PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sarımsaklı hakkında bilgi ?

MELİH
15-07-2010, 23:36
arkadaşlar 4-5 günlük balıkesir sarımsalıklıya gitmeyi düşünüyoruz arkadaşlarla daha önce buraya giden var mı nasıl bir yerdir güzelmidir tavsiye edermisiniz veya istanbula yakın nereleri önerirsiniz ?sessiz sakin güzel şile ve tekirdag tarafları hariç

cery
15-07-2010, 23:44
abi yer hakkında bilgim yok ama sarımsaklı görünce cacık filan sandım. off canım da çekti :D

STP
15-07-2010, 23:46
sarımsaklı guzeldır o tarz sessız sakın yer olarak enezıde onerebılırım sarkoyde olabılır

halilkarakas
15-07-2010, 23:50
Tekirdağ şarköy number one...biz ramo siyle gittik benim crx te kalmıştık 3 kişi :) ortam güzel...ünlü bir gece club ü ne servis kalkıyor..sessiz sakin bir yer...sarımsaklıda güzel orayada gittim...denizi falan 10 numara...ayvalığın içi güzel...gezilcek yerler var şeytan ayağı falan :)

RottingChrist
15-07-2010, 23:53
sarmısaklı güzeldir. gezilip görülecek çok yer var yakın civarlarda. ama denizi inanılmaz soğuk. plajları sakin ve çok büyük. ayvalık yakın ve tekne turu tavsiye ederim özellikle cunda adasının arkasındaki koyda mola verdiğinde manzara ve denizin görüntüsü rüya gibi. şeytan softarında gün batımını izlerken sakızlı türk kahvesini tavsiye ederim. tekne turunu orkan yatçılık firmasını tavsiye ederim ye iç fiyatlar çok uygun.

34btr1907
15-07-2010, 23:53
gece hayatı pek yoktur,denizi güzeldir ama soğuktur,bu zamnlarda çok kalabalıktır,kumsalı güzeldir,yat turu iyi gelir cunda adası yapar eğlencelidir,badavut ta denize girin derim gün batarkende şeytan sofrasına çıkın manzara izleyin,

RottingChrist
15-07-2010, 23:56
kopyaciiiiii :D

34btr1907
16-07-2010, 00:07
(Aynı dakikada yazmışız ama):Dbaşka alternatifler olsa vallahi yazardım:D olan bıten bu sarımsaklı budur

Spawn
16-07-2010, 00:08
yoğurt ise , mantıyla iyi gider. bi de salçalı yağ

RottingChrist
16-07-2010, 00:15
aynen. çok fazla seçenek yok ama 4-5 gün dolu dolu geçer. hem de kafa dinlemek için iyidir. gidiş geliş yolu gayet iyidir. balıkesirden sonra radarlara dikkat. her rampa başında hatalı sollama yapanları enseleyen polis abiler de cabası.

burak özer
16-07-2010, 00:39
Şuan sarımsaklıdayım herzamanki gibi güzel.Hersey cok guzel fakat biraz denizi soğuk :) Eğer gelıcek olursanız gece hayatı ıcın Gossip'i öneririm ;)

mrtngn
16-07-2010, 00:45
Denizi hakketten soğuk yaa...Ben biraz rüzgarlı bi günde girdim suya kafatasım uyuştu resmen yaa :D:D:D

oğuzk
16-07-2010, 00:49
yoğurt ise , mantıyla iyi gider. bi de salçalı yağ

Bu akşam yedim hala midem yanıyor :D

Günübirlik gitmiştik akçaydan.Akçaya göre çook sessiz güzel bir yer ben sevmiştim sakin aşırı kalabalık yok(gün batımı hariç :D ) neydi o tepenin adı oraya çıkıp kahve içmek süper zaten :)

turbo16
16-07-2010, 01:03
sarmısaklı güzeldir. gezilip görülecek çok yer var yakın civarlarda. ama denizi inanılmaz soğuk. plajları sakin ve çok büyük. ayvalık yakın ve tekne turu tavsiye ederim özellikle cunda adasının arkasındaki koyda mola verdiğinde manzara ve denizin görüntüsü rüya gibi. şeytan softarında gün batımını izlerken sakızlı türk kahvesini tavsiye ederim. tekne turunu orkan yatçılık firmasını tavsiye ederim ye iç fiyatlar çok uygun.

+1 hepsiciği doğru şeytan sofrasıda iyidir.

ramo35
16-07-2010, 01:16
valla küçüklüğüm her yaz ayvalıkta geçti annem tarafım ayvalıklı sarımsaklıda şeytan sofrasına çıkarken yazlık vardı yangın yüzünden satmak zorunda kalmıştık valla gece hayatı öle pek bişi beklemeyin beach club tarzı takılmak isterseniz grand temizel in yanında aytaç vardı oraya gidin hülya avşara fln denk gelirsiniz:D ama denize girilcek yer sarımsaklıda mta nın yeri ve badavut tercihim olur badavut soğuktur denizi ama güzeldir baya rahat edersin kafa dinlersin ayvalıka in tekne turuna katıl 1 kere gez koyları hayran kalırsın ayrıca altta araba varsa cunda arkası patriça ve parlementerler sitesi fln bi gez derim denizleri ve yerleri süper ötesidir

Ozan.E
16-07-2010, 02:29
Arkadaşlar gerekenleri yazmış kafa dinlemek için sarımsaklı birebir hafta sonları trakya tarafı kalabalıklaşıyor iyice.Ayvalık'la da 5 dk yol var ben sarımsaklı derm =)

redbaron
16-07-2010, 03:24
sarimsakli ayvaligin bir beldesidir.harika bir denizi ve kumu vardir.turkiyenin en iyi top 5 e deniz ve kumu girer.denizi soguktur.sarimsakli ayri bir belediye oldugundan zerre kadar hizmet yoktur,bir kac duzgun otel disinda genelde pansiyon ve yazlik tarzidir,bir tane 5 yildizli otel vardir,yollari rezalettir,sivrisinegi meshurdur.kanalizasyon sistemi yoktur.gece hayati 2-3 mekan disinda yoktur.ama huzur bulmak ve dogayla bulusmak icin degerdir.seytan sofrasi tavsiye edilebilecek bir mekan.ayvaligin ici sarimsaklidan daha guzeldir,cok daha derli toplu,duzgun bir yerdir,hizmet ve mekan ayvalikta daha fazla.ayvalik sarimsakli arasi 15-20dakikadir.

VTec_king
16-07-2010, 07:14
5-6 sene önce gitmiştim fena değildi
ege plajı var hatırladığım kadarıyla orası iyiydi
fly ve tropicana diye mekan vardı eskiden
şimdi gossip diye yeni bir mekan var şu anda Dj Murat Muratlı çalıyor iyidir bu işte kendisi
ayvalık cunda filan gez ,şeytan sofrasında manzara güzeldir..

DoDo_hamann
16-07-2010, 07:20
Yazlığımız olduğu için 20 senedir her yaz gittiğim, Çeşme'yi gördükten sonra bidaha gitmek istemediğim yer:)
Denizi işkence kıvamında soğuktur, turisti azdır, Şeytan sofrasında güneşin batışını izlemek eşsizdir, Cunda adasıda çok güzeldir.

ArMy
16-07-2010, 07:50
sarimsakli ayvaligin bir beldesidir.harika bir denizi ve kumu vardir.turkiyenin en iyi top 5 e deniz ve kumu girer.denizi soguktur.sarimsakli ayri bir belediye oldugundan zerre kadar hizmet yoktur,bir kac duzgun otel disinda genelde pansiyon ve yazlik tarzidir,bir tane 5 yildizli otel vardir,yollari rezalettir,sivrisinegi meshurdur.kanalizasyon sistemi yoktur.gece hayati 2-3 mekan disinda yoktur.ama huzur bulmak ve dogayla bulusmak icin degerdir.seytan sofrasi tavsiye edilebilecek bir mekan.ayvaligin ici sarimsaklidan daha guzeldir,cok daha derli toplu,duzgun bir yerdir,hizmet ve mekan ayvalikta daha fazla.ayvalik sarimsakli arasi 15-20dakikadir.

94'den beri aralıksız giderim..Senin yazdıklarına ek olarak abi Sarımsaklı içi yollarını adam ettiler..Sivrisinek derdi de hayli azaldı..Denizin soğuk olanı makbul serinlemeye gidiyoruz :D Gossip güzeldir :)

by_hayali
16-07-2010, 07:55
geçen sene ordaydım sessiz sakin bi yer tekne turuna kesin katılın koylar mükkemmel oluyor ve şeytan sofrasının manzarası gerçekten eşsiz ;)

RottingChrist
16-07-2010, 08:06
tekne turunda deniz kestanelerine dikkat edin. ayrıca koylarda verilen molalarda yanınıza yaklaşan küçük kayıkta satılan yarım kavunun içine koyup servis edilen dondurmayı kaçırmayın. Ayvalık çarşısında meşhur kurabiyeciden sakızlı kurabiyenin tadına bakın.

DENON
16-07-2010, 08:34
gece hayatı pek yoktur,denizi güzeldir ama soğuktur,bu zamnlarda çok kalabalıktır,kumsalı güzeldir,yat turu iyi gelir cunda adası yapar eğlencelidir,badavut ta denize girin derim gün batarkende şeytan sofrasına çıkın manzara izleyin,
aynen söölemek istediklerim bunlar benımde, şeytan sofrasında gün batımı arkadakı küçük adacıkların manzarası falan cok cok güzel ama mutlaka cunda adasını(alibey adası) gezin derim her yerınden tarih akıyo

miniks
16-07-2010, 08:39
Kardeşim benim burhaniyede yazlıgım var

sarımsaklı da az ilerisi zaten

tavsiye ederim sarımsaklı nın da koyu güseldir denizi iyidir o bölgede gidilcek yerlerden dir

hemde gezersiniz biraz arabayla gidicekseniz eger

bir gece cundaya gider balık yersiniz sakızlı dondurma yersiniz

bir gece akçaya gecersiniz şeker mustafa da kokoreç yersiniz sarıkız lokantasında işkembe içersiniz kordonda roma dondurması yersiniz

falan filan işte gezin dolaşın valla hoşunuza gider cok güsel yerler tam kafa dinlemelik

yavuz_ozaydin
16-07-2010, 08:49
Ben balıkesirliyim dostum balıkesir/sarımsaklı çok güzel yerdir gelmenizi tavsiye ederim hatta yarın oradayım size tavsiyelerim alibey adasının balıkları süper akşam gün batımında süper bir yemek olacaktır ayrıca badavut taraflarınada gezin çok sakin ve yeşil bir yerderdir. Turlara katılırsanız bütün sahil boyunu görebilirsiniz ama tursda verilen yemekler pek iyi değil ;)

Saygılar...

DENON
16-07-2010, 09:05
Ben balıkesirliyim dostum balıkesir/sarımsaklı çok güzel yerdir gelmenizi tavsiye ederim hatta yarın oradayım size tavsiyelerim alibey adasının balıkları süper akşam gün batımında süper bir yemek olacaktır ayrıca badavut taraflarınada gezin çok sakin ve yeşil bir yerderdir. Turlara katılırsanız bütün sahil boyunu görebilirsiniz ama tursda verilen yemekler pek iyi değil ;)

Saygılar...ahahah papalina denen bir balık var sardalya gibi bişey ondan veriyolar tekne turunda, eger tura cıkarsanız içeceklerinizi çantanıza koyunda gidin teknede bira, cola vs.... fahiş paralara satılıo sen dısardan al içeceklerini koy çantana :D :D

MELİH
16-07-2010, 09:36
herkese tek tek tşk ederim ilgilerinizden dolayı
heralde tek sıkıntı denizin soguk olması :D
otel pansiyon ev gibi yerlerin fiyatları nasıldır acaba o konudada bilginiz var mı ?

DENON
16-07-2010, 09:49
70 tl günlük şööle eli yüzü düzgün bir 3 odalı ev kardeşim, oda bulabılırsen , sana tavsiyem bir emlakçıya gıt o sana hemen bulur istediğin gibi bir ev kesene uygun şekilde

by serçe
16-07-2010, 09:57
benim yazlığı ayvalık sarımsaklı da sana önerebileceğim bir yerdir. arkadaşlar zaten açıklamayı da yapmış lar fazlasıyla arkadaşlarında dediği gibi Gossip de uğramadan dönme ;) inşallah fazlasıyla eğlenirsin kardeşim

TURBO CİVİC
16-07-2010, 10:22
ayvalık guzeldir.tatil imkanım olsa ilk gidecegim yer diyebilirim.

mmustu
16-07-2010, 10:41
şarköy denmiş anılarım depreşti :D

5 sene önce her hafta sonu şarköydeydim suzuki swift gtı ile :D ehliyetimide orda kaptırmıştım vayy bee :D

EMRE-5843
16-07-2010, 10:47
cunda adasını tavsiye ederim bizde aile buyukleri oraya yerleşir...Giderseniz öğrenci yurdunun oralarda 120 kg 95 yaşında bi amca görürseniz bulaşmayın devam edin başınıza bela olabilir:)(DEDEM)Lokma yiyin,tekne turuna çıkın,cunda dunyanın en çeşit içki mezelerini bulabileceğiniz yerdir,adanın üst kısmındaki eski kliseleri ve sokakları gezin,ayvalık tostunun dibine vurun,has ve has papalina balığı tadın...

YUSUF
16-07-2010, 10:49
arkadaşlar 4-5 günlük balıkesir sarımsalıklıya gitmeyi düşünüyoruz arkadaşlarla daha önce buraya giden var mı nasıl bir yerdir güzelmidir tavsiye edermisiniz veya istanbula yakın nereleri önerirsiniz ?sessiz sakin güzel şile ve tekirdag tarafları hariç

ben gittim grçekten harika biryer hiç düşünme git derim

berkay_aydin
16-07-2010, 10:52
sarımsaklıya gitmedim ama güzel olduğunu duymuştum denizi soğuk o tarafların...

OmeR-FE
16-07-2010, 11:03
Orda tatil yapma imkanım olmuştu.
2 Hafta konakladım ve çok memnun kaldım.
Kesinlikle öneririm cidden çok nezih ve şirin bir yer.

aheste
16-07-2010, 11:23
sarımsaklı kesinlikle tavsiye ederim gerçekten her sene dahada güzelleşiyor bence

RottingChrist
16-07-2010, 11:31
o kadar mesajın üzerine birisi beni duydu herhalde ve iş mailime sarmısaklı ile ilgili bu reklam mailini attı. irtibat bilgileri var işinize yarayabilir.

http://img693.imageshack.us/img693/7046/31910505.png (http://img693.imageshack.us/i/31910505.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

StyleALP
16-07-2010, 11:34
Evet, Akçay 'da tatil yaptığım zaman Sarımsaklı 'ya bayağı yakın olduğundan görme imkanım olmuştu. Akçay 'da önerilir güzel yerler.

o kadar mesajın üzerine birisi beni duydu herhalde ve iş mailime sarmısaklı ile ilgili bu reklam mailini attı. irtibat bilgileri var işinize yarayabilir.

Vahiy inmiş Abi sana. :D

GeNeRaL(MIG)
16-07-2010, 11:44
sessiz sakin olarak edremit körfezinde (bende edremitliyim) güreyi önerebilirim.. özellikle iskele kordunu

RottingChrist
16-07-2010, 12:07
Evet, Akçay 'da tatil yaptığım zaman Sarımsaklı 'ya bayağı yakın olduğundan görme imkanım olmuştu. Akçay 'da önerilir güzel yerler.

Vahiy inmiş Abi sana. :D

Len zibidi ağaçkakan gene mi sen? :D

DogukanB
16-07-2010, 13:31
Sarımsaklı güzel yerdir. Havası temizdir, sessizdir, çok güzel manzaralı oturulabilecek yerleri vardır. Plajıda güzeldir, deniz suyu çok soğukdur ama

CGTY
16-07-2010, 13:37
Suyu çok soğuk oluor ya oraların.

Geçen sene Akçay´a gitmiştim,sabah saatlerinde denize girmek zulüm oluor.

Onun dışında, Sarımsaklı da, Burhaniye de, Akçay da çok güzel ve sakin yerler.

maverick2305
16-07-2010, 13:39
erdek güzeldir erdek'e gelin :D