PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 03 EKİM 2010 Konya 4. Mahalli Oto DRAG Şampiyonası

suleyman__83
19-09-2010, 10:58
http://img828.imageshack.us/img828/9131/21558414.jpg (http://img828.imageshack.us/i/21558414.jpg/)

Ücretler
Sigorta: 40,00 TL
Lisanas: 20,00 TL
Toplam: 160,00 TL

utkuselamoglu
19-09-2010, 21:31
tarih ileri alınmış her halde?

Selman
19-09-2010, 21:31
Evet ileri alındı bekliyoruz bak:)

fatiii
19-09-2010, 21:34
yagmur olmasın?

ayhan345turbo
19-09-2010, 23:31
Evet ileri alındı bekliyoruz bak:)

Selman aynı tarihte izmir yarışı olduğu içinmi ileri tarihe aldınız,

Selman
20-09-2010, 06:46
Abi bu sebepden ertelenmiş.

Federasyon'da hakem eksikliğinden dolayı 3 ekim 2010 tarihine yarış ertelenmiştir....

MKT
20-09-2010, 09:20
inş hava şartları elverişli olur.ağız tadı ile güzel bir yarış izlenir.

ygtkrmdnz
25-09-2010, 23:53
inşallah katılımda olur ..

MKT
26-09-2010, 02:14
pek fazla zaman kalmadı.katılacak araçlar bellimi?

ergin
28-09-2010, 07:39
katılacak araç yok mu konya'ya ?

ygtkrmdnz
28-09-2010, 08:36
çok garip 2.konu bu yine aynı şekilde kimseden ses seda yok araç katılımı olmadan nasıl olacak ?

cembozbey
28-09-2010, 09:08
yalnız poster hiç olmamış çılgın ve klas nedir abi:confused:

mmustu
28-09-2010, 09:27
yaw konyalı arkadaşlar kusura bakmayın ama bu org işini ya beceremiyorlar yada fazla iplemiyorlar :)

abicim biraz ilgi alaka yaw ha bize konyadaki araçlar yeter biz bize yetiyoruz diyosanız amenna

MKT
29-09-2010, 07:55
katılıyorum mustafa abi.mesela erkut abi gidecekmiş bir mani çıkmazsa.soch vtec izlemek için bende gitmek istoyurm ama kimse gelşemeyecekse geldiğimize deymeyecekse gitmenin anlamı yok.kimse birşey yazmıyor kimse bilgi vermiyor.pazar günü için konya parçalı bulutlu ve rüzgarlı görünüyor.eminim pist yine toz ve kir içinde olacaktır.araçlarını deneyeceklere duyurulur

M.Can Çimir
29-09-2010, 08:17
yaw konyalı arkadaşlar kusura bakmayın ama bu org işini ya beceremiyorlar yada fazla iplemiyorlar :)

abicim biraz ilgi alaka yaw ha bize konyadaki araçlar yeter biz bize yetiyoruz diyosanız amenna

Ahh ah Antalya'da öyle pistimiz olacak var ya :ofk:.... Tüm haftasonu drag yaparız valla :D Konyalı arkadaşlar elinizdeki nimetleri değerlendirin...

suleyman__83
29-09-2010, 08:20

arkadaşım kusura bakmayın iş yoğunluğu nedeni ile giremiyorum hiç bir problem yok yarışa katılım pazar günü kayıtları pist alanında yaptığımız için arayıp kayıt pazar günü yaptıralım diyen arkadaşlarımız çok ama şu an 13 kayıt var.sormak istediğiniz bir şey olursa afiş in üzerindeki telefonu arayabilirler..

E30///M3
29-09-2010, 11:00
evett 26 eylül olarak açıklanan fakat hakem eksikliğinden 3 ekime ertelenen yarış yapılacaktır.hava tahminleride şu anda olumsuz gözükmüyor.260 liradan 40 arabalık ve seyirci geliri stand geliri olan bir yarış değil ve gönüllü organisazyona katkı sağlayacak insan bulamıyorsunuz.30 araba katılsa 160 tlden 4800tl bunun 1200tl sigortaya 600tl lisans ucreti federasyona geriye kalan rakam 3000tl bu rakamla yapılabilceklerin en iyisi yapılmaya çalışılıyor çoğu iş hatırla gönülle yürüyor eleştirileri yaparken bu durumu göze alın lütfen.3000 tl bütçesi olan bir yarış organisazyonu için tribun hala yok demeyin külübü bırakın şu an kimsenin gücü yetmiyor o işe.bardağın dolu kısmına bakarak olan imkanlarla ...402 mt de araclarınızın gerçek sürelerini görmeniz için buyrun bekliyoruz.......

M.Can Çimir
29-09-2010, 11:17
evett 26 eylül olarak açıklanan fakat hakem eksikliğinden 3 ekime ertelenen yarış yapılacaktır.hava tahminleride şu anda olumsuz gözükmüyor.260 liradan 40 arabalık ve seyirci geliri stand geliri olan bir yarış değil ve gönüllü organisazyona katkı sağlayacak insan bulamıyorsunuz.30 araba katılsa 160 tlden 4800tl bunun 1200tl sigortaya 600tl lisans ucreti federasyona geriye kalan rakam 3000tl bu rakamla yapılabilceklerin en iyisi yapılmaya çalışılıyor çoğu iş hatırla gönülle yürüyor eleştirileri yaparken bu durumu göze alın lütfen.3000 tl bütçesi olan bir yarış organisazyonu için tribun hala yok demeyin külübü bırakın şu an kimsenin gücü yetmiyor o işe.bardağın dolu kısmına bakarak olan imkanlarla ...402 mt de araclarınızın gerçek sürelerini görmeniz için buyrun bekliyoruz.......

Hasan abi ben bir kulüp yöneticisi olarak değerlendirdim. O pist bir kulüp için nimettir. Bu ülkede halk arasında en popüler otomobil sporu Drag'dır... Ralli için, tırmanma için sponsor bulmak zordur anlarım ama drag için sponsor bulmak zor olmasa gerek... Biz drag yapacak pist arıyoruz, pist yaratmaya çalışıyoruz. Kulüplerin en büyük kazanç kapısı drag yarışlarıdır. Konya kulübü de bunu değerlendirmelidir diye düşünüyorum. Kayıt paralarıyla yarış yapıl(a)maz... Sözlerim kesinlikle sana değil abi, büyüğümsün sana söz söyleyemem ama kayıt ücretleriyle ilgili kısımdan dolayı yazını alıntı yaptım.

Saygılar,

Can.

07LB726
29-09-2010, 17:30
Ahh ah Antalya'da öyle pistimiz olacak var ya :ofk:.... Tüm haftasonu drag yaparız valla :D Konyalı arkadaşlar elinizdeki nimetleri değerlendirin...

:)))))) haklı kardeşim millet bıktı kepez de kamyonların arasında drag yapmaya gecenin 2 sinde :)

otokonya
29-09-2010, 20:24
Hasan abi ben bir kulüp yöneticisi olarak değerlendirdim. O pist bir kulüp için nimettir. Bu ülkede halk arasında en popüler otomobil sporu Drag'dır... Ralli için, tırmanma için sponsor bulmak zordur anlarım ama drag için sponsor bulmak zor olmasa gerek... Biz drag yapacak pist arıyoruz, pist yaratmaya çalışıyoruz. Kulüplerin en büyük kazanç kapısı drag yarışlarıdır. Konya kulübü de bunu değerlendirmelidir diye düşünüyorum. Kayıt paralarıyla yarış yapıl(a)maz... Sözlerim kesinlikle sana değil abi, büyüğümsün sana söz söyleyemem ama kayıt ücretleriyle ilgili kısımdan dolayı yazını alıntı yaptım.

Saygılar,

Can.

s.a
kardeş güzel yazmışın konya gibi sözde büyük şehirde yaşıyoruz.ama iş draglara gelince cidden biz burda sponsor bulamıyoruz konya motor sporları başkanı benim ama bütün işleri süleyman kardeşimiz yapar uğraşır biz bütün yarışları ya cebimizden yada katılım ücretlerinden karşılıyoruz.gönül isterki konyada ki bütün yarışlara 50/60 araç katılsın katılım ücreti almıyalım sponsorlar sayesinde ama maalesef yok .tüm tc de drag severler bence draglara gerekli ilgi ve alaka göstermiyorlar sadece bence dedikodu ve yorum üretiyorlar konya pisti olarak bizimde pist olarak ve yeri geldinde organizasyon olarak bi sürü eksiğimiz var burda bütün arkadaşlara sesleniyorum tüm türkiyedeki drag organizasyonlarını ciddi anlamda destekleyelim yardımcı olalım yoksa bu gidşle cidden drag diye bişi kalmıyacak bütün arkadaşlara sevgiler saygılar 3 ekimde görüşmek dileğiyle

ygtkrmdnz
01-10-2010, 10:56
evet kimler gleiyor bakalım forumdan katılan varmı yarışa ?

Redbull
01-10-2010, 16:32

Gayet güzel açıklamışsın bu pitlere biz sahip çıkmazsak kim sahip çıkıcak.
402mt pist bir zamanlar TC 400mt pist yok diye hayıflanıyorduk yapıdı ne oldu kimse kıymetini bilmiyor.

nitrateX
01-10-2010, 19:07
yalnız poster hiç olmamış çılgın ve klas nedir abi:confused:

poster araçtır biz yarışa davet ettik

nitrateX
01-10-2010, 19:19
Arkadaşlar kimisi fiyattan yakınıyor haklı olarak kimisi ilgisizlikten kimisi keşke bizde böyle bir pist olsa

daha öncede konuşuldu bu fiyat konusu ve diğer arkadaşlar açıklama yaptı gönül ister hiç para pğul almadan yarış yapmak şuna inanın bizzat ben kendi arabamla gezmediğim büyük esnaf kalmadı sponsorluk için işin içine para girince hep bi geri adım atılıyor ha dedim bu iş konya da olmayacak konya dışında istanbul özellikle büyük firmalarla telefonla görüştüm hep istedikleri mail ne yaptığımızı amacımızın ne olduğunu ve kendimizi tanıtan bir mail yazdım ve gönderdim o kadarda telefonla görüştüm gene sonuç alamadık.

ilgisizliğe gelince ilgisiz değiliz herşey bir önceki yarıştan daha iyi olasun diye uğraşılıyor süleyman abi daha dün gecenin bir yarısına kadar piste idi niçin herşey sorunsuz olsun die reel le uğraşılırken buraya pek vakit ayrılamıyor ama sorularınız için bi numra var arayıp sorabilirsiniz.

Bir de kaçak köçek yarışlar yapılıyordu hep bir polis basacak korkusuyla elimizde bir niğmet var bizde bunun farkındayız herşey resmi kurallarına göre hadi buyrun herkez davetli bekliyoruz bilmem demek istediğimi anladınızmı

smart
02-10-2010, 14:21
yarışa bi gun kaldı kımseden ses yoqq ona gore gtcem son drum nedir?

ygtkrmdnz
02-10-2010, 15:22
sadece konya araçları gelir büyük ihtimal ile gelecek araç olsa konu aktif olurdu zaten.

Enverbah
02-10-2010, 17:34
hava yarın iyi olur inş...

nitrateX
02-10-2010, 18:26

Arkadaşım ve diğer arkadaşlar Konya yarışlarına daha öncede geldiyseniz eğer biliyorsunuzdur.
Biz yarış günü kayıt yapıyoruz ve yarışa girecek araç sayısı doğal olarak o gün belli oluyor.

nitrateX
02-10-2010, 18:29
Başka sorusu olan varsa cevaplayabilirim

Dino®
03-10-2010, 12:47
Yarış nasıl gidiyor katılımcı sayısı nasıl ?

ygtkrmdnz
03-10-2010, 17:09
ağırlıklı olarak kuş serisi ve e30 vardı ortalama 30 araba civarıydı anadol,subaru gbi araçlar wardı güzel bir gün oldu fakat ben böyle aptal ve laftan anlamayan seyirci görmedim yarış sürekli duaksadı padok alanı çok kalabalık ve işi olmayan insan ağırlıktaydı neyse emeği geçen herkese teşekkürler yaklaşık 600 civarı fotom var eve gelince eklerim.

minimal_freak
03-10-2010, 17:13
çılgın ve ''klas'' çöl yarışları :D

kop42
03-10-2010, 17:19
erkut bladerk 1 ıncı olmus sınıfında tebrık ederım.

BAHADIR24
03-10-2010, 17:59
erkut bladerk 1 ıncı olmus sınıfında tebrık ederım.

+1905 aracının maşallahı vardı dragda da kendini göstermiş helal olsun:Bravoo::Bravoo::Bravoo:

Vts_Power
03-10-2010, 18:46
EFERİM LEN ERKUT :) arabanın maşallahı vardı zaten burdan belliyi:icon_tup:

MeRtCaN
03-10-2010, 18:58
tebrıkler Erkut :)

Alper_
03-10-2010, 19:02
dereceye giren arkadaşları tebrik eder başarılarının devamını dilerim :)

JapanVsGermany
03-10-2010, 19:02
yayaya şaşaşa ERKUT BABA çok yaşa :)

katılmayı çok istiyordum izleyici olarak ama kısmet olmadı, katılan herkesi kutlamak lazım...

Selman
03-10-2010, 19:05
Güzel bi gün oldu. İki tanecik hondamız vardı yarışta ikiside birinci oldular kategorilerinde mutlu mesut döndük pistten:D Gelen herkesin ayağına sağlık:)

hazar
03-10-2010, 19:11
tebrikler erkut

civic@ef
03-10-2010, 19:29
dereceye giren giremeyen herkezi kutluyorum.. :) yarışa girmek zaferin yarısıdır..

MyDream
03-10-2010, 19:49
katılanlara tebrikler Erkut abiyi ayrıca tebrik ederim :) Süreler nerde kim ne yaptı heycanlandık iyce :)

ErmanArseven
03-10-2010, 20:02
gece yağmur sabah güneş vardı rüzgar yoktu sorunsuz ve güzel çekişmeli bir gün oldu :) 30 civarı araç vardı.. bizdeki ve erkut abideki hondayı izlemek baya keyifliydi her ikiside kategorilerinde 1. oldu, yarışı resmen marka çekişmesine çevirdik :D gelen herkesin ayağına sağlık :) tekrar teşekkürler UTKU SELAMOĞLU :)
http://i583.photobucket.com/albums/ss274/erman42/ererer.jpg

By_MuGeN
03-10-2010, 20:05
honda diyorum başka bişe demiyorum ..

Selman
03-10-2010, 20:10
gece yağmur sabah güneş vardı rüzgar yoktu sorunsuz ve güzel çekişmeli bir gün oldu :) 30 civarı araç vardı.. bizdeki ve erkut abideki hondayı izlemek baya keyifliydi her ikiside kategorilerinde 1. oldu, yarışı resmen marka çekişmesine çevirdik :D gelen herkesin ayağına sağlık :) tekrar teşekkürler UTKU SELAMOĞLU :)
http://i583.photobucket.com/albums/ss274/erman42/errer.jpg

ahaha harbiden ya markalaşmaya gittik sonradan:D:D çok eğlenceli gün oldu ya.

mmustu
03-10-2010, 20:14
yaw şimdi erkutunda bi tarafları kalkacak :D

41 kere maşallah moruk :D

chiefkadir
03-10-2010, 20:41
Bravo Erkut emeğinin karşılığını alıyosun :)

smart
03-10-2010, 21:20
video yok mu

dirk
03-10-2010, 23:56
Tebrikler Erkut Abi =)

Mustafa Birsesli
04-10-2010, 08:48
günün yıldızı erkuttu sanırım :) TEBRİKLER ;)

miniks
04-10-2010, 08:55
Tebrikler....

ferhat-a
04-10-2010, 09:05
maşallah Erkut abi emeğinin karşılığını almışsın

nitrateX
04-10-2010, 09:41

cevap verildi ama sen hala aynı soruyu sorup duruyosun neyse yarış yapıldı haberin olsun

nitrateX
04-10-2010, 09:42
sadece konya araçları gelir büyük ihtimal ile gelecek araç olsa konu aktif olurdu zaten.

gelen araçları herkez gördü

nitrateX
04-10-2010, 09:44
http://www.konhaber.com/new/haber/2/35084/Guncel/En-buyuk-pist-Konyada-ama.html

bu konuya desteklerinizi bekliyoruz

Göki,ZD
04-10-2010, 09:53
Erkut başarıların devamını bekliyoruz kankacım, Maşallah..

tarantino
04-10-2010, 10:32
daha yeni yazabildim çok yorulduk ama değdi gerçekten bladerk erkutun aracı beklediğimizn biraz üstündeğdi ama olsun daha da iyi olucak konyanın havası ve rakımı oyun oynadı bize ama kupamızı aldık
yarışa katılan bütün araçlara demicem gene tabiki olumsuzlıklar vardı arabada sadece tavanla şase si demir olarak komple fiber olanlar mı dersiniz arabasının basıncını kısıpta bizle kalkıp bizi salak yerine koymaya çalışıp yani 16.250 yapıp daha sonra 14.30 lara inenmi dersiniz neyse bunlar yarışın cilveleri herkes hakettiğini aldı
organizasyon elinden geleni yaptı her zaman ki ufak tefek pürüzler oldu tabi ama bunlar da atlatıldı inşallah bir daha ki organizasyonlarda konya pistinin bir tribünü olur ve boş konuşamalra yer verilmez

Göki,ZD
04-10-2010, 10:35
lan sen gittinmi yoksa konya ya, cts akşamı 12 de ataşehirdeydin dengesiz insan :D

vtecburhan
04-10-2010, 10:42
cok guzel bı gundu bızım için onu ele bunu ele derken n/a+noslu 106 ıle pıstte yanaştık ve son ıkı kalkışıda n/a honda vtı olarak kupamızı aldık destleyen DOSTLARIMIZ TEŞEKKUR EDERIM GUZEL BI YARISTI

mmustu
04-10-2010, 10:44
lan sen gittinmi yoksa konya ya, cts akşamı 12 de ataşehirdeydin dengesiz insan :D

hudahsuda bende aynı şeyi diyecektim gece bizleydi bu herif :D

Selman
04-10-2010, 10:54
daha yeni yazabildim çok yorulduk ama değdi gerçekten bladerk erkutun aracı beklediğimizn biraz üstündeğdi ama olsun daha da iyi olucak konyanın havası ve rakımı oyun oynadı bize ama kupamızı aldık
yarışa katılan bütün araçlara demicem gene tabiki olumsuzlıklar vardı arabada sadece tavanla şase si demir olarak komple fiber olanlar mı dersiniz arabasının basıncını kısıpta bizle kalkıp bizi salak yerine koymaya çalışıp yani 16.250 yapıp daha sonra 14.30 lara inenmi dersiniz neyse bunlar yarışın cilveleri herkes hakettiğini aldı
organizasyon elinden geleni yaptı her zaman ki ufak tefek pürüzler oldu tabi ama bunlar da atlatıldı inşallah bir daha ki organizasyonlarda konya pistinin bir tribünü olur ve boş konuşamalra yer verilmez

sen ne diyosn abi 14.30 yapan adam 12.30 yaparızda daha burda rakip yok dedi:) ondan seeding'lerde bu gruba kalmışlar:)

Selman
04-10-2010, 11:06
cok guzel bı gundu bızım için onu ele bunu ele derken n/a+noslu 106 ıle pıstte yanaştık ve son ıkı kalkışıda n/a honda vtı olarak kupamızı aldık destleyen DOSTLARIMIZ TEŞEKKUR EDERIM GUZEL BI YARISTI

valla en sonu zaten çok heyecanlıydı abi çok güzel oldu:)

vtecburhan
04-10-2010, 11:11
sen ne diyosn abi 14.30 yapan adam 12.30 yaparızda daha burda rakip yok dedi:) ondan seeding'lerde bu gruba kalmışlar:)

kanka bıde dedi ya ben 12 leer cıkarım ama bılerek gazdan cekıyorum ayagımı dıye :D :D

tarantino
04-10-2010, 11:20
lan sen gittinmi yoksa konya ya, cts akşamı 12 de ataşehirdeydin dengesiz insan :Dgittim moruk gece ağrılarım tuttu 02.00 daha bilet aramaya başladım sabah 06.40 ta kendimi konya uçağın da buldum hahaha çok güzel geçti ama kaçırdınız

tarantino
04-10-2010, 11:23
honda kardeşliği çamurluk tutmaktan ellerim kesildi lastik yaktırıcaz diye ama ii oldu o gün ben de bişey vardı ne söylesem oldu ben anlamadım ki hahaha çok güldüm ama ne söylediysem oldu bi an kendimden korktum hahhaha ama n\a vtec ve n\a sohc vtec olarak inanılmaz bir başarı elde ettik

tarantino
04-10-2010, 11:24
hudahsuda bende aynı şeyi diyecektim gece bizleydi bu herif :D
giderbey gece gündüz demeden

Selman
04-10-2010, 11:32
honda kardeşliği çamurluk tutmaktan ellerim kesildi lastik yaktırıcaz diye ama ii oldu o gün ben de bişey vardı ne söylesem oldu ben anlamadım ki hahaha çok güldüm ama ne söylediysem oldu bi an kendimden korktum hahhaha ama n\a vtec ve n\a sohc vtec olarak inanılmaz bir başarı elde ettik

bizden sonra herkes arabları tutup yakmaya başladı:D:D

ErmanArseven
04-10-2010, 11:45

aynen ne desen oldu seçer geçer demedinmi :D :D

tarantino
04-10-2010, 12:17
aynen ne desen oldu seçer geçer demedinmi :D :D
dedim noslu gtı kalkacak bak dedim bizim vtı geçecek bunu dedim nosu bitecek gtı pıs pıs nos bitti

2004 stı bak dedim bu kırıcak dedim 1 de kalktı araba 2 ye geçmedi kırdı çekiciyle gitti

mavi noslu doğan bak bu da kırıcak dedim oda kırdı arabayı çekerek götürdüler

bak dedim saxo 2 ye atamaz biz geçeriz dedim adam 2 ye atamadı ve geçtik
bizle kalkan 07 serçe için bak dedim bu araba bizim kini geçer dedim geçti ama elendi gene biz birinci olduk

hahhaha çok korktum kendimden o ara hahahhahahha :D:D:D

ygtkrmdnz
04-10-2010, 12:20
fotoları ekledim ;

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?p=1735071#post1735071

E30///M3
04-10-2010, 12:26

yarışın cilvesi olmayacak artık bunlar.sizin ve hakemlerin bilinçlenmesi ile katılımın artması ile önlenecek. Dediğiniz tarzda 3 tane araç vardı fiberden yapma benim tabirimle KAMİKAZE 3 aracada şunu söyledik katlım paranızı kuruşuna kadar alın çekilin veya süre ölçümlerinden sonra gireceğiniz sınıfdaki her pilotdan itiraz etmeyeceğim diye imza alın ve bir daha böyle gelmeyin yarıştırmayacağız.2 si mersin 1 tanesi adanadan geldiği için geldik yarışalım dediler.mersinden gelen kuş serisi iki araca gireceği sınıflar olur verdi sınıflarında yarıştılar.pejo katılacağı sınıfdan olur alamadı tek başına kaldırıp kupa verip uğurladık.üçüde sınıflarından itiraz yeseydi üçünü aynı sınıfda yarıştıracaktım.bir daha olmamak kaydıyla kalp kırmamak madur etmemek amacıyla son kez böyle bir uygulama yapıldı.
gelelim antalyalı serçeye 16 lı sn yelerden finalde 14.40 lara düştü vesınıfının alt sınırından 1 sn den fazla iyi süre yaptığı için diskalifiye olarak 2.lik kupası dahi alamadı.diskalifiye olduğu için 4. olan üçüncülük 3. olan 2.lik kupası aldı o sınıfda.
iyileştirme sınırı içinde 1 sn aralık büyük olduğundan ceza sisteminide hesaplayarak avantaj sağlamaya çalışan uyanık arkadaşlar için sınırları daraltacağım yeni sezona.mesela 0.20 yi aşıp 0.40 a kadar 0.50 sn ceza 0.60 a kadar 1 sn ceza .60 ı geçen diskalifiye gibi.

ErmanArseven
04-10-2010, 12:26
dedim noslu gtı kalkacak bak dedim bizim vtı geçecek bunu dedim nosu bitecek gtı pıs pıs nos bitti

2004 stı bak dedim bu kırıcak dedim 1 de kalktı araba 2 ye geçmedi kırdı çekiciyle gitti

bizle kalkan 07 serçe için bak dedim bu araba bizim kini geçer dedim geçti ama elendi gene biz birinci olduk

harbiden ya o ara keşke aklından turbo soch projesi falan geçirseydin :D :D

bladerk
04-10-2010, 12:38
tebirk eden herkese teşekkürler bi hata yapıp daha önce denemediğim yakıt katkısını depoya koyduğum için arabam rezalet gitti tabi problemin o olduğunu anlamamız yolda dönerken yeni yakıt alınca ortaya çıktı ben vtec açınca saplamalrın sünmesinden korkmuştum ama değilmiş ilk seedinge çıktık araba orda sorun olduğunu kalkarken fark ettik arkadan resmen yanmamış yakıt tükürüyoduk ama seding bitti biz de o sürede devam ettik kategorimizde kupa aldık kasmadan ama günün karamanı ben değildim murat ustaydı eline emeğine sağlık diyorum vti la impreza noslu saxo gibi araçları geçip süper süreler yaptı her denemesinde kendi arabamız kadar heyecan yaşadık

yarışmak bi yana ben konyadaki arkadaşlara teşekkür ediyorum oraya sabah gittik tek honda bizimki öyle duruyoruz arabada bi baktık vti geldi yanımıza bi an rahatladım sohbet falan süperdi 1 mübarek kaskla 2 araba yürüdük sağolsunlar kasklarını da esirgemediler desteklerini de çok eglendik hepsine çok teşekkür ediyorum bizi yanlız bırakmadıları için çok keyifliydi
organizasyona gelirsek hasan abiye sonsuz teşekkür ben konyaya korka tırsa gittim rezilllik oraya gidilmez falan gibi çok şey duyunca insan ama organizasyon hiç de fena değildi hiç sıkılmadık kalkışlar seri sayılırdı süre sistemi araba bi hata verdi hatta bizim de saxoyla kalkışımız falan tekrarlandı ama aksaklıklar azalmış anlaşılan sadece biraz daha güvenlik açığı var o kadar hasan abi kamikaze sınıfı yaparak kapılarına kadar fiber yapılı gelen araçları farklı yere aldı kimsenin hakkını yedirmedi kuralları çok güzel uygulattı çok teşekkür ediyorum süleymana da öyle yani izleyici sorunu hariç pek falza sorun kalmamış gibi görünüyo ilerde katılacak arkadaşlar buna göre gidebilirler ben gerçekten keyif aldım ordaki arkadaşların hepsine çok teşşekürler burhan ufuk arada adını hatırlayamadıklarım ayrıca murat ustaya tebrikler bundan sonra keyifle katılırız

asiufuk
04-10-2010, 13:00
Çok güzel bir yarış oldu. Bu kadar heyacanlı olacağını tahmin etmiyordum. Özellikle son finalde nefeslerimiz tutuldu. Ama 1.likleri almayı başardık. Elinize, kolunuza, yüreğinize sağlık bu kadar heyecanlı bir yarış olmamıştı hiç. Konyalı Hondacılar olarak tüm katılan Hondacı arkadaşları hep destekleriz.

Walla abi senin bu yakıtlardan ve katkılardan çektiğin ne böyle :)

Tarantinodan korktum bir ara bi turbo vtec mi istesem dedim :) Ne dediyse çıktı.

Ewet selmanım yaw karınıma ağrılar girdi. Bizim lastik ısıttığımızı gören BMWciler hemen arabalarını tutmaya filan çalıştı. :))))))))))

Emek verip gelen ve hazırladıkları araçlarla bize güzel bir zaman geçirten tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.

golf_ıv
04-10-2010, 13:27
konyada bazı şeyler artık aşılıyor bundan sonra allah'ın izniyle herşey daha güzel olacak.

yarışcıların özellikle konya dışından gelenlerin konyadan memnun ayrılması gerçekten mutluluk verici bundan sonrada desteklerinizle herşeyin daha iyi olacağına eminim...

hakan
04-10-2010, 13:36
tebirk eden herkese teşekkürler bi hata yapıp daha önce denemediğim yakıt katkısını depoya koyduğum için arabam rezalet gitti tabi problemin o olduğunu anlamamız yolda dönerken yeni yakıt alınca ortaya çıktı ben vtec açınca saplamalrın sünmesinden korkmuştum ama değilmiş ilk seedinge çıktık araba orda sorun olduğunu kalkarken fark ettik arkadan resmen yanmamış yakıt tükürüyoduk ama seding bitti biz de o sürede devam ettik kategorimizde kupa aldık kasmadan ama günün karamanı ben değildim murat ustaydı eline emeğine sağlık diyorum vti la impreza noslu saxo gibi araçları geçip süper süreler yaptı her denemesinde kendi arabamız kadar heyecan yaşadık

yarışmak bi yana ben konyadaki arkadaşlara teşekkür ediyorum oraya sabah gittik tek honda bizimki öyle duruyoruz arabada bi baktık vti geldi yanımıza bi an rahatladım sohbet falan süperdi 1 mübarek kaskla 2 araba yürüdük sağolsunlar kasklarını da esirgemediler desteklerini de çok eglendik hepsine çok teşekkür ediyorum bizi yanlız bırakmadıları için çok keyifliydi
organizasyona gelirsek hasan abiye sonsuz teşekkür ben konyaya korka tırsa gittim rezilllik oraya gidilmez falan gibi çok şey duyunca insan ama organizasyon hiç de fena değildi hiç sıkılmadık kalkışlar seri sayılırdı süre sistemi araba bi hata verdi hatta bizim de saxoyla kalkışımız falan tekrarlandı ama aksaklıklar azalmış anlaşılan sadece biraz daha güvenlik açığı var o kadar hasan abi kamikaze sınıfı yaparak kapılarına kadar fiber yapılı gelen araçları farklı yere aldı kimsenin hakkını yedirmedi kuralları çok güzel uygulattı çok teşekkür ediyorum süleymana da öyle yani izleyici sorunu hariç pek falza sorun kalmamış gibi görünüyo ilerde katılacak arkadaşlar buna göre gidebilirler ben gerçekten keyif aldım ordaki arkadaşların hepsine çok teşşekürler burhan ufuk arada adını hatırlayamadıklarım ayrıca murat ustaya tebrikler bundan sonra keyifle katılırız

emeğine sağlık abi.güzel yarış oldu.sonuna kadar duramadım.yine bekleriz.

Selman
04-10-2010, 14:03
emeğine sağlık abi.güzel yarış oldu.sonuna kadar duramadım.yine bekleriz.

asıl sonlara doğru çok zevkliydi kaçırdınız moruk:D

hakan
04-10-2010, 14:10
asıl sonlara doğru çok zevkliydi kaçırdınız moruk:D

valla çok pişman oldum gittiğimede.sabah tarzan gibi üstüme bişey almadan çıktım.üşüdüm.ondan gittim.

suleyman__83
04-10-2010, 14:23
KAPI NO AD SOYAD MARKA PALAKA DERECE
1 MURAT KÖSE PEUGEOT 01 BT 286 14.117
2 SİNAN TURAN PEUGEOT 06 MLE 37 14.544
3 HÜSEYİN CEYLAN SUBARU 42 AKL 73 14.501
4 BARIŞ SARI TOFAŞ 48 GJ 600 16.522
5 ADEM KILIÇARSLAN TOFAŞ 33 RT 044 17.739
6 BEKİR ATAMER ANADOL 06 KA 655 15.513
7 AZİZ UYSAL TOFAŞ 07 BSF 70 15.556
8 TUNCAY ÖNER BMW 06 HUE 52 14.285
9 FUAT KESKİN BMW 06 SU 912 13.208
10 SERDAR ANIK HONDA 06 EAJ32 14.338
11 EMRAH TUNÇ TOFAŞ 42 BH 505 17.800
12 SEZGİN YILMAZ BMW 06 TFA 12 13.999
13 HASAN ERGUN TOFAŞ 42 VT 197 17.097
14 SEMİHCAN TAŞKAN BMW 42 AH 325 13.606
15 İBRAHİM YANMAZ CİTROEN 42 BA 932 16.222
16 MURAT SONGUR HONDA 42 VT 584 15.009
17 HASAN ÇETİN TOFAŞ 42 SC 277 17.155
18 ALİOSMAN CEYLAN BMW 06 Z 2845 16.419
19 HALİL ÇETİN TOFAŞ 42 SJ 988 16.078
20 FATİH AKSOY TOFAŞ 42 SN 977 16.171
21 ALİ KOLAY RENAULT 42 PN 147 21.250
22 ŞÜKRÜ ASLAN SUBARU 42 SU 669 15.168
24 ÖMER KIZILKAYA TOFAŞ 06 E 8857 15.281
25 OSMAN KOÇ BMW 06 EM 325 14.722
30 YASİN KARA BMW 06 SH 555 13.298
31 ÖMER ŞAHİN TOFAŞ 33 TR 215 15.736

S 1
1. FUAT KESKİN
2. YASİN KARA
3. SEZGİN YILMAZ

S 2
1. SEMİH CAN TAŞKAN
2. TUNCAY ÖNER
3. OSMAN KOÇ

S 3
1. MURAT SONGUR
2. SİNAN TURAN
3. ŞÜKRÜ ASLAN

S 4
1. SERDAR ANIK
2. ALİ OSMAN CEYLAN
3. FATİH AKSOY

S 5
1. HASAN ERGUN
2. EMRAH TUNÇ
3. HASAN ÇETİN

emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum buralara kadar gelip yoruldunuz. bazı ufak tefek sıkıntımız oldu onlarıda çabucak hallettik ama her zaman en iyisini yapmak için uğraşmaya devam edeceğiz sizlerinde destekleri ile tabi tribün için de bize destek vermenizi bekliyoruz...http://www.konhaber.com/new/haber/2/35084/Guncel/En-buyuk-pist-Konyada-ama.html

tool
04-10-2010, 14:24
tamamdir ...............

mmustu
04-10-2010, 14:27
listede erkutun adı yok

tarantino
04-10-2010, 14:34
listede erkutun adı yok
serdar anık moruk s4 1.si

mmustu
04-10-2010, 14:36
serdar anık moruk s4 1.si

o kim lan :D

fatiii
04-10-2010, 14:50
sureler ankaraya oranla cok ilginc

Mehmet Gazihan
04-10-2010, 14:58
13 saniye lik BMW ler beni de düşündürdü..

mmustu
04-10-2010, 14:59
niya yaw 13 sn çok iyi bir süre mi

ygtkrmdnz
04-10-2010, 15:00
o 21 sn yapan turbo brodwayın sorunu neydi rolantide bitirdi yarışı ve sıralamayı basmadı bile
turbosuda setup a göre büyüktü sanırım çok kalabalıktı gidip sormadık sorun olmasa çok güzel gidecekti

fatiii
04-10-2010, 15:04

ankara surelerine gore baya ilginc

mmustu
04-10-2010, 15:06
ankara surelerine gore baya ilginc

yaw bro neyi ilginç onu diyin hele :D hatırlamıyorum ki ankara sürelerini :D

fatiii
04-10-2010, 15:14
Bu arada bakın Tekrar Tekrar uyarıyorum, bu listedede benim notlarım da var, Bay çekti yazdığım var, şampiyon yazdığım var, elendi dediğim var, notlarım kişisel bir düşünce barındırmamaktadır,yarışta hızlı hızlı yazılmıştır. sonrasında koyduğuma lütfen PİŞMAN etmeyin beni.

45 nolu yarışmacıdan 37 nolu yarışmacıya kadar :
http://a.imageshack.us/img375/8730/4537.jpg

31 nolu yarışmacıdan 25 nolu yarışmacıya kadar :

http://a.imageshack.us/img442/7730/3125i.jpg

bu surlere gore cok iyi

kop42
04-10-2010, 15:21
ankaradakı fotoselle konyadakı aynı degıl o yuzden ve hava sıcaklıgınında etkısı var

ankaradakı rally fotoselıydı

chiefkadir
04-10-2010, 15:42
sureler ankaraya oranla cok ilgincAnkara ile Konya enaşşa 1sn oynuyo bro:icon_tup:

pejocan
04-10-2010, 15:43

allah yüzünüze bakmış :))

pejocan
04-10-2010, 15:45

değil mi :) ?

cembozbey
04-10-2010, 15:47
muştu ilginç işte ala ala karıstrma

mmustu
04-10-2010, 15:49
ankarada 5 konyada 15 manisaya gidersek bedavaa :D

fatiii
04-10-2010, 15:54
Ankara ile Konya enaşşa 1sn oynuyo bro:icon_tup:

neye gore mesela abi

ölçüm yüzündenmi

pistmi daha kısa

yada araclar konyaya gidince min 1 sn hızlanıyormu hava kosullarından falan?

chiefkadir
04-10-2010, 16:13
neye gore mesela abi

ölçüm yüzündenmi

pistmi daha kısa

yada araclar konyaya gidince min 1 sn hızlanıyormu hava kosullarından falan?

Bence tutunma olayı en büyük etken..

swat42
04-10-2010, 20:14
herşey için hasan abi ye süleyman abiye ve daha adını bilmediğim abilerime kardeşlerime çok teşekkürler civic si yi izleyemedim yorumları okuyunca erken gittiğime pişman oldum son yarış dedik ama yeni sezonda mutlaka daha iyi şeylerin olacağının işaretlerini gördük konya dışından ve konya arabalarının sürücülerine ve teknik ekibine teşkkürler

Dino®
04-10-2010, 21:33
Süre farkı gayet normal. Ankara daki sistemde yeşil ışık yandığında süre başlıyor. Konya ve Akhisar sisteminde ise araç fotoselden geçince başlıyor. Aradaki 1 sn ye yakın fark buradan kaynaklanıyor.

Selman
04-10-2010, 21:47
Süre farkı gayet normal. Ankara daki sistemde yeşil ışık yandığında süre başlıyor. Konya ve Akhisar sisteminde ise araç fotoselden geçince başlıyor. Aradaki 1 sn ye yakın fark buradan kaynaklanıyor.

Doğru olan sistem fotoselden geçince başlaması dimi?

kop42
04-10-2010, 22:25

aynen ben konya ve akhısarın sure olcumunu cok begenmısdım aynısını keske ankarada uygulasalardı 10 numara olurdu

akhısarda surelerın daha altlarda cıkması atmosferık gruplar ıcın soluyorum rakım farkından kaynaklanıyor nete yansıtmasıda ayrı bı guzelıkdı akhısarda surelerın

ErmanArseven
04-10-2010, 22:34

aynen öle moruk arac fotoselden geçer geçmez süre başlıyor ve 400 metrenin sonundaki fotosele gelince süre duruyor zaman kaybı yok.. bu ışık sisteminde fodepar yapan olmamasıda cok iyi :)

tarantino
04-10-2010, 23:21
allah yüzünüze bakmış :))

niye arabaların rahatsızlıkları allah tarafından mı yoksa araba tarafından mı ?

34 NZM 88
05-10-2010, 07:45
13 saniye lik BMW ler beni de düşündürdü..

1. FUAT KESKİN 3.25 turbo
2. YASİN KARA 3.25 nos
3. SEZGİN YILMAZ m50 artı nos

süreleri gayet normal atmosferıkken 14.5 yapıyolardı bu araçlar şimdi o sn yakalamaları şaşırtmasın sizleri

ERHAN SONGÜR
05-10-2010, 08:02
yarış güzeldi en azından bizim açımızdan 3. kadegorinin 1. olduk

golf_ıv
05-10-2010, 08:49

konya dışından gelen izleyici ve özellikle yarışmacı arkadaşlar bu habere tribünle alakalı yorum yaparlarsa bizde bi yerlere bu yorumları iletip baskı yapabileceğiz..

golf_ıv
05-10-2010, 17:51
bu habere ilgi gösterip yorum yapan herkese can-ı gönülden teşekkürler,
ama biraz daha ilgiye ve yoruma ihtiyacımız var konya dışından gelen mesajlar daha da değerli lütfen yarışa katılan arkadaşlar mesaj atsın yarışa katıldıklarını mutlaka dile getirsin,bu çalışma biraz komplolu gibi ama bu yarışa ne kadar emek harcadıığını biliyoruz emeğinizin boşa gitmemesi için bunu yapmalıyız,inş. ses getirecek elimizde bi belge olacak ve yetkililere gideceğiz,sporla ilgilenen bize yardımcı olabileceğine inandığımız konya il meclis üyesinden görüşme için randevu talep ettik cevap bekliyoruz...

gencpower
05-10-2010, 18:27
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=446784688598

Selman
05-10-2010, 18:42

Video güzel olmuş:)

ERHAN SONGÜR
05-10-2010, 22:11

güzel video olmus eline sağlık :)

E30///M3
06-10-2010, 06:17

evet arkadaşlarr.konyaya tribün istiyorsak sevgili büyüklerimize en büyük baskı aracı medya ve kamuoyu.. önceki yarışlarda seyirci ve yarışmacı olarak konyaya gelip zehir zembelek yazı yazanlar--yazmayanlar iki satır linkdeki habere yorum yazın Allah aşkına.2011 de tribünden yarış seyretmek ve yarışmacı olarakda seyirciler arasında yarışmamak için L Ü T F E N !!!!!!!!!!!!!!!!!

golf_ıv
06-10-2010, 08:09
http://www.konhaber.com/new/haber-yorum/35204/Konyaya-bu-fotograf-yakismiyor/1.html

bu farklı bir haber,basın yoluyla neredeyse hergün biryerlere sesleneceğiz sesimizi duyurana kadar.

sizden istediğimiz bu haberle ilgilenmeniz ve yorum yapmanız.şimdiden teşekkürler

vtecburhan
06-10-2010, 08:31
bence bu habere yorum yapma ıcın ayrı bı topıc acalım sohbet bolumune daha dıkkat ceker cunku buraya bı cok kısı zıyaret etmıyor

Dino®
07-10-2010, 17:46

Dünyaca kabul edilen ve doğru olan sistem budur.

musty_784
10-10-2010, 14:46
Biraz geç oldu ama anca fırsat bulup hazırlayabildim ;)

http://www.facebook.com/video/video.php?v=109531762444585&comments&po=1&notif_t=video_comment

http://www.izlesene.com/video/konya-drag-2010/2680647

vtecburhan
11-10-2010, 12:28
tam kapalık poz vermişim ama bende haaa :D