PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Otel yardım!!!

leader_T
14-09-2010, 23:39
arkadaşlar 2 hafta sonra arkadaşımın istanbul üsküdar evlendirme dairesinde düğünü var. bu nedenle hafta sonu otelde kalmayı düşünüyorum. tercihen üsküdar yada kadıköy civarında temiz uçuk fiyatlı olmayan bildiğiniz ve tavsiye edeceğiniz otel var mıdır? avrupa yakasında da olabilir yeterki temiz olsun ve fiyatları uçuk olmasın:)

şimdiden yardımalrınız için teşekkür ederim...

hddsheriff
14-09-2010, 23:40
ibis otel :)

Maxiboost
14-09-2010, 23:45
Glorina hotel diye bir yer var iki kisi 100 liraya kalmistim temiz + plazma :D kadikoyde yeri rihtima cok yakin

Utku
15-09-2010, 00:37
Ben Sultanahmette bi Otelde kalmıştım Koray abi ayarlamıştı sağolsun çok memnun kalmıştım fiyatıda uçuk değildi :) Kendisi görürse yazar

leader_T
15-09-2010, 00:38
Glorina hotel diye bir yer var iki kisi 100 liraya kalmistim temiz + plazma :D kadikoyde yeri rihtima cok yakin

burası iyiymiş hatta şimdi konuştum hala aynı fiyat geçerli... plazma da var :D

maf
15-09-2010, 00:53
istanbul'a fiyat olarak uygun , rahat edebileceğimiz farklı alternatifler var mı?

gökan
15-09-2010, 01:06
ögretmen evlerı uygun ama uye kartın varsa ındırım oluyor uye kartı yoksa yıne fıyat 55 tl sanırım

GKD
15-09-2010, 01:18
saray otel var üsküdar meydanda mc in yan tarafı orası güzeldir...

leader_T
15-09-2010, 01:22
istanbul'a fiyat olarak uygun , rahat edebileceğimiz farklı alternatifler var mı?

farklı alternatiflerden kastın nedir? öğretmen evleri gibi mi?

leader_T
15-09-2010, 01:31
ögretmen evlerı uygun ama uye kartın varsa ındırım oluyor uye kartı yoksa yıne fıyat 55 tl sanırım

üyeliğim malesef yok.

ruudvan
15-09-2010, 01:34
beşiktas ogretmen evi 40 tl.
beşiktaştan üsküdara geçmek 5 dakika.. :D

leader_T
15-09-2010, 01:56

ben öğretmen evlerinde hiç kalmadım? yani yine otel düzeni mi var? birde evlilik cüzdanı muhabbeti oluyor mu??

gökan
15-09-2010, 01:58
ben öğretmen evlerinde hiç kalmadım? yani yine otel düzeni mi var? birde evlilik cüzdanı muhabbeti oluyor mu??

hocam ogretmen evlerı kadar guzel yoktur emınol 5 yıldızlı otelı aratmaz mısafır olarak gıdersen 55 tl felan uyeysen 35 tl ben cok kaldım bahcelıevler olsun felan gayet temız kastamonuda askerlıkte kalmıstım resmen 5yıldızlı oteldı yanı rahat edıyorsun sabah kahvaltısı verıyorlar ve ogreln aksam yemeklerıde gayet makul fıyatlar:)

edit evlı degılsen kız ark kalamazsın:)

maf
15-09-2010, 01:59
arkadaşlar bugün beyoğlu öğretmen evini sordum 70 tl dedi.hemde yabancı bir kişi ile aynı odada kalabiliyorsun.fiyat uçuk geldi.öğretmen olmadığım için pahallı olacak muhakkak ama bukadarda değil herhalde.40 tl civarı tek kişi kalabileceksem süper olacak.

maf
15-09-2010, 02:00
farklı alternatiflerden kastın nedir? öğretmen evleri gibi mi?

aynen öyle.otellerde ucuza kaçtıkça kalite düşüyor.enazından öğretmen evi hem güvenli hemde konforlu olur diye düşünüyorum.

gökan
15-09-2010, 02:01
arkadaşlar bugün beyoğlu öğretmen evini sordum 70 tl dedi.hemde yabancı bir kişi ile aynı odada kalabiliyorsun.fiyat uçuk geldi.öğretmen olmadığım için pahallı olacak muhakkak ama bukadarda değil herhalde.40 tl civarı tek kişi kalabileceksem süper olacak.

besıktas ve zeytınburnuna bence bı bak 55 tl :)e normal otel 1oo tlden baslıyor:)

ruudvan
15-09-2010, 02:05

peki beyoglu ogretmen evının manzarası hangı otelde var ;)

bıde beyoglu yanı ...

maf
15-09-2010, 02:32
ben fiyatların aynı olacağını düşündüm ve tesadüfen beyoğlunu aradım.manzara iyi olmasada olur tabiki:) zeytinburnuda uzak olabilir ama beşiktaş mantıklı.yarın arayayım bakalım neymiş dertleri :D

borina57
15-09-2010, 08:54
sultanahmet uyarsa pm at haberleşelim.hostelimiz var plazma falan yok odada ama en azından tech den bir arkadaşının mekanın da kalırsın:)

EREN34
15-09-2010, 09:17
Üsküdar MC'in yanındaki otel yada Kadıköy Deniz Otel Eysan Otel

kellepaca
15-09-2010, 09:21
Etilerde turizm otelcilik lisesinin uygulama oteli var. Otel iyi olmasa da fiyatları uygun. Bir de Kadıköy veya Sirkecide uygun fiyatlı oteller bulabilirsin. Ben İstanbula gittiğimde Taksim veya Sirkecide kalıyorum. Taksimde güzel oteller var ama pahalı genelde. Sirkecidekiler iyi değil ama fiyatlar uygun ve ulaşım açısından çok rahat oluyor.

VteC_MaNiaC
15-09-2010, 11:13

bu konfor paha biçilemez diosun :D ahaha

leader_T
15-09-2010, 21:58
hocam ogretmen evlerı kadar guzel yoktur emınol 5 yıldızlı otelı aratmaz mısafır olarak gıdersen 55 tl felan uyeysen 35 tl ben cok kaldım bahcelıevler olsun felan gayet temız kastamonuda askerlıkte kalmıstım resmen 5yıldızlı oteldı yanı rahat edıyorsun sabah kahvaltısı verıyorlar ve ogreln aksam yemeklerıde gayet makul fıyatlar:)

edit evlı degılsen kız ark kalamazsın:)

işte en önemlisi o zaten :D

leader_T
15-09-2010, 22:00
Etilerde turizm otelcilik lisesinin uygulama oteli var. Otel iyi olmasa da fiyatları uygun. Bir de Kadıköy veya Sirkecide uygun fiyatlı oteller bulabilirsin. Ben İstanbula gittiğimde Taksim veya Sirkecide kalıyorum. Taksimde güzel oteller var ama pahalı genelde. Sirkecidekiler iyi değil ama fiyatlar uygun ve ulaşım açısından çok rahat oluyor.

araç oalcağı için ulaşımda problem yaşamayacağım. taksimdeki otelleri çok bilmediğim için güvenemiyorum. en azında isim olursa tavsiye edilen biyer daha iyi olur.

XoR
15-09-2010, 22:04
Ben Sultanahmette bi Otelde kalmıştım Koray abi ayarlamıştı sağolsun çok memnun kalmıştım fiyatıda uçuk değildi :) Kendisi görürse yazar

www.skyscanner.net

Burdan bakabilirsin kesene uygun çok güzel oteller bulup burdan rezervasyon yapıp konaklayabilirsin.

Tavsiyem Anadolu yakasında konaklaman olacaktır. Bu Istanbul'un trafiği çekilmez oldu artık. Yoksa ben Sultanahmette yer ayarlardım ama trafik eziyetinden dolayı tavsiye etmiyorum :)

leader_T
15-09-2010, 22:11
Üsküdar MC'in yanındaki otel yada Kadıköy Deniz Otel Eysan Otel

Deniz Otelde kalmak için evli olmak gerekiyormuş :D Eysan Otel' in fiyatlarıda gayet makul geldi bana ancak web siteleri berbat :)

gökan
15-09-2010, 22:12
www.skyscanner.net

Burdan bakabilirsin kesene uygun çok güzel oteller bulup burdan rezervasyon yapıp konaklayabilirsin.

Tavsiyem Anadolu yakasında konaklaman olacaktır. Bu Istanbul'un trafiği çekilmez oldu artık. Yoksa ben Sultanahmette yer ayarlardım ama trafik eziyetinden dolayı tavsiye etmiyorum :)

koray bu onlıne bılet yerımı

XoR
15-09-2010, 22:16
koray bu onlıne bılet yerımı

Otel, Uçak ve Araba kiralamak için kullanılacak en güzel site.

Ben Ocak ayında şirketimizin Frankfurt fuar'ı için bütün otel,uçak ve araba kiralama işlerini burdan hallettim. Çok yararlı ve Türkçe dil seçeneği var.

Google gibi düşünün sizin için en ucuz opsiyonları bütün firmaların sitelerini gezerek buluyor harika bi yer :)

leader_T
15-09-2010, 22:20
aynen öyle.otellerde ucuza kaçtıkça kalite düşüyor.enazından öğretmen evi hem güvenli hemde konforlu olur diye düşünüyorum.

otellerin kalitesi kesinle fiyatı ile orantılı. ucuz diye gideriz sonra bide basılırız :D

leader_T
15-09-2010, 22:26
www.skyscanner.net

site için teşekkürler gerçekten harika
bende anadolu yakası ağırlıklı düşünüyorum. çünkü şimdi eğlence falan olur araçda var altımızda alkolü falan fazla kaçırırsak en azından taksi ile kısa sürede ulaşabileceğimiz bir yer olması daha avantajlı.

tender06
15-09-2010, 22:27
kadıköy deniz otel heryere yakın süperdir özellikle yemekleri heleki şimdi terası hiçbişiye değişilmez fiyatlarıda makul

leader_T
15-09-2010, 22:53
kadıköy deniz otel heryere yakın süperdir özellikle yemekleri heleki şimdi terası hiçbişiye değişilmez fiyatlarıda makul

deniz otel gerçekten konum olarak süper ancak kız ark. ile kalınamıyor :D

erdemucar
08-04-2014, 13:40
Kardeş istanbulda bütçene göre otel söylemek lazım birde ne tarafta otel bilgisi almak istiyorsun. İstanbulun her yeri otel oldu artık. Ama ben sana iyisinde ve istanbulun her tarafında oteli bulunmaktadır. Dedeman oteli tavsiye ederim. Fiyatlarıda emin ol uygundur. Fiyatları sitesinden Dedeman Hotel | İstanbul Hotels (http://www.dedeman.com/) ögrenebilirsin.

_driver_
08-04-2014, 13:45
konu 2010 da açılmış muhtemelen konuyu açan arkadaş evlenen arkadaşının 4. yıl dönümüne katılırsa tavsiyeniz işe yarar :D

edit: sizi böyle alalım
http://www.techturkey.com/forum/uyelerimiz/

01ayk01
08-04-2014, 13:46
simdi yaklasik 3.5 senelik hort olmus :D bunu bi yana biraktim da abi. ben bazen 3 5 gunluk bi konuyu bulamiyorum 3 4 senelik hort yapan abilerimiz kardeslerimiz nasil buluyor merak ediyorum bu konulari..