PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Peugeot 205 1.9 Gti // Sorgu

Sierra Rs
07-09-2010, 19:41
Arkadaşlar selam,aracımı sattıktan sonra Sierra arayışındayım fakat binbir nokta kontrolu yaptığım için beğenemiyorum,ilan dışındada bi sürü bakmama rağmen.

Bu 205'e ne dersiniz alırsam illa Allah ettirir mi? Tanıyanınız mı var mı? Çok güzel duruyor araç telde de konustum son 8.000 diyor. 7500 e kadar bütçemi zorlayıp teklif etmek istiyorum ama motor ömrü beni düsündürüyor. Araç 173.000 km'de.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-205-kazasiz-orginal/detay?

Şimdiden çok teşekkürler.

SifirinciMurat
07-09-2010, 19:58
8 verdikten sonra corsa gsi alırım şahsen. ilandaki araba da düzgün görünüyor o ayrı tabi.

Sierra Rs
07-09-2010, 20:01
8 verdikten sonra corsa gsi alırım şahsen. ilandaki araba da düzgün görünüyor o ayrı tabi.

şunu gördüm senin mesajından önce :)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-modifiye-araclar-otomobil-opel-beyaz-1994-dohc-gsi-31040648/detay?

sinan-s
07-09-2010, 20:06
İlandakı araba güzele benzıyor..205 seviyorsan almalısın..Motoru alırken göster kesınlıkle..

Frid
07-09-2010, 20:21
lınktekı opel pek canlı durmuyor bende baktım aksam gsı canlıları cok para :D

Sierra Rs
07-09-2010, 20:25
İlandakı araba güzele benzıyor..205 seviyorsan almalısın..Motoru alırken göster kesınlıkle..
seviyorumda elimde patlama stresi oluşuyor ama yinede motor ömürleri kısa degilse 7.500 veririm gerisi şans,almadan da göstermeyi düsünüyorum.

lınktekı opel pek canlı durmuyor bende baktım aksam gsı canlıları cok para :D
evet ona bakıyordum o sırada ondan attım linki,temizleri çok para :)

Schumi
07-09-2010, 20:27
İlandaki 205 güzel ama bence 7000 üstü verilmez. Corsa GSI ise 205 yerine tercih sebebi olmamalı.

Sierra Rs
07-09-2010, 20:28
7.000 ede o vermez zaten eğer bu 205 olmazsa sierra arama çalışmaları devam ediyor bayramdan sonra 2 tane daha bakıcam onlardan birinide alabilirim (inş).

oğuzk
07-09-2010, 20:28
Golf 2 Gti al german style :D

Sierra yok vallahi piyasada bi almancı bulsakta 2 tane getirtsek be abi :)

Sierra Rs
07-09-2010, 20:30
Golf 2 Gti al german style :D

Sierra yok vallahi piyasada bi almancı bulsakta 2 tane getirtsek be abi :)

2 tane daha bakıcam ptesi :)

Golf 2 gti vardı arkadasımda yarın teslim edicek oda kısmetse gayette iyiydi arabası 130.000 kmde :)

205-01
07-09-2010, 20:34
Merabalar hangi 205 in linki bu açılmıyorda size Türkiye genelindeki tüm 205 ler hakkında bilgi verebilirimm ....

Sierra Rs
07-09-2010, 20:39
Merabalar hangi 205 in linki bu açılmıyorda size Türkiye genelindeki tüm 205 ler hakkında bilgi verebilirimm ....

34 D 2804- 92 model -173000 kmde kırmızı acılır tavan ve deri koltuklu.

oğuzk
07-09-2010, 20:42
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-ford-sierra-bayram-firsatidir-cok-acil-bedavaya-4-500tl-31051262/detay

Sunroof ne ya öyle :D

205-01
07-09-2010, 20:43
Pm atıyorumm ..

Sierra Rs
07-09-2010, 20:43
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-ford-sierra-bayram-firsatidir-cok-acil-bedavaya-4-500tl-31051262/detay

Sunroof ne ya öyle :D

uzaya çıkıcak sanki :hahaha:

Sierra Rs
07-09-2010, 20:45
Pm atıyorumm ..

cevapladım bilgi ve link cok icin cok tesekkür ederim.

EREN34
07-09-2010, 21:22
Cenk aldın mı bahsettiğin arabayı?Msn'de yoksun bir araba için arayıp heyecanlandırmayayım dedim:D

EREN34
07-09-2010, 21:24
Bu arada corsa sahibi arkadaşım.İsteyen varsa detaylı bilgi alabilirim araba için.Öle alıp satan kovalayan bir arkadaş.Ne olursa olsun motoru sıkıntılı araba almaz ona her türlü kefil olabilirim.Kompresyon testi yapmadan araba almaz kesinlikle

Sierra Rs
07-09-2010, 21:43
Yok moruk dün baktım o dediğime uzaktan görüp kaçıcaktımda aracın sahibi başında bekliyormuş yakalandım 20 dk esir aldı,icine bile oturmadım midem kaldırmadı ilanla alakası bile yok 2 saat kendime gelemedim o kadar kötü.

cery
07-09-2010, 21:58
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-peugeot-205-205-1-9gti-cok-temiz-14667259/detay
205 gti alıcaksan bu aracı tavsiye edebilirm. gerçi konuya da yazmış çağatay abim 205-01 nickli arkadaş :D

EREN34
07-09-2010, 22:11
Yok moruk dün baktım o dediğime uzaktan görüp kaçıcaktımda aracın sahibi başında bekliyormuş yakalandım 20 dk esir aldı,icine bile oturmadım midem kaldırmadı ilanla alakası bile yok 2 saat kendime gelemedim o kadar kötü.

Yapma yaaaa:( rsi kardeşiliği yapamadık desene.Hacı yumurta kapıya dayandı bilemiyorum yani:)

tool
07-09-2010, 22:14
205 iyiymis :D

slowmotion
08-09-2010, 00:29
birisi bakmıştı buna dışı iyide içinde eksikler vardı galiba... motor vaktide gelmiştir bunun. ayrıca afr olmazsa motor düzensiz çalışır çok yakar. çağatay arkadaşımda destekliyecektir bunu. çok zamanımızı verdik 205lere :D

hazar
08-09-2010, 01:29
205 iyiymis :D

genelde sierra bakanlar peşine bide 205 bakıyo, bilmiyorum farkındamısın :D

Ankara'da bi kırmızı 205 var sahibinden'de. 7 küsur olması lazım. galiba vhg plakası, o araba güzele benziyo bakmak lazım.

maf
08-09-2010, 01:39
uzun süre bu araçla uğraşmış birisi olarak tavsiyem 3 kuruş fazla olsun ama temiz olsun şekline olacak.yanlış 205 hayata küstürür :P kırmızı araç temiz duruyor.Bizim Çağatayın aracıda 10 numaradır.İncelemeni tavsiye derim.

douu
08-09-2010, 02:46
205-01 nickli cagatay arkadaşımız aracını öyle bi toparladıki.. kozmetik olarak tek eksigi kalmadı aracın ;) bence onunla bi ilgilenin ;)

Sierra Rs
08-09-2010, 08:24
Çağatay'la dün telde de konustuk sağolsun epey bilgi verdi,arac hakkında zaten hic süphem yok bayramdan sonra netleşicek artık :)

SkY
08-09-2010, 08:39
ilk ilandaki kırmızı 205 çok güzel duruyor..

205-01
08-09-2010, 09:18
birisi bakmıştı buna dışı iyide içinde eksikler vardı galiba... motor vaktide gelmiştir bunun. ayrıca afr olmazsa motor düzensiz çalışır çok yakar. çağatay arkadaşımda destekliyecektir bunu. çok zamanımızı verdik 205lere :D

Dayım haklısın evt sonuna kadar destekliyorum seni :) En kısa zamanda da senin 205 projesini hayata geçiricez artık :icon_tup:

205-01
08-09-2010, 09:21

Ankara'da bi kırmızı 205 var sahibinden'de. 7 küsur olması lazım. galiba vhg plakası, o araba güzele benziyo bakmak lazım.

Kardsmm Vhg yıde inceledik :) motorun çalısma viedosunu çekti Ankaradan çok yakın bir arkdasım motor tekrardan rektefiye istiyo baktığında bunu tespit etti.Arabanın sahibide 7500 istiyo ondan da bir kurus asagıya inmiyo bir abimize alıcaktık ..... :(

ERkut 205
08-09-2010, 09:56
Türkiyede doğru düzgün 205 gti kalmadı desek doğru. Zaten kıymetini bilen hastalarıda satmıyor biniyor ;)
Bazılarıda garajda bekletiyor,bizde bir tanesini 20/30 sene sonrasına bir tane bıraktık;)

Öncelikle şunu bilmeli 100 binden sonra kompresyon değerleri düşüyor.
Yağ yakmaz sorun çıkarmaz gaza halen tepkilidir iyi gider. Fakat gerekli olması gereken kompresyon değerlerini yakalayamıyor..
Sıfır motorda yapılsa fabrikanın dediği 130 hp yi yakalamıyor buradaki üretim rektefiye parçaları ile ama yüksek kompresyon değerlerine ulaşıyor sonuçta ;)

Satılıkta olan yada olmuyan %90 araçların durumunu biraz biliriz uzun zamandır takipten dolayı.
İyi araba iyi paradır. Şu 3/5 liralıklar ise bu arabaların değerini düşürdü değersiz kıldı.
Var ise sormak istediğin 205 gti sen linkini at ben arabayı anlatıyım, meraklı bakmak istiyen birisine iyi bir araba gitsin isterim.
205 gti sahibiysen ebay kullanıyor isen parça sıkıntın asla olmaz hem ucuz hem var ;)
Bu arada çağatay arkadaşımızın arabası güzeldir.

205-01
08-09-2010, 09:59
Türkiyede doğru düzgün 205 gti kalmadı desek doğru. Zaten kıymetini bilen hastalarıda satmıyor biniyor ;)
Bazılarıda garajda bekletiyor,bizde bir tanesini 20/30 sene sonrasına bir tane bıraktık;)

Yağ yakmaz sorun çıkarmaz gaza halen tepkilidir iyi gider. Fakat gerekli olması gereken kompresyon değerlerini yakalayamıyor..
Sıfır motorda yapılsa fabrikanın dediği 130 hp yi yakalamıyor buradaki üretim rektefiye parçaları ile ama yüksek kompresyon değerlerine ulaşıyor sonuçta ;)

Satılıkta olan yada olmuyan %90 araçların durumunu biraz biliriz uzun zamandır takipten dolayı.
İyi araba iyi paradır. Şu 3/5 liralıklar ise bu arabaların değerini düşürdü değersiz kıldı.
Var ise sormak istediğin 205 gti sen linkini at ben arabayı anlatıyım, meraklı bakmak istiyen birisine iyi bir araba gitsin isterim.
205 gti sahibiysen ebay kullanıyor isen parça sıkıntın asla olmaz hem ucuz hem var ;)

Erkut kardsmm çok güzel yazmıssın :) eline saglık dediğin gibi saglam 205 bulmak zor..... :icon_tup:

MKT
08-09-2010, 10:06
205-01 nickli çağatay arkadaşımızın aracını tavsiye ederim.

mannerboy
08-09-2010, 10:21
205leri sahip çıkıcaksanız alın beyler temizi 9 binde eder 10 binde.vtec geçmesi ayrı bi zevk aslanla :*

Sierra Rs
08-09-2010, 11:09
Yapma yaaaa:( rsi kardeşiliği yapamadık desene.Hacı yumurta kapıya dayandı bilemiyorum yani:)
sorma moruk pazartesi günü 2 sierra bakıcam 2 sinden birini almazsam ya bu kırmızı 205i yada çağataydakini alıcam bayramdada arabasız kaldım :(

benim ilk sierra'm olmuyor bu zaten çok sayıda uğraştım :)

Sağol bilgiler için,çağatayın arabası gercekten güzel uğraşıp adam etmiş güzelce,peki linkteki araç hakkında ne dersin.
kaza boya yok diyor ama km den ötürü motor ister diye düşünüyorum.

senna
08-09-2010, 11:32

motor yapıldıktan sonra niye 130hpye ulaşılamıyor?

tool
08-09-2010, 11:38

tornavidayla motor toplayanlar cok oldugu icin ;)

tool
08-09-2010, 11:49
2 tane daha bakıcam ptesi :)

Golf 2 gti vardı arkadasımda yarın teslim edicek oda kısmetse gayette iyiydi arabası 130.000 kmde :)

lpg falan yok iyi gibi:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-peugeot-205-1994-model-1-9-gti-peugeot-30784060/detay?

EREN34
08-09-2010, 11:58
sorma moruk pazartesi günü 2 sierra bakıcam 2 sinden birini almazsam ya bu kırmızı 205i yada çağataydakini alıcam bayramdada arabasız kaldım :(

Salla moruk vardır bir hayır illaki.İnş. Sierra işi olur yoksa içinde kalacak yani.

gokhan_205
08-09-2010, 12:12
lpg falan yok iyi gibi:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-peugeot-205-1994-model-1-9-gti-peugeot-30784060/detay?

Bildiğim bir araç kasa düzgün ama motorda sıkıntılar var elden geçmesi lazım yağ kaçakları vs. bazı parçaları eksik az çok biliyoruz 205 piyasasını içinde oldukça öğreniyor insan ister istemez ;) ilk mesajdaki kırmızı 205 ise paris otoda bakımı yapılan bir araç enson 2000 tl lik bir masraf yapılmıştı fakat hafiften üflemeye başlamıştı araç yakında bir motor ister kasa olarak düzgün bir makina zaten bence önemli olan aracın kasasıdır ;)

ERkut 205
08-09-2010, 12:53
Sağol bilgiler için,çağatayın arabası gercekten güzel uğraşıp adam etmiş güzelce,peki linkteki araç hakkında ne dersin.
kaza boya yok diyor ama km den ötürü motor ister diye düşünüyorum.

Linkteki aracı istanbuldan bir abimiz binici olarak alıcaktı. İç aksamda ön panelde kırık vs... gibi beğenmediği durumlar vardı.

Resimlerden güzel duruyor. Fakat o resimler nerden baksan 2 yıldır belki daha fazladır aynı duruyor. :icon_tup:
Motor durumunu bilmiyorum piston segman gömlek değişiceksen çok ciddi maliyetleri yok motor için komik rakamlara çıkıyor. ;)

Şuan bizim tanıdığımız birçok kişi 205 gti elektrik tesisatı kontrolü(elektrik tesisatını sıfırladı),bütün sensör ve debimetre omajlarını yakalıyor. Jiglesi çalışması sıkıntısız ve hepsi elden geçmiş 205 ler.
Bu ölçümlerin ve kontrolü yapılmamış 205 de bunları sen yapıcaksın ;)

onurdestan
08-09-2010, 13:05
bu yeşil olandaki yağ kaçakları contaların değişimi vs motora girmeden yani hallolucak şekildemi acaba o şekilde adam olucaksa bana en yakın araç o bende bu ara düşünmüyo değilim ama motor falan yapmak o işlere bulaşmak istemiyorum ben sadece bi klasiğe binmek için istiyorum

aldığımda kürbütör kapak contası buji yağ yağ filtresi benzin ve hava filtresi manifold contaları boğaz kelebeği bakımı temizliği vs gibi şeylerle uğraşıp adam etmek istiyorum kısacası

bu araçların en problem çıkartan aldığında mutlaka değiştirmen gerekir dediğiniz parçaları nelerdir ve bulunma durumları nedir birde fiyatlarından bahsederseniz birçok kişinin kafasındaki sorular çözülür ve bu araçların belki 1-2 tanesini daha ayağa kaldırırız örneğin benim bildiğim debimetreleri problem fiyatı nedir? bunun gibi şeyleri yazarsanız çok sevinirim

ERkut 205
08-09-2010, 13:11

Buradaki üretilen konya malı ürünler ile fabrikasyon kompresyon basınçları oluşmuyor.
Zaten fabrikanın belirlediği 128 hp buradaki üretim ürünler ile 122 hp ler.
Fabrika tekere 85 kw diyor 80/82 kw en iyi ihtimalde çıkıyor...
Paşaoğlunda mesela tekere 74 kw alan 205 motorda 95 kw gözüküyor bu bizim güç anlayışımızda yok ;)
Ama blok dahil değişirsen ve yurt dışı fabrikanın önerdiği marka ve parçalar ile fabrikasyon güçler oluşur.
Alüminyum blokların çoğu 20 yıl ve üstü ısıdan çok çabuk etkileniyor,çoğu blok haşat çıkıyor motor söküldüğünde mikronluk çarpılmalar çok fazla

tornavidayla motor toplayanlar cok oldugu icin ;)

Motorda 94kw tekere 85 kw çıkartan bir ustacık varsa tornavidayla çalışmıyan.
Gelsinde bizim garajda bize biraz ders versin.
Bizde ona atmosferik 2,2 mi16 280 derece soft bir egz ile 250 hp güç nasıl alınır oda öğrenmiş olur :icon_tup:

mannerboy
08-09-2010, 13:12
yapalım aga 205leri typerlarla dalga geçelim sonra :)

tool
08-09-2010, 13:13
Bizde ona atmosferik 2,2 mi16 280 derece soft bir egz ile 250 hp güç nasıl alınır oda öğrenmiş olur :icon_tup:

sen inanmissin alinmaz diye, soft arabaniz kazasiz belasiz...

ERkut 205
08-09-2010, 13:27
bu araçların en problem çıkartan aldığında mutlaka değiştirmen gerekir dediğiniz parçaları nelerdir ve bulunma durumları nedir birde fiyatlarından bahsederseniz birçok kişinin kafasındaki sorular çözülür ve bu araçların belki 1-2 tanesini daha ayağa kaldırırız örneğin benim bildiğim debimetreleri problem fiyatı nedir? bunun gibi şeyleri yazarsanız çok sevinirim

Ben yıllardır karşılaşılan bir çok şeyi not aldım.Halen yapılan bir çok şey oldukça aklıma geldikçe not alıp düzeltip düzenliyorum.
Ama buraya aktarmak zor, Sayfalarca yazılar. Bunların bir kısmı yabancı forumlardan oluşan dökümanlar ve çevirilerinden düzenlendiği kısımlar...

Ebay kullanıyorsanız parça sıkıntınız asla olmaz. İngiltere 205 gti hurdalığı cenneti adeta.
Özellikle mi16 dönüşümlerinden 8v motor parçaları ve iç aksam dolu.
Debimetre 2. eli buralarda 300/400 tl civarları.
Yalnız debimetre arabada bakılması gereken son nokta ona bakmadan önce bir çok kısmının kontrolü yapılıp en son sorun onda aranmalıdır.
Bizim türk ustalar sorunu ilk onda aradığından cenaze oldu bu arabalar :)
Çoğu omaj değeri yakalamıyor ama herşeyin çözümü var ;)
Ben hiç bu eski arabanın beyin tesisatı enjeksiyon tesisatı ile uğraşmayım diyenler için en güzeli Ms sistemi taktırıp kullanmak. Hem daha az yakıt tasarrufu hemde + güçler sağlanabilir...

ERkut 205
08-09-2010, 13:30
kazasiz belasiz...
Sağolasın. sanada.

onurdestan
08-09-2010, 13:49
yurt dışı dökümanlarından çok genelde olan en çok başa gelen arızalar daha çok lazım olabilir ilk etapta :) bu ms dediğiniz nedir

mannerboy
08-09-2010, 15:13
başa gelen en özellikkli arızalar bilmeyen usta cts müşürü arızalandığında araba patırdama yapar bunların debimetresi bozuk der ben yaparım içini kurcalar sittin sene randuman vermez akıllı başlı birine geçene kadar çok çok teknolojk motor zaten değil 85 li yılların motoru jetronic sistem beyin tesisatı sıfır olsun distrübötr sağlam olsun widebandlada debimetreye ayar çekildimi gayet güçlü ve düzenli olur fakat bunları yaptırmak değil şöförün kendisi yapması lazım hobi aracıdır 205 ms denilen sistem megasquirt araca farklı beyin ve tesisat çekilmesi sıralı enjeksiyon işemesi sıralı işeme her türlü oynamaya müsait bi beyin

205-01
08-09-2010, 16:18
başa gelen en özellikkli arızalar bilmeyen usta cts müşürü arızalandığında araba patırdama yapar bunların debimetresi bozuk der ben yaparım içini kurcalar sittin sene randuman vermez akıllı başlı birine geçene kadar çok çok teknolojk motor zaten değil 85 li yılların motoru jetronic sistem beyin tesisatı sıfır olsun distrübötr sağlam olsun widebandlada debimetreye ayar çekildimi gayet güçlü ve düzenli olur fakat bunları yaptırmak değil şöförün kendisi yapması lazım hobi aracıdır 205 ms denilen sistem megasquirt araca farklı beyin ve tesisat çekilmesi sıralı enjeksiyon işemesi sıralı işeme her türlü oynamaya müsait bi beyin

Aynen kanka yazına içtenlikle katılıyorum Ms sisteme geçip Mi16 yapıp yada daha değişik kombinasyonla hayata geçirmek lazım :)

senna
08-09-2010, 16:31
Buradaki üretilen konya malı ürünler ile fabrikasyon kompresyon basınçları oluşmuyor.
Zaten fabrikanın belirlediği 128 hp buradaki üretim ürünler ile 122 hp ler.
Fabrika tekere 85 kw diyor 80/82 kw en iyi ihtimalde çıkıyor...
Paşaoğlunda mesela tekere 74 kw alan 205 motorda 95 kw gözüküyor bu bizim güç anlayışımızda yok ;)
Ama blok dahil değişirsen ve yurt dışı fabrikanın önerdiği marka ve parçalar ile fabrikasyon güçler oluşur.
Alüminyum blokların çoğu 20 yıl ve üstü ısıdan çok çabuk etkileniyor,çoğu blok haşat çıkıyor motor söküldüğünde mikronluk çarpılmalar çok fazla

ya bişey dicem yanlış anlama bu kadar kesin güç dğerlerini söylüyorsun nasıl bir dyno kullanıyorsunuz?

Sierra Rs
08-09-2010, 19:51
lpg falan yok iyi gibi:
bana biraz yıpranmış geldi abi ama bakmak lazım aslında fiyatı cok uyguna alınabilir aslında.

Linkteki aracı istanbuldan bir abimiz binici olarak alıcaktı. İç aksamda ön panelde kırık vs... gibi beğenmediği durumlar vardı.

Resimlerden güzel duruyor. Fakat o resimler nerden baksan 2 yıldır belki daha fazladır aynı duruyor. :icon_tup:
Motor durumunu bilmiyorum piston segman gömlek değişiceksen çok ciddi maliyetleri yok motor için komik rakamlara çıkıyor. ;)

Şuan bizim tanıdığımız birçok kişi 205 gti elektrik tesisatı kontrolü(elektrik tesisatını sıfırladı),bütün sensör ve debimetre omajlarını yakalıyor. Jiglesi çalışması sıkıntısız ve hepsi elden geçmiş 205 ler.
Bu ölçümlerin ve kontrolü yapılmamış 205 de bunları sen yapıcaksın ;)
bi kişi daha yazmıs ic aksamında sorunlar var diye, o zaman hic bakmama gerek yok o paralara almaya değmez.

Salla moruk vardır bir hayır illaki.İnş. Sierra işi olur yoksa içinde kalacak yani.

ins moruk kısmet :)

205-01
08-09-2010, 20:06
Kardsm ben sana telde anlatmıstım arkdaslarda bahsetmiş bak :)

Sierra Rs
08-09-2010, 20:16
Kardsm ben sana telde anlatmıstım arkdaslarda bahsetmiş bak :)

aynen valla :)

ERkut 205
08-09-2010, 21:52
ya bişey dicem yanlış anlama bu kadar kesin güç dğerlerini söylüyorsun nasıl bir dyno kullanıyorsunuz?

X ve Y diagramı olan kalemlerin bağlı olduğu çizim. teker kaybınıda birebir aşağı atan.
Eski Mekanik bir dyno.

Forum üyelerinden R21TURBO 41 nikli İlker abimde aynı dyno kullanır. Dyno yu net görme açısından bir video.

http://www.youtube.com/watch?v=X9OikVaTN6E&feature=related

ERkut 205
08-09-2010, 21:58
bi kişi daha yazmıs ic aksamında sorunlar var diye, o zaman hic bakmama gerek yok o paralara almaya değmez.

Yani benimde bizzat bakıp gördüğüm bir araç değil.Sadece aracı inceliyen kişi titiz hobici bir abimizdi almak istiyordu beğenmedi.;)
Ama kimseninde günahını almak istemem,belki şuanki sahibi bu süreçte eksiklerini gidermiştir,bizde yalancı çoban durumuna düşmiyelim ;)

ethm
08-09-2010, 23:21
cagtay agbımızın aracının her seyıne kefılım alabilecegınız en temız ve en dırı 205 dır;)