PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Televizyondaki çizikler

S.Özeren
11-09-2010, 00:09
bugün küçük yeğenim lcd tv'nin ekranını kalemle bi güzel çizmiş bu çiziklerden kurtulmanın bi yolu varmıdır ? yoksa aile içi mevzu çıkıcak :ofk:

Nires
11-09-2010, 00:13
at çöpe gitsin televizyonu yada al eline silgiyi silmeye başla :) yada meguars85 at uygula üstünede boya koruma 21 at :)

derece43
11-09-2010, 00:14
Neden Plas(z)ma aldın dediklerinde Bu yüzden Plas(z)ma.!. Geçmiş olsun dostum

S.Özeren
11-09-2010, 00:18
LG'de çalışan tanıdığı olan varmı :D

S.Özeren
11-09-2010, 00:24
Neden Plas(z)ma aldın dediklerinde Bu yüzden Plas(z)ma.!. Geçmiş olsun dostum

plazma çizilmiyormu ki ? sağolasın

derece43
11-09-2010, 00:26
Ekran teknolojileri farklı biri sıvı biri ampul.. Cam var önünde ve çarpma çizme olayı lcd ye göre 10 kat dayanıklı..Garantili ise gönder bakalım..

S.Özeren
11-09-2010, 00:31
garanti bişey yapmazki buna bildiğin dışardan çizilmiş yani benim yeğen sendede olsa emin ol plazma mlazma hikaye olur :) televizyon duvarda asılı masaya çıkmışta çizmiş yarın bi meg atalım buna bakalım ne olcak haha :D

BlackStone
11-09-2010, 00:34
at çöpe gitsin televizyonu yada al eline silgiyi silmeye başla :) yada meguars85 at uygula üstünede boya koruma 21 at :)

konuyu gördüğüm an aklıma gelmedi değil şu mag işi alemsiniz ya :hahaha::icon_tup:

S.Özeren
11-09-2010, 00:35
yarın deniycem valla megi olmadı ablamın ellerinden öper :)

Nires
11-09-2010, 00:36
deneyelim kanka onu çıkarabilir

derece43
11-09-2010, 00:37
Makinayla dalma sakın dalgalı olur:D:D

Frid
11-09-2010, 00:37
yegenın babasına tv bayram hedıyesi et kredi kartınıda al :D

S.Özeren
11-09-2010, 00:41
deneyelim kanka onu çıkarabilir

tamam kanka

Makinayla dalma sakın dalgalı olur:D:D

yok o kadarda değil :) silgiyide denedim yaramadı :hahaha:

yegenın babasına tv bayram hedıyesi et kredi kartınıda al :D

bak bu iyi fikir de bizim eniştede çok pintidir

Schumi
11-09-2010, 01:27
Silgi ile çok ekran sildik. Hafif ama hafif bastırarak tekrar dene derim.

S.Özeren
11-09-2010, 01:29
hafiften tırnak takılıyo ama bu çizikler biraz derin sanırım ?

mrtngn
11-09-2010, 01:47
hafiften tırnak takılıyo ama bu çizikler biraz derin sanırım ?

Nefret ediyorum böle olaylardan yaa:(:( ama yeğen sonucta biseyde denmiyor :):)

Simdi ince ciziklerede su zımparası ardından polish mi yapılması gerekiyor:p:p

S.Özeren
11-09-2010, 01:50
valla yeğene bişey denmiyor gerçekten ama ablamla çok iyi papaz olucaz yarın işin sonu bi elektronik mağazada biter inşallah :)

made ın JAPAN
11-09-2010, 02:14
sızın panel gıtmıs lg de tanıdıgım var ama kullanım hatası oldugu ıcın deıstırmıorlar tandıkta olsa :(

S.Özeren
11-09-2010, 02:15
çokta öyle belli olan çizikler değil aslında ara sıra çarpıyo göze oda dikkat edilirse neyse ablamın yeni bi tvsi oldu :)

Ufuk
11-09-2010, 02:17
Keşke ürünlerin garantisine çocuk faktörünüde dahil etseler :) :D
Geçmiş olsun.Umarım tatlıya bağlanır.

made ın JAPAN
11-09-2010, 02:18
yenı tv alcaksanız arcelık vestel fılan alın samsung lg panasonıc fılan almayın bunların servıslerı cok zor hıc yardım etmezler cokta pahalılar bı ara calıstım ordan bılıyorum sımdı arcelıkte calısıyorumm uydu kullanıyorsan arcelık al :D

OnurS
11-09-2010, 02:19
Nefret ediyorum böle olaylardan yaa:(:( ama yeğen sonucta biseyde denmiyor :):)

Simdi ince ciziklerede su zımparası ardından polish mi yapılması gerekiyor:p:p

NEkadar cesursun bilmem ama ilk önce ekranın üzerindeki çizik kızmı ayır(eger ayrıla biliyosa)sonrada pasta yap ama emin ol hare bırakmadığından.Eğer gene geçmezse tek çözüm çoook hafifce su zımparası.bizim salondaki tvyi yardımcımız temizlerken artık neyle sildiyse ekranda hare yapmış resmen ama hiç uğraşmadık sadece kadını azarladım(aynı kadın odamı temizlerken kablolardan tutup desktop pcyi kaldırıp ekran kartını yerinden sökmüştü).Yani onu öyle bırakıp görmemezlikten gelmek de bi çözüm (=

Frid
11-09-2010, 02:23
çokta öyle belli olan çizikler değil aslında ara sıra çarpıyo göze oda dikkat edilirse neyse ablamın yeni bi tvsi oldu :)

eminim çok sevinecek :D :D

NEkadar cesursun bilmem ama ilk önce ekranın üzerindeki çizik kızmı ayır(eger ayrıla biliyosa)sonrada pasta yap ama emin ol hare bırakmadığından.Eğer gene geçmezse tek çözüm çoook hafifce su zımparası.bizim salondaki tvyi yardımcımız temizlerken artık neyle sildiyse ekranda hare yapmış resmen ama hiç uğraşmadık sadece kadını azarladım(aynı kadın odamı temizlerken kablolardan tutup desktop pcyi kaldırıp ekran kartını yerinden sökmüştü).Yani onu öyle bırakıp görmemezlikten gelmek de bi çözüm (=

temızlıkci ablanın plakasını verde uzak duralım :D

S.Özeren
11-09-2010, 02:24
yenı tv alcaksanız arcelık vestel fılan alın samsung lg panasonıc fılan almayın bunların servıslerı cok zor hıc yardım etmezler cokta pahalılar bı ara calıstım ordan bılıyorum sımdı arcelıkte calısıyorumm uydu kullanıyorsan arcelık al :D

Lg'den gerçekten memnunum ben kullanım amaçlarımı uyuyor yani böyle bişeyde yardım etmesinler zaten ne işi var çocuğun duvardaki televizyonla suç annesinde..

valla yarın zaten bi kaç malzeme ile denicez bakalım çok ileri gidip abartmaya gerek yok gittiği kadar gitsin ufak tefekleri görmeyiz %80 i gitse kafi şuanda tv izliyorum göze çarpmıyor o kadar ama aklıma gelip dikkat edince can sıkıyor tabi

S.Özeren
11-09-2010, 02:25

artık onu yarın görücez :D

OnurS
11-09-2010, 02:51

kasap yaa kadın, ama ben ortalama 4ay yanlız yaşıyorum, o arada 2 farklı kişi çağırdım(mecbur haftada 2) onun yarısı kadar temizleyemediler evi.Ruh hastası banyo mermerlerini falan siliyo, abla gerek yok annem uzun süre gelmiycek o gelene kadar kirlenicek sen bitir işini git arkadaşlarım gelicek diyorum,yok kadın gene siliyo...Eee öyle oluncada başkasını haftada 2kere çağırmaktansa o daha mantıklı geliyo.Ben hesap yaptım zamanında. mesela laptopumu kırsa 2000tl desek, başkasını 2kere çağırmaktansa bizim ablayı bikere çağırsak haftada 400tl fark oluyo bu mantıkla 5ayda zararını egale ediyo ahahahhaha

Frid
11-09-2010, 03:15
kasap yaa kadın, ama ben ortalama 4ay yanlız yaşıyorum, o arada 2 farklı kişi çağırdım(mecbur haftada 2) onun yarısı kadar temizleyemediler evi.Ruh hastası banyo mermerlerini falan siliyo, abla gerek yok annem uzun süre gelmiycek o gelene kadar kirlenicek sen bitir işini git arkadaşlarım gelicek diyorum,yok kadın gene siliyo...Eee öyle oluncada başkasını haftada 2kere çağırmaktansa o daha mantıklı geliyo.Ben hesap yaptım zamanında. mesela laptopumu kırsa 2000tl desek, başkasını 2kere çağırmaktansa bizim ablayı bikere çağırsak haftada 400tl fark oluyo bu mantıkla 5ayda zararını egale ediyo ahahahhaha

zuahahha :hehe: ne güldüm ya ileri sürüş teknikleri alsın faydası olur belki :D senin hesaplar tutuyorsa sıkıntı yok demektir :D

ruudvan
11-09-2010, 03:20
allah sabır versin ne yegenmiş :D
ama bastırmadan bişeyler uygulamak lazım oraya.ama 85 flnda bastırmadan çizik çıkarmaz daha alternatif bişeyler düşün geçenlerde bi arkadasım bak arabada boylu boyunca bi çizik var görüyomusun demişti.evet cizik vardı çizigin tam ortalarında bi yere bi kalem surmus fıx ıt pro tarzında orda sankı cızık yokmus gıbıydı yanı goz yanılması yapıyormus bı kalem varmıs bır arastır ıstersen..

R-13239
11-09-2010, 05:37
3. sayfa haberlerinde gormeyelimde :)

Valla LG'den panel degistirmek cok sacma ve pahali olur. Yine en mantiklisi otomobil urunleriyle sansinizi denemekte...

Baran^
11-09-2010, 08:57
Yapacak bişey yok ona en guzel çözüm karşısına geçip 1 duble rakı içmek :)

S.Özeren
11-09-2010, 12:27
allah sabır versin ne yegenmiş :D
ama bastırmadan bişeyler uygulamak lazım oraya.ama 85 flnda bastırmadan çizik çıkarmaz daha alternatif bişeyler düşün geçenlerde bi arkadasım bak arabada boylu boyunca bi çizik var görüyomusun demişti.evet cizik vardı çizigin tam ortalarında bi yere bi kalem surmus fıx ıt pro tarzında orda sankı cızık yokmus gıbıydı yanı goz yanılması yapıyormus bı kalem varmıs bır arastır ıstersen..

valla deniyelimde alır inşallah o kalemleri biliyorumda bana güzel gelmiyo onlar nedense yani vurulduğu çok belli oluyo bana göre tv'de işe yararmıki onlar acaba

3. sayfa haberlerinde gormeyelimde :)

Valla LG'den panel degistirmek cok sacma ve pahali olur. Yine en mantiklisi otomobil urunleriyle sansinizi denemekte...

yok yok öyle bişey olmaz yeğenime lafım yok lafım ablama sahip çıksın ne işi var duvardaki televizyonun önündeki masaya çıkmış çocuk ordan çizmiş :)

Yapacak bişey yok ona en guzel çözüm karşısına geçip 1 duble rakı içmek :)

ablayla bugün konuştum ya alırım aynısını dedi rakıyı ablam içer artık :hahaha: