PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : C2 vtr s.drıve hakkında bilgi ?

R21TURBO 41
18-07-2010, 16:43
Bir süredir eşime otm.vites araç bakıyorum son zamanlarda c2 vtr ler dikkatimi çekmeye başladı , daha önce yada hali hazırda kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim , şanzımanı nasıldır , kronik sorunları varmı , bagaj kullanımı , arka koltuk kullanımı ihtiyaçları karşılarmı ?
Şimdiden teşekkürler..

onursumer
18-07-2010, 16:54
aracı hiç kullanmadım ama ilk çıktığı zamanlar showroom da incelemiştim tek kotu yanı bence arka koltuk diz mesafesi çok az

RUN
18-07-2010, 22:33
Benim eşimde vardı hiç tavsiye etmiyorum. VTR lerin triptronik şanzımanları hatalı.

EREN34
18-07-2010, 23:33
Şanzıman hakkında bilgim yok.Ancak C2 ancak sağa sola 2 kişi gitmeye yarar.Bagaj derinliği çok iyi ama boy yok.Yani bagaj kapağı ile arka koltuk arası 2 karış kadar.Arka koltukta bir yetişkin oturtmak demek çin işkencesi demek.Anca bebek koltuğu konur oraya bence.Akıl vermek gibi algılanmasın ancak bence bir Nissan Micra daha mantıklı olur bir bayan için.

kado
19-07-2010, 17:02
arkadaşımda var

şanzıman sarsıntılı çalışıyor düşük devirlerde eğer devirli kullanılırsa fazla sarsmıyor şanzımanı

ayrıca arkasında rahat ediyorum +180 boy +105 kg olduğumu belirteyim :D

arkadaşım en son satıyordu bir kaç kişiyle görüştü fakat fiyatta anlaşamamıştı o da satmaktan vazgeçmişti şuan üstünde 17 jant body- kit egzos ve lpg'de var