PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya duy sesimi.. :)

se®k@n
26-08-2010, 17:33
Arkadaslar Antalyaya tatile geldim.. Görüsmek isteyen olursa ya da bulusma olursa, Antalyalılarla tanısmak isterim.. Lara tarafında Beyaz dünyanın orda evimiz, yakın olan varsa felan.. Yolda görürseniz de durdurabilirsiniz..

06 plaka, yesil 206 Roland Garros.. Turuncu Amerikan parklarım ve ledli stoplarım var.. Görünce plakadan ve bu özelliklerden rahat farkedilebilirim düsüncesindeyim.. :D

Onun dısında görüsmek isteyen arkadaslar telefon numaralarını pm lerse ben onları ararım..

İftara gel diyenler olabilir, o gün Ankaraya dönüs yapıcam.. :(

Runaway
26-08-2010, 17:36
ne zman geliosn :) ?

Jön Türk
26-08-2010, 17:42
Serkan nerelerde takılıyosun cumartesi akşam bir organizasyon yapalım olmadı Efe duy sesimi :D
Beyaz Golflü biri takılırsa peşine benim :D

GOKTAN
26-08-2010, 19:19
bende laura alışveriş merkezine çok yakınım aramız 5 dk,görürsem illaki durdururum cebini pm atta cumartesi ariyim seni.....

ocean0636
26-08-2010, 20:16
Cumartesi akşamı dedeman burgerking- extrablatt civarlarında olursan cogumuzu gorursun zaten :)

GOKTAN
26-08-2010, 20:30
Cumartesi akşamı dedeman burgerking- extrablatt civarlarında olursan cogumuzu gorursun zaten :)

:icon_tup::D

USTAaa
26-08-2010, 21:18
:icon_tup::D

Göktan,pek bi aktif gördüm seni....:heyoo:

CeSaNCeEm
26-08-2010, 23:41
Net yer zaman ayarlarsanız eğer finikedeym bende ççıkar gelirim Serkanım ankarada görüşemiorz antalyada görüşelim bari :D

kadir jdm civic
27-08-2010, 05:05
kardeş yanı sanayı 5007 sokak no 57 piyan oto gelgörüşelim civic ef turbo sierra turbo falan var görursun ............

dragon07
27-08-2010, 05:24
iletişim adresini ve numaranı pm le yakalım buraları D::D

GOKTAN
27-08-2010, 06:39
Göktan,pek bi aktif gördüm seni....:heyoo:

:D :D bankada gece mesaisi abi ***** yapıcak bişey olmayınca forumdayım paso :D :D

KCANN_220
27-08-2010, 07:56
:D :D bankada gece mesaisi abi ***** yapıcak bişey olmayınca forumdayım paso :D :D

o zaman bızede bı zaman ayırda goruselım kankam yaff..:D:D:D

GOKTAN
27-08-2010, 09:22
o zaman bızede bı zaman ayırda goruselım kankam yaff..:D:D:D

kanki senin yerin ayrı biliyosun :) şaka bi yana özledim yaw görüşemiyoruz....

se®k@n
27-08-2010, 19:19
Arkadaslar internetim olmadıgı icin sadece internet cafeden nete girebiliyorum.. Simdi pm isteyenlerin hepsine pm atıyorum..

Ben de genellikle Dedeman, extrablatt civarına gidiyorum zaten hep, ya da bi yere giderken ordan geciyorum vs vs.. Siz de büyük ihtimal beni görürsünüz oralarda.. :) Dün mesela Antalyaspor büfesinde yemegimi yiyip extrablatta gittim.. :D

Bizim ev Beyaz dünyadan Özgürlük bulvarına dogru giderken, Efendi kuruyemisin oralarda tam..

Ben de zaten Antalyayı az cok biliyorum, her yer uyar bana yani..

Kötü Cem de gelsin, bi bulusma ayarlayalım da.. :D

NOT: Arayıp ta ulasamazsanız bilin ki denizdeyimdir.. Ben size dönerim hemen, görünce.. :)

GOKTAN
27-08-2010, 20:08
Arkadaslar internetim olmadıgı icin sadece internet cafeden nete girebiliyorum.. Simdi pm isteyenlerin hepsine pm atıyorum..

Ben de genellikle Dedeman, extrablatt civarına gidiyorum zaten hep, ya da bi yere giderken ordan geciyorum vs vs.. Siz de büyük ihtimal beni görürsünüz oralarda.. :) Dün mesela Antalyaspor büfesinde yemegimi yiyip extrablatta gittim.. :D

Bizim ev Beyaz dünyadan Özgürlük bulvarına dogru giderken, Efendi kuruyemisin oralarda tam..

Ben de zaten Antalyayı az cok biliyorum, her yer uyar bana yani..

Kötü Cem de gelsin, bi bulusma ayarlayalım da.. :D

NOT: Arayıp ta ulasamazsanız bilin ki denizdeyimdir.. Ben size dönerim hemen, görünce.. :)

kardeşim sende tam mekanlara takılıyormuşun yaww :D

mustafa-u
27-08-2010, 20:15

dün akşam bende shakespeare bistro daydım ama o taraflarda göremedim arabanı...:)

se®k@n
28-08-2010, 15:31
kardeşim sende tam mekanlara takılıyormuşun yaww :D

Antalyaya gelip te, oralara gitmeden olmaz demi.. :D

dün akşam bende shakespeare bistro daydım ama o taraflarda göremedim arabanı...:)

Saatleri denk getirememisizdir ozaman cok büyük ihtimal.. :)

Ben de bakınıyorum hep, siteden araba görebilir miyim diye; ama daha denk gelemedim valla.. Dün gece Konyaaltında 24 no lu plaja gittik denize, orda sedan turbo bi EF vardı mesela, kaputunda evo havalandırmaları olan.. :)

nakayama
28-08-2010, 15:39
Antalyaya gelip te, oralara gitmeden olmaz demi.. :D

Saatleri denk getirememisizdir ozaman cok büyük ihtimal.. :)

Ben de bakınıyorum hep, siteden araba görebilir miyim diye; ama daha denk gelemedim valla.. Dün gece Konyaaltında 24 no lu plaja gittik denize, orda sedan turbo bi EF vardı mesela, kaputunda evo havalandırmaları olan.. :)

Ümit abinin aracıdır ZR plakalı Sitede nicki PİYAN

Bu akşam dedeman burger taraflarında olursan zaten çoğu kişiyi görürsün :D

Body kitli arkasında çakarı olan yeni civic görürsen önüne atla hemen :D

se®k@n
28-08-2010, 15:42
Tamam kac gibi geleyim o taraflara? Bide bana özelden telefonunu at abi, deli gibi dolanmayayım sonra oralarda.. :D

nakayama
28-08-2010, 15:45
Tamam kac gibi geleyim o taraflara? Bide bana özelden telefonunu at abi, deli gibi dolanmayayım sonra oralarda.. :D

valla biz extrablatta yada burgerde oluruz tel atayım sana ben akşam telefonlaşırız :D

se®k@n
28-08-2010, 15:51
valla biz extrablatta yada burgerde oluruz tel atayım sana ben akşam telefonlaşırız :D

Ben de sana attım tel.. Aksam görüsürüz.. :D

Jön Türk
28-08-2010, 16:00
Akşam dedeman evren taraflarında olurum bende.
Atlarım önüne

se®k@n
28-08-2010, 16:04
Tamamdır.. Ben simdi netten cıkıyorum, aksam hepinizle görüsmek üzere...

GOKTAN
28-08-2010, 22:47
güzel bi akşamdı serkan,memnun oldum tanıştığıma....yarın tekrar haberleşiriz...

KCANN_220
29-08-2010, 01:26
hanı bız tanısamadık goktan nerden buldun adamı bızı nıe aramıon kanka..:D

GOKTAN
29-08-2010, 02:43
hanı bız tanısamadık goktan nerden buldun adamı bızı nıe aramıon kanka..:D

bulurum beennn kanki:) söz kardeşim yarın ariycam seni hep beraber olalım.....

su106GTI
29-08-2010, 09:22
bizde tanıştık muhabbet ettık guzeldı memnun oldum tanıstıgıma.

se®k@n
29-08-2010, 15:04
Ben de tanıstıgıma cok memnun oldum arkadaslar.. Bundan sonra daha cok görüsürüz insallah..

Gelenlere tekrar tesekkurler..

ocean0636
29-08-2010, 15:21
Bende tanıstıgıma cok memnun oldum aksam gene o cıvarlarda olucam denk gelırız elbet :)