PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Telefon Kayıt

TURBO_S2K
14-09-2010, 21:24
arkadaşlar yurtdışından yeni bir tel getirttim ve kayıt yaptırmam lazım
getiren arkadaşın adına kayıt vardı bu yüzden o kayıt yaptıramıyor
böle para ile kayıt yapan turkcell bayiler var diye duymuştum bilen var ise özelden msj atabilirmi acaba?
IMEI kopyalatmak istemiyorum ilerde sıkıntı oluyor sonra küllüm kilitlenmesin telefon

YUSUF
14-09-2010, 21:40
üzerine kayıt yapılmamış pasaport bulamazsan eğer turkcell extrada birşey yapamaz

telefonun marka modeli nedir ?

BarışArdalı
14-09-2010, 21:49
parayla derken zaten pasaporta kayıt ücreti alınıyor.başka nasıl yapılıyor bi fikrim yok.

TURBO_S2K
14-09-2010, 22:25
ya böle 100 tl ye falan kayıt yapan yerler var diye bişey duymuştum
aslı varmı bilmiyorum

telefon blackberry torch

LightSide
14-09-2010, 22:29
Bende yeni konu açmadan kusura bakmazsan burdan sorayım. Benım elımdede abd den alınmıs iphone4 var kontratsız bunu unlock ettırmek ıcın İstabulda guvenebılecegım bır yer tavsıye edebılirmisiniz?

By_HaNNibaLL
14-09-2010, 22:29
ya böle 100 tl ye falan kayıt yapan yerler var diye bişey duymuştum
aslı varmı bilmiyorum

telefon blackberry torch

yurtdişindan gelmiş birini bulup onun pasaportu ile halledersin sorun cıkmaz

fsunnetci
14-09-2010, 22:36
imei klonlama dışında birşey yapamazsınız doğubank esnafı yardımcı olur bu konuda size:D

otuzdört
14-09-2010, 22:38
Herhangi bir ülkeye pasaportu olan ve 5 cihazdan fazla telefon kaydı yapmamıs birinin pasaportu ile 5 TL ücret karsılıgı ypılıor diye biliorum

Eworen
14-09-2010, 22:47
2 yılda sadece 1 telefon hakkı mevcut
oda giriş yaptıktan sonra 1 ayı geçmemek şartı ile
yani şartlar bi hayli ağır böyle bi pasaport bulmak zor olur ama yapanlar vardır mutlaka..

TarikS
14-09-2010, 23:42
Bende yeni konu açmadan kusura bakmazsan burdan sorayım. Benım elımdede abd den alınmıs iphone4 var kontratsız bunu unlock ettırmek ıcın İstabulda guvenebılecegım bır yer tavsıye edebılirmisiniz?

www.ingilizanahtari.com 'da detaylar var

kimseye para vermeyin evde yapabilirsiniz kendiniz

Boost Up
15-09-2010, 03:20
Abi yada Barkına söyle yarın Amerikadan gelecek:)

sanctuary35
15-09-2010, 13:59
valla gecenlerde arkadas 6500slide getirdi. pasaporta işlendi ama telefon calısmıyo avea turkcell de bısey yapmıyo 95 lira gıbı bı rakam ıstedıler kılıdı acmak ıcın..

farklı bı yontem bılen varmı?

YUSUF
15-09-2010, 14:04

iphone prog versiyon 4.1 ise unlock yaptırabilirsin

ama versiyon 4.2 ise şuanda henüz unlock prog gelmedi tr'ye

nerd yaptıracağını araştırmadan önce iphonenin prog versiyonunun kaç kaç olduğu öğren 4.2 ise beklemen gerekicek

YUSUF
15-09-2010, 14:07
valla gecenlerde arkadas 6500slide getirdi. pasaporta işlendi ama telefon calısmıyo avea turkcell de bısey yapmıyo 95 lira gıbı bı rakam ıstedıler kılıdı acmak ıcın..

farklı bı yontem bılen varmı?

telefonda simkilidi olabilir onu kırdırmanız lazım

yani telefonunun sadece tek bir hatla çalışıyorsa

telefonunuzda simkilidi var demektir

kırdırmanız gerekir

alphan
15-09-2010, 17:12
arkadaşlar yurtdışından yeni bir tel getirttim ve kayıt yaptırmam lazım
getiren arkadaşın adına kayıt vardı bu yüzden o kayıt yaptıramıyor
böle para ile kayıt yapan turkcell bayiler var diye duymuştum bilen var ise özelden msj atabilirmi acaba?
IMEI kopyalatmak istemiyorum ilerde sıkıntı oluyor sonra küllüm kilitlenmesin telefon

Ben kıbrısta okurken 1kere tel aldım getırdım pasaportuma işlettım sorun cıkmadı daha sonra ablma tel aldım turkcell'e kayıt yaptırmaya gıttım dedıler olmaz sizin uzerınızde kayıtlı tel war oyle olunca ablam yurtdısına cıkmıstı pasaportunda 6ay içinde yurtdışı cıkısı olan baska bırının uzerıne kayıt yap dedıler ablamın pasaporta işlettik

OnurS
15-09-2010, 22:53
Aynı dertten bendede var.Torch getirticektim son anda telefonun geleceği tarihte 1ayı bikaç gün geçeceğini fark ettim, sonra aldırmadım.Sahibinden.com da pasdaki haklarını satanlar var, nekadar güvenilir bilmem ama araştırmak lağzım...

OnurS
15-09-2010, 22:55
en olmadı bi kıbrısa gidip gelicem ztn geçen sene kumara tövbe edince gitmiyorum 1senedir, hem takılırım hem işimi hallederim, hemde dönüşte içki stoklarım diye...