PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : """lazer cam filmi??""" yardım

bg_cano
18-08-2010, 15:39
Arkadaslar daha yeni passat cc aldık. araca lazer cam filmi uygulatmak istiyorum da hiç bi bilgim yok bu lazer film le ilgili ankarada uygulayan bi yer varmı bildiğiniz?Bide artı eksi yönleri nelerdir acaba;?

maskaran
18-08-2010, 18:43
lazer cam filmini uygulatmandaki amaç nedir normal film işini görmüyormu ?

DetailEF
18-08-2010, 18:47
Arka cama normal film, gerisini ise lazerle yaptırabilirsiniz. Zamanla rezistans yüzünden rengi ucu yanık eksoza, gök kuşağına benziyor :)

bg_cano
19-08-2010, 07:50
lazer cam filmini uygulatmandaki amaç nedir normal film işini görmüyormu ?

Polis cevirdiğinde orjinal diye yutturma amacı gütmekteyim, ondan lazer istiyorum:D:D

MKT
19-08-2010, 16:20
adanada bu işi hakkı ile yapan bir dükkan var.yaptığı birçok aracı gördüm.ve adam bu işi yaparken Ultraviole ışınları nekadar kesitğini felan ölçerek biçerek yapıyor.sedan EK için 400-500 tl arası fiyat çıkartmışlardı. 206RC için 400 tl ye yapmıştı.kullananlarda çok memnun.tavsiye ederim.hem gözü yormuyo hem güneş yakmıyor hemde polis çizmek istese bile çizemiyor orjinal diyip geçersin.

bg_cano
20-08-2010, 14:36
adanada pek uzak bana ya nası yapıcam bilmiyorum ? Arkadaslar yokmu ankarada yapan su lazer filmi?

alphan
20-08-2010, 14:59
Ben gecen muayene istasyonunda Transporter gördüm camlara lazer yaptırmıs polıs ceza kesmıs camlardan dogal olarak muayeneden gecırmedıler camdan ceza yedıgı ıcın adam kara kara dusunuyodu gıdıp yenı cammı alıcam dıye

karsiyakaliozi
23-08-2010, 17:27
orjınal renklı camlarda bunu belırten ozel bı kod var normal camlarda farklı kod var cam ustunde yazıyor bu koda gore cam rengının orjınallıgı anlasılıyor lazer de olsa sorun cıkacak olduktan sonra cıkar polıs veya vizedeki elemanın bakıs acısı onemli selamlar