PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA'da Kara Gece!!! 3 Böcek 1 Çiçek

BosphorusBoys
27-08-2010, 08:59
Ewt Arkada$lar.. Dün Yaşanan Kara Geceyi Şiddetle Kınayan Bir ben değilim Heralde..
ßir ßeşiktaşlı Olarak Kutluyorum Takımımı..
Peki Gs Fb Trabzon Sporlu Arkda$lar Nerede Ne yanlı$lar yapıldı?
Takımlarınızdan bu seneki beklentiniz neler yapacakları ?

Yigit-Y
27-08-2010, 09:01
Trabzon ile Galatasaray pisi pisine elendiler...

İşi kafadan sıkı tutsalardı elenmezlerdi...

Beşiktaş ile Bursa temsil edecek allah yardımcıları olsun....

SekoLive
27-08-2010, 09:01
dün maçı izlemeden ntv dne takip ettim bu kadar acı bi olay olamaz bi galatasaraylı olarak harbi delirdim... galatasaray gol attı diyo sergen diğer yorumcu ercan tanerdi sanırım bu saatten sonra daha glatasaray maçı vermez 3 dk var derken gol oldu hepsi birden istem dışı güldüler cidden çok kötüydü bi anda fanatikleşip havaalanına gitmek istedim gelişlerini beklemek için...:Deli:

JDM VTİ
27-08-2010, 09:02
aykut'a o sabrı nasıl göstericez bilmiyorum. Allah bize sabır versin...

Göki,ZD
27-08-2010, 09:03
Trabzonspor luyum iyiki elendik,hiç değilse lig'e asılırız... fener maçında gördük 2.yarı takım ortalıkda yoktu geberiyorlardı yorgunluktan.. Bize lig şampiyonlugu lazım ilk kendi içimizdeki kupayı alalımda sonra dışarıya bakarız, 28 yaşındayım ulan bi şampiyonluk görelim be :D

GT
27-08-2010, 09:04
beşiktaşın kadrosu kaliteli geçmiş senelerdeki gibi değil gruptan çıkar gerçi gruplar daha belli olmadı ama ne olursa olsun çıkması gerekir sonrasında nereye kadar gider bilmiyorum, fenerin turu atlayabilecegini düşünmüyordum zaten ama galatasaraydan umutluydum onlarda çıkamadı, trabzona ayrı bir paragraf açmak gerek aslında süper oynadılar son beş dakkaya kadar son dakkada gelen gollerle elendiler çok iyi oynadılar ezilmediler karşılarındaki takım sonuçta gücü belli olan bir takımdı yazık oldu o yüzden, bursa üçüncü olarak çıkabilirse gruptan iyi olur glaskovun önüne geçebilirlerse başarılı sayılırlar

ilkerrrrr
27-08-2010, 09:05
trabzonun yanlış yaptığını sanmıyorum. ilk 3 trabzon bursa beşiktaş arasında olur. galatasaray ve fener de 4 ile 6 arası bir yere oynar artık.
not:galatasaraylıyım.

Yigit-Y
27-08-2010, 09:05
Trabzonspor luyum iyiki elendik,hiç değilse lig'e asılırız... fener maçında gördük 2.yarı takım ortalıkda yoktu geberiyorlardı yorgunluktan.. Bize lig şampiyonlugu lazım ilk kendi içimizdeki kupayı alalımda sonra dışarıya bakarız, 28 yaşındayım ulan bi şampiyonluk görelim be :D

trabzon güzel başladı inş bu sene alır.Bende istiyorum biraz anadolu kaldırsın şampiyonluğu.Tekellikten çıksın şu iş artık...

BosphorusBoys
27-08-2010, 09:06

Bjkli Olarak Trabzonu Bu sene Favori Görüyorum Lig'te
Herghun Daha Fazla Koyuyorlar üstüne..
$enol güne$ Çok büyük bir + oldu trabzona
Fb den ve Gs den Daha Fazla $ansları Lig için bence..

SOMEONESPECIAL
27-08-2010, 09:08
4 takımdan bir tek Trabzonspor kondisyonlu tam olarak.
Kafakafaya oynadılar Liverpool ile. Diğerlerinin oynadıkları takımların
düzeyleri belli zaten. Trabzon a üzüldüm. Yalnız maçta yağan yağmur nasıldı öyle.

Zaten Rize'de sel felekatine yol açmış o yağmur :(

Göki,ZD
27-08-2010, 09:11
Bjkli Olarak Trabzonu Bu sene Favori Görüyorum Lig'te
Herghun Daha Fazla Koyuyorlar üstüne..
$enol güne$ Çok büyük bir + oldu trabzona
Fb den ve Gs den Daha Fazla $ansları Lig için bence..

Takım güzel oynuyor, ciddi şekilde çok iyi paslaşıyorlar top çeviriyorlar koşupda ediyorlar ama takımda ciddi orta saha ve net golcu lazım yeri geldiğinde geldiğinde sırtlayacak adam lazım... yattara ile olacak iş değil o karı kız peşinde koşsun, 8 senedir besledimiz yetmedi:ofk:

Yigit-Y
27-08-2010, 09:12
Takım güzel oynuyor, ciddi şekilde çok iyi paslaşıyorlar top çeviriyorlar koşupda ediyorlar ama takımda ciddi orta saha ve net golcu lazım yeri geldiğinde geldiğinde sırtlayacak adam lazım... yattara ile olacak iş değil o karı kız peşinde koşsun, 8 senedir besledimiz yetmedi:ofk:

Fener maçında iyidi.Yattara iyidir be abi :)

srdralc
27-08-2010, 09:13
Türk takımlarının sürekli gelen sezon başı rehavetlerinden kaynaklanıyor.

Galatasaray'ın transfere ihtiyacı var gün gibi ortada.
İkinci lig düzeyinde futbolcularla bu lig dahi gitmez.

Tek acıdığım yıllardır bir aşağı bir yukarı yaparak aldığımızpuanlar 3 takımın sıfır çekmesiyle bir kaç yıl geri attı bizi.

Galatasaray'ın sorunları belli ; gönderilen oyuncular yerine alınanların takıma geç katılması ve kalitesinin düşük olması.Defolu futbolcularla dolu alternatifsiz bir kadro şişkinliği.

Fenerbahçe hala takım olamadı.

Trabzonspor ise fizik ve kondisyon olarak çok yoruldular yetmedi maçlara yaratıcı kadro olmasına rağmen rakip Liverpool olunca 2'yi atıp bir türlü koparamadılar.

Beşiktaş en çok grupları çıkar sonrası yine muamma.
Bursa içinde keza aynı şeyler geçerli hatta gruplar bile şüpheli.

Yine Avrupa'da Türkiye'nin hüsran senesi.

altima
27-08-2010, 09:13
zicoyu gonderdin,,ustune getirdigin adamı para ver gonder,,, ustune son hafta şampiyonlugu kacırdıgın adamı getir onada dunyanın parasını ver gonder,,, git 35 trilyona "GUIZA" denen dallamayı al...

3 sene önce avrupada ceyrek finale kalan takımın teknik direktorunu 1-2 milyon euro için yardımcılarını 300-500 k $ euro için gonder,,, aragones,, daum,, guizaya 50-60 milyon euro para ver.. ey başkan !!!

beter oll beterrrrrrrrrr !!!

senin yüzünmden fenerbahçemi bıraktım !!!

Saygılar
Rıdvan..

kifanhom
27-08-2010, 09:14

ben 36 yaşındayım daha yeni gördük şampiyonluğu :)

XoR
27-08-2010, 09:19
Trabzonspor, şansızlığının kurbanı oldu. Hem İngilterede hem burda bence kafa kafaya oynadılar Liverpool gibi bir takımla. Son dk. kendi kalesine golü atmasa uzatmalarda her türlü elerdi Liverpool'u.

Galatasaray, Gerçekten yazık yani elendiği takım bizim ligimizde bile oynayabilecek kapasiteye sahip olmayan bir takım. Böyle bir takıma elendiği için radikal kararlar alıp harekete geçmesi lazım.

Fenerbahçe, Kötü oynamadı ama turu geçecek hamleleride yapmadı. Sıradan bir maç oynar gibi çıktı oynadı berabere kaldı ve elendi. Paok çok daha istekliydi. Beraberliği buldukları dakika maalesef Fenerbahçe için olumsuz oldu zamanı kalmadı hamle yapmak için Fenerin.

Beşiktaş, zayıf rakibi karşısında yapması gerekeni yaptı. İnönüye göre daha iyi oynadığını düşünüyorum. Bunda ilk maçı 2-0 kazanmış olmasının payı büyük.

makif84
27-08-2010, 09:25
Valla başka takımı bilmem ama akşam gs taraftarı olarak maçı izlerken geberdim,yok böle bi durum doğru dürüs pas yapamadık sanki karşımızda çok büyk bi takım varmış ve ilk maçı yenmiş gibi oynadık.golü hiç düşünmediler nerdeyse hakan balta ve ali turanın pas hataları zaten ayrı bi fiyasko.Kaleye düzgün bi şutumuz yok.

redbaron
27-08-2010, 09:26
dun gece ilk defa galatasarayli oldugumdan utandim.fb nin halinide gorunce dahada utandim.bu turk futbolu nereye gidiyor? artik 2.-3.sinif takimlara on elemelerde elenir olduk.2 dkka gol yememek bu kadar mi zor kardesim?

SONE-R
27-08-2010, 09:27
rezil fb.. allah belanızı versin ne deyim.. aziz yıldırım gitmedikçe bize gülmek haram...

XoR
27-08-2010, 09:29
Mart'ı görelim diye çıktığımız yolda Eylül'ü göremedik. Türk Futbolu adına gerçekten çok olumsuz bir dönemdeyiz. Durumun toparlanması için kimsenin kılını kıpırdatmaması işin daha acı yönü aslında.

oxygen
27-08-2010, 09:36
Elendiğimize falan üzülmüyorumda yunanlılara şu fırsatı verdiğimiz için üzülüyorum...

http://www.paokmania.gr/

BAR22
27-08-2010, 09:36
zicoyu gonderdin,,ustune getirdigin adamı para ver gonder,,, ustune son hafta şampiyonlugu kacırdıgın adamı getir onada dunyanın parasını ver gonder,,, git 35 trilyona "GUIZA" denen dallamayı al...

3 sene önce avrupada ceyrek finale kalan takımın teknik direktorunu 1-2 milyon euro için yardımcılarını 300-500 k $ euro için gonder,,, aragones,, daum,, guizaya 50-60 milyon euro para ver.. ey başkan !!!

beter oll beterrrrrrrrrr !!!

senin yüzünmden fenerbahçemi bıraktım !!!

Saygılar
Rıdvan..

senin takımı bırakacağın varmış kardeşim.kendin kararın tabi.
yapılan yanlışlar olabilir bunu her takım yapıyor.bjk 10 senedir yanlış transfer yaparak öğrendi ve adam gibi kadro kurdu.eğer taraftarsan sevdanın arkasında olursun değilsen zaten yenildik diye takımı bırakırsın hatta başka takım bile tutarsın karar senin ama dünyanın sonu değil hiçbişey.yarın bjkyi gsyi yendiğimizde bu konuşmanın böyle olmayacağınada adım gibi eminim.

JDM VTİ
27-08-2010, 09:40
Hep destek,tam destek ...

srdralc
27-08-2010, 09:43
Elendiğimize falan üzülmüyorumda yunanlılara şu fırsatı verdiğimiz için üzülüyorum...

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs209.ash2/47195_424132216559_295267826559_5647744_2115337_n. jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs210.ash2/47297_460200678833_124608338833_6350207_1682136_n. jpg

Yazık düştüğümüz durum gerçekten yazık.

Bir takım düşmanlığı memleket sevdasının önüne geçiyor.

Quantum
27-08-2010, 09:46
Trabzon..
Dünkü maç sonrası üzüntü ile burukluk arasında kaldım.. Elendikleri için üzüldüm, ama dimdik oldukları için helal olsun dedim.. Şu 80 li 90 lı yıllarda gazete manşetleri vardı.. "Yenildik ama ezilmedik".. İşte öyle idi Trabzon dün gece.. Her geçen gün daha iyiye gidiyorsun.. Afferin.. Aynen devam Trabzon..

Fenerbahçe..
Fenerbahçeden -ne yalan söyleyeyim- hiç haz etmem.. Ancak yunan takımı ile oynadıkları için "umarım ezerek yenerler bu yunanları" diye çok umutlu idim, olmadı.
Geçen yılki fenerbahçe ile bu yılki fenerbahçe arasında yerle gök arasındaki fark kadar fark var. Ligde tutunabileceğini sanmıyorum açıkçası..
Bu oyunu ile ismi sayesinde (Rakiplerinin fenerbahçe ile oynuyoruz stress i ile) ilk 5 e girip avrupa biletini umarım alabilirler.

Galatasaray..
Aslında kendi kendini yaktı. Elindeki oyuncuları tek tek sattı, e sonuç da bu oldu. Rijkaard ın elinde sihirli değnek yok ki Hakan Balta kıvamında oynayan futbolcularını messi gibi oynatsın.. Kesinlikle aynı çapta olmayan bir takıma yenildi aslanlar da.. Yazık ettiler..

Tabiiki Beşiktaşım..
Beklenen oldu ve gruplara kaldık. Q7 nin gölü, Guti nin oyunu bunlar sevindirici ve heyecan verici.. Bu yıl trend BEŞİKTAŞ :)

Gruplar ise 3-4 saat sonra belli olacak ve akabinde oynanacak maçlardan sonra da (Sakatlıklar olmazsa) gruplardan çıkacağımızı düşünüyorum. Bütün iş ondan sonra başlayacak aslında.. CL den gelen takımlar, diğer gruplardaki 1nci ve 2nci olmuş takımlar, eleme usulü maçlara başlayacak.
Asıl avrupa maçları ondan sonra işte.. Hayırlısı herşeyin.. UEFA Kupası bizim falan demiyorum tabiiki.. Ama güzel maçlar çıkaracağına ve elinden gelenin en iyisini yapacağına eminim..

Not: Bu gün ya da hafta sonu yeni bir transfer daha yapacağı duyumları çok kuvvetlendi.. Forvet eksiğimiz oldukça hissedilir durumda çünkü. Son dakika bombası olursa şaşırmayacağım :)

Herkese keyifli cumalar..

JDM VTİ
27-08-2010, 09:47
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs209.ash2/47195_424132216559_295267826559_5647744_2115337_n. jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs210.ash2/47297_460200678833_124608338833_6350207_1682136_n. jpg

diyecek söz yok, bu taraftar değil... ve çarşı grubununda böyle birşey yapacağına inanmıyorum. kendini çarşılı zanneden zavallılar diye nitelendiriyorum!

JDM VTİ
27-08-2010, 09:50

kahreden bu işte ....

Quantum
27-08-2010, 09:50

Memleket sevdası değil bu aslında.. Yıllardır süren PAOK ve BJK arasındaki ilişkiyi araştırmanızı tavsiye ediyorum.

Ayrıca bu sarfettiğiniz cümle o kadar manidardır ki... Etme bulma dünyası işte..

UEFA Europa League | Galatasaray-Panathinakos

Tarih : 3 Aralık 2009 Perşembe

Yer Ali Sami Yen Stadı

İşte o maç için, antuda yapılan yorumlardan bazıları

başarılar panathinaikos

Fransız - Yunan karşılaşması birbirlerini yesinler .

iki takimdan da nefret ediyorum‚ berabere bitsin

Forza Pao....Sonuna kadar...Kanımın son damlasına kadar PAO...

Fransa ve Yunanistan ülkelerini ilgilendiren bir maç. Dostluk kazanır berabere biter.

panayı desteklemekle yunan olmayı bir tutan insanlar var.
vay anasını

Şu zihniyeti bir türlü anlamıyorum sanki karşıda Yunan milli takımı var bu durumda da Gs Türk milli takımı gibi oluyor Gs tüm Türkiye´yi mi temsil ediyor ki destekleyeceğim?

Pana´ya Fransız Rakibi Karşısında Başarılar Dilerim

Pana´ya oynayın derim arkadaşlar.. Hem daha gönül rahatlığıyla Pana´yı desteklersiniz hemde cebiniz dolar

Hiçbir sonuç beni üzmez ama Fransızlar kazanır gibime geliyor

Bazı cümleleri söylerken önce dönüp bi kendisine bakması lazım insanın ;)

merve
27-08-2010, 09:51
4 takımdan bir tek Trabzonspor kondisyonlu tam olarak.
Kafakafaya oynadılar Liverpool ile. Diğerlerinin oynadıkları takımların
düzeyleri belli zaten. Trabzon a üzüldüm. Yalnız maçta yağan yağmur nasıldı öyle.

Zaten Rize'de sel felekatine yol açmış o yağmur :(

çok zaman üstüne öyle bi yağmur gördüm, rizede her daim vardırda Trabzonda şaşırtıcıydı. maçtan sonra gece dahada çok arttı. ingilizler alışık zaten her daim yağışlı.

bu arada Trabzonsporun elenmesine bende üzülmedim, bi arkadaş söylemiş aynen lige asılsınlar. şampiyonluk istiyoruz, şurda büyük ihtimalle son senem, şampiyonluk görmeden dönmek istemiyorum :D
ya her taraftar için takımı ayrıdır ama arkadaşlar bu şehri yaşamanız lazım, bu şehir Trabzonsporla yaşıyo yaa, burda yaşanacak şampiyonluk sevincinin hiçbi yerde yaşanabilceiğini düşünmüyorum :)

JDM VTİ
27-08-2010, 09:52
bunlarada taraftar demiyoruz ki :) :) ben normalde FB liyim.. ama iş avrupaya geldimi TC'nin prestiji namı söz konusu oluyor.. GS de BJK de TS de TC'yi temsil ediyor,yani HEPİMİZİ

SONE-R
27-08-2010, 09:52
şimdi burda tek suçlu bjk'liler değil. özeleştiri yapalım.. bunun benzerini zamanında fb lisi de gs lisi de ts lisi de herkes yaptı.. eskiden bu tarz taraftarlık yoktu.. kardeşçe yan yana millet maçını izlerdi.. her alanda bozulduğumuz gibi taraftarlıkta da bozulmalar oluştu haliyle.. bize yakışmıyor.. ne acı..

Tunç
27-08-2010, 09:53
besıktasa helal olsun dıgerlerı hala ruyadalar

srdralc
27-08-2010, 09:55
Quantum , Bende fenerbahçeyi sevmem.

Antu denilen sitede Fatih Terim başında diye Milli Takım'ım değil Başarılar bilmem ney diye başlık açanları da gördüm.

Ama Paok taraftarının sitesine girince keşke gidip bizler de gırtlak patlatsaydık Türkiye diye yenselerdi , yenebilselerdi de bu elin Yunanına bu fırsatı vermeseydik.

SekoLive
27-08-2010, 09:58
sitelerine şidi girdim bunları hacklemek şart adamların yaptıgı şeye bak küfür ettirdiler sabah sabah..

mehzent
bo konu yuzune kaç kişi banlanır merak ettım yonetım bu raralar zaten sınek ucurtmuyor :D

SOMEONESPECIAL
diyecek söz yok, bu taraftar değil... ve çarşı grubununda böyle birşey yapacağına inanmıyorum. kendini çarşılı zanneden zavallılar diye nitelendiriyorum!

Bunlar ne BJK taraftarı ne de Çarşı Grubu.
Alenen PAOK seyircisi. Dün kapıkuleden girdiklerinden
beri üzerlerinde BJK forması ve BJK bayrakları vardı

SOMEONESPECIAL
27-08-2010, 10:00

Arkadaşlar bir yanlış anlaşılma var...
Bunlar PAOK taraftarı. Beşiktaş değil... Çarşı hiç değil :icon_tup:

Kimse Beşiktaş taraftarına b.k atmasın !.. Araştırıp öyle koyun foruma
Üstteki fotoğrafa bakarsanız hepsinin suratlarından meymenetsiz oldukları belli.
Alttaki fotoğrafa bakarsanız da Türk Bayrağının şekilsizliğini görürsünüz.
Hiç bir Türk Hiç bir Beşiktaşlı öyle bayrak koymaz... Ş harfini orak gibi yapmaz.

Quantum
27-08-2010, 10:07
Quantum , Bende fenerbahçeyi sevmem.

Antu denilen sitede Fatih Terim başında diye Milli Takım'ım değil Başarılar bilmem ney diye başlık açanları da gördüm.

Ama Paok taraftarının sitesine girince keşke gidip bizler de gırtlak patlatsaydık Türkiye diye yenselerdi , yenebilselerdi de bu elin Yunanına bu fırsatı vermeseydik.

Selamlar :)
Herkesi genellemiyorum ama fenerbahçe taraftarlarının büyük çoğunluğu antu ya üye..
SONE-R demiş ya.. Eskiden böyle değildi, avrupada hepimiz tek yürektik vs diye.
Fenerbahçeli arkadaşlardan rica sakın saldırmayın sadece bu konudaki düşüncelerimi yazıyorum. Bu olay Kısmen Ali Şen, daha sonra da Aziz Yıldırım sonrası oldu. Herkes in o kadar çok damarına bastı ki diğer kulüpler de diğer kulüp taraftarları da fenerbahçe yi sevmez oldu. Avrupa maçları öncesi GS rakibini destekleyen ilk pankartları FB tribunleri astı. Hangi takım olduğunu vs hatırlamıyorum ama çok şaşırmıştım nasıl olur yahu demiştim hatta..

Dolayısıyla beşiktaş ın 8-0 lık CL yenilgisi sonrası neredeyse davul zurna çaldıracak fenerbahçeli arkadaşlarımın bu günkü üzüntülerine kısmen katılıyorum. O da yunan takımı ile oynadıkları için.. Fransa, İspanya hatta Mozambik Cumhuriyeti 1nci futbol ligi şampiyonuna yenilseler üzülmezdim. Dedim ya.. Üzülmemin, galip gelmelerini istememin tek sebebidir rakip takımın yunan olması..

Ayrıca.. O resmi yapanlar Beşiktaşlılar değil. Bizzat PAOK un kendi seyircisi. İstanbulda kurulmuş bir takım PAOK ve beşiktaşa karşı sempati beslemiş bir takımdır.

Çarşının PAOK ile birlikte tribünlere gireceğini düşünmüyorum.

SONE-R
27-08-2010, 10:13
quantum maalesef bu konuda yanılıyorsun.. avrupadaki diğer takımlarla dalga geçme işini ilk başlatan GS taraftarıdır..

Quantum
27-08-2010, 10:18
quantum maalesef bu konuda yanılıyorsun.. avrupadaki diğer takımlarla dalga geçme işini ilk başlatan GS taraftarıdır..

Valla doğrudur.. Öyle aklımda kalmış. Dediğim gibi çok net hatırlamıyorum.

Ayrıca yeni öğrendim,
Dün geceden sonra, Beşiktaş 3.2 million Euro fazladan kazancak avrupada yoluna devam ettiği için. Yayın gelirlerinin tek sahibi Beşiktaş olacak :)

Bu da yeni transfer in 1 yıl bedava oynaması gibi bişey olacak, o parayı çıkarmış oluyoruz :)

Teşekkürler :)

altima
27-08-2010, 10:24
senin takımı bırakacağın varmış kardeşim.kendin kararın tabi.
yapılan yanlışlar olabilir bunu her takım yapıyor.bjk 10 senedir yanlış transfer yaparak öğrendi ve adam gibi kadro kurdu.eğer taraftarsan sevdanın arkasında olursun değilsen zaten yenildik diye takımı bırakırsın hatta başka takım bile tutarsın karar senin ama dünyanın sonu değil hiçbişey.yarın bjkyi gsyi yendiğimizde bu konuşmanın böyle olmayacağınada adım gibi eminim.

o kadar dedik bu zico gitmesin diye dinleyen yok.. bjk yi yada gs yi yenmek bizim için sorun değil,, ama artık avrupada bişeyler yapmak gerekiyor,, young boys paok bunlar bizimkilerle boy ölçüşemez ama gel gör ki elendik.. elimizde bi lig kaldı bakalım o ne olcak..

aslında haklısın,, klubümüzü asıl bu gunlerde bırakmamak lazım :icon_tup::icon_tup:

ama ne bileyim işte diyoruz işler iyi gitmiyor,,, başkan bunu duymuyor,görmüyor,,, hemde kacıncı kez !!! beni üzüp bu hale getiren bu,,

Saygılar
Rıdvan..

serdar_07
27-08-2010, 10:29
ortasahada canla başla çalışan emre gibi bi adamı alıp yerine selçuk gibi bi kazmayı koyan zihniyet herzaman yenilmeye mahkumdur...anlamıyorum bu selçukta ne var çok merak ediyorum teknik direktörün görüp biz taraftarların göremediği bi şey mi var selçukta???? bi fenerli olarak elenen 3 takımımız adına üzülüyorum BENCE TÜRK FUTBOLU NEREYE GİDİYOR bunu sorgulamak lazımmm......

SONE-R
27-08-2010, 10:32
serdar selçuk çok kötü de, baroni denen hanzo çok mu iyiydi? o öküz herifi hem TS maçında hem de Paok maçında sahada tuttu.. sonuç ortada.. fb ve gs den bu sene bir cacık olmaz.. bari şampiyon ts olsa..

JDM VTİ
27-08-2010, 10:36
bu sene de ya bursa olsun ya da ts şampiyon...

selçuk,baroni bu takımın oyuncuları değil.

aykut'la nasıl olucak bu sene bilmiyorum ama hiç mi hiç inancım kalmadı

akbaba78
27-08-2010, 10:49
valla bi Besiktasli olarak uzuldum ama aslinda TS den umutluydum acikcasi o da hayal kirikligi..Yaziklar olsun 5 paralik takimlara elendik:Deli:

BAR22
27-08-2010, 10:49
o kadar dedik bu zico gitmesin diye dinleyen yok.. bjk yi yada gs yi yenmek bizim için sorun değil,, ama artık avrupada bişeyler yapmak gerekiyor,, young boys paok bunlar bizimkilerle boy ölçüşemez ama gel gör ki elendik.. elimizde bi lig kaldı bakalım o ne olcak..

aslında haklısın,, klubümüzü asıl bu gunlerde bırakmamak lazım :icon_tup::icon_tup:

ama ne bileyim işte diyoruz işler iyi gitmiyor,,, başkan bunu duymuyor,görmüyor,,, hemde kacıncı kez !!! beni üzüp bu hale getiren bu,,

Saygılar
Rıdvan..

boşver sen başkanı onu bunu kazık çakmadı ya elbet gidicek...zicoya gelince iyi adamdı ama yapıcak bişey yok.herkesin arkasından ağlıcaksak asıl carlos alberto perreira vardı bence en çok arkasından ağlanacak adam oydu.neyse sıkıntı yok biz yine çubuklunun peşindeyiz.olması gerekende bu

BAR22
27-08-2010, 10:50
bu arada Trabzon biraz daha kondisyonu arttırırsa bu sene kesin şampiyon olur...

Göki,ZD
27-08-2010, 10:50
Fenerbahçe aykut u neden takımın başına getirdi hiç anlam veremiyorum, avrupa düzeyinde bi takım oluşturmaya çalısıyorsan en önemli unsuru teknik direktoru aykut dan yana kullanıyorsun hiç direktor kariyeri yokken. hoş futbolcu olarak hiç sevmem şampiyonlukdan etmişti :D

serdar_07
27-08-2010, 10:56
serdar selçuk çok kötü de, baroni denen hanzo çok mu iyiydi? o öküz herifi hem TS maçında hem de Paok maçında sahada tuttu.. sonuç ortada.. fb ve gs den bu sene bir cacık olmaz.. bari şampiyon ts olsa..

ya baroniyi konuşmuyorum bile ama en azında emre sahadayken baroninin açığını kapatıyodu..ama dediğine katılıyorum ne baroni nede selçuk bu takımın oyuncuları değil..ben fenerbahçede mücadele eden bi tek GÖKHAN GÖNÜLÜ biliyorum adam 3 sefer çizgiden top çıkardı..ama bakıyosun BİLİCA ortalarda geziniyo MEHMET TOPUZ desen 2.yarı adını duymadum allahtan STOCH gibi NİANG gibi bi transfer yaptık ama bunlarda tek başına yetemiyoo offffffffffff çok doluyum yaaa :ofk::ofk:

altima
27-08-2010, 10:56
Fenerbahçe aykut u neden takımın başına getirdi hiç anlam veremiyorum, avrupa düzeyinde bi takım oluşturmaya çalısıyorsan en önemli unsuru teknik direktoru aykut dan yana kullanıyorsun hiç direktor kariyeri yokken. hoş futbolcu olarak hiç sevmem şampiyonlukdan etmişti :D

azizin kuklası işte... bişey olursa ondan sorarlar kovarım gene burda kalırım zihniyeti.. :icon13::icon13:

artık bıraksın gerçekten,, tamam yaptıkları ortada ama yeter artık... arkasında kaç tane adam var birazda onlara şans tanısın....

Saygılar
Rıdvan..

serdar_07
27-08-2010, 10:57
bu arada Trabzon biraz daha kondisyonu arttırırsa bu sene kesin şampiyon olur...

bana göre trabzon son 10 yılın en iyi kadrosuna sahip bu sene şampiyon olsun isterim..

mr.korhan
27-08-2010, 10:57
dün akşam gerçekten çok sinirlendim..kendi takımımın turu geçmesine sevinemeyecek kadar çok sinirlendim..evvela ben koyu milliyetçiyimdir..türk bayrağı taşıyan herşeyi herkesi desteklerim onla beraber olurum....peki arkadaşım sen uefa kupası şampiyonusun hiç değilse öyle bir formayı giydiğinden azcık feyz alın ve hakkıyla oynayın..gelelim diğerine,Fenerbahçeye yani..ilk maçta 10 kişi kalmış adamı savsaklıyorsun sonra kendi sahanda inter juve v.s. getirip diş gösterdiğin sahanda şu toplama takımı yenmek değil hezimete uğratman lazımken yaptığına bak..ts içinde liverpool aşağı yukarı 4-5 eksik adamı olmasına rağmen farklı futbol anlayışlarından doğacak hiçbir farkı hissettirmedi kutlarım onları yinede..ben beşiktaşlı olarak gerçekten trabzonun oynadığı futbolu takdir ediyorum..GS ve FB taraftar ve yönetimleri bence gereken hesabı sormalıdır..ikiside TR nin en büyük klüplerinden ve hakettikleri bu değil..bu adamlara çok yüz veriyoruz ağam paşam diyoruz halbuki yanlış..maça çıkmadan önce futbolcu lavuklara gidip ; bakın Galatasaraysınız ,Fenerbahçesiniz,,o forma sizin gibi onlarca nesili gömdü.şimdi sırtlayan sizsiniz ve hakettiği gibi oynayın diyerek formanın kendilerinden daha değerli olduğu hatırlatılmalı bence...

Serencebey
27-08-2010, 11:04
Trabzonu ayakta alksıladım. Hani kanının son damlasına kadar savastı derler ya aynen öyle yaptılar. Helal olsun adamlara..

Göki,ZD
27-08-2010, 11:12
ya bide bizim takım taraftarına(trabzon) son dönemde hiç susmuyorlar :D eskiden böyle değildik, maç başlamasına 2 saat var bagırırlardı maç baslar çekirdek çitlenirdi afferim takdir ettim.. anortodis(rum takımı) macından sonra bırakmıştım ilgilenmeyi:ofk: yeniden ilgilenmeye basladım..

BAR22
27-08-2010, 11:22
rezıl fb senı ne takımlara bıraktın bızlerı aptal erfıler aykutla falan olmıcak bu ıs anlasıldı

rezil derken biladerim düzgün kelimeler kullanki seviyeli bi şekide devam etsin konu!!!

douu
27-08-2010, 11:58
300000 euro için mondragon u satan gerizekalı galatasaray yönetimi kaçan milyon eurolarına yansın.. utanıyorum artık galatasaraylıyım demekten :(

Eriador
27-08-2010, 12:00
Fenerli olarak elenmemize çok sevindim !

Kim ne derse desin en oturmuş başarılı iskelet FB de TS BJK VE GS ye bakınca onların ligi ününde bitirmiş kadro ya eksiklerine takviyeler yapıldı bu sene sadece ligte oynayıp birbirlerini tanısınlar sonra FB döktürmeye başlıcaktır.

BJK yide hiç anlamıyorum 2 adam transfer ettiler q7 yıllardır birşey yaptığı yok Guti ise pili bitmiş ...

zamanında Roberto Carlos u getirdik biz Guti onun yanında hafif kalır pili bitmiş diye demediklerini bırakmıyanlar şimdi bizim takımızızda yıldızrlar diye hava atıyorlar ya gülmekten ölüyorum ...

Quantum
27-08-2010, 12:13

Kim ne derse desin en oturmuş başarılı iskelet FB de TS BJK VE GS ye bakınca onların ligi ününde bitirmiş kadro ya eksiklerine takviyeler yapıldı bu sene sadece ligte oynayıp birbirlerini tanısınlar sonra FB döktürmeye başlıcaktır.

BJK yide hiç anlamıyorum 2 adam transfer ettiler q7 yıllardır birşey yaptığı yok Guti ise pili bitmiş ...

zamanında Roberto Carlos u getirdik biz Guti onun yanında hafif kalır pili bitmiş diye demediklerini bırakmıyanlar şimdi bizim takımızızda yıldızrlar diye hava atıyorlar ya gülmekten ölüyorum ...

iyi de adamlar çok iyi oynuyor yapacak bişey yok :)

takdir edin birazcık da

Serencebey
27-08-2010, 12:15

Döktürürken dökülmesinde yine :D

Eriador
27-08-2010, 12:16
basit takımlara karşı alınan sonuçlara iyi demeyin lütfen seviye düşürmeyelim BJK , GS , FB , Ts vee Bursa artık bunlar avrupada baş takımlarla mücade etmeli yoksa türk futbolu bi yere gelemez

erkanayasli
27-08-2010, 12:17

yav bu fenerliler ilginç uefa dan eleniyo yok döktürüyoz yok guti q7 alla alla :))))

Eriador
27-08-2010, 12:17
Döktürürken dökülmesinde yine :D

ahaha olabilir bro Fener bu ! sağı solu belli olmaz ama umarım toparlar demekten başka diyecek bişi yok :)

Emir_b16a
27-08-2010, 12:18

bunlar güzel hareketler ...

onlar camiyi kilise yapar fener taraftarı içinde türk bayrağı olan beşiktaş bayrağını yakar atkısını yakar ;)

trgy
27-08-2010, 12:19
bir beşiktajlı olarak şuan lig e hazır takım beşiktaştan sonra TS dir.fener ve gs den bu sene cacık olmaz.

Eriador
27-08-2010, 12:20
yav bu fenerliler ilginç uefa dan eleniyo yok döktürüyoz yok guti q7 alla alla :))))

Benim sorunu bi daha başkan oku istersen bence anlamadn.

Roborte Carlos Real de Guti den 1 gömlek üst bi adam her maç 11 de banko forması garanti idi . Guti nin ise klübe de .

Biz onu getirdik kaç yaşında diye dalga geçenler şimdi bize bizde Guti var sizde kim var demesi komik geliyor.

+ son 5 seneye bakalım bize yıldız kadromuz var diyen bjk kimleri getirdi ? FB kimleri getirdi ?

Ortega , Hooijdonk , Anelka , Rebrov ... biz yıldız yağmuruna alışkınız

Emir_b16a
27-08-2010, 12:20

carlos geldiğinde ayakta alkışladık

mr.korhan
27-08-2010, 12:21
Gerçekten 2 adam almışız sadece :) iki anlayışımız biraz farklıymış bizim

Cenk Gönen
Ersan Adem Gülüm
Erhan Güven
Roberto Hilbert
Jose Maria Gutierrez Hernandez
Ricardo Andrade Quaresma Bernardo
Mehmet Aurelio
Necip Uysal

ve Teknik Direktor Bernhard Schuster

Üstelik çifte kupalı Takımın diğer oyuncuları
Nihat-Bobo-Holosko-Nobre -İbrahim Üzülmez -Yusuf-Rüştü-Toraman-Ferrari
Sivok - Ekrem Dağ - U.Inceman - Zapotocny -Ernst - kadıköyde fink atan Fink :) v.s. tamamı mevcut,Tello ve Delgado gitti sadece.

Eriador
27-08-2010, 12:23
Gerçekten 2 adam almışız sadece :) iki anlayışımız biraz farklıymış bizim

Cenk Gönen
Ersan Adem Gülüm
Erhan Güven
Roberto Hilbert
Jose Maria Gutierrez Hernandez
Ricardo Andrade Quaresma Bernardo
Mehmet Aurelio
Necip Uysal

ve Teknik Direktor Bernhard Schuster

Üstelik çifte kupalı Takımın diğer oyuncuları
Nihat-Bobo-Holosko-Nobre -İbrahim Üzülmez -Yusuf-Rüştü-Toraman-Ferrari
Sivok - Ekrem Dağ - U.Inceman - Zapotocny -Ernst - kadıköyde fink atan Fink :) v.s. tamamı mevcut,Tello ve Delgado gitti sadece.

benim kastettiğim yıldız olayı idi öne çıkan oyuncu

bu arda BJK yi ayrı bi tebrik ederm bizim gönderdiklerimizi almakta üstlerine yok :)

1-2 sene alex emekli olur onuda alırsınz :)

erkanayasli
27-08-2010, 12:25
hayır konu neden biz galip oldugumuz halde bize döndü onu anlamadım nasıl konuyu çevirdiniz. ayrıca gutiyle carlos kıyaslanmaz ikiside farklı mevkilerin farklı adamları guti 33 yaşında ne kadar oynar ne yapar bilemem inşallah iyi olur ama carlos hiç bişey vermedi fenere ve onun tarafını her maç koridora döndü. sonrada fenerden kaçarak gitti.

Emir_b16a
27-08-2010, 12:25
benim kastettiğim yıldız olayı idi öne çıkan oyuncu

bu arda BJK yi ayrı bi tebrik ederm bizim gönderdiklerimizi almakta üstlerine yok :)

1-2 sene alex emekli olur onuda alırsınz :)

ne kdr yanlış düşünüyosun :)

daumda bizim eskimiz kokain poşetini temsil eden poşetler attınız kafasına aldınız

emre keza farklı diyil :)

VTec_king
27-08-2010, 12:26
Yazıklar olsun 3 takımada rezil ettiler bizi..

Eriador
27-08-2010, 12:27
ne kdr yanlış düşünüyosun :)

daumda bizim eskimiz kokain poşetini temsil eden poşetler attınız kafasına aldınız

emre keza farklı diyil :)

daum ve emre başka aklına gelen varmı belki 1 tane daha çıkar

Ali güneş
mustafa doğan
Nobre
Tayfun
Rüştü
aurelio

benim saniyede aklıma gelen isimler :)

Dragger
27-08-2010, 12:27
Seviyeyi düsürmeyelim de futbol konusabilelim forumda ;)

Bu sene degil senelerdir bir basarısızlık var Türk takımlarında...

Türkiye'de yaptıkları hic önemli diil benim icin Avrupa'da 0 cektikten sonra...

Tüm Türk takımları rezil durumda kac senedir...

mr.korhan
27-08-2010, 12:32
Bak işte Fenerlilerin bence (hepsinde olmamak kaydıyla tabi) önce bu tarz düşüncelerden kurtulmaları lazım..kendilerini daima farklı galaksiden sanıyorlar..adam önce şampiyonlar liginden..sonra uefadan elenmiş peşpeşe..Lig kupası Tr kupası v.s. sürekli hüsranlarda..bu sezon 6 maçta 1 galibiyet almış..futbolcusuyla yönetimiyle hesaplaşmak yerine geçmişte biz carlosu getirmiştik oda guti den iyiydi :) veyahut eskimizi alıyorsunuz gibi mahalle misket kavga kategorisindeki söylemler peşinde :) Ayrıca Guti nin carlosdan daha etkili bir mevkiide görev yaptığını ve iki adamın farklı görevleri olduğunu unutmayalım ki Carlos bence çok büyük bir transferdi.

Eriador
27-08-2010, 12:35
Bak işte Fenerlilerin bence (hepsinde olmamak kaydıyla tabi) önce bu tarz düşüncelerden kurtulmaları lazım..kendilerini daima farklı galaksiden sanıyorlar..adam önce şampiyonlar liginden..sonra uefadan elenmiş peşpeşe..Lig kupası Tr kupası v.s. sürekli hüsranlarda..bu sezon 6 maçta 1 galibiyet almış..futbolcusuyla yönetimiyle hesaplaşmak yerine geçmişte biz carlosu getirmiştik oda guti den iyiydi :) veyahut eskimizi alıyorsunuz gibi mahalle misket kavga kategorisindeki söylemler peşinde :) Ayrıca Guti nin carlosdan daha etkili bir mevkiide görev yaptığını ve iki adamın farklı görevleri olduğunu unutmayalım ki Carlos bence çok büyük bir transferdi.

:) sorun Fenerlilerde değil emin ol bizi anlamayan sizde.Son zamanlarda parlak değiliz doğru her takım düşüte olur ama bizim yaptıklarımızn altında transferler yapıp bize yıldız havası atamazsını onu sölemek istedim.Yoksa şuan ben Fb nin durumundan memnun filan demedim.

Emir_b16a
27-08-2010, 12:35
daum ve emre başka aklına gelen varmı belki 1 tane daha çıkar

Ali güneş
mustafa doğan
Nobre
Tayfun
Rüştü
aurelio

benim saniyede aklıma gelen isimler :)

profesyonel futbol ... ;) düşüncen etik değil

biz şampiyonluk kaybettiğimizde kendi değerimiz olan stadımızı yakmıorz ;)

Quantum
27-08-2010, 12:36
Hazımsızlığa iyi geliyormuş :)

http://www.altinderealabalik.com/icecek/maden%20suyu%20soda.jpg

Eriador
27-08-2010, 12:36
profesyonel futbol ... ;) düşüncen etik değil

biz şampiyonluk kaybettiğimizde kendi değerimiz olan stadımızı yakmıorz ;)

ya bu konu uzar gider .... bizde kendi taraftarımızı staddta öldürmüyoruz ... insan haaytı almıyoruz derim dahada susup kalırsın ;)

lucky Jackal
27-08-2010, 12:37
bastır ankaragücü diyorum o zaman :)

mr.korhan
27-08-2010, 12:38
Hazımsızlığa iyi geliyormuş :)

http://www.altinderealabalik.com/icecek/maden%20suyu%20soda.jpg

karnım ağrıdı görür görmez gülmekten :D bunun kasasından lazım bence..tek sodalık mevzu diil :D

erkanayasli
27-08-2010, 12:38
ozaman bende şampiyon olmadığımız halde şampiyon olmuş gibi kutlamalar yapmıyoruz.. :)))))

mr.korhan
27-08-2010, 12:39
19 kere tur atıp 17 kere şampiyon olan tek takım :)

Eriador
27-08-2010, 12:40
beyler istediğinz makarayı geçin keşke ozamnlar sizde son ana kadar şampiyonluk heyecanı yaşıyabilseydiniz :)

Emir_b16a
27-08-2010, 12:41
ya bu konu uzar gider .... bizde kendi taraftarımızı staddta öldürmüyoruz ... insan haaytı almıyoruz derim dahada susup kalırsın ;)

yok öle bişi :) kmse susmaz adam öldürmek yanlış ewt açıklamasıda gayet gzl yapıldı onun ii takip etseydin

anlayamadım hadi guti kaka pis quaresma nooluyo ?

anelkadan vs den bahsetmişsin hangisini elinde tuttun da sna türkiye kupası aldırdı yada sna büyük paralar kazandırdı ;)

büyüklük tartışılıcaksa türk bayrağı bizim amblemimizde ;)

Serencebey
beyler istediğinz makarayı geçin keşke ozamnlar sizde son ana kadar şampiyonluk heyecanı yaşıyabilseydiniz :)

Elidor bari dahada deşme konuyu :D

Keşke sende Kupa dicem sen gerisini getircen :D

erkanayasli
gerek yok siz daha büyük sevinçler yaşattınız bize kutlamalarınızla...

mr.korhan
27-08-2010, 12:43

Sonunda Tüm İnternete ,video sitelerindeki hit yapan videolara, Yurtdışı anahaber bültenlerine v.s çıkılacaksa paşa paşa 4. bitiririm..gider ülkemin kupasını alır avrupa vizesini öyle çıkartırım daha iyi diye düşünüyorum :)

Eriador
27-08-2010, 12:43
yok öle bişi :) kmse susmaz adam öldürmek yanlış ewt açıklamasıda gayet gzl yapıldı onun ii takip etseydin

anlayamadım hadi guti kaka pis quaresma nooluyo ?

anelkadan vs den bahsetmişsin hangisini elinde tuttun da sna türkiye kupası aldırdı yada sna büyük paralar kazandırdı ;)

büyüklük tartışılıcaksa türk bayrağı bizim amblemimizde ;)

bu konu çok uzar gider seviyede düşer tartışmaya gerek yok ...
sadece birşey diyorum ...

dünya kabul ediyor . Türkiyede 2 klüp var

Fenerbahçe - Galatasaray bu ikisinin maçları dünyaca ünlü derbi :)

başka birşey demeye gerek yok

yaşar
27-08-2010, 12:44
Ne utanç verici bir geceydi öyle neyseki elendik kabus bitti trabzonspor hadi neyse söyleyecek kelime yok onlara karşısındaki takım kötüde olsa liverpol,ya galatasaraya ne demeli ? ve fenerbahçeye ? lviv den adam atılmasa değil kalelerine gitmek şut bile çekemeyecektik takım olarak attıgımız golü hepiniz izlemişsinizdir aydın nerdeyse kaleciye verecekti öyle bir pozisyonda vurdugu kaliteye bakarmısınız :( 2 dakika geçmeden yediğimiz gole iyi bakın iyi izleyin ne olur hakan balta omuzuna vuruyor rakipin önüne düşüyor mücadeleyi bırakıyor koşmuyor topun peşinden son çizgide adamın ortasına bizim küçük çocuklar bile müdahale eder ama servet arkasından gelen adama bakmıyor bile kalecinin o pozisyonda neden yere yattıgını anlamadım bile :) ve acı son elendik daha ilk maçlarda bu kadar zorluk çekiyorsak gruplara kalsaydık averaj takımı olurduk .
Yazık değilmi fenerbahçeli tarftara stad tıklım tıklım dolu herkez kitlenmiş paok maçına bir hafta boyunca senin bu maçı düşünmen lazımdı ts ye yenildin kimsenin sesi bile çıkmadı ama maça bakın basiretlerini baglamışlar,gelen bütün gs fb NİN yabancıları avrupa liglerinde top OYNAYAMAYAN futbolcular malasef büyük bir rant büyük bir pazar türkiyeye yabancı futbolcu kakalamak.Beşiktaşı tebrik ediyorum ( kaleciyi ayrıca ).Yani kısaca şunu söylemek istiyorum fanatikliğe gerek yok 15 yıl öncesine geri döndü takımlarımız ne yenmek gibi bir düşünceleri var nede puan kazanmak gibi bir düşünceleri var onlar zaten milyon dolar paralarını alıp 2 sezon sonra sessiz sedasız gidiyorlar federasyon olarak bakmak incelemeleri lazım neden böyle olduklarını, sorunu anca büyükler çözer.

ŞUNUDA SÖYLEMEDEN GEÇEMEYECEGİM ALANLAR BELLİ VERENLER NE DİYE HALEN KENDİ ÜLKEMİZİN İNSANI İLE BİRBİRİMİZİ YERİZ ANLAMIŞ DEĞİLİM herkez bu pazardan parasını futbolcusu yöneticisi vs vs vs alıyor bize,size ne oluyorda kavga dövüş ediyoruz anlıyorsam arap olayım :)

Emir_b16a
27-08-2010, 12:44

zmn deişir :)

tool
27-08-2010, 12:45

bu derbilerinn sayisi arttirilsa keske, yilda 2kez yetmiyor :D

Eriador
27-08-2010, 12:45
zmn deişir :)

olursa ( ki ! ) ozamn konuşurz ;)

Emir_b16a
27-08-2010, 12:46
olursa ( ki ! ) ozamn konuşurz ;)

3 5 ay kaldı :) bu arada awrupara km feneri konuşuyo merak ettim :D

Serencebey
27-08-2010, 12:47

ya get allahını seversen kaan :D

eskidenmiş çok eskiden onlar :D

Bizide içine katmıolarmıs cunku bız sızınle cekısmıormusuz :D yenip gecıormusunuz :D

fb gs takılıp durun o zaman :D

hahahaah :D

bu senekı cok cekısmelı olsun o zaman :D

yaşar
27-08-2010, 12:48
Dün takımların elenmesi size yetmiyor anlaşılan .

Eriador
27-08-2010, 12:48
3 5 ay kaldı :) bu arada awrupara km feneri konuşuyo merak ettim :D

tartşım diyorum seviye düşmesn konu karışmasın kitlenmesin diyorum ama duramıyorum

hane sizin 8 tane yediğiniz hakem in acıyıp son 4 dk oynatmadı şampiyonlar lig i vardı ya

orda 1-0 geriden gelip Chelsae yi yenen ... son 2 yılda ingilter ligi şampiyonlar ligi dahil geriden gelip yenen tek takımdı ;)

Serencebey
27-08-2010, 12:50
tartşım diyorum seviye düşmesn konu karışmasın kitlenmesin diyorum ama duramıyorum

hane sizin 8 tane yediğiniz hakem in acıyıp son 4 dk oynatmadı şampiyonlar lig i vardı ya

orda 1-0 geriden gelip Chelsae yi yenen ... son 2 yılda ingilter ligi şampiyonlar ligi dahil geriden gelip yenen tek takımdı ;)

hee hanı sizinde su 0 cekip geldiginiz yermiydi orası :D

guinesse girmistiniz :D

erkanayasli
27-08-2010, 12:51
yav işte ilginç olan bi fenerbahçeli burda ufak bi tartışmada üste cıkmak için. en büyük düşmanı galatasarayla yaptıkları macı bile dile getiriyo ondan medet umuyo. hayret..

Eriador
27-08-2010, 12:51
hee hanı sizinde su 0 cekip geldiginiz yermiydi orası :D

guinesse girmistiniz :D

ahah aynn öle ama 1 takım daha vardı bro :) bence bizim onlarla maç yapmamız lazım kim daha kötü ortaya çıksın :D

ama en azından katıldık o sene :)

Serencebey
27-08-2010, 12:52
ama en azından katıldık o sene :)

walla kanka bızde katıldık ama gülmekten ahahahah :D

seviorum seni :D