PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Isuzu DMAX - Yazılım Sorunsalı

mitsubishi_boy
02-08-2010, 11:16
DMAX'a chip düşünüyoruz ama atılamadığını söyledi bir kaç firma. Öyle bir durum var mı? Box tavsiye edildi ama ben box istemediğim için yazılım peşindeyim.
Yapılabilitesi nedir:) Yahut kim yapabilir? Konu üzerinden veya PM'den ulaşabilirsiniz.

RC_MAN
02-08-2010, 11:27
akıl vermek gibi olmasın ama bu yazılım işi biraz şans gibi yazılım bazı araçlara iyi oluyor bazılarına hiç tutmuyor bi yazılım yaptırıyosun ordan arıza ışıgı burdan arıza ışıgı yaptırdıgına pişman oluyosun benim fikrim motorun elektronik aksamı ile oynama ben yaptım sen yapma emin ol keşke hic bulaşmasaydım dersin tercih senin derdimi anladın sanırım ama merak işte

FaTiH44
02-08-2010, 12:04
yazılımın şansla hiç bir alakası yoktur.

güvenilir kişi ve firmalara yaptırmanızı tavsiye ederim.

erh
02-08-2010, 15:53
guzel gucler alabiliyoruz dmaxden... düşünürseniz yardımcı olabilirim..

mitsubishi_boy
03-08-2010, 16:13
guzel gucler alabiliyoruz dmaxden... düşünürseniz yardımcı olabilirim..

Web sitesi falan alabilir miyim. Yahut mail.

iLkay
03-08-2010, 18:25
Arkadaşın konusunu kirletmek istemem ama ufak bir soruda ben sormak istiyorum chip konusunda.. Bunun için yeni konu açmak istemedim..
Chip Tuning'te arabanın beynindeki yazılımı değiştiriyoruz.. Peki bu yazılım aracımın diğer yerlerine herhangi bir etki yapıyor mu ? Yani mesela arabamın yol bilgisayarı olsun , navigasyon olsun türkçe fonksiyon. Bunlar falan silinir mi ?
Bunu sormamın nedeni burda gördüğüm bir konuda sanki öyle bir şey anladımda ondan soruyorum ? Saçma olabilir ama kafama takıldı :D

ahmet3425
03-08-2010, 21:38
Arkadaşın konusunu kirletmek istemem ama ufak bir soruda ben sormak istiyorum chip konusunda.. Bunun için yeni konu açmak istemedim..
Chip Tuning'te arabanın beynindeki yazılımı değiştiriyoruz.. Peki bu yazılım aracımın diğer yerlerine herhangi bir etki yapıyor mu ? Yani mesela arabamın yol bilgisayarı olsun , navigasyon olsun türkçe fonksiyon. Bunlar falan silinir mi ?
Bunu sormamın nedeni burda gördüğüm bir konuda sanki öyle bir şey anladımda ondan soruyorum ? Saçma olabilir ama kafama takıldı :D

yazılım sadece aracın hava yakıt karısımı atesleme avans gibi motorun calısma prensipleriyle alakalı olan noktalara yapılıyor...

aracın donanımına yada elektronik ozelliklerine falan dokunulmuyor bir etkisi yok yani...