PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : coilover yay

slave
14-03-2007, 21:41
arkadaşlar belki yeri burası değil ama sormam çok acildi bu topic çok bakıldığı için buraya yazdım özür dileyerek soruyorum:confused:

apc marka ayarlanablir yay arkadaşlar ben bu ürün hakkında bir bilgim yok biri vercek bana 450 ytl istedi nedir ne değildir bilmiyorum bilen biri varsa yardımcı olursanız sevinirim almak istiyorum:o
http://img441.imageshack.us/img441/8678/pict0002ik1.jpg.

delsolemrah
14-03-2007, 22:50
yaw bir nevi get görevi görüyo git istediğin cm de yay al

miniks
15-03-2007, 00:26
bir nevi coil over görevi yapıor
cakma coil over fazla para verip coil alamayanların tercihi pek yol tutuşa katkısı oldugu sölenemez ama düşrmek içn ideal

ALPER-VNS
15-03-2007, 02:04
bence güzel bişey.. peugeot uyumlu warsa alırımda..

slave
15-03-2007, 11:26
sorim alper kardeş varsa sana da sölerim bende düşünüyorum açıkcası.

grkm
15-03-2007, 15:16
sertlik karakteri sanırım yumu$ak ki yükseklik ayarlama fırsatı veriyor. Miniksin dediği gibi yol tutu$a pek katkısı olmayaacktır.
Alçak ama yumu$ak bir araba .. Salınımlarıda pek ho$ olmaz hatta yol tutu$u kötüle$tirebilir belki :rolleyes:

slave
15-03-2007, 21:24
tavisyeniz için saolun minik abilerim ve görkem kardeşim vazgeçtim söledikleriniz mantklı geldi
.

ALPER-VNS
16-03-2007, 00:24
belki konforu biraz arttırabilir ama yumuşa olması.. bnm araba taş düşürmek için birebir de :D

cem
16-03-2007, 02:06
sertlik karakteri sanırım yumu$ak ki yükseklik ayarlama fırsatı veriyor. Miniksin dediği gibi yol tutu$a pek katkısı olmayaacktır.
Alçak ama yumu$ak bir araba .. Salınımlarıda pek ho$ olmaz hatta yol tutu$u kötüle$tirebilir belki :rolleyes:

Yumuşakmı eminmisin :) ?

slave ,

Görkem bunu sadece resimlerde gördügünden sanırım yayın calısma seklini üstüne
bastırarak yada gevseterek oldugunu zannederek yumusak bir yay kanısı olustu onda :)
Halbuki öle deil.
Bu yay bildigin yayların yarısı boyutunda.Arabayı lifte aldıgında zaten yayda bir bosluk
oluyo amortisör tepesiyle.o kısımda parçasından ayarlıyosun.Yoksa öle yay yumusak falan deil görkemin
dedigi gibi.Zaten yay ufacık birşey birde yumsuak olmasını düşünmek mantıksızlık.
Cok sert kısaca.Düşürmek için ideal.

Ha nerden biliyorsun dersen bende Koni+bu coiloverdan war. Canım sıkıldı dahada indirmek için bastım.

Biraz abarttım karter yere degdi (Daha 7cm falan incek pay vardı :) )tabi Koni ile kullanırsan :)

miniks
16-03-2007, 13:00
ozaman cem diosunki orjinal amortisör ile kullanılırsa patlatır