PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yedikule Zeytinburnu Sahil Yolunu Kullananlar Dikkat !

Saro-Ş
04-09-2010, 09:49
Konu Gereksiz Görülebilir Öyle Görünürsede Silinebilir Sadece Yedikule-Zeytinburnu Güzergahını Kullananlar için Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Bir uyarı
Senenin 340 Günü Kullandığım yol ve hergün aynı manzara Tam Derimoda Gelmeden Yaklaşık 30Metre Önce Bir Restoran var Önünde Klasik İstanbul Gerçeği Yeşil alan Sulama Suları Yola Akmakta Tam Viraj Olduğu İçin Sürücüler Tarafından Su Birikintileri Görülememktedir Şuana Kadar Önümde Çok kişi Baryiere Vurdu Aracı Savurdu Topladı Fakat En kötüsü Dündü Fiat Fiorino Marka Araç Bu sular Yüzünden Takla attıp yan dönerek durdu Bu olayın akşam iş dönüş saati oldu fakat allahtan zincirleme bir kazaya neden olmadı arkasında 2 arabada falanda ufak tefek birşeyler vardı alıştık bu tür konulara haberlere fakat bu güzergahı kullanan arkadşlarımız lütfen dikkat etsin

Tunç
04-09-2010, 09:52
ve yedikule gırısıyle samatya gırısını kapatmıslar trasnt yoldakı taa yenıkapıdan dönmeyın zeytınburnu kavsagından gırın

SekoLive
04-09-2010, 10:01
ve yedikule gırısıyle samatya gırısını kapatmıslar trasnt yoldakı taa yenıkapıdan dönmeyın zeytınburnu kavsagından gırın

tunç o kavsağa giriyorsn abdipekcinin oldugu caddeye çıkmak için olan ara yola bir ışık koymuşlar 10 saniye veriyor geçmen için ve o yol akşamları kilit oluyor mahvettiler dün 30 dk bekledik ışıkda :ofk:

Saro-Ş
04-09-2010, 10:04
tunç o kavsağa giriyorsn abdipekcinin oldugu caddeye çıkmak için olan ara yola bir ışık koymuşlar 10 saniye veriyor geçmen için ve o yol akşamları kilit oluyor mahvettiler dün 30 dk bekledik ışıkda :ofk:

sen yarın şenliği gör yarın istanbula kimse indiremez yazlıktan beni kazlışemede ak partinin mitngi var:D

34GUN34
04-09-2010, 10:08
bende senenin 340 günü aynı yolu kullanıyorum eminönü - beylikdüzü aynı manzaraya bende şahidim şerefsizlerin camını çerçevesini indirecen.

Tunç
04-09-2010, 10:09

bıde basket sampıyonası var ıyıce sıkısık oluyor bu ara

Saro-Ş
04-09-2010, 10:10
bende senenin 340 günü aynı yolu kullanıyorum eminönü - beylikdüzü aynı manzaraya bende şahidim şerefsizlerin camını çerçevesini indirecen.

Yeşilköy Sapağını Geçip Havalimanı kavşağına doğru gelirken o aradaki virajda olan sularıda unutmayalım lütfen ayıp olur büyükşehire:D

Saro-Ş
04-09-2010, 10:11
bıde basket sampıyonası var ıyıce sıkısık oluyor bu ara

oo basket için gelen değerli konuklardan birinin VIP vıtosu vs dönsün orda ozaman görün en kötü ömzüm çek paslı bir yaşlı amca koyarlar oraya suyu çeksin diye

Tunç
04-09-2010, 10:11
Yeşilköy Sapağını Geçip Havalimanı kavşağına doğru gelirken o aradaki virajda olan sularıda unutmayalım lütfen ayıp olur büyükşehire:D

sukar ıdaresı gıbı adamsın

Tunç
04-09-2010, 10:12
onun yuzunden polat otelın önune bıle bant cekmısler basketcıler kalıyor dıe park edemıyoruz :D

ekmekarası
04-09-2010, 10:13
geçen denk geldi bu kadar şanssızlık olur bakırköy sirkeci yönüne giderken sağ tarafdaki yeşillikleri sulama yapıolardı fıskiyelerden biri yola dönükmüş benmimde sağ camım yarı açıktı ark. nasıl denk geldiyse su içeri girip yüzüme geldi öle böle irkilmedim neye uğradığımı şaşırdım allahtan paniklemedim ama neye uğradığımı şaşırdım.

kurtbil
04-09-2010, 10:22
Bılgılendırme ıcın tesekkurler

*AddO*
04-09-2010, 10:26
geçen denk geldi bu kadar şanssızlık olur bakırköy sirkeci yönüne giderken sağ tarafdaki yeşillikleri sulama yapıolardı fıskiyelerden biri yola dönükmüş benmimde sağ camım yarı açıktı ark. nasıl denk geldiyse su içeri girip yüzüme geldi öle böle irkilmedim neye uğradığımı şaşırdım allahtan paniklemedim ama neye uğradığımı şaşırdım.

:D aynı olayı, aynı yerde bende yaşadım

Saro-Ş
04-09-2010, 10:46
sukar ıdaresı gıbı adamsın

dikkat eden fiskiyelere geneli yola bakıyo hep :D

Suti
04-09-2010, 11:55
Asfalttan Çim çıkarmaya çalışan parklar ve bahçeler müdürlüğüne teşekkür ediyor ve destekliyorum

SekoLive
04-09-2010, 12:00
Asfalttan Çim çıkarmaya çalışan parklar ve bahçeler müdürlüğüne teşekkür ediyor ve destekliyorum

yorumun duvar yazısı olarak tescil edilmesini rica edip alkışlıyorm sizi :)
:D

Melih-Ö
04-09-2010, 12:06
bakırköyden çalışlar caddesine geçerken köprü altındada fiskiyeler hep yola dönüktü bi kere e-5 durup arabayı silmiştim gıcır gıcırdı leş gibi yapmıştı :D

Kutay
04-09-2010, 20:32
bakırköyden çalışlar caddesine geçerken köprü altındada fiskiyeler hep yola dönüktü bi kere e-5 durup arabayı silmiştim gıcır gıcırdı leş gibi yapmıştı :D

o fıskiyeler için belediyeye mail atmıştım..nasıl olduysa düzeldi :) belki benden başka çemkirenlerde olmuştur :D

HarunToprak
04-09-2010, 20:40
Bende o olayı öğrenmeden önce karşılaştım orda su birinkitisiyle allah'tan erken farkedip öndeki araç sayesinde ikimizde yavaşladık. Dikkat etmek gerekli.

Xenomorph
04-09-2010, 21:12
kimsenin umrumdamı sonuçta onlar yuzunden olan kazada onların malı atıyorum barıyer vs :D vurursak oduyoruz adamlar belkı onları yenılemek ıcın yapıyorlardır...(küfür) hoduklarım..kımsenın canı umrumdamı bu orumcek beyınlılerın !...arabasını vurdu adam mahvoldu umrundamı aslında mıllet ısı hafıfe alıyor verıcen mahkemeye kaza bu yuzden oldu dıye

Xenomorph
04-09-2010, 21:16
http://application2.ibb.gov.tr/forms/beyazmasa/

buyrun beyler herkes mahallesındekı semtındekı sulama problemıne goz cekerse belkı bısey olur!

Xenomorph
04-09-2010, 21:24
Saldırın Abi Beyaz Masaya :) En Azından Belki Birşeyler Olur

crazydog
05-09-2010, 00:26
çok sakat orası ya allah korusun

scream3057
05-09-2010, 00:37
neden gereksiz bir konu olsun ki ;) gayet de yerinde bir konu açmışsın arkadaşım,duyarlılığından ötürü seni kutluyorum...hatta herkes gördüğü olumsuz yol şartlarını yazarsa önceden hazırlıklı olabiliriz diye düşünüyorum...

Yigit-Y
05-09-2010, 01:01
belediyee sağolsun geçende ataşehir shell önünde auris uçtu gözümüzün önünde şahitlerim var :D

34GUN34
05-09-2010, 03:35

ALLAH ALLAH orada sulamamı varki ben yıllardır orada ufak bi süs havuzu felan zannediyodum belediyenin yapmış olduğu:D:D:D

aynen söylediğin gibi artık orayı saymıyorum bile araba tertemiz oraya gelince tam köprünün altına hemen sağa kaçıyorum rezalet yaa

Time-R
05-09-2010, 03:39
Uyari icin cok tesekkurler bende hergun ayni yolda gidip geliyorum ciddi tehlikeli bir yol, hepimiz dikkatli olalim arkadaslar, ozellikle camlarimizin kapali olduguna dikkat edelim :)

Xenomorph
05-09-2010, 03:49
beyaz masadan şikayet atarsanız dıkkate alırlar yazdım :)..burda yorum yazarken bırde orayada yazalım belkı ıplerler dunyanın arabasını canını kurtarmaya vesıle oluruz

ibb'ye girin beyaz masada yazın arkadaşlar belki bi faydamız olur

typeRace
05-09-2010, 04:08
defalarca kaza tehlikesi atlattım.. sirkeci havalimanı arası en az 3-4 yerde var.. birçoğuda tam virajda sanki ölçüp biçip virajın görünmeyen yerine yerleştirmişler.. ulan sanki koskoca orman var.. 3-5 tane çim yüzünden hergün kaza oluyor.. nasıl bi ülke burası ya,insan canı bu kadar ucuz mu olur.. şikayet oluyor hatta defalarca tv lere bile çıktı kaza haberleri ama umursamıyorlar.. o belediye başkanı kimse orda bi girsinde bariyere aklı başına gelir..

elpadre
05-09-2010, 04:43
gecelerıı hep ıslak oralar sahıl yolunda kaptırıp gelenler ucuyorlar bır yere :D