@Lp2
14-07-2010, 22:40
bı sey yazmıcam bende gecen hafta baglandım 1300 e mal oldu saygılar sevgıler

redlinemst
15-07-2010, 00:01
baya eski bi yazı bide emniyet müdürlüğüne göndermek lazım bunu

_Burak_
15-07-2010, 00:05
Valla polislere sempatim yok ama onlarda terörist muamelesi yapmıyor zaten
ne olursa olsun bir yönetmelikte var sonuçta adamların ellerinde
istersen pamuk prenses ol direksiyonda , sağlam egzozlu , bow lu ,film camlı atarlı giderli bir araçta v.s donanımlarda olan araçlarda standart dışı olan zımbırtıda adam zaten bağlıyor , yapacak bir şey yok
bunu yapanda göze alarak yapıyor zaten.

__FrK__
15-07-2010, 00:07
olabılecek en ıyı sey almanyadakı gıbı herseyı ısletıcez abı neyse ufak tefek vergısınıde verıcez sonra onlar sağ biz selamet bakıcaz keyfımızw barı bunu uygulamaya alsalar...

redlinemst
15-07-2010, 00:12
alırlar alır :)

kadirsa
15-07-2010, 00:21
olabılecek en ıyı sey almanyadakı gıbı herseyı ısletıcez abı neyse ufak tefek vergısınıde verıcez sonra onlar sağ biz selamet bakıcaz keyfımızw barı bunu uygulamaya alsalar...

Eyvallah haklısın gülü seviyorsak dikene katlanalım herşeyi usulüyle yapalım olması gerekende budur, örnek vatandaş şekli budur; ammaaaaaaa evo'nun sti'nin arkasındaki kanada "bu orjinal değil arakadaş" diye direterek ceza yazmaya çalışanları ne yapacaz?

__FrK__
15-07-2010, 00:23
Eyvallah haklısın gülü seviyorsak dikene katlanalım herşeyi usulüyle yapalım olması gerekende budur, örnek vatandaş şekli budur; ammaaaaaaa evo'nun sti'nin arkasındaki kanada "bu orjinal değil arakadaş" diye direterek ceza yazmaya çalışanları ne yapacaz?

:D:D işte bunları da aşmış olucaz :D cahil çok o konu ile ilgili de servisten yazı alıp bulundurun bu arada ;)

Ludacris
15-07-2010, 00:51

Bi donem hürriyete bu konu yuzunden haber olduk sağolsun amcamin arkadasi roportaj yapti aramizdan doktor bi arkadasa polis demis
"utanmiyormusun bide doktorsun" :)

yine baska bi arkadasa

ben ferrari bile kitlerim demisti....

B.Koçer
15-07-2010, 01:00
Bi donem hürriyete bu konu yuzunden haber olduk sağolsun amcamin arkadasi roportaj yapti aramizdan doktor bi arkadasa polis demis
"utanmiyormusun bide doktorsun" :)

yine baska bi arkadasa

ben ferrari bile kitlerim demisti....

yetki fazla gelmiş o memura :heyoo::D

Ludacris
15-07-2010, 01:05
yetki fazla gelmiş o memura :heyoo::D

Bi kerede bayram arifesi eve 50m kalmis
jandarma trafik durdurdu. Bu kanat ne egzoz ne falan diye atari yapiyor mal mal bakindi sonrada dedi, sukret bayram arifesi yoksa kurtulamazdin, gormuyeyim sonra bidaa demisti
neler var abi yaaa

fa'R'uk
15-07-2010, 01:09
polislerde sever ön yargı amman olmasın ben ne kadar sevsemde trafikçi olsaydım heralde akşam roll yaptığım arkadaşımı sabah bağlamak zorunda kalabilirdim görev bu

B.Koçer
15-07-2010, 01:12
Bi kerede bayram arifesi eve 50m kalmis
jandarma trafik durdurdu. Bu kanat ne egzoz ne falan diye atari yapiyor mal mal bakindi sonrada dedi, sukret bayram arifesi yoksa kurtulamazdin, gormuyeyim sonra bidaa demisti
neler var abi yaaa

istanbulda bizim egzozada karıştı da bağırdım arkadan dizel bu diye öyle anladı sanırsam dizel olduğunu gaza bas diyo pedere :D