PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaput Koruma Sorunsalı

fevzi
02-08-2010, 20:53
arkadaşlar bızım captivaya şu kaput koruma banlarından yaptırmak istiyorum nerede kaliteli işcilikle yapan var ve uygulama fıyatları nedır ? yada cam fılmı cekebılen birisi bu kaput koruma bantınıda çekebılırmı ?Bilgisi olan arkadaşlar varsa benı bılgılendırebılır mı ?

fevzi
09-08-2010, 20:06
yardım edıcek kımse yok mu ?

batucan
09-08-2010, 20:09
bildiğim kadarıyla 2 kaput boyama parasına yapıyolar :) yetkili servisler, ziebart ve sonax uyguluyor...

fevzi
09-08-2010, 20:23
bayyaa pahalı bısey heraldekı dedıgıne gore ama mecbur yaptırıcaz

daha baska alternatıf yerler bılen tanıyan varmı acaba ?

SekoLive
09-08-2010, 20:31
dediğin şeyin fotosu varmı? varsa koy bi bakalm aklımdan geçen şeymi?

Fatih Kavak
09-08-2010, 20:33
Kartal elif oto 200 lira gibi bi rakam yanlış hatırlamıyorsam üsküdar Llumar ahmet abide yapıyordu

batucan
09-08-2010, 20:47
dediğin şeyin fotosu varmı? varsa koy bi bakalm aklımdan geçen şeymi?
http://img.donanimhaber.com/upfiles/294935/4A1CCB97CD1C41A0B6E29BD3AFA1F0C6.jpg

yavuz364
09-08-2010, 20:48
bende bi rulo var :) kendi aracıma yaparım die almıştım, ama bi türlü fırsat olmadı kendim yaparım derseniz görüşelim :)

SekoLive
09-08-2010, 20:51
piyalepaşabulvarı üzerinde çöp atık merkezinin karşı tarafına düşen tamirciler var orda yaptırmıstık pejo 307e yarım kaput 50 lira almıstı geçen sene işciliği iyidir yoln düşerse uğra yıkama ve cam filmi kaput koruma v.b. işler yapan tek yer orası adını unututm.

Yigit-Y
09-08-2010, 20:54
şirinevler HOC yardımcı olur...

fevzi
09-08-2010, 20:57
Kartal elif oto 200 lira gibi bi rakam yanlış hatırlamıyorsam üsküdar Llumar ahmet abide yapıyordu

elif tunıng mı dedıgınız yer

bende bi rulo var :) kendi aracıma yaparım die almıştım, ama bi türlü fırsat olmadı kendim yaparım derseniz görüşelim :)

cam fılmı gıbımı uygulanıyor bılıyorsanız bı anlatın buyuk ıhtımal yapabılırm oyle uygulanıyorsa

piyalepaşabulvarı üzerinde çöp atık merkezinin karşı tarafına düşen tamirciler var orda yaptırmıstık pejo 307e yarım kaput 50 lira almıstı geçen sene işciliği iyidir yoln düşerse uğra yıkama ve cam filmi kaput koruma v.b. işler yapan tek yer orası adını unututm.

piyalepaşa bulvarı neredekı and yakasında ıse ugrayabılırm

şirinevler HOC yardımcı olur...

uzak düşüyor bana orası ya

SekoLive
09-08-2010, 20:57
elif tunıng mı dedıgınız yer

cam fılmı gıbımı uygulanıyor bılıyorsanız bı anlatın buyuk ıhtımal yapabılırm oyle uygulanıyorsa

piyalepaşa bulvarı neredekı and yakasında ıse ugrayabılırm

avrupa yakasında kasımpaşaya giderken

fevzi
09-08-2010, 20:58
avrupa yakasında kasımpaşaya giderken

abı uzak duser bana ya araç uzun yola cıkmadan soyle and yakasında olsa yaptırsam çok iyi olur

önerin için teşekkurler

Fatih Kavak
09-08-2010, 21:12
aynen elif tuning

yavuz364
10-08-2010, 01:07
ya aslında ben de daha önce yapmadım ama izlediğim videolarda cam filmi gibi görünüyor :) istersen bi ara beraber uğraşabiliriz..

fevzi
10-08-2010, 10:40
olabılır de sız avr yakasındasınız heraldekı

yavuz364
10-08-2010, 12:12
o sorun değil ben devamlı bostancıya geliyorm :) hatta şuanda koşuyolundayum, keşke yanıma alsaydım evden çıkmadan.. perşembe günü flan tekrar geçicem, size özelden yazarım ..

olabılır de sız avr yakasındasınız heraldekı

ACTPK
10-08-2010, 12:18
Leventte kuzenimin sonax franchaise'ı var uzak düşmezse gidebilirsin. Pm attım. Bu arada kaput filmi çekiyormu bilmiyorum. İzmirdeki çektiğine göre o da çekiyordur diye attım:) Ben kendiminkini Solargard'tan çektirmiştim birde çektirdiğin filmin ClearShield olmasına dikkat et söktüğünde renk farkı olmaması açısından.

fevzi
10-08-2010, 17:24
o sorun değil ben devamlı bostancıya geliyorm :) hatta şuanda koşuyolundayum, keşke yanıma alsaydım evden çıkmadan.. perşembe günü flan tekrar geçicem, size özelden yazarım ..

pm attım

Leventte kuzenimin sonax franchaise'ı var uzak düşmezse gidebilirsin. Pm attım. Bu arada kaput filmi çekiyormu bilmiyorum. İzmirdeki çektiğine göre o da çekiyordur diye attım:) Ben kendiminkini Solargard'tan çektirmiştim birde çektirdiğin filmin ClearShield olmasına dikkat et söktüğünde renk farkı olmaması açısından.

hmm.. oneriniz ve tavsıyenız için teşekkurler

fevzi
12-08-2010, 20:47
bıde bı uygulama duydum dogrumudur acaba

bu kaput koruma fılmlerını on tamponada yapılıyormus her araca ozel kalıp hazırlanıp boyle bısyde varms heralde yaptıran bılen eden varmıdır acaba?

yavuz364
12-08-2010, 22:32
ebayda birçok araba için hazır kesilmişleri var ama senin araç için yoktur herhalde genelde amerikadaki bulunan araçlar için var.. benim araba için de yok, yeni modellere yapmışlar genelde.. :)

bıde bı uygulama duydum dogrumudur acaba

bu kaput koruma fılmlerını on tamponada yapılıyormus her araca ozel kalıp hazırlanıp boyle bısyde varms heralde yaptıran bılen eden varmıdır acaba?

master
12-08-2010, 22:37

Ben de yeni boyattım kaputu, nerede yaparım diye düşünüyordum,
Yavuz hocam bi akşam görüşelim madem yahu :)

Vadide gözleme ısmarliyim sana :)

yavuz364
12-08-2010, 22:46
hehe olur abi bu akşam da olabilir aslında zaten sabahlıyorm hep :D
PM attım..

Ben de yeni boyattım kaputu, nerede yaparım diye düşünüyordum,
Yavuz hocam bi akşam görüşelim madem yahu :)

Vadide gözleme ısmarliyim sana :)

master
12-08-2010, 22:57
hehe olur abi bu akşam da olabilir aslında zaten sabahlıyorm hep :D
PM attım..

Vadide stant aldık, gözleme börek falan :D

Beklerim herkesi :heyoo:
Ama şuan başakşehirde değilim,

otuzdört
27-08-2010, 15:06
semtte bir araca yapmışlar sanırım, Güneşte sararma olmuş resmen damalı Eşşek gibi duruyor afedersiniz. Bence kaliteli malzeme olmalı kendiniz yapıcaksanız. =)