PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dj cupra vs skn typer

czfr
30-08-2010, 23:20
http://www.streetfire.net/video/czfr_2053721.htmDJ CUPRA iki kişi SKN TYPER 1 kişi iyi seyirler.

czfr_2053721

34GUN34
30-08-2010, 23:22
zafer linki koyamamışsın

onuRcbk
31-08-2010, 00:45
farlar kapalı herhalde fazla bır sey anlasılmıyor .s

M///maniac
31-08-2010, 00:55
diger videoda sadece bası vardı ama simdi daha anlasılır bi video olmus masallah araclara cuprada ii gitmis..

__FrK__
31-08-2010, 01:02
maşallah araçlara çekişmeli olmuş ...

melih
31-08-2010, 01:24
Maşh skn kadran ışıkı olmadan nasıl devir bandını yakayıp vites atıyo anlamış değilim ......

Onur typer
31-08-2010, 01:47
rasım masallah kardesım

Mr.K
31-08-2010, 01:52
Maşh skn kadran ışıkı olmadan nasıl devir bandını yakayıp vites atıyo anlamış değilim ......

kulak .

34GUN34
31-08-2010, 10:12
güzel zafer maşallah güzel yürüyor

kurtbil
31-08-2010, 10:30
ıkısıne de masallah sevıyoruz Cupra R ı :)

by serçe
31-08-2010, 11:09
2aracada maşallah........

BosphorusBoys
31-08-2010, 11:19
Cupranın Specleri nelerdir ?

czfr
31-08-2010, 11:50
teşekkürler daha anlaşılır oldu sanırım tek deneme yaptık bidaki sefer daha güzel cekimler yapıcaz

czfr
31-08-2010, 11:50
Cupranın Specleri nelerdir ?

dostum yazılım eksoz

Tunç
31-08-2010, 12:04
2 aracda guzel gıtmıs mas vıdeoyu ceken arkadas camıda acsaymıs yada fılmlerı sokseymıs daha guzel olurddu :)

athem
31-08-2010, 13:03
Masallah araclara

Yigit-Y
31-08-2010, 13:04
Masallah araclara...

YUSUF
31-08-2010, 13:10
hangisi typer

rasim devir bandini görmeden nasıl vites atıyosun helal olsun gıpta ediyorum sana :)

Up306Gti
31-08-2010, 14:13
Maşallah araçlara

typr neden tek kişi?

Dragger
31-08-2010, 15:05
Czfr - H_Tan sohbetinize msnden veya özelden devam edin, her video konusunda bu tarz mesajlarınız var daha fazla uzamasın, sonra konum niye silindi vs diye dert yanıyorsunuz.

fuatuba
31-08-2010, 22:23
atmosferik arabalarla deneyıp deneyıp buraya vıdeo atıyosun gızlı spec takılıyosun mıllet sordugunda yazılım egzoz var dıyosun gerceklerı soylede bı gorelım aman aman gıden bı araba dııl ama bence net ol kardes sen bı 200e kadar ac 106la denesene bı bakalım ne olucak gecersen belkı denerız senle...

BoraRS
31-08-2010, 23:15
Czfr - H_Tan sohbetinize msnden veya özelden devam edin, her video konusunda bu tarz mesajlarınız var daha fazla uzamasın, sonra konum niye silindi vs diye dert yanıyorsunuz.

Keşke sırf konu ile alakasız bir soru sordum diye beni 3 gün banlayan o sevgili moderatör kardeşim de senin kadar düşünceli olup senin yaptığın gibi beni insani bir şekilde uyarsaydı. Katliam yapar gibi kafasına göre günlerce banlamasa daha da keyifli olur bu forum.

Bu arada SKN ye Maşallah. Cupraya da. Bırakmamış peşini.

OnurÖzden
31-08-2010, 23:26
Deneme çok zevki olmuş.İki aracada maaşallah.
Skn'nin sesi ayrı ya:o

RaSiM
01-09-2010, 04:23
hangisi typer

rasim devir bandini görmeden nasıl vites atıyosun helal olsun gıpta ediyorum sana :)

:D yusufum alıştım valla kulak diycem ama iki tane cihaz var ikide kulak var bırakında biraz duyalım :D

Serkan VTEC
02-09-2010, 01:20
Maşallah rasim sayende konuşmuş yine SKN:icon_tup:. Daha net videolar bekliyoruz.;)

Alicanrs
02-09-2010, 01:28
rasimdeki hali konuşmuş haliyse :D:D muharremdeki hali neydi acaba :D:D

cupra 1.8t
19-09-2010, 12:03
:D yusufum alıştım valla kulak diycem ama iki tane cihaz var ikide kulak var bırakında biraz duyalım :D

Rasim kardeş bu olay cözmek ve aracı olmak adına bir gün belirliyelim araclarınız deneyin net konuşulsun nedersin videolar belli olmuyor cupra mı önde typer mı bilinmiyor herkez maşallah diyor neye göre yok ses güzel yok devir bandı ok ama yürümesi nasıl kardeşim onuda görelim nedersin şöyle 2 şer kişi videolu veya cam car eşliğinde ben arkadışımla konuşurum kendisi siteden uzaklaştırılıdı elciye zeval olmaz sen nedersin

WhiteCupra
19-09-2010, 12:08
iki aracada maşşallah....

vtecburac
19-09-2010, 17:04
atmosferik arabalarla deneyıp deneyıp buraya vıdeo atıyosun gızlı spec takılıyosun mıllet sordugunda yazılım egzoz var dıyosun gerceklerı soylede bı gorelım aman aman gıden bı araba dııl ama bence net ol kardes sen bı 200e kadar ac 106la denesene bı bakalım ne olucak gecersen belkı denerız senle...

sz kimsiniz???:) uba cupramı yoksa ;)

zübeyir
19-09-2010, 18:04

rasim fıltre olaynı bı ara halledelım unutma ok ?

kurtbil
19-09-2010, 18:20

dun AC 106 ıle denedı Dj cupra yazarlar sonucunu kendılerı,esıp gurlemısın de onu da gectı :)

czfr
19-09-2010, 19:58

evet konulardan uzaktık nerde kalmıştık

STP
20-09-2010, 02:49
deneyecektık zafer. ben nosu bagladım senle denemek ıcın gel bı gec bakalım ;) sonra sokucem, sımdı sartlar esıt ıkımızde asırı beslemeyız :D

czfr
20-09-2010, 05:32
olur deneriz doyumusuz şey

isyfuat
20-09-2010, 11:10
sz kimsiniz???:) uba cupramı yoksa ;)

fuat ben maslak eskı sr tunıng eskı arkadaslar bılır

fuatuba
20-09-2010, 11:58
dun AC 106 ıle denedı Dj cupra yazarlar sonucunu kendılerı,esıp gurlemısın de onu da gectı :)

kardes atmosferık arabalarla deneyıp duruyosunuz sonra gectık dıye boburlenıyosunuz anlamadım ben sızı benım evo9 lada bı denesenıze bakalım ne olucak arabam stock

fuatuba
20-09-2010, 11:59
deneyecektık zafer. ben nosu bagladım senle denemek ıcın gel bı gec bakalım ;) sonra sokucem, sımdı sartlar esıt ıkımızde asırı beslemeyız :D

ac 106yla denesın o kanka heheheh

Can's
20-09-2010, 14:15
dj cupra methanol guzel farketmıs aracında :)

czfr
20-09-2010, 14:22
denedik futrrtube sen sor yazarsın arkadaşlarda meraklarını giderir futrrtube kardeş

olivera7
20-09-2010, 14:28

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup: :icon_tup:

gurlekyasin
20-09-2010, 14:31
allah kaza bela vermesin abii...

Can's
20-09-2010, 14:33
en kısa zamanda tt yle tekrar deneyelım dj cuprayı teke tek hem farkı gormus olursun:)

czfr
20-09-2010, 14:55

nerden öğrendin ya kardeş valla bişey saklanmıyo sizden bravo kardeşim yok öyle bişey kanıtla techturkye de bas bas bağırıcam ZV TYPER beni gecti diye ama kanıtla yok sa bedava işlerle uğraşmayın kardeşim geciyom ya bi abi güzel gidiyo süper gidiyo yok ya ayıp.

czfr
20-09-2010, 14:57
en kısa zamanda tt yle tekrar deneyelım dj cuprayı teke tek hem farkı gormus olursun:)

olur denerim iyi bir arkadaşa merhabamız var

kurtbil
20-09-2010, 15:17
saka mı :D hangı methanol b sorsana foruma TR de kac tane 1.8 t de methanol var dıye cevap versınler:)

kurtbil
20-09-2010, 15:21
kardes atmosferık arabalarla deneyıp duruyosunuz sonra gectık dıye boburlenıyosunuz anlamadım ben sızı benım evo9 lada bı denesenıze bakalım ne olucak arabam stock

Konus zaferle ısterse deneneyın bana neden soyluyosunkı b arabayı 10 kısı kullanmıyoruz sahıbı burda;)

ÖmerF.Bayar
20-09-2010, 15:44
2 aracada maşallah baya cekişmeli olmus görüntü birazdaha net olsa tadından yenmezmiş:)

Can's
20-09-2010, 17:13
olur denerim iyi bir arkadaşa merhabamız var

ben senın aracına masallah demedım mı????? sıkıntı yok tekrar denerız headerslı TYPE R gecmen bu speclerde normal zaten bence tt de benım kardesımın aracı:)

E0041
20-09-2010, 17:25
videoda pek birşey belli olmuyor ama skn nin vites değişimleri baya bir yavaş geldi bana + olarak tekrar deneyeceklerse iki araçta 1 kişi olsun araçların biri turbo birisi atmosferik 2 kişi olurlarsa type-r bu işten daha zararlı çıkar.. ama şu skn nin 2. vitesteki uzayışı nedir yaw maşallah gerçekten

Can's
20-09-2010, 17:28
skn nın denemesıne gerek yok gecmıste neler yaptıgını hepımız bılıyoruz zaten suan yapamaz mı suan da yapar yada gıder gecmıstekı gıbı

_muhaRRem
20-09-2010, 18:05
dayanamıcam yazıcam yani...,iyiki cupra biraz gidiyor yani,herkese kaldırıyorsunuz.yok merak ediyorum onla nolur bunla nolur..desenize onada saplıyım bunada saplıyım video çekeyim falan,şu an piyasada hiçbi typeR seni geçemez.ama şu anda piyasada olanlar rahatlayın yani. merakta etmeyin fazla

STP
20-09-2010, 22:38
olur deneriz doyumusuz şey

zafer noldu yemedımı ? 200 shotlık typerıda gecermısın yakısıklı....

STP
20-09-2010, 22:40
dayanamıcam yazıcam yani...,iyiki cupra biraz gidiyor yani,herkese kaldırıyorsunuz.yok merak ediyorum onla nolur bunla nolur..desenize onada saplıyım bunada saplıyım video çekeyim falan,şu an piyasada hiçbi typeR seni geçemez.ama şu anda piyasada olanlar rahatlayın yani. merakta etmeyin fazla

LY typer gelıo yarın ıstanbula buyursun zafer efendı gecsın ....

.ah gecer....

YH199
21-09-2010, 01:42
jap10 geliyor alayınıza mortıl kombat...

:D :D

UnnAmeD
21-09-2010, 02:06
ctr cok guzel cevırıyor yaa ,sesıde bı o kadar guzel..cupracı arkadas senın aracında guzel gıdıyor gıbı.kadran vıdeosu varmı acaba cupranın 100-200 falan ?

Time-R
21-09-2010, 09:21
masallah guzel yurumusler

cupra 1.8t
21-09-2010, 09:32
ben senın aracına masallah demedım mı????? sıkıntı yok tekrar denerız headerslı TYPE R gecmen bu speclerde normal zaten bence tt de benım kardesımın aracı:)

yalan specler demekki türkyede kimde m kit var

cupra 1.8t
21-09-2010, 09:39

cupra yalan gerisi

admcr
21-09-2010, 11:48
anlaşılan cupra iyi yürümüş maşallah

czfr
21-09-2010, 19:55
LY typer gelıo yarın ıstanbula buyursun zafer efendı gecsın ....

.ah gecer....

sen boş ver isterse lv typer veya jap typer arar yakışıklı sen yaptınya bişeyler denemek istersen deneriz selcuk

czfr
21-09-2010, 22:14
anlaşılan cupra iyi yürümüş maşallah

eyvallah kardeşim namussuz feci yahu

-HAKTAN-
22-09-2010, 14:29
sen boş ver isterse lv typer veya jap typer arar yakışıklı sen yaptınya bişeyler denemek istersen deneriz selcuk

Jap artık Adana'da koçum

typer46
22-09-2010, 16:21
korna vtecden öce açılıyo o ne hızlı bi korna çalış :)

STP
22-09-2010, 17:14

sana dedıgım halen gecerlı.. ruhsatı getırıyomusun notere?

admcr
22-09-2010, 17:46
sana dedıgım halen gecerlı.. ruhsatı getırıyomusun notere?

bence sen selcuk boşuna varyete yapıyosun açınteki olduğun cümle alem biliyor ne ruhsatı kocum sen 50 milyon kaybetmeye tahammül edemessin boş geyik yapma işin yalan dolan ben şahitim arkadaşlar bu arkadaş yalancı kardeşim bundan bir ay önce şekerpınarda gördük zafer abim yaklaştı yanına kactı bekledi bende aracın içindeydim sonra otoban kenarında yaklaşık bir saat bekledik gelmiyor neyse zafer abim de bekliyor sonra bir telefon geldi bize kurnaz stp artık nasıl yaptı bilmiyorum bizi gecmiş uyanık kamyon yanından mı bişekilde kacmış sonra dedim ya tel geldi stp önde neyse bastı yakaladı ben o arada bülent abinin aracına gectim önümüzde gidiyordu yanyana geldiler zafer abim kalkar kalkmaz ayırdı bu varya tam hokkabaz yalancı sonra biz arkadan geliyoruz zafer abim bekliyor adam gittmiyor sonra ne oldu biliyormusunuz önde zafer abimi dj cupra arkada selcuk stp typer zafer abim tem oto yol ayrımının şeritine giriyor stp e5 geciyor zafer abim e5 geciyor selcuk tem giriyor analayın işte adam kactı bu adam nedenir biliyormusunuz hokkabaz yok ruhsat yok 200 kadar bilmeme ne yapalım ( DJ CUPRA STP TYPER´.I )cok ama cok geciyor bu biline. bir aydır senin geyiklerini dinliyor bu form yeter artık git bilgisayar oyunları oyna sen orda gta oyna arabacılık sana göre değil kerdeş kendini kaybediyorsun kilo alırsın yazık sana saygılar...

HER LAFA VERİLECEK BİR CEVABIMIZ VAR LAKİN,BİR LAFA BAKARIZ LAFMI DİYE BİRDE SÖYLEYENE BAKARIZ ADAMMI DİYE....bu cuk oturdu ona kusura bakma zafer abi dayanamadım .

olayla ilgili şahitler şavaş abi (s3)
bülent abi ( golf gti)
cem abi (integra ) stp beraber gelmişti

Can's
22-09-2010, 17:52
sen avukatmısın kardes zafer zaten yazıcak olsa yazar bu konu hakkında ne dusundugunu boyle elit ortamda bu muhabbetlere gerek yok zaten bu yazıdıgına cewap werıceklerınıde sanmıyorum aynen dedıgın gıbı HER LAFA VERILECEK BİR CEVABI WARDIR HERKEZIN AMA LAFA BAKMAK GEREK LAF LAF MI DIYE ;) .....kendını tanıtırsan ılk once cok daha ıyı olur ;)

STP
22-09-2010, 17:59
bence sen selcuk boşuna varyete yapıyosun açınteki olduğun cümle alem biliyor ne ruhsatı kocum sen 50 milyon kaybetmeye tahammül edemessin boş geyik yapma işin yalan dolan ben şahitim arkadaşlar bu arkadaş yalancı kardeşim bundan bir ay önce şekerpınarda gördük zafer abim yaklaştı yanına kactı bekledi bende aracın içindeydim sonra otoban kenarında yaklaşık bir saat bekledik gelmiyor neyse zafer abim de bekliyor sonra bir telefon geldi bize kurnaz stp artık nasıl yaptı bilmiyorum bizi gecmiş uyanık kamyon yanından mı bişekilde kacmış sonra dedim ya tel geldi stp önde neyse bastı yakaladı ben o arada bülent abinin aracına gectim önümüzde gidiyordu yanyana geldiler zafer abim kalkar kalkmaz ayırdı bu varya tam hokkabaz yalancı sonra biz arkadan geliyoruz zafer abim bekliyor adam gittmiyor sonra ne oldu biliyormusunuz önde zafer abimi dj cupra arkada selcuk stp typer zafer abim tem oto yol ayrımının şeritine giriyor stp e5 geciyor zafer abim e5 geciyor selcuk tem giriyor analayın işte adam kactı bu adam nedenir biliyormusunuz şu denır...
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,

HER LAFA VERİLECEK BİR CEVABIMIZ VAR LAKİN,BİR LAFA BAKARIZ LAFMI DİYE BİRDE SÖYLEYENE BAKARIZ ADAMMI DİYE....bu cuk oturdu ona kusura bakma zafer abi dayanamadım .

olayla ilgili şahitler şavaş abi (s3)
bülent abi ( golf gti)
cem abi (integra ) stp beraber gelmişti

ahaha sen kımsın be :) bız o aksam cemlerle beraberdık hanı stlegal abınle. zaferın orda oldugunu gormedık bıle. ben cem ımhotep salıh sı halıl ıntegra korhan vardı. bız bu tayfayla cıktık o gece cem ekerayla denedı sonrasında donus yolunda cemı bekledık gıselerden cıksın dıye.sonra cem durdu bende durdum hadı eve gecelım dedı o sırada zaferde kenarda beklıodu. benmı zaferden kacıcam :D noldu dovcekmı benı ahauahahaha... sen benım kım oldugumu nerden bılıosunda 50 lıraya muhtac dıyosun? kımsın sıfatın ne? hey ALLAH ım ya suraya bak.... bu konusmaları sıfatıma yaparsın bı dahakıne...

stlegal
22-09-2010, 18:00
ben öle bir geceyi hatırlamayı bırak herkes yanımızdan geçip gitti bide aaa kanka sen ordamıydın muhabetleri geçiyor bundan sonra rollinglere marş vurduğum andan itibaren video kayıt yapıcam artı olarak selçukla deniycekseniz ben konuşurum kaçmaz öle selçuk herşey söyleyinde rollinhten kaçtı demiyin adam hep gaz ya çocuk arabayı istanbula getirdiği gibi millet zaraına arabasını sattı..gider yapmanında adabı var ;)

Can's
22-09-2010, 18:02
ben buna fırın fırınn fırıııınnnnn ekmek yemen gerek dıyorum kardesımmk cok guzel bır tavsıye sana hoscakla:):)

STP
22-09-2010, 18:04
ben öle bir geceyi hatırlamayı bırak herkes yanımızdan geçip gitti bide aaa kanka sen ordamıydın muhabetleri geçiyor bundan sonra rollinglere marş vurduğum andan itibaren video kayıt yapıcam artı olarak selçukla deniycekseniz ben konuşurum kaçmaz öle selçuk herşeyı söyleyinde rollingten kaçtı demiyin adam hep gaz ya çocuk arabayı istanbula getirdiği gibi millet zararına arabasını sattı..gider yapmanında adabı var ;)

daha yazmam ben bu konuya ;) acım ben 50 lıram yok:icon_tup:

STP
22-09-2010, 18:14
bundan sonra ılerı gerıcılerle rollınglerde farklı sekılde denıycez... selametle....

czfr
22-09-2010, 18:15
ben buna fırın fırınn fırıııınnnnn ekmek yemen gerek dıyorum kardesımmk cok guzel bır tavsıye sana hoscakla:):)

biiiişt ne oldu canım sana

STP
22-09-2010, 18:18
haftasonu ınsallah atasehırde olursun zafer... karıların olarak gelıyoruz bız ben hakan fuat can ;) sende yancılarını unutma.. lazım olurlar

czfr
22-09-2010, 18:19
daha yazmam ben bu konuya ;) acım ben 50 lıram yok:icon_tup:

yazacak bişey tabi kalmadı yiğen gerkeni yazmış ama yandaşlık yapmak güzel kankalık da güzel ama yalan güzel değil kardeşim beni orda görüpde görmedim diyen arkadaşlar yalana gerk yok konu belli dj curpa seni gectimi gecmedimi o bahsettiğm akşam allahına yemin etsene sonra yazma yazsanda umurumda değil

czfr
22-09-2010, 18:20
haftasonu ınsallah atasehırde olursun zafer... karıların olarak gelıyoruz bız ben hakan fuat can ;) sende yancılarını unutma.. lazım olurlar

buhahahahah

Can's
22-09-2010, 18:20
ben öle bir geceyi hatırlamayı bırak herkes yanımızdan geçip gitti bide aaa kanka sen ordamıydın muhabetleri geçiyor bundan sonra rollinglere marş vurduğum andan itibaren video kayıt yapıcam artı olarak selçukla deniycekseniz ben konuşurum kaçmaz öle selçuk herşey söyleyinde rollinhten kaçtı demiyin adam hep gaz ya çocuk arabayı istanbula getirdiği gibi millet zaraına arabasını sattı..gider yapmanında adabı var ;)

ahaha sen kımsın be :) bız o aksam cemlerle beraberdık hanı stlegal abınle. zaferın orda oldugunu gormedık bıle. ben cem ımhotep salıh sı halıl ıntegra korhan vardı. bız bu tayfayla cıktık o gece cem ekerayla denedı sonrasında donus yolunda cemı bekledık gıselerden cıksın dıye.sonra cem durdu bende durdum hadı eve gecelım dedı o sırada zaferde kenarda beklıodu. benmı zaferden kacıcam :D noldu dovcekmı benı ahauahahaha... sen benım kım oldugumu nerden bılıosunda 50 lıraya muhtac dıyosun? kımsın sıfatın ne? hey ALLAH ım ya suraya bak.... bu konusmaları sıfatıma yaparsın bı dahakıne...

biiiişt ne oldu canım sana

bunlardan sonra konuyu uzatmanın geregı warmı :soru::soru: hmmm bence yok saglıkcakla :rolleyes:

STP
22-09-2010, 18:22
buhahahahah
son gulenın kahkahası sıddetlı olur...

ulan fuarda sunu nasıl yapsam bunu nasıl yapsam sen bılıosun bu ıslerı yardımcı olsana bana dıye konustugunu ne cabuk unuttun... hah cemde sahıt fuarda yanımdaydı ;)

nankor adamsınız ;)

STP
22-09-2010, 18:24
yazacak bişey tabi kalmadı yiğen gerkeni yazmış ama yandaşlık yapmak güzel kankalık da güzel ama yalan güzel değil kardeşim beni orda görüpde görmedim diyen arkadaşlar yalana gerk yok konu belli dj curpa seni gectimi gecmedimi o bahsettiğm akşam allahına yemin etsene sonra yazma yazsanda umurumda değil

delıkanlı... bana 5 e attırmadın o gece uyandırayım senı :D 4 um bıttı gıselere geldık bana 5 6 cektırdınmı :D 2 boy onumdeydın :D unutma yanımda bı adam fazlayken senı nasıl cogalttıgımı hadımkoyde.... sen yemın etsene gecmedıgıme ALLAH ın ustune? ben senı gerıden gelıp gecmedıysem .......... hade selametle ...

mmustu
22-09-2010, 18:25
vay arkadaşşş ulen ne adamsınız yaa :D

o gece selçuk cem abi ben ve imhotep salih turbo si halil ağalar ve eray birlikte çıktık cupracı tayfası ile alakamız yoktu opette karşılaştık bir tek kendi kendimize denedik dönüş yolundada uzunca bir süre bekledik sağa çekip muhabbet ettik haa yola çıktığımızda ben sizi gördüm sağ tarafta bekliyordunuz sonra yanına geldiniz selçuğun ve 1 kere denediniz ama uzun uzuna deneyemediniz gördüğüm kadarıyla hatta millet ataşehire geri dönelim dediğinde biz hepimiz geç oldu diye otoban çıkışından sonra köprü yoluna girdik

SİZ NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUNUZ ?

mmustu
22-09-2010, 18:28
ama kabahat sende selçuk beee adam olanla adam gibi deneyeceksin ;)

stlegal
22-09-2010, 18:29

o gece selçuk cem abi ben ve imhotep salih turbo si halil ağalar ve eray birlikte çıktık cupracı tayfası ile alakamız yoktu opette karşılaştık bir tek kendi kendimize denedik dönüş yolundada uzunca bir süre bekledik sağa çekip muhabbet ettik haa yola çıktığımızda ben sizi gördüm sağ tarafta bekliyordunuz sonra yanına geldiniz selçuğun ve 1 kere denediniz ama uzun uzuna deneyemediniz gördüğüm kadarıyla hatta millet ataşehire geri dönelim dediğinde biz hepimiz geç oldu diye otoban çıkışından sonra köprü yoluna girdik

kanka o akşam ben methanole çok asıldım kafa yapıyor eksozdan koklayınca cumartesi YİNE ORDAYIZ..;)

mmustu
22-09-2010, 18:30
kanka o akşam ben methanole çok asıldım kafa yapıyor eksozdan koklayınca cumartesi YİNE ORDAYIZ..;)

hduashdau sen ondan temin kenarında arabadan inip göbek atıyodunnnn :D :D

kickboxer
22-09-2010, 18:30
selcuk abı

abi okudumda gözünüzü seviyim şöğle yemin etmeyin doğru olsada tüylerim diken diken oluyo

stlegal
22-09-2010, 18:31
hduashdau sen ondan temin kenarında arabadan inip göbek atıyodunnnn :D :D

egsoz kaçağı içerimi kaçtı diyosun :D

mmustu
22-09-2010, 18:32
birde arkadaşların geçtim diye sevindiği olaya bakın :D

f/h/e lu tayyarı 4 sonu 2 boy geçmiş olay oldu :D bunun 5. vitesi 6. viteside var kprosuda varrr :D

czfr
22-09-2010, 18:33
niç niç yapma selcuk cok korktum birdaha seni gördüğüm yerde selam saygı ve hürmet edicem stp beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gectiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hep gececek bu böyle bilineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e
AH ge ecek yürgit her seferinde gecen benim sen bi kurnazlık yaptın ama ne habire ondan bahsedip duruyorsun oğlum senle yan yan gelip bastığımızda kim kim he ben s2000 sıkayım 10 kere üst üste basayım sonra sen bişekilde ne yaptın bilmiyorum denemeni sonunda frenler basıldığında dolmuşsun heh heh dur geciyom len cuprayı s2000 faln cok adrenalın dolmuşsun oan öyle gelmiş sana bak sana tavsiye de bulunayım sen beni gecemedin tamam anladın o dediğn gazoz ağacı unutma.arkadaşlar bu form da gerksiz konularla sizleri kafalarını doldurduk cok özür herkezden daha yazmam sana

mmustu
22-09-2010, 18:33
ulen şu tayyarı kesip attığım tırnak kadar sevmem bana o arabayı savunduruyosunuz burda yaw :hehe:

mmustu
22-09-2010, 18:34
niç niç yapma selcuk cok korktum birdaha seni gördüğüm yerde selam saygı ve hürmet edicem stp beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gectiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hep gececek bu böyle bilineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e
AH ge ecek yürgit her seferinde gecen benim sen bi kurnazlık yaptın ama ne habire ondan bahsedip duruyorsun oğlum senle yan yan gelip bastığımızda kim kim he ben s2000 sıkayım 10 kere üst üste basayım sonra sen bişekilde ne yaptın bilmiyorum denemeni sonunda frenler basıldığında dolmuşsun heh heh dur geciyom len cuprayı s2000 faln cok adrenalın dolmuşsun oan öyle gelmiş sana bak sana tavsiye de bulunayım sen beni gecemedin tamam anladın o dediğn gazoz ağacı unutma.arkadaşlar bu form da gerksiz konularla sizleri kafalarını doldurduk cok özür herkezden daha yazmam sana

yaw özgünden sonra bide sen çıktın başımıza :D bunun meali nedir arkadaş :D

Can's
22-09-2010, 18:35
birde arkadaşların geçtim diye sevindiği olaya bakın :D

f/h/e lu tayyarı 4 sonu 2 boy geçmiş olay oldu :D bunun 5. vitesi 6. viteside var kprosuda varrr :D

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

czfr
22-09-2010, 18:36

şuan boş. sen sıkıntı yapam dolar boşalırım ben sen yaşatına bak herşey güzel

mmustu
22-09-2010, 18:37
şuan boş. sen sıkıntı yapam dolar boşalırım ben sen yaşatına bak herşey güzel

kıbrıslımısın birader sen :D

czfr
22-09-2010, 18:41
[QUOTE=mmustu;1708156]kıbrıslımısın birader sen :D[/QU

ya boşver kıbrıs deme içim doldu şimdi neyse kardeşim......

stlegal
22-09-2010, 18:41
kıbrıslımısın birader sen :d

methanolun etkisi geçerrr az elleme

stlegal
22-09-2010, 18:43
grds bana özelden son fiyat verinmi :D

mmustu
22-09-2010, 18:43

:hehe::hehe::hehe::hehe:

STP
22-09-2010, 20:09
selcuk abı

abi okudumda gözünüzü seviyim şöğle yemin etmeyin doğru olsada tüylerim diken diken oluyo

ıcım rahat kardesım benım ben gectım :)

isyfuat
22-09-2010, 20:30
ıcım rahat kardesım benım ben gectım :)

kanka bu adam ne ayak yaa bı aksam rolıng dıılde trafık yapalım kım daha ıyı gorelım kanka

BAR22
22-09-2010, 21:42
kanka bu adam ne ayak yaa bı aksam rolıng dıılde trafık yapalım kım daha ıyı gorelım kanka

kanka bence hem roll hem trafik STP alayına goooo :icon_tup:

isyfuat
22-09-2010, 21:44
selcuk sıkar ama zaferıbılmem

_muhaRRem
22-09-2010, 22:41
DJ cupra sahibi zafer sözüm sana..her geçtim dediğinde paramı bonusmu kazanıyorsun,sanki bütün typeR ları geçtin en hızlı hondayı geçtin,sanki israillinin typeR ını geçtin,sanki milli yarışcısın israillileri geçtin madalya kazandım..tamm yeter ya geçtiysen geçtin bıktık valla ya.

Jam da Joker
22-09-2010, 22:49
Şu tartışmaya girmek istemiyorumda Allah aşkına SKN yürürken bu Cupralar nerdeydi ?
Ben çıkıp sırf dandik stage 1 superchips yazılımlı Cupramla denerken bu arabalar nerdeydi ? Turbo araba ile üzerinde Kpro bile olmayan Type-R a bilenmek nedir abi hiçmi utanmıyorsunuz ?
Şu Tunanın aracı Yiğitin aracı ile deneyin eğer kendinize gerçekten rakip arıyorsanız ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız hakkıyla yüklü araçlarla deneyin filtre headers Type-R ile deneyip sen arabacı değilsin falan demek hakkaten ayıptır zannedersin tüm dünyada bu speclerde hep Type-R geçiyorda Selçuğun arabası 2 boy geçildi diye arabacı olmuyor valla mantıksız konuşuyorsunuz bırakın artık şu fanatikliği taraf tutmayı keyif almayı öğrenin az..

DR808
22-09-2010, 23:12
Maşallah araçlara...

volume81
22-09-2010, 23:16
filtre headers'li type-R kullananlar arabacı değilse biz hiç girmeyelim bu siteye:icon_tup:

-HAKTAN-
22-09-2010, 23:26
Czfr'ye diyecek soz bulamiyorum ne desem az kelimeler kifayetsiz kalıyor her yazdığı şey beni çok güldürüyor çok yasa czfr adam bomba ya vecihi gibi

Caesar
22-09-2010, 23:31
Şu tartışmaya girmek istemiyorumda Allah aşkına SKN yürürken bu Cupralar nerdeydi ?
Ben çıkıp sırf dandik stage 1 superchips yazılımlı Cupramla denerken bu arabalar nerdeydi ? Turbo araba ile üzerinde Kpro bile olmayan Type-R a bilenmek nedir abi hiçmi utanmıyorsunuz ?
Şu Tunanın aracı Yiğitin aracı ile deneyin eğer kendinize gerçekten rakip arıyorsanız ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız hakkıyla yüklü araçlarla deneyin filtre headers Type-R ile deneyip sen arabacı değilsin falan demek hakkaten ayıptır zannedersin tüm dünyada bu speclerde hep Type-R geçiyorda Selçuğun arabası 2 boy geçildi diye arabacı olmuyor valla mantıksız konuşuyorsunuz bırakın artık şu fanatikliği taraf tutmayı keyif almayı öğrenin az..

Benle denesinler kanki:D

Can's
22-09-2010, 23:33
Jam da Joker;1708794]Şu tartışmaya girmek istemiyorumda Allah aşkına SKN yürürken bu Cupralar nerdeydi ?

:icon_tup::icon_tup::icon_tup:

JDM VTİ
22-09-2010, 23:36

zuahzuahazuh :hahaha::hahaha::hahaha: gece gece yarıldım resmen :hahaha::hahaha:

şu forumda stp'ye roll den kaçtı diyen adam kendini komik duruma düşürür sadece. tanışmışlığım yok ama her konuda yazdıkları belli,yaptığı teklifler belli,gideri belli ;) adam bu giderler yüzünden kaç gün ban yiyor kalkıp roll'den kaçtı dersen sadece kendine güldürürsün..

(objektif yorum)

Xenomorph
22-09-2010, 23:51
skn yürürken denmiş skn'nın ne sıkıntısı varkı artık yurumuyor cıdden merak edıyorum cunku bu ılk duydugum degıl skn hakkında...

bu arada gıderler hakkında selcuk roll'den kactı garıp bır yorum olmus ben az cok tanırım onu..su an aramızda acık ama kacıcagınıda hıc zannetmıyorum sahsen benım elımden vıtes atamıosun bu araba daha ıyı yurur:) dıye arabamı alan adamdır zorla :D...ki yanda içim acırken arabamı 2 3 boy daha ıyı yurutmuslugude vardır hemde denedıgım adam hıc bır hırs olmadan makarasına denedıgım arkadasımken...

su an telefon acılsa cıkıcagından emınım :D

Cimmeria
23-09-2010, 00:28

arkadaşın decoderi varmı :)

zübeyir
23-09-2010, 01:20
cumartesi günü çekirdekleri alıp izlemek lazım uhauhahauuahuah :)))))

STP
23-09-2010, 03:42
bosverın arkadaslar zafer efendı ancak caı hdr egzozluya bılenır ama onada gecıldı merak etmeyın yanımda 1 kısı fazla bagajımda tesısat varken.bahsettıgı denemedede 4 u bıtıremedım 5 6 cektırmedı bana :) o bunu acı acı bılıyor... ha bakın sımdı eve gırdım az evvel KUK cupra ıle denedım :) 360 hp KUK vs 230 hp STP :) sanırım bı 8 10 boy gecıldım :Dbelkıde daha fazla :D ama cok zevklıydı... kaana tesekkur ederım eglendırdıgı ıcın :) dune kadar bana araba yapmayı soran kısıler bugun cuk kaldırıyoya ona cok guluyorum... zafer unutmakı bı kpro ıle acık ara olur sana... ha her typera kaldırdınya hanı LY typer suan ıstanbulda ... ayarı yapılıcak 2 3 gune.. sonra gelde bı sana bı senlık yapalım...

@joker tesekkurler
@mert tesekkurler
@jdm vtı tesekkurler

mmustu
23-09-2010, 07:22
bosverın arkadaslar zafer efendı ancak caı hdr egzozluya bılenır ama onada gecıldı merak etmeyın yanımda 1 kısı fazla bagajımda tesısat varken.bahsettıgı denemedede 4 u bıtıremedım 5 6 cektırmedı bana :) o bunu acı acı bılıyor... ha bakın sımdı eve gırdım az evvel KUK cupra ıle denedım :) 360 hp KUK vs 230 hp STP :) sanırım bı 8 10 boy gecıldım :Dbelkıde daha fazla :D ama cok zevklıydı... kaana tesekkur ederım eglendırdıgı ıcın :) dune kadar bana araba yapmayı soran kısıler bugun cuk kaldırıyoya ona cok guluyorum... zafer unutmakı bı kpro ıle acık ara olur sana... ha her typera kaldırdınya hanı LY typer suan ıstanbulda ... ayarı yapılıcak 2 3 gune.. sonra gelde bı sana bı senlık yapalım...

@joker tesekkurler
@mert tesekkurler
@jdm vtı tesekkurler

yok mu lan bana teşekkür bana tayyar savundurdun burda :D :D

Onur typer
23-09-2010, 07:29
cuprayla k prosuz typera bılenmek cok komık yaa... helal typerlara her zaman alayına gider

Spook
23-09-2010, 07:52

Doğru söze ne denir...

BAR22
23-09-2010, 07:57

@joker tesekkurler
@mert tesekkurler
@jdm vtı tesekkurler

bizim sitenin bekçisinde filtre egsozlu brodway var acaba bu arkadaş süpersonic cuprasıyla onlada denermi? denedikten sonrada video koyarmı buraya?

BAR22
23-09-2010, 07:59
cuprayla k prosuz typera bılenmek cok komık yaa... helal typerlara her zaman alayına gider

kanka bi istanbula gel be bak cupra var denemek istiyo :D

chiefkadir
23-09-2010, 08:13
ha her typera kaldırdınya hanı LY typer suan ıstanbulda ... ayarı yapılıcak 2 3 gune.. sonra gelde bı sana bı senlık yapalım...
Bro bu konudaki cupra 1.8 tsport değilmi ? LY(Rol) typer ile kaanların kuk ile deneyin yaw bakalım nekadar tutunacak ,

BAR22
23-09-2010, 08:18

fuat varsa mertte kesin vardır yazın listeye ismimi

isyfuat
23-09-2010, 09:28
heyyyt merte bak kıralına maden suyu

czfr
23-09-2010, 12:13
DJ cupra sahibi zafer sözüm sana..her geçtim dediğinde paramı bonusmu kazanıyorsun,sanki bütün typeR ları geçtin en hızlı hondayı geçtin,sanki israillinin typeR ını geçtin,sanki milli yarışcısın israillileri geçtin madalya kazandım..tamm yeter ya geçtiysen geçtin bıktık valla ya.

arkadaşım benim birsürü typerlı arakadaşım var sorun onlarla olmuyorda bunlamı oluyor sorun ne biliyonmu yapılanla anlatılan arasında fark var ve bunuda yandaşları desteklıyor yazık kocaman kocaman adamlar bak şidi trafık cıktı neymış trafıkta gazlayacaz gecen sefer ruhsatına kim kimi gecerse misal. diyorum ya geyik sonuc nasıl biter biz ney tartışıyoruz bir rollinle başaldı mevzu rollinle biter ben gectim bu adam cıkar evet gectin der biter veya ben de geliştirdim gel bidaha deneyelm maksat eylenmek eylenirken neler yapılmış emekler falan gider yanı herkezn herkeze saygısı olsun buzaman kadar konuşulan konuları tekrar gözden gecirmeni tevsiye ediyorum iyigünler arkadaşım

czfr
23-09-2010, 12:16

naber yandaş cı sen üsütne düşeni yap arkadaşım pardon yandaşcı kamera ama cektiklerini yayınla ok

STP
23-09-2010, 12:22
sende delıkanlı olda gerıden geldın benı gectın de...

M///maniac
23-09-2010, 12:24
grds bana özelden son fiyat verinmi :d

:d:d:d:d:d:d

czfr
23-09-2010, 12:30
sende delıkanlı olda gerıden geldın benı gectın de...

uf şmdi geridenmi gecmem lazım sen yok sa olmazmı yanyana gıtsek sonra gecsem

cheers
23-09-2010, 13:51
Bu DJ plakalı araç 1.8Topsport değil mi?
Edit:Kadir abıde sormuş ama cvp gelmemiş sanırım.

kurtbil
23-09-2010, 13:59
Bu DJ plakalı araç 1.8Topsport değil mi?
Edit:Kadir abıde sormuş ama cvp gelmemiş sanırım.

ewet araba full paket topsport k04 conversıon

cheers
23-09-2010, 13:59
İrfan'ın eski aracı değil mi?

kurtbil
23-09-2010, 14:01
İrfan'ın eski aracı değil mi?
ewet ırfanın eskı aracı,cupra tampon ve k04 e cevrılmesı zaferde oldu

cheers
23-09-2010, 14:01
Kazasız belasız.

isyfuat
23-09-2010, 14:07
naber yandaş cı sen üsütne düşeni yap arkadaşım pardon yandaşcı kamera ama cektiklerini yayınla ok

hacı ben yancı falan dıılım sen bısıklete bınerken ben araba pert edıyodum allahıma sukur senın arkadaslarında benı tanır kım oldugumubılır bulent raymana sor benı sr tunıng fuat dıye sana anlatsın yasca buyugumsun sanırım sana saygısızlık yapmadım bana yaptırma hırslanırsam bu sıtedekı bazı kısıler bılır senı barıyellerden zor toplarlar hbrın ola aman akıllı ol hakanın bacanagıyım yerımız yurdumuz bellı ıstersen sıkıntın varsa ozelden tlımıde yazarım trafıktede aklını alırım aman akıllı ol

kurtbil
23-09-2010, 14:08
Kazasız belasız.

saolasın;)

STP
23-09-2010, 14:09
ulan fuat araba deneyecekken 10 dakka ılerı gerı gıden bı turlu devır ayarlayamayan adamdan bahsedıyosun burda,ancak duz gıder o ustune kırsan kendı patlar zaten. bırak muhatap olma... son gulen ıyı guler rahatta kal sen...

isyfuat
23-09-2010, 14:14
ben anadan dogma rahatım kankada tutuyo bu adam benı gorunce tuylerım dıken dıken oluyo sankı cokbıbokmus gıbı

STP
23-09-2010, 14:15
*** deme boka hakaret :D

isyfuat
23-09-2010, 14:17
sende haklısın ıyıkı obur tarafta bu yok yoksa adam katıl olur

czfr
23-09-2010, 14:33
hacı ben yancı falan dıılım sen bısıklete bınerken ben araba pert edıyodum allahıma sukur senın arkadaslarında benı tanır kım oldugumubılır bulent raymana sor benı sr tunıng fuat dıye sana anlatsın yasca buyugumsun sanırım sana saygısızlık yapmadım bana yaptırma hırslanırsam bu sıtedekı bazı kısıler bılır senı barıyellerden zor toplarlar hbrın ola aman akıllı ol hakanın bacanagıyım yerımız yurdumuz bellı ıstersen sıkıntın varsa ozelden tlımıde yazarım trafıktede aklını alırım aman akıllı ol

bak kardeş boş boş parcalarım yaralarım gec herkez herkezi iyi tanır tanışır sen vakit ayır bana ben seni görüğüm yerlerde sen yapmadan ben bariyerden bariyer atarım kendimi olurmu sen gencsin harcama kendini olur şimdi bülente sordum ondan böyle oldu senden cok özür diliyorum ürküttün beni bidaha bana böyle msj yazma lütfen sen ve yandaşlarında özür diliyorum...

stp typer selcuk gecereeeeeeeeeeeee gider
bp s2000 hakan gecer
isy fuat sende gec ama ne olur bariyerden bariyer ne olur lütfen olur

isyfuat
23-09-2010, 14:37
bak kardeş boş boş parcalarım yaralarım gec herkez herkezi iyi tanır tanışır sen vakit ayır bana ben seni görüğüm yerlerde sen yapmadan ben bariyerden bariyer atarım kendimi olurmu sen gencsin harcama kendini olur şimdi bülente sordum ondan böyle oldu senden cok özür diliyorum ürküttün beni bidaha bana böyle msj yazma lütfen sen ve yandaşlarında özür diliyorum...

stp typer selcuk gecereeeeeeeeeeeee gider
bp s2000 hakan gecer
isy fuat sende gec ama ne olur bariyerden bariyer ne olur lütfen olur

sen sacmaladıgın surece ben yazarın elımın ayarı yok yanyana gelırsek dıımınde kemıgı yok

czfr
23-09-2010, 14:39
tamam lütfen arkadaşlar seviye seviye bak diyommu daha gectim diye baka özür diliyorum sizden *** yemeyin şimdi yine

siyahinci34
23-09-2010, 14:39
stp senin işin gücün yokmu.rahatlık batıyormu sana :D

isyfuat
23-09-2010, 14:45
tamam lütfen arkadaşlar seviye seviye bak diyommu daha gectim diye baka özür diliyorum sizden *** yemeyin şimdi yine

ulan konusurken sasırıyosun ama ben senı sasırtırım sen rahat ol hacı

czfr
23-09-2010, 14:46
sen sacmaladıgın surece ben yazarın elımın ayarı yok yanyana gelırsek dıımınde kemıgı yok

sana özgü bişeymi bu kemiksiz dil rahat ol var bizde şimdi yemeği bittiyse selcuk gelsin sen git git be kardeşim bak dalgana dışarı cık gez dolaş idrara cık işe tamam birader girme sen araya rahatsız olursun boş biz takılıyoz ve bitirdim özürler dilendi gecen belli her şekilde tay tay ayakta durma zamanı eniyi araba sızde en iyisi sizsiniz en iyi şarkıyı siz söylediniz en iyi araca siz bindiniz en hız typer ben gectim puhahahah şaka şaka onuda siz gectiniz tamam kardeşim abicim .

isyfuat
23-09-2010, 14:48
sen maslaga gıdıyosun dımı bulentın oraya

STP
23-09-2010, 14:48
yazmayı konusmayı bılmeyen adamla muhatap olursan hata sende olur tabı yanı hata bızde :)

czfr
23-09-2010, 14:51
sen maslaga gıdıyosun dımı bulentın oraya

he gidiyom

erkin006
23-09-2010, 14:51
bu nedir yaa:D

sakin beyler biraz...dışardan okuyunca çok basit bişey yüzünden, hatta komik bişey yüzünden kalp kırıp heyecan yapıyorsunuz...

isyfuat
23-09-2010, 14:53
he gidiyom

tamam yokbısey sordum hacı sen nerelısın

kurtbil
23-09-2010, 14:56
bu nedir yaa:D

sakin beyler biraz...dışardan okuyunca çok basit bişey yüzünden, hatta komik bişey yüzünden kalp kırıp heyecan yapıyorsunuz...

Copu 5 para etmez teneke yıgınlarına anlam yuklenıldıgının farkında deılız moruk :)

czfr
23-09-2010, 14:58
bana bak hacı sen şimdi hep sorcan ben sana cevapmı yazcam ne iş

isyfuat
23-09-2010, 15:00
sordum kardes ne varkı zor gelıyosa sıteye neden gırıyosun maksat tanısmak dıılmı ben senı tanımaya calısıyorum sende bana sor kufurmu ettık sana sekıl yapıyosun adam gıbı nerelısın dedık

STP
23-09-2010, 15:02
fuat seklı gormuyomusun olm zaten geldıgı aksamlarda :D altında veyron var edasında :D

-HAKTAN-
23-09-2010, 15:25
bana bak hacı sen şimdi hep sorcan ben sana cevapmı yazcam ne iş

Mecbur yazıcaksın fuat soruyo

czfr
23-09-2010, 16:08
Mecbur yazıcaksın fuat soruyo

cılgın cocuk hakan naber

-HAKTAN-
23-09-2010, 17:01
iidir ismail yk'nın amca oğlu senden naber
http://img299.imageshack.us/img299/2931/ismailykyeniklip1.jpg (http://img299.imageshack.us/i/ismailykyeniklip1.jpg/)

BoraRS
23-09-2010, 17:29
iidir ismail yk'nın amca oğlu senden naber
http://img299.imageshack.us/img299/2931/ismailykyeniklip1.jpg (http://img299.imageshack.us/i/ismailykyeniklip1.jpg/)

Şu dangalozu da sanatçı diye karşımıza çıkardılar ya helal olsun bu medyaya...

kurtbil
23-09-2010, 17:37
Şu dangalozu da sanatçı diye karşımıza çıkardılar ya helal olsun bu medyaya...

konu mındar olcak ama tamamen show amaclı adam aslında bos degıl ;)
http://www.izlesene.com/video/muzik-ismail-yk-enstruman-sov-yayli-tambur-piyano/1721871

BoraRS
23-09-2010, 17:42
http://www.izlesene.com/video/muzik-ismail-yk-enstruman-sov-yayli-tambur-piyano/1721871

Yaw bu yönünü kullansa amenna. Adam yaptığı şarkılarla kendisini resmen yerin dibine sokuyor. Anaokul çocuğu şarkıları gibi.

kurtbil
23-09-2010, 17:47
Yaw bu yönünü kullansa amenna. Adam yaptığı şarkılarla kendisini resmen yerin dibine sokuyor. Anaokul çocuğu şarkıları gibi.

Tamamen medya maymunlugu adamınkı kım bılır ne para kazanyokı adam herseyı b kenara bırakmıs :)

erkin006
23-09-2010, 17:49
evlat olsa sevilmez ya...

_muhaRRem
23-09-2010, 18:19

helal olsn.. herkesin kendi kitlesi var ve bu adam çok sevilio..bu güne kadarda büyük bi yalnışı olmayan nadir insanlardan birisi.. hayır kurumlarına çok büüyk yardımları var bilinmeyen..

34GUN34
23-09-2010, 22:52
bu kadar seviyeyi düşürmeyin be kardeşim . ALLAH rızası için birbirinizi kırmayın böyle şeylere hiç gerek yok. okadar çok uğraşacak şey varken birbirinizle uğraşmayın. zevki kine çevirmeyin

isyfuat
24-09-2010, 08:38
bu kadar seviyeyi düşürmeyin be kardeşim . ALLAH rızası için birbirinizi kırmayın böyle şeylere hiç gerek yok. okadar çok uğraşacak şey varken birbirinizle uğraşmayın. zevki kine çevirmeyin

yok be kardesım ne kını makaramızdayız bız zafer kın yapmasın bıze yeter