PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dostlar arkadaslar abilerim istanbul kartal a yakın olan yardıma ıhtıyacım war

recky
15-07-2010, 12:43
dostlar ıstanbul kartal da vti war bır tane hb arac sahıbı ıle gorusmelerımız sonucu koltuklarına talıp oldum.
konusmalar pazarlık tamam ancak ılandakı fotograflar anlasılır degıl.
yakın olan arkadasımızdan rıca etsem koltuklara bakıp durumunu görüp solma olup olmadıgına bakıp alcaklık yukseklık ayarı bel ayarının calısıp calısmadıgı kontrolunu yapıcak bır arkadaasın yardımına ıhtıyacım war.
satıcıya guvensızlıgın yanısıra sıtedekı guvenılır bır kısıye parayı cıkarıp (koltukların durumuna gore) koltukları kargoya wermesı akabınde parayı satıcıya vermesını rıca etmekteyım.
bu konuda yardımcı olurmusunuz bana
bana bu ıyılıgı yapan kısıye dua ederım :)
koltuklar da solma sorun arıza cıkmassa alırsak yardımcı olan arkadasımıza 2 adet de elımdekı calıfornıa kokusunu hedıye ederım.ekstra ucret talep ederse arac ıle gıtme yakıt falan konusunu da konusuruzz..
Lutfen bu konuda yardımcı olun.
aeo tsk ederım sımdıden yardım etmek ısteyen gonul dostlarıma

Günkut
15-07-2010, 12:47
dostlar ıstanbul kartal da vti war bır tane hb arac sahıbı ıle gorusmelerımız sonucu koltuklarına talıp oldum.
konusmalar pazarlık tamam ancak ılandakı fotograflar anlasılır degıl.
yakın olan arkadasımızdan rıca etsem koltuklara bakıp durumunu görüp solma olup olmadıgına bakıp alcaklık yukseklık ayarı bel ayarının calısıp calısmadıgı kontrolunu yapıcak bır arkadaasın yardımına ıhtıyacım war.
satıcıya guvensızlıgın yanısıra sıtedekı guvenılır bır kısıye parayı cıkarıp (koltukların durumuna gore) koltukları kargoya wermesı akabınde parayı satıcıya vermesını rıca etmekteyım.
bu konuda yardımcı olurmusunuz bana
bana bu ıyılıgı yapan kısıye dua ederım :)
koltuklar da solma sorun arıza cıkmassa alırsak yardımcı olan arkadasımıza 2 adet de elımdekı calıfornıa kokusunu hedıye ederım.ekstra ucret talep ederse arac ıle gıtme yakıt falan konusunu da konusuruzz..
Lutfen bu konuda yardımcı olun.
aeo tsk ederım sımdıden yardım etmek ısteyen gonul dostlarıma

ben yaparım edirneden sayinimle gidip bakarım :D:D saka bi yana forumdan birisini yardımcı olucagına inanıyorum

someone need your help! günceli diyorum :D:D

scream3057
15-07-2010, 13:19
kartal da tam olarak nerede???kartal ufak bir yer değil :) ...

recky
15-07-2010, 16:22
kartal da tam olarak nerede???kartal ufak bir yer değil :) ...

bilmiyorum ki arayıp ogrenıyım dıcem kısıyı ama hıc bılmıyorum ıstbulu.
ızmır gıbı olmadıgını bılıyorum :)
adamın telı war sorayımm

VTec_king
15-07-2010, 16:34
öğren bakalım nerde kartaldayım ben yakınsa bana gider bakarım

by_hayali
15-07-2010, 16:40
hangi arabada takılı koltuklar pert füme vtectemi??
edit: hb miş bende Özgür abinin eski arabasının koltukları sandım

gökan
15-07-2010, 18:12
hadı bakalım :)aslan hayrlı olsun kartal bana uzak bılıysun b.evlşerdeyım donuste atarım arabaya sıgarsa sıganı alırız

recky
15-07-2010, 20:11
öğren bakalım nerde kartaldayım ben yakınsa bana gider bakarım

ben tam olarak gorusemedım telefon numarası war sımdılıkk
neyapabılırız kı :(
yardımcı olursanız sewınırımm..

recky
15-07-2010, 20:13
hadı bakalım :)aslan hayrlı olsun kartal bana uzak bılıysun b.evlşerdeyım donuste atarım arabaya sıgarsa sıganı alırız

tm gokanım bakalımm bı gorse bır arkadas kartaldan fotoda hos gozukmuyor bakan arkadasın durumuna gore alısa bakıcam :)

StyleALP
15-07-2010, 20:14
Araç hakkında bilgimiz olursa gidip bakma şansımızda olur. :) Plaka, ilan vs.

scream3057
15-07-2010, 20:14
sen ara adamı,bir arkadaşımı koltuklara bakması için yönlendiricem de,açık adres iste ;) ...

ben kartal-pendik köprüsünün tam ortasındayım,bana yakınsa ve musait zamanım olursa gider bakarım,Vtec king de kartaldaymış...hangimize yakınsa ya da boş vaktimiz varsa ona göre bir şekilde çözeriz...

Dragger
15-07-2010, 20:21
Aynen kisinin adını soyadını, acık adresini ve telefonunu arkadaslara verki yardımcı olsunlar.

recky
15-07-2010, 20:41
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-civic-vti-on-koltuklari/detay

ilan bu
mesaj yazdım adresı bakalım cevap beklıyorumm.
cok saolun ılgı alakanız ıcın

OnurD.
15-07-2010, 20:41
İlker bırak şu vti koltuğu merakını :)

gsi_club
15-07-2010, 20:43
suan çınarcıktayım.hafta sonu döneceğim kartala eğerki o zamana kadar bir sonuç alamazsan yardımcı olurum...

recky
15-07-2010, 20:53
İlker bırak şu vti koltuğu merakını :)
ya onurum
:D

recky
15-07-2010, 20:54
suan çınarcıktayım.hafta sonu döneceğim kartala eğerki o zamana kadar bir sonuç alamazsan yardımcı olurum...

tsk ederım alakana dostum

recky
17-07-2010, 07:46
hallettım tsk edıyorum ılgılenen arkadaslara dostlara

JumboAli
17-07-2010, 07:52
ızmırdede var abı vtı koltugu erol abı satıo hatta nıe ıstanbullara kadar gıttın

scream3057
17-07-2010, 08:11
hallettım tsk edıyorum ılgılenen arkadaslara dostlara

hayırlı olsun diyelim o zaman...

miniks
17-07-2010, 08:24
bak bende kartal cevizli tarafındayım herkesin bilgisi olsun
hatta bir topic açılsa kim hangi ilde hangi bölgede
yardıma ihtiyacı olan aradakşa ona özel mesaj ile ulaşır
sonuçta forumda herkes birbirine yardımcı olur

scream3057
17-07-2010, 08:34
bak bende kartal cevizli tarafındayım herkesin bilgisi olsun
hatta bir topic açılsa kim hangi ilde hangi bölgede
yardıma ihtiyacı olan aradakşa ona özel mesaj ile ulaşır
sonuçta forumda herkes birbirine yardımcı olur

güzel düşünce ;) hatta konu sabitlenip devamlı göz önünde kalması sağlanır...

phantomLord
17-07-2010, 09:01
normal koltukdan farkı nedir bunun :S

VTec_king
17-07-2010, 09:10
hahahah
yaw bunu satan zaten bizim Alpermiş
eski SR Tuning in Sahibi
Koltuklarda Sıkıntı yoktur emin ol ilanı önceden koysaydın direk sölerdim

recky
17-07-2010, 09:54
Guven sorununun yanisira daha once basima gelen far olayindan dolayi bakicak bir arkadasimiz deng gelmedi bende almaktan wazgectim.arkadas ile gerekeni konustum alamicamigi da soyledim.

VTec_king
17-07-2010, 10:50
aracının üzerindekileri satıyor görüldüğü gibi sorunsuz yansırtlıklar filanda gayet sağlammış
kendine hafif koktuklar aldığı için çıkarmış,aramanı bekliyordu

gökan
17-07-2010, 16:01
ızmırdede var abı vtı koltugu erol abı satıo hatta nıe ıstanbullara kadar gıttın

eroldakı sedan sanırım kanka