PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : istanbuldaki ne iyi ızgaracı

RUF50
03-09-2010, 07:16
bayramda istanbuldayım e bıraz yemeyi severim istanbuldaki arkadaslardan yardım nerde ızgara yenır

turbo&quattro
03-09-2010, 07:18
Ist;a her gittigimde Aksaray Horhora mutlaka giderim....Tavsiye ederim.

Kadyr
03-09-2010, 07:37
Kozyatagi köz izgara:)

mur_84
03-09-2010, 07:51
çekmeköy tarafında bir sürü ızgaracı var mangalda ne istiyorsan yapıyorlar eti kendin seçiyorsun tavsiye ederim...

SekoLive
03-09-2010, 08:13
Abicim öncelikle hoşgeliyosn diyorum :)
Eğer Kebab ızgara diyorsan öncelikle unkapanı İMÇ bloklarının karşısına düşen SUR kebab'a uğramalısın google yazdıgında sana fikir çıkarıcak şeyler bulabilrsin
Eğer Kanat Severim Dersen Kanatçı Haydar vardır mahmutbey yolunda Türkiyedeki bence en iyi kanatı yapanlardır ordan yediğimden beri başka yerde kanat ve künefe yemem.
bunların dışında Aksaray HoRHorda urfalı hacı babada kebab konusunda iyidir...

3 yeride tavsiye ederim eğer gitmek istersen açık adreslerini sana yollayabilrim nasıl gidebileceğini.

Şimdiden hayırlı tatiller :)

miniks
03-09-2010, 08:34
Tatil de istanbulda olsaydım böle yer ler arattırmazdım sana

sen tatilden sonra gel en iyisızgaranın hasını yakayım sana

Baran^
03-09-2010, 11:07
Maltepe Adana Kolcuoğlu kebapcısı.kebapta üstüne tanımam ama 3 gun önceden rez. yaptır.numarasını netten bulabilirsn.

mmustu
03-09-2010, 11:14
http://www.tahtasaray.com/

kesinlikle kaliteli ve özel bir mekan insanlar sadece çöp şiş yemeye gidiyorlar o kadar güzel yaparlar

okanturan
03-09-2010, 11:22
cezayirin yeri bağdat ocakbaşı güngören köy içi tavsiye edrim

erayakar
03-09-2010, 11:27
silivri Garden Et Lokantası...istanbulun en güzel yeri bence

mmustu
03-09-2010, 11:28
silivri Garden Et Lokantası...istanbulun en güzel yeri bence

kesinlikle muazzam bir yer biraz uzak diye yazmadım :icon_tup:

erayakar
03-09-2010, 11:34
kesinlikle muazzam bir yer biraz uzak diye yazmadım :icon_tup:

gecen sene ramazanda abartısız 2000 kişi mekan ful dolu ...ne etten ne yamekten nede serviste bi aksilik var ..mutiş bir organızasyon var herşey zamanında ve sıcak gelir..

RUF50
03-09-2010, 12:06
4 gunde hepsı gezerım herhalde hepınıze tesekurler

sulhi
03-09-2010, 12:08
ilker abi garden restaurant aksaray neden urfa yeşilköy uludağ restaurant.

ya abi burası istanbul kapı onunde arabada bile şiş yapan adamlardan yesen bayılırsın he bide unutmadan.

bostancı sahil kasarlı sucuklu dürüm tavsıye ederim.

Tholl-ga
03-09-2010, 12:08
silivri garden et lokantasına geldiğinz zaman eşlik edebilirim yazlığımın karşısında

kurtbil
03-09-2010, 12:10
Ist ın her yerınde mutlaka en ıyısınden kebapcı bulursun,arkadasların yazdıgı yerlerın hepsı de bırbırınden guzel yerler cunku:)

Tholl-ga
birde unutmadan Develi ve dürümcü baba da var tabi :D

mmustu

ya abi burası istanbul kapı onunde arabada bile şiş yapan adamlardan yesen bayılırsın he bide unutmadan.

kanka sen tandırcıyı tarif etsene ilker abiye :)

Day Walker
03-09-2010, 12:11
abowww derim bende :D

EREN34
03-09-2010, 12:15

Özellikle hangisi? Altın Eldiven?

tool
03-09-2010, 12:19
servis herzaman iyi degil ama lezzeti harikadir:
http://www.ozsuetlokantasi.com/

EREN34
03-09-2010, 12:23
Maltepe Adana Kolcuoğlu kebapcısı.kebapta üstüne tanımam ama 3 gun önceden rez. yaptır.numarasını netten bulabilirsn.

Fiyatlar ne durumda bu mekanda?

RUF50
03-09-2010, 17:10

Ya abi burası istanbul kapı onunde arabada bile şiş yapan adamlardan yesen bayılırsın he bide unutmadan.

Bostancı sahil kasarlı sucuklu dürüm tavsıye ederim.

ben nerden bulcam o sıscılerı sulhı tarıfet barı

RUF50
03-09-2010, 17:11
silivri garden et lokantasına geldiğinz zaman eşlik edebilirim yazlığımın karşısında

ben avrupa yakasında bı otelde kalcam yakınmı bılmem ben pek oraları

RUF50
03-09-2010, 17:11
tatil de istanbulda olsaydım böle yer ler arattırmazdım sana

sen tatilden sonra gel en iyisızgaranın hasını yakayım sana

mınım bıdaha ya yakalım mangalı

Saro-Ş
03-09-2010, 17:16
Eğer Kebab ızgara diyorsan öncelikle unkapanı İMÇ bloklarının karşısına düşen SUR kebab'a uğramalısın google yazdıgında sana fikir çıkarıcak şeyler bulabilrsin
Eğer Kanat Severim Dersen Kanatçı Haydar vardır mahmutbey yolunda Türkiyedeki bence en iyi kanatı yapanlardır ordan yediğimden beri başka yerde kanat ve künefe yemem.

3 yeride tavsiye ederim eğer gitmek istersen açık adreslerini sana yollayabilrim nasıl gidebileceğini.

kanatçı muhtarı deneee :D:D:D

Saro-Ş
03-09-2010, 17:17
cezayirin yeri bağdat ocakbaşı güngören köy içi tavsiye edrim

ayak üstü yemek için uygun lezzet harika

Saro-Ş
03-09-2010, 17:19
Florya Beyti Et Yemek İStiyosanız değişmem biraz fiyatlıdır ama etinin lezzetini hiç biyerde bulamazsın

ruudvan
03-09-2010, 17:25
kanatcı haydar bahcelıevler dıcemde tadılattaydı en son ...

Killah
03-09-2010, 17:27
Bostancı Çınaraltı, ocakbaşı kendiniz yaparsınız gerçi ama:)

Baran^
03-09-2010, 20:30
Fiyatlar ne durumda bu mekanda?

İçki içilecekse 2 kişi 120 civarı tutuyor ama ara sıcaklar ,meze, gayet buyuk porsiyon et, tatlı çay vs dahil buna.Kesinlikle gitmeyen başka arkadaşlarda varsa et seven kesinlikle gidilmesi gereken biryer.

Baran^
03-09-2010, 20:31
Florya Beyti Et Yemek İStiyosanız değişmem biraz fiyatlıdır ama etinin lezzetini hiç biyerde bulamazsın

2 defa gittim kesinlikle bidaha başka yerde beyti yiyemedim.Diğer etleride muhteşem.Yanlış olmasın gecen hafta hurriyete cıkmıştı sahibi lezzet duraklarını sunan adamla röportajı vardı.

SkY
03-09-2010, 20:58

kanatçı muhtar benimde favorimdir :)

alex
03-09-2010, 21:04
fULYADA bjk tesıslerının karsındakı yes kardesler kebap salonu 10 numaradır besıktasın en ıyı durumcusudur :)

34 NZM 88
03-09-2010, 21:22
bayramda istanbuldayım e bıraz yemeyi severim istanbuldaki arkadaslardan yardım nerde ızgara yenır

abim ankaradan gelirken önce gebzeye ugra sana kebabın kralını yedirsin kardeşin ruf u da getır roll düzenlıyelım senın için :d numaram var sende ara beni :)

EREN34
03-09-2010, 21:32
İçki içilecekse 2 kişi 120 civarı tutuyor ama ara sıcaklar ,meze, gayet buyuk porsiyon et, tatlı çay vs dahil buna.Kesinlikle gitmeyen başka arkadaşlarda varsa et seven kesinlikle gidilmesi gereken biryer.

İçki içilmesine rağmen 2 kişi 60 TL makul fiyat bence.Teşekkür ederim bilgi için.Ramazandan sonra deneyeceğim :)

RUF50
03-09-2010, 21:46
abim ankaradan gelirken önce gebzeye ugra sana kebabın kralını yedirsin kardeşin ruf u da getır roll düzenlıyelım senın için :d numaram var sende ara beni :)

nazmı babamı ve annemı de getırcem onları gezdırcez ruf yatıyo :heyoo:

deniz
03-09-2010, 21:49
kanatcı haydar derım fenaadır : ) canım cektı sımdı :D

dragonflydesing
04-09-2010, 00:49

kanatçı haydar ;)

JOCCO
04-09-2010, 01:30
Bostancı günaydın'da tandır.. :)

SekoLive
04-09-2010, 08:44
Muhtarın kanatları haydarın kanatlarının önünde saygı duruşuna geçer saro rahat ol :D :D adamın kanatlar sanki dambıl çalışmış gibi kocaman ve lezzetliler

kanatcı haydar bahcelıevler dıcemde tadılattaydı en son ...
rıdvan orası fix ramzanlarda tadilata girer bayram itibariyle iş başı yapar

kanatcı haydar derım fenaadır : ) canım cektı sımdı :D
:icon_tup: arkadaşların müsadesi olursa bir iki kanatcı fotosu koyarım :D :D

kanatçı haydar ;)

:icon_tup:

Saro-Ş
04-09-2010, 09:00
Muhtarın kanatları haydarın kanatlarının önünde saygı duruşuna geçer saro rahat ol :D :D adamın kanatlar sanki dambıl çalışmış gibi kocaman ve lezzetliler

Bizim İş Soğutma Sektörü Üstüne olduğu için istabuldaki mekanların %80 ile çalışıyoruz nerdeyse bu yüzden bütün restoranların ne olduğunu ne yaptığını iyi biliyorum :D hemen hemen her yerde yemişimdir :)

Saro-Ş
04-09-2010, 09:02
kanatçı muhtar benimde favorimdir :)

Aynen değişmem hiç bir yere:D

2 defa gittim kesinlikle bidaha başka yerde beyti yiyemedim.Diğer etleride muhteşem.Yanlış olmasın gecen hafta hurriyete cıkmıştı sahibi lezzet duraklarını sunan adamla röportajı vardı.

Beytinin Et aldığı Kasap Etleri Özel Olarak Kestirip Getirir ve Diğer Toptan Müşterilerine Sunulmadan beytide Et Konusunda Deneyimli Çalışanlar gelir etleri seçer Alır ve onlar aldıktan sonra etler diğer müşterilere satışa çıkar etlerini aldığı kasap müşterimiz bizde genelde ordan alırız mangalda vs böyle bir et yok ağızda eriyo

Saro-Ş
04-09-2010, 09:03
İçki içilmesine rağmen 2 kişi 60 TL makul fiyat bence.Teşekkür ederim bilgi için.Ramazandan sonra deneyeceğim :)

İçki ile Çok Normal Bir Rakam

tool
04-09-2010, 12:27

asagidaki yermi?

http://www.beyti.com/tr/Iletisim.asp

SaBRi
04-09-2010, 13:03
asagidaki yermi?

http://www.beyti.com/tr/Iletisim.asp

evet burasıdır ama beyti çoğu yere göre önce gelir bence

balıkçı olarak rumeli kavağında balıkçı kahraman üstüne tanımam :icon_tup:

bu arada silivri garden için özellikle ciğeri ve paçangası tavsiye ederim :)