PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara da oto yıkama sorunsalı??

kaan_cupra
28-08-2010, 10:32
Arkadaşlar bi süre ankara da olucam..Meguiars ürünleri kullanan ve gerçekten güzel yıkama yapan yer arıyorum..Ankara da olan arkadaşların yardımını bekliyorum :)

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim.:confused:

yusufcan_k
28-08-2010, 11:49
gmg garaj derim yada bilkentte tabanway dan şaşma ikisinden :)

kaan_cupra
28-08-2010, 12:07
tabanway ı biliyorum ama gmg garaj nerde?

alp1903
28-08-2010, 12:24
Tabanway mı :) komik ordan tanıdık birisi olmadıgı sürece aracını sallar çok araba geldigi için bitirip diger araba almak için hiç güzel yıkamazlar ben önermem orayı. Meg ürünlerini kullanan GMG var adresi ostimde uzaycagı caddesinde 1253. sokakta oraya git sölerler zaten hemen sana sorarsan. elinde senin meg şampuanı varsada bizim hep gittigimiz evin yakınında çayyolunda istasyon var oraya git ademe ver arabayı sonra izle derim :D

yusufcan_k
28-08-2010, 13:04
Tabanway mı :) komik ordan tanıdık birisi olmadıgı sürece aracını sallar çok araba geldigi için bitirip diger araba almak için hiç güzel yıkamazlar ben önermem orayı. Meg ürünlerini kullanan GMG var adresi ostimde uzaycagı caddesinde 1253. sokakta oraya git sölerler zaten hemen sana sorarsan. elinde senin meg şampuanı varsada bizim hep gittigimiz evin yakınında çayyolunda istasyon var oraya git ademe ver arabayı sonra izle derim :D

valla bilkenttekini kastetmiştim abicim :) biz gittigimizde pek sallayamıyolar :rolleyes:

alp1903
28-08-2010, 13:27
İsim verirsin o zaman ona ugrasınlar yardımcı olurlar, Ulukanla Kaan yabancı degil nasılsa. ;)

kaan_cupra
28-08-2010, 16:52
beyler cok sagolun..
Dodo dogukan arkadas saolsun anittepe sonax a gittim kendiside geldi ayagina saglik cok memnun kaldim..
Yarinda yusufjan in referasiyla tabanway I denicem..
Bi sonraki gunde gmg garage I denerim artik :)
Hergun arabami yikatilir demeyin tozlaninca gicik oluyorum :D

searock///
05-08-2011, 10:54
Nan Siz Kafayi yemisiniz soruna Bak arabayi Nerde yikatacam :))) hahaha Hayat size guzel ya :)

snan1910
05-08-2011, 14:20
editt: tee 2010 un konusuymuş ..

Orhan
29-01-2019, 14:11
Selamlar hortu
Çayyolu Park caddesi civarı oto yıkama tavsiyesi lazım yardımcı olabilecek var mı acaba

Gimifayf
29-01-2019, 14:23
Selamlar hortu
Çayyolu Park caddesi civarı oto yıkama tavsiyesi lazım yardımcı olabilecek var mı acaba

Basında dururum dersenız yasamkent sonax olabılır. Bır de arısa avm'nın altındakı tabanwaya tenha oldugu zamanlarda gıdersenız guzel yıkıyolar.

Orhan
31-01-2019, 07:32
Basında dururum dersenız yasamkent sonax olabılır. Bır de arısa avm'nın altındakı tabanwaya tenha oldugu zamanlarda gıdersenız guzel yıkıyolar.
iş yerinin araçları ve çalışanların özel araçları yıkanacak gelip alsınlar yıkayıp getirsinler gibi bi durum var 15 civarı bi miktar yani yakın olması lazım