PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vw golf ıv gtı sorgusu

SERHATCAN
12-08-2010, 18:26
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-tertemizz-gti-ustelikde-bu-fiyata-bu-dolulukda-27089931/detay

arkadaşlar bu arcı bilen yada butür araca binen arkadaşların yorumlarını bekliyorum. açıkcası yakıt konusu biraz kafamı karıştırıyor sonucda 1.8t arac yakıcak tabıkı ama umduğumdan cokmu olur dıye dusunduruyor. yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür edrim

SERHATCAN
12-08-2010, 18:41
arac hakkında bilgisi olan arkadaşlar yokmu ????

halilkarakas
12-08-2010, 19:05
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-ustasindan-golf-gti-139-000km-de-28723941/detay
bu araç bizim buralarda ...hem inceden yapılı..ben olsam buna baktırır alırdım...
güzel duruyor araç

SERHATCAN
12-08-2010, 19:45
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-ustasindan-golf-gti-139-000km-de-28723941/detay
bu araç bizim buralarda ...hem inceden yapılı..ben olsam buna baktırır alırdım...
güzel duruyor araç

sağol kardesım ıkı kapılı arıyorum

Spook
12-08-2010, 19:48
ikiside tamamen boyalı diye hatırlıyorum..

sıkıştırmadan kullanırsan 8-10lt arasında,sportif kullanım ve trafikte 11-12lt görüyor.
TL km bazında birşey söylemek gerekirse 30 lt ile biraz ıkınıp 100km :)

SERHATCAN
12-08-2010, 19:53
ikiside tamamen boyalı diye hatırlıyorum..

sıkıştırmadan kullanırsan 8-10lt arasında,sportif kullanım ve trafikte 11-12lt görüyor.
TL km bazında birşey söylemek gerekirse 30 lt ile biraz ıkınıp 100km :)

kardes sendede sanırım gtı var memnunmusun aractan sıkıntıları varmı takıp edıyorum cok guzel olmus arcın

Spook
12-08-2010, 20:07
Allah sattırmasın diyelim..
Benim 2.golf 4 üm. Alacağın aracın bakımları ile doğru orantılı bir durum bu biraz hocam.Benim aracım fabrikadan çıktığından beri tüm bakımları vw de yapılmış.Tamamen servis bakımlı herşeyi itinayla yapılmış,atlanmamış sahibi tarafından.

O yüzden mekanik ve elektronik hiç sorunum yok.Eski aracımda ufak tefek şeyler vardı can sıkıyordu.En son akslarım su koymuştu.

Ama genel olarak iyi seçim fiyat ve performans açısından.Özellikle kolay uprade edilebilir.USA da parçası çok,ingiltere de de almanyada da.Parça sıkıntın hiç olmaz.Asıl zor olan temiz bir tane bulmak,hele ki tek kapı arıyorsan şimdiden bol şans diliyorum.A3 lerede göz at istersen.

HkN
12-08-2010, 20:13
Alper e katılıyorum. Tek kapıların bir çoğu sıkıntılı.

Temiz bulmak zor. Almadan önce kesinlikle ve kesinlikle aracı araştır. Yoksa astarı yüzünü çok geçer

SERHATCAN
12-08-2010, 20:16
Allah sattırmasın diyelim..
Benim 2.golf 4 üm. Alacağın aracın bakımları ile doğru orantılı bir durum bu biraz hocam.Benim aracım fabrikadan çıktığından beri tüm bakımları vw de yapılmış.Tamamen servis bakımlı herşeyi itinayla yapılmış,atlanmamış sahibi tarafından.

O yüzden mekanik ve elektronik hiç sorunum yok.Eski aracımda ufak tefek şeyler vardı can sıkıyordu.En son akslarım su koymuştu.

Ama genel olarak iyi seçim fiyat ve performans açısından.Özellikle kolay uprade edilebilir.USA da parçası çok,ingiltere de de almanyada da.Parça sıkıntın hiç olmaz.Asıl zor olan temiz bir tane bulmak,hele ki tek kapı arıyorsan şimdiden bol şans diliyorum.A3 lerede göz at istersen.

a3 aslında buldum sıyah renk ama 1.8t eskı kasa pek hosuma gıtmedı belkı arac cok stock olduğu ıcın bana ole geldı honda civic sport ararken performans ıcın 1.8t bakmaya basladım lpg bağlı olsa performans arttıra bılırmıyız pekı

Spook
12-08-2010, 20:29
Vallahi zevk meselesi,bende sevmiyorum eski a3 ün karoserini haklısın.Ama illa 1.8t ve temiz bir araç istiyorsan kısa vadede başka seçenek yok.
Performans istiyorsan düşünme böyle altarnatif yakıtları,almadan vermek Allaha mahsus..

Ama merakımdan araştırmıştım bunu..200hp civarında kullanabilirsin lpg ile.Daha yüksek güçler için büyük enjektörler gerekiyor,bunları temin edemiyorlardı geçen sene araştırmıştım BRC tarafında.

Yeni teknoloji & parçalar varmıdır bilmem ama yinede performans arıyorsan yapma derim.

SERHATCAN
12-08-2010, 20:42
Vallahi zevk meselesi,bende sevmiyorum eski a3 ün karoserini haklısın.Ama illa 1.8t ve temiz bir araç istiyorsan kısa vadede başka seçenek yok.
Performans istiyorsan düşünme böyle altarnatif yakıtları,almadan vermek Allaha mahsus..

Ama merakımdan araştırmıştım bunu..200hp civarında kullanabilirsin lpg ile.Daha yüksek güçler için büyük enjektörler gerekiyor,bunları temin edemiyorlardı geçen sene araştırmıştım BRC tarafında.

Yeni teknoloji & parçalar varmıdır bilmem ama yinede performans arıyorsan yapma derim.

kardes senın aracın son halı suan kaç hp lerde bıde varsa resımlerını ekleye bılırmısın

Spook
12-08-2010, 20:49
http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=56236

burdan görebilirsin detayları Serhat.Motor olarak şuan tamamen standart araba.Montaj sonrası 250-280hp arasında 280-330nm aralığında bir değer hedefliyorum.Standart verileri 150hp/210nm.

SERHATCAN
12-08-2010, 21:05
http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=56236

burdan görebilirsin detayları Serhat.Motor olarak şuan tamamen standart araba.Montaj sonrası 250-280hp arasında 280-330nm aralığında bir değer hedefliyorum.Standart verileri 150hp/210nm.

cok guzel arac allah kaza bela vermesın
ılk lınkdekı kırmızı arac ıcın deyısen boya yok orjınal dıye konustu sahıbı ama tabı daha baktırmadım araca fıyat olarak nerelerdedır bu araclar

freeman
13-08-2010, 00:10
kırmızı araç yakın zamanda ankarada dolaşmaya başlamıştı(tahminim satan kişi ş dışından aldı ve şimdide satıyor) ankarada daha önceden olsa mutlaka bilirdim.

biçok defa bahçelide gördüm kapılarda kocaman alevli GTI yapıştırmaları vardı sökmüş :D

süren kişi 7. cadde tayfalarındandı sanırım, aracı iyice araştır tramerdende sorgulatmayı unutma vede servis kayıtlarını mutlaka kontrol ettir km doğrumu değilmi diye. temiz gti bulmak imkansız gibi bişey heleki tek kapı dahada zor :)
benim yakıtım ş içi yarı sportif yarı sakin kullanımla 10.5 civarlarındaydı yazılımdan sonra 9a falan düştü.
şuan full economy modda deniyorum 140km oldu ortalamam 7.5lt

Berkan
13-08-2010, 00:42
bir bilglim yok ama ikisininde derileri cok berbat bir hal almış