PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 28/08/2010 ızmır deneme vıdeoları...

bluecore
31-08-2010, 16:20
herkese tesekkurler iyi denemeler oldu specleri sahipleri yazacaktir...

cupra egzost ve chip tuning uygulamasi var...
type r bilmiyorum

cam car s3 3076 1.3 bar..

astra coupe vs saxo vts cam car s3

http://www.streetfire.net/video/astra-coupe-turbo-vs-saxo-vts-vs-206-rc_2054678.htm

cupra vs typer cam car s3

http://www.streetfire.net/video/20tfsi-cupra-vs-ep3-typer_2054684.htm

bluecore
31-08-2010, 17:31
cupra ve tpr de 3 er kisi var

astra 3 kisi saxo 1 kisi rc 2 kisi

bluecore
02-09-2010, 10:01
garip isler bunlar.. herkes bilirki kim kimle denerse denesin mutlaka biri videoya ceker ve birgun biryerde cikar goruntu... cuma aksamlari insanlar iyi marka telefon ve kamera getiriyorlar sadece kayit altina almak icin bunu bilmiyorum diyorsa bir izmirli araba tutkunu bence yalan soluyor.. o an videoya cekildigini bilmese bile tahmin eder..

ben videoya cektim videoyu koydum yere dusen bi aram olsa akilli tv ye koyardim guler eglenirdik... yarisan iki araba videosunu techturkey e koydum..

bence gecen de gecilende sinirlenmesin...

ikinci videoda astra coupe ve saxo biri kalkip kanka neden koydun biz bilmiyorduk demedi cekende cekilende... orcun cok kizma kimin kimi gectigi cok da onemli deil bole bir deneme olmus biri gecmis biri gecilmis.. ben kasmiyorum sende kasma bu gune kadar benide gecen cok adam oldu ama sesimiz cikmadi.. adam 200 shot nos basar gelir gecer sikintim yok adam gecti derim.. derim sikintim yok cunku.. ayar problemimiz vardi hem log aldik hem gazladik hemde videoya cektik orda biz.. yani sana kasitli bisey deildi yada ugura.. o yuzden bence cok kasma birak gitsin teketek denediginiz bir aksam tekrar basarsiniz gene biri cikar gene video konur o zamna saha az gecilmis olursun.. bence sonucu degistirmiyecek tartismalar gereksiz..

orcuns
02-09-2010, 10:14
emre bır dıyosun teke tek denemenızı bılıyoruz sana dıyorum pekı kım gectı sonra hemen dıyosunkı ben yurt dısındaydım ozaman demıceksın teke tek denemenızı bılıyoruz dıye bende ne vıdeolar var sen bılıyomusun 3 kısını bılmedıgı yada ordakı ınsanlardan baska kımsenın duymadıgı bu deneme yaptıgın adam ıle ılgılıdır bır dıger konu sana ozaman cok cok acık anlatayım bız seferıhısara geldık gelır gelmez dedımkı ugur abı deneyelım teke tektık okey dedı tam cıtık benı polıs durdurdu sonra ugur abı ordan uzaklastı aradan zaman gectı artık eve donerken ugur abı geldı yanıma deneyelımmı dedı tamam dedım bastık 2 boy bılemedın 3 boy oluyodu ben 2 de o 3 te bastıgı zaman
sonra dedımkı bı teke tek deneylım bı yok mok fılan dedı haftaya denerız dedı sonra bır daha bastık ondada ben 5 ı kacırdım sonra 3 vıteste senın cektıın vıdeo var ıste orda zaten normal olarak basar basmaz cıktı gıttı seferıhısarda durduk abı dedım hazır durmusken bır deneyelım teke tek ben bızım arkadasları ındırdım arabadan ugur abı bakımı yok arabanın dedı bende daha fazla dıretmedım teke tek denemıs olsaydık daha cekısmelı olurdu ozamn bole tasak gecer gıbı konusamazdın dıyorum emre sımdı cok acık bır sekılde anlattım konuyu takdırı sana kalmıs.

orcuns
02-09-2010, 10:17
bu arada emre kusura bakmada camera cekıldıgını flası gormedınyse yuh dıyorum dedın ya benım arkada gozum yok kusura bakma goremedım sızı :)

bluecore
02-09-2010, 10:20
orcun zaten amacim .assak gecmek deilki hafif takilmakti ama sen yuruttun konuyu buraya kadar.. bende biliyorum ugurun deneme icin ciktigini polisin seni durdurdugunu.. evet bende onu diyorum ha bu video ha dier video bunda 5 boy onda 2 boy fark vardi diyorsun ben elimdeki 300 yaptigim videoyu koydum hani sana inan garez yok ama anlamak yada anlamamak sana kalmis.. ben .assak gecerek yazmadim sen den oturu yazidiklarim:)

edit:Biraz daha dikkat..
Yönetim

bluecore
02-09-2010, 10:21
olm diyorsun ya 3 tane vide o var hani gormussun o bakimdan dedim:D

feRRo
02-09-2010, 10:22
kimsenin kimseyi kucuk gordugu yok sen uzaktan bakarken takilmissin...

kizdirma var ama kucuk gorme yok bilmeden yorum yazanlarda yirtik dondan cikar gibi cikmasin lutfen

kardesim sikildim sadece ondan adamin kim oldugu ilgilendirmez ben ben sadece yazdiklarina cevap verdim okadar...

bana baq yırtık don falan ne biçim konusuyon sen kilon kadar rahat gördüm seni delirtme adamı

orcuns
02-09-2010, 10:27
olm diyorsun ya 3 tane vide o var hani gormussun o bakimdan dedim:D

3 vıdeo demedım 3 deneme yaptık dedım emre tekrar bastan oku ıstersen.

Erol
02-09-2010, 10:32
arkadaşlar sakin olalım laf çarpıtmayalım birbirinmize..bugün burda tartışırsınız yarın yüzyüze bakarsınız.

bluecore
02-09-2010, 10:35
bana baq yırtık don falan ne biçim konusuyon sen kilon kadar rahat gördüm seni delirtme adamı

yolladim numarami...

feRRo
02-09-2010, 10:41
yolladim numarami...

nick olayı saçma bişey demi kim oldugu çıkaramadan yazıyrz isim yazmak lazım:)

bluecore
02-09-2010, 10:42
nick olayı saçma bişey demi kim oldugu çıkaramadan yazıyrz isim yazmak lazım:)

aynenn... tanidigimi seni farketmmemisim:D neyse olur arada ama hakkaten tanimadigim olsadi yirtik dondan cikmisin derdim:)

bluecore
02-09-2010, 10:43
orcun gel gel hic acimiycak vallahi hic acimiycak :) srk shoptayim gelde konusak

feRRo
02-09-2010, 10:45
aynenn... tanidigimi seni farketmmemisim:D neyse olur arada ama hakkaten tanimadigim olsadi yirtik dondan cikmisin derdim:)

eet tanışmıyo olsaydık yırtık donu kim kimi giydirirdi yada kim kimin donunu yırtardı acaba:Dmanisalısan urfalıyım ona göre..:)

orcuns
02-09-2010, 10:48
orcun gel gel hic acimiycak vallahi hic acimiycak :) srk shoptayim gelde konusak

emre cok acıtırım haberın olsun gozlerden yas getırırım ... ısım var dukkandayım ... cumaya hazırla kendını ozamn benden bır tost soyle cıftede ben gelıcem :)

bluecore
02-09-2010, 11:05
eet tanışmıyo olsaydık yırtık donu kim kimi giydirirdi yada kim kimin donunu yırtardı acaba:Dmanisalısan urfalıyım ona göre..:)

kardesim memlekete girmeyelim olayi buraya tasimayada gerekyok bizde agriliyiz hani manisali olan sadece plaka.....
:)

bluecore
02-09-2010, 11:06
emre cok acıtırım haberın olsun gozlerden yas getırırım ... ısım var dukkandayım ... cumaya hazırla kendını ozamn benden bır tost soyle cıftede ben gelıcem :)

hadi bakalim bizim canimiz yanmaz gardas..... gelde yaslari gorek beraber..

gel istedigin tost olsun ama hizli gel bak 5 boydan fazla olursa yerim tostu haberin ola...:):):):):)

bluecore
02-09-2010, 11:21
hayirlisi olsun

-Günalp-
02-09-2010, 11:52
ilk videoda rc denemio bilginize....

KVC S3
02-09-2010, 12:07
ilk videoda rc denemio bilginize....

Evet ben de farkettim:)

-Günalp-
02-09-2010, 12:27
Evet ben de farkettim:)

yakinda sen baska bisileride farketceksin.. anladin sen=)

KVC S3
02-09-2010, 13:33
10krktrsss

bluecore
02-09-2010, 13:34
bence sen de farketmişsindinr f0111 ortalıgı karıştırmayı bırak yoksa bende senın içini akarıştıracagım:)

-Günalp-
02-09-2010, 13:42
bence sen de farketmişsindinr f0111 ortalıgı karıştırmayı bırak yoksa bende senın içini akarıştıracagım:)

ne dion olum yav=)

-Günalp-
02-09-2010, 13:47

bi skintin varsa yerim yurdum belli gel cozeriz kardesm=)

bluecore
02-09-2010, 15:25
olm sıkıntın varsa gel ben çözeyim seni seni benden başkası çözemez