PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Logmein" Programını Kullanan Bilen !

mrtngn
15-07-2010, 19:11
Arkadaslar logmein uzaktan baglantı programına üye oldum..Programın free sürümüde mevcut fakat kendi kullanıcı adım altına baska bilgisayarları ekledigimde ücretlli versiyon olarak ekleniyor...

Ücretli versiyonlarını deactive edip sadece free sürüm active etmem gerekiyor...Yani her bilgisayarı ekledigimde otomatik olarak free olarak eklenecek.

Bu ayarı bitürlü yapamadım..3 versiyonda active durumda..E-mail adresini silip tekrar kurmak istedim fakat onuda yapamadım..Öyle bir bölüm göremedim..

Bu programdan anlayan kullanan bilen varsa yardımlarını bekliyorum..

StyleALP
15-07-2010, 19:20
Abi bu Logmeİn Hamachi mi ?

Edit:

Yoksa güvenlik programı mı ?

mrtngn
15-07-2010, 19:27
Hamachi'de Logmein'in bi versiyonu olması lazım..Tam emin değilim ama...

Uzaktan bilgisayara bağlanma programı..

StyleALP
15-07-2010, 19:29
Hamachi'de Logmein'in bi versiyonu olması lazım..Tam emin değilim ama...

Uzaktan bilgisayara bağlanma programı..

Evet, araştırdım Uzaktan kullanmaymış. Onu hiç denemedim de TeamViewer öneririm Abi. Daha kolay bir kullanıma sahip.

berkay_aydin
15-07-2010, 19:30
+1 TeamViewer

mrtngn
15-07-2010, 19:35
Evet, araştırdım Uzaktan kullanmaymış. Onu hiç denemedim de TeamViewer öneririm Abi. Daha kolay bir kullanıma sahip.

Bununda kullanımı cok basit ve TeamViewer'dan daha hızlı ve kayıtlı pcleri herseyini görebiliyosun daha güzel bana göre...

Suan tek yapmak istedigim sadece free sürümü active,digerlerini deactive yapmak

mrtngn
15-07-2010, 20:30
Yokmu hiç bilen kafayı yemek üzereyim:Deli:

Schumi
15-07-2010, 23:03
Teamviewer yada ShowMyPC

mrtngn
15-07-2010, 23:54
Egerki bu konuda bilgisi olan yoksa mecburen diger programlara basvurcam...

berkay_aydin
16-07-2010, 09:34
logmein programı niye önemli ki?
bi özelliğimi var?

Evrenoz
16-07-2010, 09:38
Teamviewer gibi basit, kurulum gerektirmeyen, ücretsiz bir program varken sorunlu programla uğraşmak zaman kaybı değil mi? Amaç salt başka bir pc'ye bağlanmaksa indir Teamviewerı, kurmadan bağlan..

berkay_aydin
16-07-2010, 09:39
online oyun oynamaksa amaç Hamachi iyidir...

Kahnweb
16-07-2010, 11:14
Teamviewer gibi basit, kurulum gerektirmeyen, ücretsiz bir program varken sorunlu programla uğraşmak zaman kaybı değil mi? Amaç salt başka bir pc'ye bağlanmaksa indir Teamviewerı, kurmadan bağlan..

Evet, çoğu bilgisayar kullanıcısının en çok kullandığı programlardan birisidir, ücretsiz olmakla beraber sürekli güncellenir, ve hata pek bulunmaz.

Önerebiliceğim sürümü Teamviewer 4.

individual
16-07-2010, 13:42
+1 TeamViewer

katılıyorum süper bir program sorunsuz ;)

Iphone'dan bile bağlanıp pc yönetebiliyorsunuz LogMeIn'den çok başarılı bir program... :icon_tup:

mrtngn
17-07-2010, 01:14
Logmein'in önemli olması birkac pc ile ugrastıgımdan dolayı istedigim zaman hemen girip bakabiliyorum..Karsı taraftan herhangi bi şifre vs almadan...Ve pc acıkmı kapalımı bunu görmem gerekiyor o yüzden önemli :)

Ama olmuyosada diger alternatifleri denicem...Tesekkür ederim herkese ;)

Vts_Power
17-07-2010, 01:22
teamviewer ı da sabit id ve parola kurarsan ne zaman istersen bağlanırsın.çok kolay ve güzel bi program boşver logmein i

mrtngn
17-07-2010, 01:29
teamviewer ı da sabit id ve parola kurarsan ne zaman istersen bağlanırsın.çok kolay ve güzel bi program boşver logmein i

Cok az kullandım Teamviewer'ı eger böle bisey varsa oda işimi görebilir..bu kadar ısrar üzerine denicem söz :D

berkay_aydin
17-07-2010, 12:24
teamviewer'da "program kapatılamasın" "pc açılınça çalışsın" gibi değişik seçenekler var siz kısayollarını oluşturup her bilgisayara istediğiniz zaman bakar kapalı olup olmadığınıda anlarsınız...

StyleALP
17-07-2010, 13:05
teamviewer'da "program kapatılamasın" "pc açılınça çalışsın" gibi değişik seçenekler var siz kısayollarını oluşturup her bilgisayara istediğiniz zaman bakar kapalı olup olmadığınıda anlarsınız...

Aynen, TeamViewer 'in istediğiniz özelliklere sahip olduğuna emin olabilirsiniz. Sabit ID ve Şifre koyarak istediğiniz zaman bağlanabilirsiniz... :icon_tup:

mrtngn
17-07-2010, 13:11

Aynen, TeamViewer 'in istediğiniz özelliklere sahip olduğuna emin olabilirsiniz. Sabit ID ve Şifre koyarak istediğiniz zaman bağlanabilirsiniz... :icon_tup:

Tamamdır ozaman tesekkür ederim herkese ;)